Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Najlepiej niech losują kogoś z trybun, albo niech zawodnik strzelający zada pytanie bramkarzowi w stylu:

Strzelający: Jaką cyfrę pomyślałem?

Bramkarz: 4

Strzelający: Przykro mi 8

I wtedy sędzia gwiżdże na środek boiska.

Wymyślacie laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
To zamiast pytan może:

- W papier, nożyczki, kamień. tongue

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by Napoleon
Z Rzutu Karnego sie nie licza. gwizdek

Fifa powinna wprowadzić ze gole strzelone po ,,Rzutach Karnych,, nie sa wpisywane zawodnikom do CV, tylko gole z akcji i z rzutów wolnych powinny byc brane pod uwage i zaznaczane do CV. wink

A to czemu?

Rzut karny jest takim samym elementem gry jak rzut wolny, rożny czy aut, wywalczonym z przebiegu gry!

No i tego karnego jeszcze trzeba umieć zamienić na bramke więc nie rozumiem Twojej sugestii? crazy

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Sie śmiejecie z Lewego, a zobaczcie jak w 93 roku musiała strzelac gwiazda bundesligi, wspierana gwiazdami jak Kosecki, Ziober itd., abyśmy w ogóle wygrali z kucharzami- elektrykami...




Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Co do Lewandowskiego odnośnie ja tam sie absolutnie nie naśmiewam, ze napastnik nie strzela goli w kadrze od dłuższego czasu to nie jest po czesci jego winna, lecz raczej całej machiny ktora nie funkcjonuje jak ma funkcjonować.

- Teoretycznie z każdym golem idzie i asysta, a jak nie ma asyst to i nie ma goli. futbol

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
A co do ostatnich spotkań naszej kadry:

- Porażka z Ukraina wcale nie jest taka zła na jaka wygląda, bowiem teraz Ukraińcy włączają sie do gry o awans i miejmy nadzieje beda urywac pkt. naszym rywala. Szczególnie liczyć trzeba na korzystny wynik z Czarnogóra na wyjeździe, jak i sa spokojnie pkt. urwac Anglikom u siebie. smile

- Z tego złego nagle moze sie okazac, ze paradoksalnie porazka z Ukraina otworzyła nam awans do chociaż tego 2 miejsca w gr. lecz trzeba zmian radykalnych w kadrze. Bowiem ewolucje to mogl Smuda robic, jak by zostal na stanowisku dalej po Euro.
Pan Fornalik mial od samego początku zrobić mala rewolucje, miejmy nadzieje ze jeszcze ja zrobi poki nie jest za późno. hmm smile

Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Tak jak remis z Austią na Euro 2008 powodował żę Austria powalczyła sobie z NIemcami.
Lament po przegranej z Ukrainą jakbyśmy przegrali z Walią czy Finlandią. Ukraina to przecież mocna ekipa. Z czym do ludzi.

Podobie jak przed Euro 2012 mamy grupie niebliczalych Rosjan, Czechów którzy wprawdzie lata świetności mają za sobą ale na pewno nie byli na papierze gorsi od nas, Greków drętwych, kołkowatych ale grających swoje i od 10 lat niebezpiecznych dla każdego.
I wieki zawód że z grupy nie wyszliśmy. Poziom naszej reprezentacji jest taki że awans z grupu ( najsłabszej) byłby dużym sukcesem.
Porażkę z Ukrainą rozpatrujemy jako klęskę a tak naprawdę jest to tylko skutek poiomu reprezentacji i tyle.
Na więcej nie zasługujemy po co się mamić.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Napoleon
Bramkarz moze wykonywać jedenastke, to wola tylko i wyłącznie ,,Kołcza,, a jest paru bramkarzy co nie dosc ze i dobrze bronią to i często je sami wykonują.

Jakiś czas temu na youtubie widziałem jedenastkę perfekcyjnie wykonaną przez Boruca. smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by devlin
Tak jak remis z Austią na Euro 2008 powodował żę Austria powalczyła sobie z NIemcami.
Lament po przegranej z Ukrainą jakbyśmy przegrali z Walią czy Finlandią. Ukraina to przecież mocna ekipa. Z czym do ludzi.

