Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#580325 19/05/2006 13:17
Dołączył: May 2006
Posty: 43
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 43
Witam mam kilka pytań odnośnie firmy Betfair. Oto one:

-Jaka jest najmniejsza możliwa stawka do postawienia?

-Czy Betfair akceptuje walutę w złotych?

-Ile pieniędzy trzeba wpłącić przy pierwszej wpłacie? (chodzi mi o najniższą kwotę)

-Jakie dokumenty muszę przygotować do "sprzwdzenia tożsamości", jeżeli wpłacam i wypłacam z Polskiego konta bankowego?!


Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi i życzę wysokich wygranych!

Bonus: Unibet
#580326 19/05/2006 14:14
Dołączył: May 2006
Posty: 43
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 43
Jeszcze jedno pytanie.

-Jak wygląda z prowizjami?


Jeżeli tylko ktoś z was będzie znał odpowiedź na któreś z tych pytań to proszę o odpowiedź.

#580327 19/05/2006 18:41
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
1. Najmniejsza możliwa stawka do bostawienie to 4 euro/funty/dolary (istnieją odstępstwa ale to nie miejsce na szczegółowe rozpisywanie się)

2. Betfair akceptuje polską walutę

3. minimalny depozyt - 60 PLN

4. Nie trzeba wysyłać żadnych skanów itp.

5. Na początku prowizja wynisi 5% na zakład, z czas się zmniejsza.

polecam zajrzeć tutaj: http://www.betfairpromo.com/CEE/payments/popayment.html

W razie wątpliwości pisz na priv, postaram się odpowiedzieć.

#580328 19/05/2006 19:59
Dołączył: May 2006
Posty: 43
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 43
Wielkie dzięki Szewczenko! Jak tylko będę mógł Ci się odwdzięczyć to z całą pewnością to zorbię! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam!

#580329 19/05/2006 21:53
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Witam
Zarejstrowalem sie z kodu promocyjnego kolegi i wplacilem kase przez moneybookers. Jednak zebysmy dostali bonus to chyba musze wplacic karta. Wobec tego mam pytania: z tego linku co podal Szewczenko wynika, ze musze wplacic 15 euro. Czy abysmy dostali ten bonus to musze dodatkowow wysylac jakies skany/dokumenty? Za ile musze wczesniej zagrac zanim dostaniemy bonus? Czy sa jakies restrykcje dotyczace minimalnego kursu? Czy po dokonaniu depozytu karta bede mogl robic wyplaty na moneybookers?
pozdr.

#580330 19/05/2006 22:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Możesz wpłacić kartą albo przelewem, to jest bez znaczenia. Nie trzeba wysyłać żadnych skanów itp.

Bonusa otrzymasz jeżeli osiągniesz 50 pkt. betfair. Punkty te dostajesz za każdy postawiony zakład. Bonus jest freebetem, który trzeba raz postawić przed wypłatą, nie ma wymogu co do minimalnego kursu. Bonus jest przyznawany w ciągu miesiąca od osiągniecia wspomnianych 50 punktów.

Jeżeli wpłaciłeś chociaż raz przez MB, to później nie będzie żadnych problemów z wypłatą tą samą drogą.

#580331 20/05/2006 08:10
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Widze ze poprzedni temat zniknal no wiec zadam pytanie w tym,mianowicie dzis w nocy zagralem taki zaklad :
DET -1.5 / [email]DAL@CLE[/email] u181.5 - bylem przekonany ze gram detroit -,15 plus under w tym meczu..ale chyba tak nie jest...ten under dotyczy druzyn clevland i dallas-czyli suma oczek rzucony przez te dwie druzyny musi byc mniejsza niz 181,5 tak??dobrze mysle..??

#580332 20/05/2006 13:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
mam pytanie bo chce zalozyc konto na betfair... przy rejestracji mam do wyboru promocje.. jedna na 25E druga na 10E... pisalem w tej sprawie do betfair ale ich wyjasnienie cos do mnie nie trafilo... napisano mi ze jednym z warunkow jest rejestracja karty kredytowej/debetowej... czy w takim razie jesli takowej nie posiadam moge skorzystac z bonusow? jest jeszcze jakas promocja partnerska.. ktora opcja waszym zdaniej jest najlepsza i czy bez karty moge z niej skorzystac.

