|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kto ma w tym roku prawa do Ligi Mistrzów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Kto ma w tym roku prawa do Ligi Mistrzów? Standardowo "N" Dodatkowo na Tefałpe będzie puszczany mecz w środę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzięki.
W środę widzę, że TVP transmituje najlepszy mecz, natomiast na jutro trzeba będzie znaleźć pub, który pokaże Real z MC zamiast Dortmundu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Chyba fuzja programowa tuż za rogiem: https://ncplus.pl/No i wreszcie, bo 3 operatorów satelitarnych na jednym rynku to trochę za dużo. Ciekawe natomiast ile stracą pod kątem osób posiadających zarówno dekoder N jak i C+, gdzie jeden z nich stanie się zbędny. Ma ktoś w chwili obecnej oba? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ja mam, N jako podstawową tv i z Cyfry tylko pakiet multi czyli : c+/c+ sport/weekend/c+film a reszta niekodowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Dla mnie moze to byc o tyle niekorzystne, że samą kartę cyfry zabierałem ze soba czy to na dzialke czy do teściow /gdzie mam jakies stare dekodery cyfy/ a teraz moze takiej mozliwosci nie być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Jeśli chodzi o "parowanie" to wątpię aby "stara" cyfra zdecydowała się na taki krok. Od kiedy pamiętam można u nich brać samą kartę, więc klienci często kupowali swoje tunery (dream, ferguson itp.). Po mojemu chyba strzelili by sobie w kolano, choć kto wie co im w głowach siedzi.
Co do oferty to wydaję mi się, że jednak klienci "n" zyskają więcej (jeśli chodzi o sport i kanały filmowe). Co do klientów "cyfry" to jedynie LM na plus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To jest rzeczywiście duży plus, że kartę C+ (jako jedyną) można było zabierać ze sobą i używać na innym dekoderze. Z drugiej strony zdecydowanie wolę sam dekoder i system obsługi N. Szybciej działa i łatwiej jest nagrywać pozycje, itd. Fajne jest też to, że nawet na nagranych filmach można sobie ścieżkę językową zmieniać. Ciekawe ile abonentów (tych podwójnych) im teraz ucieknie, no i kto wie czy Polsatowi nie przybędzie. Niektórzy mieli taki konwerter satelitarny i ilość kabli by maks. 2 dekodery podłączyć, tak więc ci co wybrali N oraz C+ będą teraz mieli miejsce także na Polsat Cyfrowy (który do tego jest tani). 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Conrad sa i 8 wejsciowe (czyli 4 dekodery z niezaleznym nagrywaniem i ogladaniem w tym samym momencie). Ja jestem ciekawy kiedy pojawia sei piersze oferty zeby zobaczyc co zaoferuja nc+.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Wszytsko fajnie Panowie , ale była niedawno wrzucana informacja , że ESPN America ma być zlikwidowany na konkretnie tą część Europy jakoś od końca Lipca , co trochę zastanawia , bo z mojej strony to jeden z nielicznych kanałów na jakie był mógł płacić hajs. MLB , NHL , NCAAF , NCAAB , NFL + inne ciekawe wydarzenia co dla fanów US Sports stanowi coś unikalnego na tą część Europy. NFL i NHL w PL telewizji było , ale takie MLB czy College to tylko net. NBA jest na Canal+ , więc idzie jakoś przeżyć ale w dawkowaniu bardzo słabym. Oczywiście czasami są spotkania , że lepiej sobie na luzie siąść przed TV niż na lapku oglądać czy innym ekranie o małej przekątnej. http://www.satkurier.pl/news/83119/koniec-espn-america-i-espn-classic.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Conrad sa i 8 wejsciowe (czyli 4 dekodery z niezaleznym nagrywaniem i ogladaniem w tym samym momencie). Ja jestem ciekawy kiedy pojawia sei piersze oferty zeby zobaczyc co zaoferuja nc+. Tak jest, dzisiaj to już 8x można zrobić i bez problemu.  Bardziej myślę o tych co mają już instalację, kable pociągnięte pod ziemią, a nikt wcześniej nie pomyślał by dać więcej kabli na zapas. Ja kiedyś u rodziców, jakieś 10-15 lat temu, kazałem właśnie 12 kabli dać z anteny choć tylko 2 były potrzebne. W dzisiejszych czasach oszczędziło to sporo problemów bo oczywiście wszystkie dekodery musiały być zainstalowane aby nie zabrakło żadnego sportu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ofertę programową mają niedługo połączyć, tak aby na dekoderze C+ pojawiły się kanały typu N Sport?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Ciężko się połapać ja jestem abonamentem c+ ciekawe co się zmieni. Mam nadzieję że na gorzej programowo nie będzie i nie będą wymyślać dokupywania pakietów bo jeśli tak to zrywam z nimi umowę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96 |
Jedyna zmiana jest taka, że teraz musisz zapłacić 40 zł więcej za to samo co teraz masz... Liczyłem na sport za 80zł a tu trzeba minimum 120zł zapłacić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Wiec zrywam z nimi umowę 2 tyg temu jakiś palant do mnie dzwonił i przedłużyłem umowę o rok na tych samych zasadach za 77zl za miesiac wiec mam podstawe do zerwania umowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96 |
No to dobrze zrobiłeś, bo masz po starych cenach... gdybyś teraz przedłużył to 30% drożej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Wiec zrywam z nimi umowę 2 tyg temu jakiś palant do mnie dzwonił i przedłużyłem umowę o rok na tych samych zasadach za 77zl za miesiac wiec mam podstawe do zerwania umowy. Nie patrz oli na ten cennik , bo on jest dla nowych abonentów. Dla posiadaczy dotychczasowych posiadaczy Cyfry bądz n są indywidualne pakiety i promocje dopasowane do twoich potrzeb. Najważniejsze że nie trzeba wymieniać karty, ani sprzetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Samo złożenie wypowiedzenia nie jest takim złym rozwiązaniem. Wtedy Twoją "teczkę" przejmuje "Dział Ostatniej Szansy", który by zachować klienta da takie ceny jakie żaden konsultant wcześniej nie jest w stanie zaoferować. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|