Podobie jak przed Euro 2012 mamy grupie niebliczalych Rosjan, Czechów którzy wprawdzie lata świetności mają za sobą ale na pewno nie byli na papierze gorsi od nas, Greków drętwych, kołkowatych ale grających swoje i od 10 lat niebezpiecznych dla każdego.
I wieki zawód że z grupy nie wyszliśmy. Poziom naszej reprezentacji jest taki że awans z grupu ( najsłabszej) byłby dużym sukcesem.
Porażkę z Ukrainą rozpatrujemy jako klęskę a tak naprawdę jest to tylko skutek poiomu reprezentacji i tyle.
Na więcej nie zasługujemy po co się mamić.


jak to nie zasługujemy,u nas graja malarze,żołnierze i policjanci szanujmy sie
to sa pilkarze dobrze opłacani grający w dobrych klubach wiec trzeba wymagac przynajmniej walki i zaangażowania
mecz można przegrac to jest sport tylko trzeba w meczu pokazac, zaczynając od sztabu szkoleniowego ze zrobilismy wszystko zeby uzyskac korzystny wynik ja tego w meczu z Ukraina nie widzialem .
Jak jestes w stanie kochac sie z kobietą tylko under 2,5 minuty
to co zakladasz gacie i idziesz spac czy starasz sie wprowadzic zmiany ,dłuższa gra wstepna ,pieszczoty oralne itp
zeby wyjsc jakos z twarza a nie wchodzic do łozka bez zaangazowania i walki .



Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by devlin
Tak jak remis z Austią na Euro 2008 powodował żę Austria powalczyła sobie z NIemcami.
Lament po przegranej z Ukrainą jakbyśmy przegrali z Walią czy Finlandią. Ukraina to przecież mocna ekipa. Z czym do ludzi.

Podobie jak przed Euro 2012 mamy grupie niebliczalych Rosjan, Czechów którzy wprawdzie lata świetności mają za sobą ale na pewno nie byli na papierze gorsi od nas, Greków drętwych, kołkowatych ale grających swoje i od 10 lat niebezpiecznych dla każdego.
I wieki zawód że z grupy nie wyszliśmy. Poziom naszej reprezentacji jest taki że awans z grupu ( najsłabszej) byłby dużym sukcesem.
Porażkę z Ukrainą rozpatrujemy jako klęskę a tak naprawdę jest to tylko skutek poiomu reprezentacji i tyle.
Na więcej nie zasługujemy po co się mamić.


jak to nie zasługujemy,u nas graja malarze,żołnierze i policjanci szanujmy sie
to sa pilkarze dobrze opłacani grający w dobrych klubach wiec trzeba wymagac przynajmniej walki i zaangażowania
mecz można przegrac to jest sport tylko trzeba w meczu pokazac, zaczynając od sztabu szkoleniowego ze zrobilismy wszystko zeby uzyskac korzystny wynik ja tego w meczu z Ukraina nie widzialem .
Jak jestes w stanie kochac sie z kobietą tylko under 2,5 minuty
to co zakladasz gacie i idziesz spac czy starasz sie wprowadzic zmiany ,dłuższa gra wstepna ,pieszczoty oralne itp
zeby wyjsc jakos z twarza a nie wchodzic do łozka bez zaangazowania i walki .


grin to dowaliłes

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
pacyfista + metafory związane z łóżkiem = Mistrzostwo Świata

laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by devlin
Tak jak remis z Austią na Euro 2008 powodował żę Austria powalczyła sobie z NIemcami.
Lament po przegranej z Ukrainą jakbyśmy przegrali z Walią czy Finlandią. Ukraina to przecież mocna ekipa. Z czym do ludzi.

