Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#580029 18/05/2006 21:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni temat TUTAJ [mecz.org]

Bonus: Unibet
#580030 19/05/2006 08:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
"Gamebookers > Specjalne > Tipp Mit Specials

Kto bedzie lewym środkowym zespołu niemieckiego przeciwko Kostaryce?

(W tym zakladzie chodzi prawdopodobnie o lewego napastnika.)

Lukas Podolski 2.00
Miroslav Klose 3.75
Kevin Kuranyi 2.75
Inny gracz 5.50

Wywalamy Kevina Kuranyi'ego ktory nie dostal powolania do kadry na MŚ i wychodzi nam 5.43% surebet.

Tylko ze wydaje mi sie ze moga byc zwroty. "

Wczoraj to napisalem. Dzis juz zdjeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#580031 19/05/2006 09:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
W odpowiedzi na to co pisal Lord D. w poprzednim temacie - znajdz choc jednego bukmachera ktory nie ma w regulaminie tego co Sportingbet. Jesli uwazasz, ze te gdzie grasz nie maja takich zapisow to albo nie czytales regulaminu ktory akceptowales albo czytales nieuwaznie.

Cos takiego ma kazdy bukmacher. Wazne jest to jak czesto korzysta z tego typu zapisow. Jesli chodzi o Sportingbet to mi sie anulowanie zakladu nie zdarzylo.

Wojtek

#580032 19/05/2006 11:05
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
Quote
"Gamebookers > Specjalne > Tipp Mit Specials

Kto bedzie lewym środkowym zespołu niemieckiego przeciwko Kostaryce?

(W tym zakladzie chodzi prawdopodobnie o lewego napastnika.)

Lukas Podolski 2.00
Miroslav Klose 3.75
Kevin Kuranyi 2.75
Inny gracz 5.50

Wywalamy Kevina Kuranyi'ego ktory nie dostal powolania do kadry na MŚ i wychodzi nam 5.43% surebet.

Tylko ze wydaje mi sie ze moga byc zwroty. "

@logan Mam pytanko czy można wiedzieć w jaki sposób tu masz surebet??

Na każdego dajemy np. po 100 jednostek i gdy to będzie Podolski to jestesmy 100 jednostek w plecy.

No chyba że ja cos źle zrozumiałem.

Pozdrawiam

#580033 19/05/2006 11:07
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
Sorry już wiem źle policzyłem eh za dużo piwa wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zwracam honor:)

#580034 19/05/2006 11:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Podolski 52.72 x 2,00 = 105,4
Klose 28.12 x 3,75 = 105,4
Inny gracz 19.17 x 5,50 = 105,4

Zainwestowane 100
Wygrane 105,4

Pozdrawiam

#580035 19/05/2006 21:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
A jak to bedzie Kevin Kuranyi to jesteśmy w plecy ponad 315 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#580036 20/05/2006 01:24
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Kuranyi nie jedzie na MS

#580037 20/05/2006 12:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Znowu jest w ofercie ten surebet. Chyba ze ja o czyms nie wiem i Jurgen dowolal Kevina do kadry.

#580038 21/05/2006 10:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Mam pytanie , ktore pewnie juz sie powtarzalo ale wiadomo jak czlowiek jest leniwy po upojnej sobocie , wiec wracaja do meritum sprawy chodzi mi o to w jakis szybki sposob przeliczyc czy dane zdarzenie jest surebetem ?

#580039 21/05/2006 10:30
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Quote
Mam pytanie , ktore pewnie juz sie powtarzalo ale wiadomo jak czlowiek jest leniwy po upojnej sobocie , wiec wracaja do meritum sprawy chodzi mi o to w jakis szybki sposob przeliczyc czy dane zdarzenie jest surebetem ?
najszybciej przy uzyciu tego oto kalkulatora
https://www.mecz.pl/index.php?dzial=kalkulator