#580333 20/05/2006 13:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
mozesz korzystać z promocji wpłacajac każdym sposobem ZA WYJĄTKIEM MONEYBOOKERS

http://www.betfairpromo.com/polish/payment.html

#580334 20/05/2006 14:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Widze ze poprzedni temat zniknal no wiec zadam pytanie w tym,mianowicie dzis w nocy zagralem taki zaklad :
DET -1.5 / DAL@ CLE u181.5 - bylem przekonany ze gram detroit -,15 plus under w tym meczu..ale chyba tak nie jest...ten under dotyczy druzyn clevland i dallas-czyli suma oczek rzucony przez te dwie druzyny musi byc mniejsza niz 181,5 tak??dobrze mysle..??

tak, under oznacza to że suma punktów rzuconych musi byc mniejsza niż 181,5

ale coś zmixowaleś z tym zakladem. nie da sie zagrać na handicap i under na raz. chyba że zagraleś oddzielnie jeden zaklad na handicap a drugi na under.

#580335 20/05/2006 14:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Quote
Widze ze poprzedni temat zniknal no wiec zadam pytanie w tym,mianowicie dzis w nocy zagralem taki zaklad :
DET -1.5 / DAL@ CLE u181.5 - bylem przekonany ze gram detroit -,15 plus under w tym meczu..ale chyba tak nie jest...ten under dotyczy druzyn clevland i dallas-czyli suma oczek rzucony przez te dwie druzyny musi byc mniejsza niz 181,5 tak??dobrze mysle..??

tak, under oznacza to że suma punktów rzuconych musi byc mniejsza niż 181,5

ale coś zmixowaleś z tym zakladem. nie da sie zagrać na handicap i under na raz. chyba że zagraleś oddzielnie jeden zaklad na handicap a drugi na under.
da sie zagrac w dziale teasers sa takie opcje zawsze ale jestem bardzo wkurzony bo teraz patrze a zaklad anulowany..napisalem maila w tej sprawie ale milcza..to juz drugi przypadek kiedy anuluja mi zwycieski zaklad!!!

#580336 20/05/2006 14:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Quote
mozesz korzystać z promocji wpłacajac każdym sposobem ZA WYJĄTKIEM MONEYBOOKERS

http://www.betfairpromo.com/polish/payment.html

Przepraszam za OT.

@Punter UK, wiesz może co jest przyczyną braku akceptacji przy promocji Moneybookers? Czy ma to związek z tym, że przy na MB ludzie maja konta "widma" [duzo osób bez weryfikacji], czy problem tkwi w innym miejscu? Pytam z ciekawości idać dalej czy jest to przyczyną że większa ilość buków woli współprace z Netellerem niz MB.

#580337 20/05/2006 21:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Takie cos jest zawarte w wplatach poprzez polskie konto bankowe: Jakiekolwiek depozyty dokonane na konto Betfair z walutą obsługi konta inną niż EURO zostaną odrzucone.


Nie rozumiem.Przeciez wiadomo ze wplacic chce np. 400zł.

#580338 20/05/2006 22:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
po kolei.

Quote
ale coś zmixowaleś z tym zakladem. nie da sie zagrać na handicap i under na raz


da sie. to sa włśnie teasers.

błąd chyba polegal na tym, że DAL@ CLE nie grali wczoraj, tylko Dallas z San Antonio.

Quote
co jest przyczyną braku akceptacji przy promocji Moneybookers


Moneybookers to jest wylegarnia oszustów promocyjnych (mozna miec do 5 kont email). Nie chce nikogo obrazac ale taka jest prawda, wiec nie dziwcie sie ze firmy bukmacherskie nie przepadaja za MB.
Paypal lub NETeller sa OK.

Quote
Takie cos jest zawarte w wplatach poprzez polskie konto bankowe: Jakiekolwiek depozyty dokonane na konto Betfair z walutą obsługi konta inną niż EURO zostaną odrzucone.

Nie rozumiem.Przeciez wiadomo ze wplacic chce np. 400zł


wplacasz w zlotówkach na konto banku Reiffeisen ale tylko na konto Betfair prowadzone w Euro.
zapewne chodzi o zamiany walut i rozliczenia z bankiem. stad taki nakaz.

#580339 21/05/2006 08:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Czy obecnie sa jakies promocje przy otwarciu konta? Czytalem gdzies wyzej ze jakis freebet jest tak? jesli tak to na ile zł. Jestem ciekawbo chcialbym w najblizszym czase zalozyc konto i przy okazji cos dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Z gory dzieki za odpowiedz

#580340 21/05/2006 08:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
larsson sprawdz PW.

#580341 21/05/2006 08:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Nie moge wyslac, musisz oproznic skrzynke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#580342 21/05/2006 08:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#580343 21/05/2006 08:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Adik tez masz chyba pelna skrzynke, napisalem ci dluzszego PW i teraz drugi raz nie chce misie pisac tongue

Powiem Ci tylko tyle ze napewno skorzystam z tego, konto zaloze jeszcze dzis chyba i zrobie wieczorem przelew.

#580344 21/05/2006 12:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Pytanko jeszcze jedno.Czy jest gdzies jakas lista meczy które bedzie mozna stawiac live?

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1