|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jak sie dowiem kto awansowal z par: - dondo-ssaczu - starosta czeka na lepszego z tej pary - tutaj kompletnie nie wiem jakie byly pary, chodzi o szymontom, skunkss, paoblo, rafael86, Lukasz111 - tutaj jest przeciwnik dla JoseJak beda te rozstrzygniecia to wrzuce aktualna tabelke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
iti, odpowiedź na Twoją pierwszą wątpliwość jest na I stronie tego tematu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Widzialem to, ale ssaczu zakwestionowal twoj awans, stad brak zgodnosci.
Ciagle brak tej czesci drabinki: ---------- *bye* szymontom ---------- skunkss *bye* ---------- paoblo rafael86 ---------- *bye* Lukasz111
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Połowa tygodnia, a w mojej części tabelki nadal cisza.  Fajnie by było wiedzieć z kim się rywalizuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jose, to przecież zajmuje chwile czasu, by ustalić z kim się pojedynkuje.Nie musisz nawet liczyć dokładnie kto ile uzyskał w poprzedniej rundzie. Ja zawszę tak czynię, nie ma na co narzekać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
szymontom/ rafael86 - ktoś z tej dwójki jest Twoim rywalem Jose. A z tego co przejrzałem na szybko w tej parze jakieś dziwne rzeczy się działy - szymontom chyba oddał 2 typy, rywal nie patrzyłem. Jak widzisz można to szybko załatwić  No i w dodatku jak nie wrzucą awansu to od razu przecież mają minus, nie narzekaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
To wiem, że to ktoś z te dwójki. Tylko właśnie - "dziwne rzeczy" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie mam czasu dokładnie sprawdzać kto dokładnie ale co Ci to da więcej?  Dowiesz się w swoim czasie, jak nie to masz awans luzem Ok, kończę już swoje wywody. Otwórz  i izi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka