|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
ja juz im wyslalem wypowiedzenie umowy, ciekawe czy zadzwonia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
Daj znac co udalo Ci sie wynegocjowac, sytuacja nie wyglada ciekawie i wydaje sie że bedzie caraz gorzej, wiec nie wroze sukcesu. N-ka juz wczesniej zbierala characz na lidze mistrzow, tera mogą jeszcze wiecej a ludzie moge jedynie placic lub nie interesowac sie sportem w TV.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Przy moim multiroomie jakoś to wszystko trawię, ale przy ofercie na 1 dekoder to ludzie mają rację, że nieco przegięli... nawet bardziej niż nieco...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
ESPN America ma zniknąć z polskiego rynku od końća Lipca  w upc tez? Ten kanał w ogóle znika z naszej części Europy czy tylko z polskiego rynku? gdzieś pisali, że z całej Europy, jedynie w Wielkiej Brytanii zostanie To tylko brać Sky i bulić do 75 funciorów miesięcznie (pewnie mniej bez tych wszystkich filmowych pakietów) ale za to mieć prawdziwy full-wypas ze świetnym komentarzem. Coś za coś, ale według mnie warto jeśli ktoś naprawdę chce postawić na jakość. Ja już bym się w tym momencie nie zastanawiał tylko brał tego Sky i odciąłbym się zupełnie od lokalnych operatorów. No chyba że ktoś na kablówce jedzie no to wtedy wiadomo że nie jest tak łatwo bo w grę wchodzi także internet, telefon, itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
ja juz im wyslalem wypowiedzenie umowy, ciekawe czy zadzwonia... Oj będą się dobijać bo dla rodziców robiłem wypowiedzenia ale wcześniej podałem numer (swojej) tymczasowej karty SIM aby ich nie "hipnotyzowali" jakimiś ofertami ostatniej szansy. C+ dzwonił i nakłaniał ale wytłumaczyłem co i jak i wreszcie odpuścili - ale rzeczywiście profesjonalnie do tego podeszli muszę powiedzieć, mają dobre babki od tego), a N to non-stop się dobijał tylko nie chciało mi się odbierać bo byłem już poza krajem i karta służyła tylko do SMSów i kilka tygodni później poszła do kosza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Przy wysłaniu wypowiedzenia trzeba też odesłać kartę/dekoder czy samo pismo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Conrad szanujmy sie polecasz sky za 75 funtow
jak nc+ wszystkie pakiety sportowe to koszt niecałych 20 funtow i wszystkie transmisje po Polsku
Ile osob na forum potrafi zrozumiec z angielskiego wiecej niz coca-cola i michael jackson .
cena za sky to juz jest lichwa lepiej dołożyc kilka funtow i płacic kredyt za swoje mieszkanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Przy wysłaniu wypowiedzenia trzeba też odesłać kartę/dekoder czy samo pismo? Samo pismo. Jeśli potrzebny jest zwrot karty to napiszą o tym kiedy należy to zrobić. Ponieważ wypowiedzenie wysyłasz wcześniej - a jeszcze przysługuje Ci dostęp do korzystania z usługi - to kartę trzymaj i używaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Porównanie cen pakietów TV satelitarnej w Europie:
- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro, najniższa krajowa: 1365 euro, TV to 2,86% z minimalnej - Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro, najniższa krajowa: 748 euro, TV to 4,68% z minimalnej - Sky DE - full pakiet - 39 euro, - Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro, najniższa krajowa: 1462 euro, TV to 2,39% z minimalnej - nc+ Polska - 50 euro najniższa krajowa: 349 euro, TV to 14,33% z minimalnej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A co to ma wspólnego ze średnią krajową? Na przykładzie Hiszpanii i Irlandii już widać brak zależności.
Przecież dystrybutorzy filmowi czy wielkie studia filmowe nie ustalają od tego cen, podobnie jak z muzyką gdzie u nas za płytę CD biorą sporo więcej niż w zasobniejszych krajach.
Nie wiem też jak obliczasz te full pakiety bo w UK jest to min. 75 funtów czyli prawie 90 Euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
uwierzę jak sam otrzymam taki list. To jakies smrodliwe z deka. Nigdy nic listownie z Nka nie zalatwialem, kazda zmiana pakietu czy nowa umowa telefoniczne i pani pyta czy potwierdza pan to i to? " .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
na forum SAT Kuriera są skany takich pism
teraz dostają wszyscy z n, którzy mają wykupione kanały npremium
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zenujace ceny, zenujaca polityka
oni chyba mysla, ze maja monopol ...
