Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#580425 07/06/2006 20:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
Jak to jest z wyplatami?

Powiedzmy, ze wplacam karta 100E robie z tego 400E.
100E wyplacam na karte to czy pozostale 300E moge wyplacic na moneybookers?

Bonus: Unibet
#580426 08/06/2006 10:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
Quote
Jak to jest z wyplatami?

Powiedzmy, ze wplacam karta 100E robie z tego 400E.
100E wyplacam na karte to czy pozostale 300E moge wyplacic na moneybookers?

nikt nie wie?

#580427 08/06/2006 10:38
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Quote
Jak to jest z wyplatami?

Powiedzmy, ze wplacam karta 100E robie z tego 400E.
100E wyplacam na karte to czy pozostale 300E moge wyplacic na moneybookers?

nikt nie wie?

A ja wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />, ale nie powiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tak możesz, ale:

"Zanim możliwe będzie wypłacanie środków na konto Moneybookers, należy zarejestrować konto Moneybookers dokonując poprawnego depozytu."

... czyli przed wypłatą na mb musi nastąpić wpłata z mb celem, tak naprawdę, zarejestrowania Twojego adresu email z mb.

#580428 08/06/2006 10:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
Quote
Quote
Quote
Jak to jest z wyplatami?

Powiedzmy, ze wplacam karta 100E robie z tego 400E.
100E wyplacam na karte to czy pozostale 300E moge wyplacic na moneybookers?

nikt nie wie?

A ja wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />, ale nie powiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tak możesz, ale:

"Zanim możliwe będzie wypłacanie środków na konto Moneybookers, należy zarejestrować konto Moneybookers dokonując poprawnego depozytu."

... czyli przed wypłatą na mb musi nastąpić wpłata z mb celem, tak naprawdę, zarejestrowania Twojego adresu email z mb.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#580429 08/06/2006 13:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
Quote
Quote
Znowu użytkownicy OnetPoczty dostali maile z promocją. Zarejstruj się podając kod i dostaniesz 20E w prezencie.
mam 4 kody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Użytkownicy wp takąże dostali tego maila. WIe ktos moze ile trzeb awplacic zeby dostac ten bonus i czy jest gdzies jakis regulami do tej proimocji...na maila mi jeszcze nie odpowiedzieli ale może wam się gdzieś nawinął na oczy? Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

#580430 08/06/2006 13:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
No to ja jeszcze podam swój kod, bo mam już tam konto.

PWC122

#580431 08/06/2006 16:15
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
ja mam pytanie co do tej promocji 20 Euro tam pisze ze tylko mozna wplacic karta lub przez przelew ale jak ja mam wplacic przez przelew 20 Euro ? Jak wypelnic druk na kwatoe 20 Euro czy to sie przelicza na nasze moze 80 zl ?

#580432 08/06/2006 17:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Przesyłasz w złotówkach. Oni przeliczają to po jakimś złodziejskim kursie ale i tak chyba warto. Jak wpłacisz 50 PLN to powinno starczyć i jeszcze Ci z 10 PLN reszty zostanie. Można też sobie w banku otworzyć subkonto w Euro ale to się chyba nie bardzo połaca, bo banki biorą jakieś kosmiczne opłaty za takie przesyłki.

#580433 08/06/2006 17:43
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
do Adika (bo ma zapelniona skrzynke):
ok --zarejestrowalem sie - dzieki za kod

w tej gieldzie zastanawia mnie jedna rzecz
sytuacja nastepujaca: wystawiam kwote po jakims kursie no i wylogowuje sie - mecz sie odbywa - ja nawet nie wiem czy ktos odkupil zastawiony moj kurs - betfair tez wie o tym ze od czasu wystawienia do czasu zakonczenia meczu nie logowalem sie - jak myslisz czy wtedy moga blefowac - np ja powinienem wygrac kase a sie okazuje ze nikt nie wykupil tego -

no takie dywagacje mnie naszly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - juz nad tym wczesniej myslalme jak wystawialem w gb
pzdr

#580434 08/06/2006 17:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Ziutek - jak ktos gra za powazniejsza kase to zwykle sprawdza co sie sprzedalo a co nie. Poza tym zobacz ile Betfair zarabia na prowizjach kazdego dnia i zastanow sie czy warto by bylo stracic zaufanie klientow probujac ich oszukac.

W GB przyznam, ze sie tez zastanawialem bo czesto strona sie wieszala na caly dzien i nie dalo sie sprawdzic ani zamknac zakladow. W BF nie mam watpliwosci.

Zastanawiam sie za to czy maja automat ktory skupuje surebety? Czesto sie zdarza, ze pojawia sie minimalny 0,1% czy 0,2% surebet ale nigdy nie zdazylem tego zagrac - jest moze 3 moze 5 sekund zwykle. Nie chodzi mi tutaj o mecze live bo tam surebety czasem widac wieksze ale raczej tez nie da sie zagrac w obie strony naraz.

