|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 8 |
mam pytanko do doświadczonych graczy z tego forum: czy bet-at-home jest godny zaufania i czy maciejakieś doświadczenie z tym bukmacherem? z góry dzięki i wielkie pozdro dla wszystkich typerów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Wedlug mnie sredni buk ale mam Polska wersje dla niektorych to dobra wiadomosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650 |
Gram w tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ma pare zalet jak i wad... zaletą napewno jest to że nie ma minimum wpłaty, co do szybkości przelewów jest jednak jak dla mnie długo 5-7 dni... przelew ze swojego konta jak i przelew na twoje konto zajmuje sporo czasu.Oferta nie powala na kolana,a co do minimum stawki to tez jest spore 1 euro... oczywiście support w jezyku anglieskim i niemieckim... pisałem do nich maile napoczątku o minimum stawki dostałem odpowiedź że minimum to JEDEN Złoty... ale chyba nie wiedzą oni że 1 euro to około 5 zł... więc stawka minimalna 5zł.Aha co do kontaktu z nimi to jest bardzo dobry szybka odpowiedź i jeszcze jedna ważna informacja po pierwszej wpłacie jak będziesz chciał robić kolejną wpłate starczy tylko screen np. z mBanku lub scan dowodu wpłaty odrazu dopisują sume do konta.Teraz czekam już 3 dzień na wypłate sądze że do poniedziałku się pojawi jak widać troche to trwa...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33 |
Oryginalnie wysłał fcp: [qb]Gram w tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ma pare zalet jak i wad... zaletą napewno jest to że nie ma minimum wpłaty, co do szybkości przelewów jest jednak jak dla mnie długo 5-7 dni... przelew ze swojego konta jak i przelew na twoje konto zajmuje sporo czasu.Oferta nie powala na kolana,a co do minimum stawki to tez jest spore 1 euro... oczywiście support w jezyku anglieskim i niemieckim... pisałem do nich maile napoczątku o minimum stawki dostałem odpowiedź że minimum to JEDEN Złoty... ale chyba nie wiedzą oni że 1 euro to około 5 zł... więc stawka minimalna 5zł.Aha co do kontaktu z nimi to jest bardzo dobry szybka odpowiedź i jeszcze jedna ważna informacja po pierwszej wpłacie jak będziesz chciał robić kolejną wpłate starczy tylko screen np. z mBanku lub scan dowodu wpłaty odrazu dopisują sume do konta.Teraz czekam już 3 dzień na wypłate sądze że do poniedziałku się pojawi jak widać troche to trwa...
Pozdrawiam[/qb] Tez gram w tym buku, jezeli chodzi o wplaty i wyplaty to u mnie jest o wiele szybciej, wplaty 1-3 dni, a wyplaty 3-5 dni, posiadam konto w mbanku.. i oczywiscie mowie o dniach roboczych.. jezeli chodzi o support to mozna tez napisac na marketing.poland@bet-at-home.com i popisac sobie po polsku.. Duzym plusem jest brak minimalnej wpłaty ale tez brak minimalnej wyplaty !! wplacac i wyplacac mozna w kazdym momencie i ile sie chce !! minimalna stawka fakt 1 euro, oferta przyzwoita i podoba mi sie ze na kazdy mecz jest tez handicap.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650 |
Oryginalnie wysłał Prezes Adam: [qb]fcp i jak kasa doszła ?[/qb] doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszystko ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Wlasnie otworzylem konto u tego buka. Minimalna wplata VISA to 10 Euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88 |
kartą inteligo visa electron wpłata idzie sekundowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Dziwnie robia wyplaty w bet at home,zlecilem wyplate pokazal sie komunikat ze przyjeli a kwota jest dalej dostepna na koncie...az kusi by przej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Siema mam pytanie do tych co wyplacali juz z BET AT HOME wczoraj zlecilem wyplate a kasa jeszcze nie znikla z konta ile to trwa i czy tak to ma sie dziac??pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
ja wplacalem 03.05 i jeszcze nie mam, spokojnie troche to pewnie u nich potrwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Wplacales czy wyplacales??ja wyplacalem tylko chodzi mi o to ze kwota nie znika z konta,jeszcze sie z tym nie spotkalem pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
wplacalem do niech mala kwote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Ja do nich wplacalem pare razy i w miare szybko gdzies po 1 dwoch dniach juz byla ale robilem to albo w banku BPH gdzie maja konto albo z samego rana wysylalem kase i nastepnego dnia juz byla,a z ta wyplata to dziwnie zlecilem wczoraj a do dzis jeszcze nie pobrali kasy z konta nie zle nie?pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Ja takze polecam BAH. Mimo, ze u nich nie gram to maja dobry support i mozna sie z nimi dogadac (zasponsorowali konkurs na mojej stronie dajac 100E). Oferta nie powala, jednak jezeli ktos dopiero zaczyna, nie zna jezykow, to jest to buk dla niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650 |
Oryginalnie wysłał Maverick7000: [qb]Dziwnie robia wyplaty w bet at home,zlecilem wyplate pokazal sie komunikat ze przyjeli a kwota jest dalej dostepna na koncie...az kusi by przej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] U mnie po paru godzinach kwota została odpisana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziwna sytuacja no ale co zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
A jaki jest adres mailowy polskiego supportu bo na ich stronie jest chyba tylko ogolnu zagraniczny??gdyby ktos mi tu napisal bylbym zajebiscie wdzieczny bo ponad 24 godziny temu zlecilem wyplate a kasa nie zostala odjeta z konta dzieki z gory a na koniec mala smieszna ciekawostka:
Wysylalem dwa razy skany wplaty i nie powiem moment mi doladowali konto ale potwierdzenie mailem przyszlo raz po angielsku a raz poniemiecku z tego samego adresu ich hehe pozdro chlopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Dobra poki co wyslalem na ten ich adres podany wyzej zobaczymy co odpisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Odpisali ze wyplate zrealizuja jeszcze dzis pozyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka