Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
ja juz im wyslalem wypowiedzenie umowy, ciekawe czy zadzwonia...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Daj znac co udalo Ci sie wynegocjowac, sytuacja nie wyglada ciekawie i wydaje sie że bedzie caraz gorzej, wiec nie wroze sukcesu. N-ka juz wczesniej zbierala characz na lidze mistrzow, tera mogą jeszcze wiecej a ludzie moge jedynie placic lub nie interesowac sie sportem w TV.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Przy moim multiroomie jakoś to wszystko trawię, ale przy ofercie na 1 dekoder to ludzie mają rację, że nieco przegięli... nawet bardziej niż nieco...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by taktoonZS
Originally Posted by Ludwiczek
ESPN America ma zniknąć z polskiego rynku od końća Lipca frown

w upc tez?

Ten kanał w ogóle znika z naszej części Europy czy tylko z polskiego rynku?
gdzieś pisali, że z całej Europy, jedynie w Wielkiej Brytanii zostanie

To tylko brać Sky i bulić do 75 funciorów miesięcznie (pewnie mniej bez tych wszystkich filmowych pakietów) ale za to mieć prawdziwy full-wypas ze świetnym komentarzem. Coś za coś, ale według mnie warto jeśli ktoś naprawdę chce postawić na jakość.

Ja już bym się w tym momencie nie zastanawiał tylko brał tego Sky i odciąłbym się zupełnie od lokalnych operatorów.

No chyba że ktoś na kablówce jedzie no to wtedy wiadomo że nie jest tak łatwo bo w grę wchodzi także internet, telefon, itd.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by kacperek76
ja juz im wyslalem wypowiedzenie umowy, ciekawe czy zadzwonia...

Oj będą się dobijać bo dla rodziców robiłem wypowiedzenia ale wcześniej podałem numer (swojej) tymczasowej karty SIM aby ich nie "hipnotyzowali" jakimiś ofertami ostatniej szansy. C+ dzwonił i nakłaniał ale wytłumaczyłem co i jak i wreszcie odpuścili - ale rzeczywiście profesjonalnie do tego podeszli muszę powiedzieć, mają dobre babki od tego), a N to non-stop się dobijał tylko nie chciało mi się odbierać bo byłem już poza krajem i karta służyła tylko do SMSów i kilka tygodni później poszła do kosza...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Przy wysłaniu wypowiedzenia trzeba też odesłać kartę/dekoder czy samo pismo?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Conrad szanujmy sie polecasz sky za 75 funtow

jak nc+ wszystkie pakiety sportowe to koszt niecałych 20 funtow
i wszystkie transmisje po Polsku

Ile osob na forum potrafi zrozumiec z angielskiego wiecej niz coca-cola i michael jackson .

cena za sky to juz jest lichwa lepiej dołożyc kilka funtow
i płacic kredyt za swoje mieszkanie

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by podstawek
Przy wysłaniu wypowiedzenia trzeba też odesłać kartę/dekoder czy samo pismo?

Samo pismo.

Jeśli potrzebny jest zwrot karty to napiszą o tym kiedy należy to zrobić. Ponieważ wypowiedzenie wysyłasz wcześniej - a jeszcze przysługuje Ci dostęp do korzystania z usługi - to kartę trzymaj i używaj.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Porównanie cen pakietów TV satelitarnej w Europie:

- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro, najniższa krajowa: 1365 euro, TV to 2,86% z minimalnej
- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro, najniższa krajowa: 748 euro, TV to 4,68% z minimalnej
- Sky DE - full pakiet - 39 euro,
- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro, najniższa krajowa: 1462 euro, TV to 2,39% z minimalnej
- nc+ Polska - 50 euro najniższa krajowa: 349 euro, TV to 14,33% z minimalnej.


Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A co to ma wspólnego ze średnią krajową? Na przykładzie Hiszpanii i Irlandii już widać brak zależności.

Przecież dystrybutorzy filmowi czy wielkie studia filmowe nie ustalają od tego cen, podobnie jak z muzyką gdzie u nas za płytę CD biorą sporo więcej niż w zasobniejszych krajach.

Nie wiem też jak obliczasz te full pakiety bo w UK jest to min. 75 funtów czyli prawie 90 Euro.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
uwierzę jak sam otrzymam taki list. To jakies smrodliwe z deka. Nigdy nic listownie z Nka nie zalatwialem, kazda zmiana pakietu czy nowa umowa telefoniczne i pani pyta czy potwierdza pan to i to? " .

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
na forum SAT Kuriera są skany takich pism

teraz dostają wszyscy z n, którzy mają wykupione kanały npremium

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
zenujace ceny, zenujaca polityka

oni chyba mysla, ze maja monopol ...

podejrzewam, ze zanim zejda z tych chorych cen za poszczegolne pakiety, spora czesc osob zdazy odplynac do konkurencji

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Tylko konkurencja ma gówno za przeproszeniem.... co z tego, że tanie ale gówno. Dla mnie np. taki polsat w kwestii sportu jest niczym, co oznacza, że dziady z nc+ mają nas tak czy siak w garści.... :/

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Tu ktoś fajny pomysł rzucił, oczywiście zbyt pazernym właścicielom nc+ takie rzeczy nigdy nie przyszły do głowy


Gdybym to ja przygotowywał taką migrację, zrobiłbym to zupełnie inaczej... Włączyłbym z dniem startu 21 marca wszystkim obecnym abonentom Cyfry+ i 'n' wszystkie kanały. Bez wyjątku. No może bez zewnętrznych kanałów premium typu Hustler czy HBO. Ale wszystkie Canal plusy i plusy-dwa i plusy-sto-dwa - niech ludziska mają, niech oglądają wszystko przez choćby miesiąc. Co bym zyskał?