#580040 21/05/2006 10:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507

#580041 21/05/2006 11:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Witam!
Ja ostatnio zauważyłem coś takiego na Unibecie:
Puchar Swiata 2006: Występ Polski:
- Wyeliminowani w fazie grupowej kurs: 2.60
- Losing in round 16 kurs: 2.10
Moim zdaniem to jest prawie że sure bet. Wiadomo, że jeśli Polacy wyjdą z grupy to trafiają na Anglię, Szwecję lub Paragwaj (zakladam, że Trinidad & Tobago odpada raczej na pewno :P)
No w takim wypadku szans raczej nie mamy i odpadamy z którym z naszych odwiecznych rywali. Co sądzicie o moim pomyśle. kalkulator wylicza że zysk jest około 16% więc nieźle. Niech się ktoś wypowie prosze:)

#580042 21/05/2006 11:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Dzieki bardzo alfa i logan347 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> o to mi chodzilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#580043 21/05/2006 11:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Witam!
Ja ostatnio zauważyłem coś takiego na Unibecie:
Puchar Swiata 2006: Występ Polski:
- Wyeliminowani w fazie grupowej kurs: 2.60
- Losing in round 16 kurs: 2.10
Moim zdaniem to jest prawie że sure bet. Wiadomo, że jeśli Polacy wyjdą z grupy to trafiają na Anglię, Szwecję lub Paragwaj (zakladam, że Trinidad & Tobago odpada raczej na pewno :P)
No w takim wypadku szans raczej nie mamy i odpadamy z którym z naszych odwiecznych rywali. Co sądzicie o moim pomyśle. kalkulator wylicza że zysk jest około 16% więc nieźle. Niech się ktoś wypowie prosze:)
Prawie - robi różnicę. Kurs na to, że nasi wyjdą z grupy jest 1,6. Tak pi razy oko można oszacować jakie będą kursy na przejście ewentualnych rywali w 1/8:

Anglia 5.0
Szwecja 3.0
Paragwaj 1.9

Mnożymy wszystko przez 1,6 i otrzymujemy

Anglia 8.0
Szwecja 4.8
Paragwaj 3.04

Można jeszcze szczegółowo policzyć prawdopodobieństwa trafienia na poszczególnych rywali ale w sumie wystarczy porównać to z kursem 1,16 i w tym momencie widać już gołym okiem, że przepłaciliśmy.

No, ale może się uda. W razie czego będziemy mogli potem powiedzieć, że PRAWIE się udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#580044 21/05/2006 11:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Dobra, zgodzę się i dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#580045 21/05/2006 20:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Mam pytanie , ktore pewnie juz sie powtarzalo ale wiadomo jak czlowiek jest leniwy po upojnej sobocie , wiec wracaja do meritum sprawy chodzi mi o to w jakis szybki sposob przeliczyc czy dane zdarzenie jest surebetem ?

Wg mnie najszybciej jest to liczyc w pamieci. Oczywiscie nie szczegolowo z wyliczeniem % do dwoch miejsc po przecinku i rozkladu stawek ale czy jest surebet czy nie trzeba umiec ocenic bez kalkulatora.
Wiadomo, ze jak kursy sa 2,05 i 2,05 to jest latwo, troche trudniej przy innych kursach czy zdarzeniach 3drogowych ale warto pocwiczyc.

Wojtek

#580046 21/05/2006 22:03
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Można sobie zrobić tabelę (5x20)

1,01 - 101
1,02 - 51
1,03 - 34,444
1,04 - 26
1,05 - 21
...
1,10 - 11
...
1,20 - 6
...
1,40 - 3,50
...
1,60 - 2,667
...
1,90 - 2,111
...
2,00 - 2,00

Taka kartka obok monitora znakomicie
ułatwia określenie czy mamy surebet

#580047 23/05/2006 19:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie orientuję się w sure betach ale znalazłem coś takiego i chciałem was zapytać o zdanie:
w GB (live)
Team to receive 1st yellow 2nd half
Austria
2.30
Croatia
2.30
Obie
19.00
Brak żółtej kartki
2.25

Jak dla mnie żółta kartka jakaś będzie, czyli biorąc pod uwagę tylko Austrię i Chorwację zysk wychodzi 15j.
Dobrze myślę?

#580048 23/05/2006 20:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Już sobie sam odpowiedziałem...
Nie było żadnej kartki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1