Fifa powinna wprowadzić ze gole strzelone po ,,Rzutach Karnych,, nie sa wpisywane zawodnikom do CV, tylko gole z akcji i z rzutów wolnych powinny byc brane pod uwage i zaznaczane do CV.
A to czemu?
Rzut karny jest takim samym elementem gry jak rzut wolny, rożny czy aut, wywalczonym z przebiegu gry!
No i tego karnego jeszcze trzeba umieć zamienić na bramke więc nie rozumiem Twojej sugestii?
Sie śmiejecie z Lewego, a zobaczcie jak w 93 roku musiała strzelac gwiazda bundesligi, wspierana gwiazdami jak Kosecki, Ziober itd., abyśmy w ogóle wygrali z kucharzami- elektrykami...
Co do Lewandowskiego odnośnie ja tam sie absolutnie nie naśmiewam, ze napastnik nie strzela goli w kadrze od dłuższego czasu to nie jest po czesci jego winna, lecz raczej całej machiny ktora nie funkcjonuje jak ma funkcjonować.
- Teoretycznie z każdym golem idzie i asysta, a jak nie ma asyst to i nie ma goli.
- Porażka z Ukraina wcale nie jest taka zła na jaka wygląda, bowiem teraz Ukraińcy włączają sie do gry o awans i miejmy nadzieje beda urywac pkt. naszym rywala. Szczególnie liczyć trzeba na korzystny wynik z Czarnogóra na wyjeździe, jak i sa spokojnie pkt. urwac Anglikom u siebie.
- Z tego złego nagle moze sie okazac, ze paradoksalnie porazka z Ukraina otworzyła nam awans do chociaż tego 2 miejsca w gr. lecz trzeba zmian radykalnych w kadrze. Bowiem ewolucje to mogl Smuda robic, jak by zostal na stanowisku dalej po Euro. Pan Fornalik mial od samego początku zrobić mala rewolucje, miejmy nadzieje ze jeszcze ja zrobi poki nie jest za późno.
Tak jak remis z Austią na Euro 2008 powodował żę Austria powalczyła sobie z NIemcami. Lament po przegranej z Ukrainą jakbyśmy przegrali z Walią czy Finlandią. Ukraina to przecież mocna ekipa. Z czym do ludzi.
Podobie jak przed Euro 2012 mamy grupie niebliczalych Rosjan, Czechów którzy wprawdzie lata świetności mają za sobą ale na pewno nie byli na papierze gorsi od nas, Greków drętwych, kołkowatych ale grających swoje i od 10 lat niebezpiecznych dla każdego. I wieki zawód że z grupy nie wyszliśmy. Poziom naszej reprezentacji jest taki że awans z grupu ( najsłabszej) byłby dużym sukcesem. Porażkę z Ukrainą rozpatrujemy jako klęskę a tak naprawdę jest to tylko skutek poiomu reprezentacji i tyle. Na więcej nie zasługujemy po co się mamić.
Bramkarz moze wykonywać jedenastke, to wola tylko i wyłącznie ,,Kołcza,, a jest paru bramkarzy co nie dosc ze i dobrze bronią to i często je sami wykonują.
Jakiś czas temu na youtubie widziałem jedenastkę perfekcyjnie wykonaną przez Boruca.
Tak jak remis z Austią na Euro 2008 powodował żę Austria powalczyła sobie z NIemcami. Lament po przegranej z Ukrainą jakbyśmy przegrali z Walią czy Finlandią. Ukraina to przecież mocna ekipa. Z czym do ludzi.
Podobie jak przed Euro 2012 mamy grupie niebliczalych Rosjan, Czechów którzy wprawdzie lata świetności mają za sobą ale na pewno nie byli na papierze gorsi od nas, Greków drętwych, kołkowatych ale grających swoje i od 10 lat niebezpiecznych dla każdego. I wieki zawód że z grupy nie wyszliśmy. Poziom naszej reprezentacji jest taki że awans z grupu ( najsłabszej) byłby dużym sukcesem. Porażkę z Ukrainą rozpatrujemy jako klęskę a tak naprawdę jest to tylko skutek poiomu reprezentacji i tyle. Na więcej nie zasługujemy po co się mamić.
jak to nie zasługujemy,u nas graja malarze,żołnierze i policjanci szanujmy sie to sa pilkarze dobrze opłacani grający w dobrych klubach wiec trzeba wymagac przynajmniej walki i zaangażowania mecz można przegrac to jest sport tylko trzeba w meczu pokazac, zaczynając od sztabu szkoleniowego ze zrobilismy wszystko zeby uzyskac korzystny wynik ja tego w meczu z Ukraina nie widzialem . Jak jestes w stanie kochac sie z kobietą tylko under 2,5 minuty to co zakladasz gacie i idziesz spac czy starasz sie wprowadzic zmiany ,dłuższa gra wstepna ,pieszczoty oralne itp zeby wyjsc jakos z twarza a nie wchodzic do łozka bez zaangazowania i walki .