Po pierwsze - brak tłoku na łączach. Ludzie by się cieszyli, oglądali by sobie co tam dzisiaj w Kuchnia+ czy jakiś tam meczyk... Nie sądzę, aby setki tysięcy ludzi rzucałoby się od razu do telefonów...

Po drugie - wyostrzamy apetyty. Dla lubiących piłkę, którzy dotychczas oglądali jakieś tam mecze Ligi Mistrzów raz na dwa tygodnie, cotygodniowa gratka z ligi angielskiej czy hiszpańskiej (albo dla tych, co lubią drzemać w fotelu - ligi polskiej) może znacznie podnieść chęć posiadania takiego kanału na stałe. Podobnie z filmami - w ciągu tego darmowego miesiąca zadbałbym o kilka naprawdę fajnych premier (a oni to umieją - vide kanały nPremium kiedy startowały...), zróżnicowanych gatunkowo, aby i ojciec, i matka, i dziateczki, i babka znaleźli coś dla siebie. Jestem pewien, że minimum 50% dałoby się potem pokroić, żeby dalej oglądać taki fajny kanał...

W końcu po trzecie - obecnym klientom dałbym WIĘCEJ niż mieli dotychczas. Na czas określony, ale krótki, np. na 6 miesięcy. Zamiast wciskać na siłę pakiet droższy na 18 miesięcy, co albo kończy się bluzgami i podpisaniem (w najlepszym przypadku), albo pozostaniem przy obecnym pakiecie przynajmniej do czasu trwania obecnej umowy, albo odejściem do innego dostawcy (Polsat, kablówki...). Wyobrażacie sobie wpisy na forach po takim ruchu? Ten szał i radość i zadowolenie? I wszechobecny pozytywny marketing? Bez żadnych specjalistycznych badań gołym okiem widać zalety takiego posunięcia. Setki tysięcy zadowolonych klientów, przekonanych, że zrobili interes życia. A po 6 miesiącach, z dniem końca umowy, dokładać po troszeczku do abonamentu, dokładnie jak to robiła n-ka ze swoimi promocjami od początku istnienia. Dlatego właśnie po latach bycia klientem n-ki, pomimo, że na dzień dzisiejszy płacę prawie dwa razy więcej niż kiedy z nimi zaczynałem (za ten sam zestaw kanałów), wciąż ich chwaliłem, wciąż byłem zadowolony. Wszystko zrobiono w sposób subtelny, delikatny, bez wielkich afer i krzyków. Czy nie można było tego przeprowadzić w podobny sposób?


http://ale-dlaczego.blogspot.co.uk/2013/03/oj-nie-tak-nc-nie-tak.html

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by bitnap
zenujace ceny, zenujaca polityka

oni chyba mysla, ze maja monopol ...

podejrzewam, ze zanim zejda z tych chorych cen za poszczegolne pakiety, spora czesc osob zdazy odplynac do konkurencji

zeby chociaz ta konkurencja była

dla kibica piłki noznej cyfrowy polsat do nc+ to tak jak podbeskidzie do barcelony

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Mają monopol i w niczym nie ustąpią.
Wychodzą z założenia, że ludzie ponarzekają ponarzekają a i tak potem będą płacić, bo bez tv nie potrafią żyć.
I niestety mają rację.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by bitnap
zenujace ceny, zenujaca polityka

oni chyba mysla, ze maja monopol ...

podejrzewam, ze zanim zejda z tych chorych cen za poszczegolne pakiety, spora czesc osob zdazy odplynac do konkurencji

zeby chociaz ta konkurencja była

dla kibica piłki noznej cyfrowy polsat do nc+ to tak jak podbeskidzie do barcelony

Kupujesz CP tylko do programów tematycznych i filmów koszt ok 40-50zl miesięcznie
Do sportu Ipla sport( 13zl/miesiąc) lub weeb.tv(chyab 50zl miesiąc) i oglądasz co chcesz

Wolę takie rozwiązanie niż złodziejstwo NC+ .... jestem abonentem Nki od 2007roku obecnie płacę za wszystkie pakiety tematyczne 54zl ... jak bym chciał do NC+ sięprzenieść i mieć to samo to min 119zl umowa na 18miesięcy + brak jakiej kolwiek gwarancji na kanały . Dzisiaj są a za miesiąc już ich nie bedzie albo przeniosą je do innego pakietu i nie wypowiesz umowy .


Dziękuje postoję z boku

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
mamy jeszcze streamy smile

ja tam jestem przekonany, ze klientow im ubedzie i to sporo

bo zdrowo przesadzili z tym skokiem na nasza kase

Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1