podejrzewam, ze zanim zejda z tych chorych cen za poszczegolne pakiety, spora czesc osob zdazy odplynac do konkurencji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Tylko konkurencja ma gówno za przeproszeniem.... co z tego, że tanie ale gówno. Dla mnie np. taki polsat w kwestii sportu jest niczym, co oznacza, że dziady z nc+ mają nas tak czy siak w garści.... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Tu ktoś fajny pomysł rzucił, oczywiście zbyt pazernym właścicielom nc+ takie rzeczy nigdy nie przyszły do głowy Gdybym to ja przygotowywał taką migrację, zrobiłbym to zupełnie inaczej... Włączyłbym z dniem startu 21 marca wszystkim obecnym abonentom Cyfry+ i 'n' wszystkie kanały. Bez wyjątku. No może bez zewnętrznych kanałów premium typu Hustler czy HBO. Ale wszystkie Canal plusy i plusy-dwa i plusy-sto-dwa - niech ludziska mają, niech oglądają wszystko przez choćby miesiąc. Co bym zyskał? Po pierwsze - brak tłoku na łączach. Ludzie by się cieszyli, oglądali by sobie co tam dzisiaj w Kuchnia+ czy jakiś tam meczyk... Nie sądzę, aby setki tysięcy ludzi rzucałoby się od razu do telefonów... Po drugie - wyostrzamy apetyty. Dla lubiących piłkę, którzy dotychczas oglądali jakieś tam mecze Ligi Mistrzów raz na dwa tygodnie, cotygodniowa gratka z ligi angielskiej czy hiszpańskiej (albo dla tych, co lubią drzemać w fotelu - ligi polskiej) może znacznie podnieść chęć posiadania takiego kanału na stałe. Podobnie z filmami - w ciągu tego darmowego miesiąca zadbałbym o kilka naprawdę fajnych premier (a oni to umieją - vide kanały nPremium kiedy startowały...), zróżnicowanych gatunkowo, aby i ojciec, i matka, i dziateczki, i babka znaleźli coś dla siebie. Jestem pewien, że minimum 50% dałoby się potem pokroić, żeby dalej oglądać taki fajny kanał... W końcu po trzecie - obecnym klientom dałbym WIĘCEJ niż mieli dotychczas. Na czas określony, ale krótki, np. na 6 miesięcy. Zamiast wciskać na siłę pakiet droższy na 18 miesięcy, co albo kończy się bluzgami i podpisaniem (w najlepszym przypadku), albo pozostaniem przy obecnym pakiecie przynajmniej do czasu trwania obecnej umowy, albo odejściem do innego dostawcy (Polsat, kablówki...). Wyobrażacie sobie wpisy na forach po takim ruchu? Ten szał i radość i zadowolenie? I wszechobecny pozytywny marketing? Bez żadnych specjalistycznych badań gołym okiem widać zalety takiego posunięcia. Setki tysięcy zadowolonych klientów, przekonanych, że zrobili interes życia. A po 6 miesiącach, z dniem końca umowy, dokładać po troszeczku do abonamentu, dokładnie jak to robiła n-ka ze swoimi promocjami od początku istnienia. Dlatego właśnie po latach bycia klientem n-ki, pomimo, że na dzień dzisiejszy płacę prawie dwa razy więcej niż kiedy z nimi zaczynałem (za ten sam zestaw kanałów), wciąż ich chwaliłem, wciąż byłem zadowolony. Wszystko zrobiono w sposób subtelny, delikatny, bez wielkich afer i krzyków. Czy nie można było tego przeprowadzić w podobny sposób? http://ale-dlaczego.blogspot.co.uk/2013/03/oj-nie-tak-nc-nie-tak.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zenujace ceny, zenujaca polityka
oni chyba mysla, ze maja monopol ...
podejrzewam, ze zanim zejda z tych chorych cen za poszczegolne pakiety, spora czesc osob zdazy odplynac do konkurencji zeby chociaz ta konkurencja była dla kibica piłki noznej cyfrowy polsat do nc+ to tak jak podbeskidzie do barcelony
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Mają monopol i w niczym nie ustąpią. Wychodzą z założenia, że ludzie ponarzekają ponarzekają a i tak potem będą płacić, bo bez tv nie potrafią żyć. I niestety mają rację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
zenujace ceny, zenujaca polityka
oni chyba mysla, ze maja monopol ...
podejrzewam, ze zanim zejda z tych chorych cen za poszczegolne pakiety, spora czesc osob zdazy odplynac do konkurencji zeby chociaz ta konkurencja była dla kibica piłki noznej cyfrowy polsat do nc+ to tak jak podbeskidzie do barcelony Kupujesz CP tylko do programów tematycznych i filmów koszt ok 40-50zl miesięcznie Do sportu Ipla sport( 13zl/miesiąc) lub weeb.tv(chyab 50zl miesiąc) i oglądasz co chcesz Wolę takie rozwiązanie niż złodziejstwo NC+ .... jestem abonentem Nki od 2007roku obecnie płacę za wszystkie pakiety tematyczne 54zl ... jak bym chciał do NC+ sięprzenieść i mieć to samo to min 119zl umowa na 18miesięcy + brak jakiej kolwiek gwarancji na kanały . Dzisiaj są a za miesiąc już ich nie bedzie albo przeniosą je do innego pakietu i nie wypowiesz umowy . Dziękuje postoję z boku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mamy jeszcze streamy  ja tam jestem przekonany, ze klientow im ubedzie i to sporo bo zdrowo przesadzili z tym skokiem na nasza kase
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|