Tak jak remis z Austią na Euro 2008 powodował żę Austria powalczyła sobie z NIemcami. Lament po przegranej z Ukrainą jakbyśmy przegrali z Walią czy Finlandią. Ukraina to przecież mocna ekipa. Z czym do ludzi.
Podobie jak przed Euro 2012 mamy grupie niebliczalych Rosjan, Czechów którzy wprawdzie lata świetności mają za sobą ale na pewno nie byli na papierze gorsi od nas, Greków drętwych, kołkowatych ale grających swoje i od 10 lat niebezpiecznych dla każdego. I wieki zawód że z grupy nie wyszliśmy. Poziom naszej reprezentacji jest taki że awans z grupu ( najsłabszej) byłby dużym sukcesem. Porażkę z Ukrainą rozpatrujemy jako klęskę a tak naprawdę jest to tylko skutek poiomu reprezentacji i tyle. Na więcej nie zasługujemy po co się mamić.
jak to nie zasługujemy,u nas graja malarze,żołnierze i policjanci szanujmy sie to sa pilkarze dobrze opłacani grający w dobrych klubach wiec trzeba wymagac przynajmniej walki i zaangażowania mecz można przegrac to jest sport tylko trzeba w meczu pokazac, zaczynając od sztabu szkoleniowego ze zrobilismy wszystko zeby uzyskac korzystny wynik ja tego w meczu z Ukraina nie widzialem . Jak jestes w stanie kochac sie z kobietą tylko under 2,5 minuty to co zakladasz gacie i idziesz spac czy starasz sie wprowadzic zmiany ,dłuższa gra wstepna ,pieszczoty oralne itp zeby wyjsc jakos z twarza a nie wchodzic do łozka bez zaangazowania i walki .
Tak jak remis z Austią na Euro 2008 powodował żę Austria powalczyła sobie z NIemcami. Lament po przegranej z Ukrainą jakbyśmy przegrali z Walią czy Finlandią. Ukraina to przecież mocna ekipa. Z czym do ludzi.
Podobie jak przed Euro 2012 mamy grupie niebliczalych Rosjan, Czechów którzy wprawdzie lata świetności mają za sobą ale na pewno nie byli na papierze gorsi od nas, Greków drętwych, kołkowatych ale grających swoje i od 10 lat niebezpiecznych dla każdego. I wieki zawód że z grupy nie wyszliśmy. Poziom naszej reprezentacji jest taki że awans z grupu ( najsłabszej) byłby dużym sukcesem. Porażkę z Ukrainą rozpatrujemy jako klęskę a tak naprawdę jest to tylko skutek poiomu reprezentacji i tyle. Na więcej nie zasługujemy po co się mamić.
jak to nie zasługujemy,u nas graja malarze,żołnierze i policjanci szanujmy sie to sa pilkarze dobrze opłacani grający w dobrych klubach wiec trzeba wymagac przynajmniej walki i zaangażowania mecz można przegrac to jest sport tylko trzeba w meczu pokazac, zaczynając od sztabu szkoleniowego ze zrobilismy wszystko zeby uzyskac korzystny wynik ja tego w meczu z Ukraina nie widzialem . Jak jestes w stanie kochac sie z kobietą tylko under 2,5 minuty to co zakladasz gacie i idziesz spac czy starasz sie wprowadzic zmiany ,dłuższa gra wstepna ,pieszczoty oralne itp zeby wyjsc jakos z twarza a nie wchodzic do łozka bez zaangazowania i walki .
MISTRZ Metafora bardzo trafna, i tak poważniej, dokładnie o to chodzi, albo zapierdalasz tak żeby się porzygac po meczu, albo spierdalaj, proste, kobieta Cie z wyra wywali jak sie nie bedziesz starał.
Zobaczcie jak oni wygladali po meczu, zmęczeni? moze lekko wkurwieni, ale i to chyba nie za mocno. oczywiście moge sie mylić co do wkurwienia, ale zmęczyć to oni sie za bardzo nie zmeczyli, a jak uważają, że są tacy zajebisci że bez wysiłku mogą sobie pokopać to kolesie z SM powinni być dla nich wzorem do naśladowania, oni zrobili wszystko co potrafili, a ze tyle potrafili? no cóż, trudno od piekarza czy bankowca wymagać więcej, oni tak zrobili wiecej, ba, mogli nawet tym naszym obszczymurkom bramke strzelic.
chyba źle zrozumiałeś ( albo ja:) ) bo mi wychodzi bilet rodzinny taniej niz zwykly pojedynczy, wiec oplaca sie brac dziecko bo razem zaplaci sie mniej niz za pojedynczy bilet bez dziecka...
chyba źle zrozumiałeś ( albo ja:) ) bo mi wychodzi bilet rodzinny taniej niz zwykly pojedynczy, wiec oplaca sie brac dziecko bo razem zaplaci sie mniej niz za pojedynczy bilet bez dziecka...
Mitul ja nie pisze co sie oplaca tylko ze dziecko + 20 pln żle wyglada ,dziecko bezplatnie na hit z Lichtensztajnem i amen