|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
to tam trzeba po wpłacie obracać coś jeszcze z tego bonusa czy można od razu wypłącać bo widi mi tam 50 i szkoda by poszło na marne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Co za zenada,wpłaciłem 100 euro do nich i od razu limity po 0,07 euro... Moze weryfikacja pomoże? czy juz tak zostanie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
|
|
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385 |
wyglada na to, ze bedziesz pierwszym, ktory pozna odpowiedzi na te pytania. podejrzewam, ze nie ma takich odwaznyc ktorzy by tam zainwestowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
szukałem ostatnio info na temat tego buka bo dalej mi leży 50 e z tego NoDepo promo któe i tak jest bonusem 100% ale nic dosłownie wiarygodnego.Jakiś jeden wpis nieznanej osoby że buk wypłacalny i tyle, pewnie podpucha żeby ktoś wpłacił  Generalnie każdy odradza tam wpłacać, FAQ skopiowany z buka co każe trzymać ID przy ryju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Bo to jest buczek tzw dojarka....! Wydoją wszystko co się rusza ! Wszystkie chwyty dozwolone włącznie ze zdjęciem trzymanym przy buzi w jednej ręce i chwycie penisa w drugiej.....
|
|
|
Link skopiowany do schowka