Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#58003 19/04/2004 16:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 8
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 8
mam pytanko do doświadczonych graczy z tego forum:
czy bet-at-home jest godny zaufania i czy maciejakieś doświadczenie z tym bukmacherem?
z góry dzięki i wielkie pozdro dla wszystkich typerów

Bonus: Unibet
#58004 19/04/2004 21:29
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90

#58005 19/04/2004 23:22
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Wedlug mnie sredni buk ale mam Polska wersje dla niektorych to dobra wiadomosc

#58006 22/04/2004 20:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650
F
fcp Offline
addict
addict
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650
Gram w tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ma pare zalet jak i wad...
zaletą napewno jest to że nie ma minimum wpłaty,
co do szybkości przelewów jest jednak jak dla mnie długo 5-7 dni... przelew ze swojego konta jak i przelew na twoje konto zajmuje sporo czasu.Oferta nie powala na kolana,a co do minimum stawki to tez jest spore 1 euro... oczywiście support w jezyku anglieskim i niemieckim... pisałem do nich maile napoczątku o minimum stawki dostałem odpowiedź że minimum to JEDEN Złoty... ale chyba nie wiedzą oni że 1 euro to około 5 zł... więc stawka minimalna 5zł.Aha co do kontaktu z nimi to jest bardzo dobry szybka odpowiedź i jeszcze jedna ważna informacja po pierwszej wpłacie jak będziesz chciał robić kolejną wpłate starczy tylko screen np. z mBanku lub scan dowodu wpłaty odrazu dopisują sume do konta.Teraz czekam już 3 dzień na wypłate sądze że do poniedziałku się pojawi jak widać troche to trwa...

Pozdrawiam

#58007 03/05/2004 13:37
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
fcp i jak kasa doszła ?

#58008 03/05/2004 15:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
Quote
Oryginalnie wysłał fcp:
[qb]Gram w tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ma pare zalet jak i wad...
zaletą napewno jest to że nie ma minimum wpłaty,
co do szybkości przelewów jest jednak jak dla mnie długo 5-7 dni... przelew ze swojego konta jak i przelew na twoje konto zajmuje sporo czasu.Oferta nie powala na kolana,a co do minimum stawki to tez jest spore 1 euro... oczywiście support w jezyku anglieskim i niemieckim... pisałem do nich maile napoczątku o minimum stawki dostałem odpowiedź że minimum to JEDEN Złoty... ale chyba nie wiedzą oni że 1 euro to około 5 zł... więc stawka minimalna 5zł.Aha co do kontaktu z nimi to jest bardzo dobry szybka odpowiedź i jeszcze jedna ważna informacja po pierwszej wpłacie jak będziesz chciał robić kolejną wpłate starczy tylko screen np. z mBanku lub scan dowodu wpłaty odrazu dopisują sume do konta.Teraz czekam już 3 dzień na wypłate sądze że do poniedziałku się pojawi jak widać troche to trwa...

Pozdrawiam[/qb]
Tez gram w tym buku, jezeli chodzi o wplaty i wyplaty to u mnie jest o wiele szybciej, wplaty 1-3 dni, a wyplaty 3-5 dni, posiadam konto w mbanku.. i oczywiscie mowie o dniach roboczych.. jezeli chodzi o support to mozna tez napisac na marketing.poland@bet-at-home.com i popisac sobie po polsku.. Duzym plusem jest brak minimalnej wpłaty ale tez brak minimalnej wyplaty !! wplacac i wyplacac mozna w kazdym momencie i ile sie chce !!
minimalna stawka fakt 1 euro, oferta przyzwoita i podoba mi sie ze na kazdy mecz jest tez handicap.

#58009 03/05/2004 16:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650
F
fcp Offline
addict
addict
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650
Quote
Oryginalnie wysłał Prezes Adam:
[qb]fcp i jak kasa doszła ?[/qb]
doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszystko ok

#58010 03/05/2004 16:42
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Wlasnie otworzylem konto u tego buka. Minimalna wplata VISA to 10 Euro

#58011 03/05/2004 18:13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
kartą inteligo visa electron wpłata idzie sekundowo

#58012 05/05/2004 01:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Dziwnie robia wyplaty w bet at home,zlecilem wyplate pokazal sie komunikat ze przyjeli a kwota jest dalej dostepna na koncie...az kusi by przej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#58013 05/05/2004 14:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Siema mam pytanie do tych co wyplacali juz z BET AT HOME wczoraj zlecilem wyplate a kasa jeszcze nie znikla z konta ile to trwa i czy tak to ma sie dziac??pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#58014 05/05/2004 14:48
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
ja wplacalem 03.05 i jeszcze nie mam, spokojnie troche to pewnie u nich potrwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58015 05/05/2004 14:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Wplacales czy wyplacales??ja wyplacalem tylko chodzi mi o to ze kwota nie znika z konta,jeszcze sie z tym nie spotkalem pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#58016 05/05/2004 15:04
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
wplacalem do niech mala kwote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58017 05/05/2004 15:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Ja do nich wplacalem pare razy i w miare szybko gdzies po 1 dwoch dniach juz byla ale robilem to albo w banku BPH gdzie maja konto albo z samego rana wysylalem kase i nastepnego dnia juz byla,a z ta wyplata to dziwnie zlecilem wczoraj a do dzis jeszcze nie pobrali kasy z konta nie zle nie?pozdro

#58018 05/05/2004 16:09
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Ja takze polecam BAH. Mimo, ze u nich nie gram to maja dobry support i mozna sie z nimi dogadac (zasponsorowali konkurs na mojej stronie dajac 100E). Oferta nie powala, jednak jezeli ktos dopiero zaczyna, nie zna jezykow, to jest to buk dla niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58019 05/05/2004 16:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650
F
fcp Offline
addict
addict
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650
Quote
Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]Dziwnie robia wyplaty w bet at home,zlecilem wyplate pokazal sie komunikat ze przyjeli a kwota jest dalej dostepna na koncie...az kusi by przej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
U mnie po paru godzinach kwota została odpisana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziwna sytuacja no ale co zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58020 05/05/2004 17:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
A jaki jest adres mailowy polskiego supportu bo na ich stronie jest chyba tylko ogolnu zagraniczny??gdyby ktos mi tu napisal bylbym zajebiscie wdzieczny bo ponad 24 godziny temu zlecilem wyplate a kasa nie zostala odjeta z konta dzieki z gory a na koniec mala smieszna ciekawostka:

Wysylalem dwa razy skany wplaty i nie powiem moment mi doladowali konto ale potwierdzenie mailem przyszlo raz po angielsku a raz poniemiecku z tego samego adresu ich hehe pozdro chlopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#58021 05/05/2004 17:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Dobra poki co wyslalem na ten ich adres podany wyzej zobaczymy co odpisza

#58022 05/05/2004 18:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Odpisali ze wyplate zrealizuja jeszcze dzis pozyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1