Podobie jak przed Euro 2012 mamy grupie niebliczalych Rosjan, Czechów którzy wprawdzie lata świetności mają za sobą ale na pewno nie byli na papierze gorsi od nas, Greków drętwych, kołkowatych ale grających swoje i od 10 lat niebezpiecznych dla każdego.
I wieki zawód że z grupy nie wyszliśmy. Poziom naszej reprezentacji jest taki że awans z grupu ( najsłabszej) byłby dużym sukcesem.
Porażkę z Ukrainą rozpatrujemy jako klęskę a tak naprawdę jest to tylko skutek poiomu reprezentacji i tyle.
Na więcej nie zasługujemy po co się mamić.


jak to nie zasługujemy,u nas graja malarze,żołnierze i policjanci szanujmy sie
to sa pilkarze dobrze opłacani grający w dobrych klubach wiec trzeba wymagac przynajmniej walki i zaangażowania
mecz można przegrac to jest sport tylko trzeba w meczu pokazac, zaczynając od sztabu szkoleniowego ze zrobilismy wszystko zeby uzyskac korzystny wynik ja tego w meczu z Ukraina nie widzialem .
Jak jestes w stanie kochac sie z kobietą tylko under 2,5 minuty
to co zakladasz gacie i idziesz spac czy starasz sie wprowadzic zmiany ,dłuższa gra wstepna ,pieszczoty oralne itp
zeby wyjsc jakos z twarza a nie wchodzic do łozka bez zaangazowania i walki .

MISTRZ piwo
Metafora bardzo trafna,
i tak poważniej, dokładnie o to chodzi, albo zapierdalasz tak żeby się porzygac po meczu, albo spierdalaj, proste, kobieta Cie z wyra wywali jak sie nie bedziesz starał.

Zobaczcie jak oni wygladali po meczu, zmęczeni?
moze lekko wkurwieni, ale i to chyba nie za mocno.
oczywiście moge sie mylić co do wkurwienia, ale zmęczyć to oni sie za bardzo nie zmeczyli,
a jak uważają, że są tacy zajebisci że bez wysiłku mogą sobie pokopać to kolesie z SM powinni być dla nich wzorem do naśladowania, oni zrobili wszystko co potrafili, a ze tyle potrafili? no cóż, trudno od piekarza czy bankowca wymagać więcej, oni tak zrobili wiecej, ba, mogli nawet tym naszym obszczymurkom bramke strzelic.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
http://www.bialoczerwoni.com.pl/news.php?id=6111

boniek i spolka chyba rzeczywiscie uwazaja, ze to beda derby europy laugh albo dudek tak drogo wycenia swoja obecnosc

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Pierwszy chyba babol Zbyszka Bonka

90 pln na mecz Mongolia -Zair laugh

jeszcze w oczy napierdala i razi + 20 pln dziecko

zero myslenia logicznego

kto tam jest w pzpn od wizerunku shocked

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by pacyfista
Pierwszy chyba babol Zbyszka Bonka

90 pln na mecz Mongolia -Zair laugh

jeszcze w oczy napierdala i razi + 20 pln dziecko

zero myslenia logicznego

kto tam jest w pzpn od wizerunku shocked

chyba źle zrozumiałeś ( albo ja:) ) bo mi wychodzi bilet rodzinny taniej niz zwykly pojedynczy, wiec oplaca sie brac dziecko bo razem zaplaci sie mniej niz za pojedynczy bilet bez dziecka...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
"ciekawe" ceny patrzac na stawke meczu i rywala laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Ceny dlatego takie, że przy okazji jest organizowany kabaret - emerytowany bramkarz golfista w bramce grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Mitul
Originally Posted by pacyfista
Pierwszy chyba babol Zbyszka Bonka

90 pln na mecz Mongolia -Zair laugh

jeszcze w oczy napierdala i razi + 20 pln dziecko

zero myslenia logicznego

kto tam jest w pzpn od wizerunku shocked

chyba źle zrozumiałeś ( albo ja:) ) bo mi wychodzi bilet rodzinny taniej niz zwykly pojedynczy, wiec oplaca sie brac dziecko bo razem zaplaci sie mniej niz za pojedynczy bilet bez dziecka...

Mitul ja nie pisze co sie oplaca tylko ze dziecko + 20 pln żle wyglada ,dziecko bezplatnie na hit z Lichtensztajnem i amen

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Obawiam sie, ze znajdzie sie sporo osob, co pojdzie na ten mecz.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Śmiechu warte.

Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1