Wojtek

#580435 08/06/2006 20:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Wojtek, cos dla Ciebie:
Betfair - Developers Program [bdp.betfair.com]

>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Quote
wystawiam kwote po jakims kursie no i wylogowuje sie - mecz sie odbywa - ja nawet nie wiem czy ktos odkupil zastawiony moj kurs - betfair tez wie o tym ze od czasu wystawienia do czasu zakonczenia meczu nie logowalem sie - jak myslisz czy wtedy moga blefowac - np ja powinienem wygrac kase a sie okazuje ze nikt nie wykupil tego -


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

jeśli mecz juz sie zakonczyl i rynek zostal rozliczony: wiesz czy ktos kupil Towj zakład sprawdzając historie swoich zakladów.

jesli mecz jeszcze trwa: sprawdzasz dany rynek, jesli ktos kupil Twoj zaklad bedziesz mial kolorami zanaczony zakladany zysk i ewentualna strate

>>>>>>>>>>>>>>>>

Quote
Przesyłasz w złotówkach. Oni przeliczają to po jakimś złodziejskim kursie ale i tak chyba warto.


DEPOZYTY i WYPŁATY NA BETFAIR [betfairpromo.com]

Depozyty na konto banku Reiffeisen sa bezplatne.

Simon: nie musisz wplacać na powyższe konto w Euro, wplacasz w zlotówkach ( jedynie jesli Twoje konto Betfair jest prowadzone w Euro).

kursy na Betfair sa przeliczne po kursach wg strony www.xe.com [xe.com]

>>>>>>>>>>>>>>>>

no i mala uwaga do łowców promocji itp.:
nowe promocje Betfair o różnych kodach są wyłącznie dla NOWYCH użytkowników.

jesli ktos korzysta z jednego kodu to logicznie rozumując nie moze skorzystac z innych

#580436 09/06/2006 09:24
Dołączył: May 2005
Posty: 35
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 35
Moze mi ktos wyjasnic jak to jest z bonusami w BF, na poczatek dostajemy 29euro jak mamy kod od kogos (po uzbieraniu 50ptk) i czy pozniej co 3 miesiace tez dostajemy po 39e przez 1 rok bo cos takiego slyszalem???

#580437 09/06/2006 10:00
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
Ile wynosi teraz najwyszy bonus w betfair. JA znalazlem +20 Euro a moze jest cos wiecej? Aha i czy mozna wplacic przez Netellera?

#580438 09/06/2006 10:59
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
Ile wynosi teraz najwyszy bonus w betfair. JA znalazlem +20 Euro a moze jest cos wiecej? Aha i czy mozna wplacic przez Netellera?
Chyba nie ma wiekszego bonusa, mozesz cos kombinowac polecajac innych uzytkownikow, mozan wplacac przez neteller

#580439 09/06/2006 11:08
Dołączył: May 2005
Posty: 35
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 35
Quote
Moze mi ktos wyjasnic jak to jest z bonusami w BF, na poczatek dostajemy 29euro jak mamy kod od kogos (po uzbieraniu 50ptk) i czy pozniej co 3 miesiace tez dostajemy po 39e przez 1 rok bo cos takiego slyszalem???

sory oczywiscie nie 39 a 29

i ponawiam pytanie bo mi zalezy na odpowiedzi

#580440 09/06/2006 11:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
tak dostajesz te 29e a pozniej wszystko zalezy od tego ile zdobedziesz punktow a nie moge tej tabelki na stronie teraz znalezc ale o ile dobrze pamietam to za 1000pkt dostaje sie 10$

#580441 09/06/2006 11:28
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Quote
wystawiam kwote po jakims kursie no i wylogowuje sie - mecz sie odbywa - ja nawet nie wiem czy ktos odkupil zastawiony moj kurs - betfair tez wie o tym ze od czasu wystawienia do czasu zakonczenia meczu nie logowalem sie - jak myslisz czy wtedy moga blefowac - np ja powinienem wygrac kase a sie okazuje ze nikt nie wykupil tego -



jeśli mecz juz sie zakonczyl i rynek zostal rozliczony: wiesz czy ktos kupil Towj zakład sprawdzając historie swoich zakladów.

jesli mecz jeszcze trwa: sprawdzasz dany rynek, jesli ktos kupil Twoj zaklad bedziesz mial kolorami zanaczony zakladany zysk i ewentualna strate

>>>>>>>>>>>>>>>>

punter : czytac czytac i jeszcze raz czytac !!!
pisalem ze jestem wylogowany ewentualnie jakis brak sieci przez kilka godzin - od momentu wystawienia mojego typu do momentu zakonczenia meczu nie moge sie zalogowac - przeciez moze byc sytuacja ze jest jakis triger w bazie danych , ktory to bada i robi ze zaklad jest na moja niekorzysc

#580442 09/06/2006 11:31
Dołączył: May 2005
Posty: 35
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 35
Quote
tak dostajesz te 29e a pozniej wszystko zalezy od tego ile zdobedziesz punktow a nie moge tej tabelki na stronie teraz znalezc ale o ile dobrze pamietam to za 1000pkt dostaje sie 10$

ale dostaje 29 euro co 3-miesiace przez pierwszy rok czy mowisz po uzbieraniu ptk?

Bo mi chodzi glownie o to czy co 3 miesiace sie dostje?(przez 1 rok)

#580443 09/06/2006 11:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
tak co kwartal

#580444 09/06/2006 12:16
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Wyjasni ktos jak liczy sie zaklady :
Bookings Index i Bookings Odds ?
Za ile pkkt jest zolta a za ile czerwno kartka

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,796 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1