|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
brooklyn nets  37-17 po 1/4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
brooklyn nets  37-17 po 1/4  64-41 po 1/2  w 2giej polowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2012
Posty: 43 |
brooklyn nets  37-17 po 1/4  64-41 po 1/2  w 2giej polowie Pogratulujmy sobie wygranej. Gratuluje betowiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
brooklyn nets  37-17 po 1/4  64-41 po 1/2  w 2giej polowie 111-83 izzzzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473 |
no czutka to podstawa  Kontuzje w Indianie, na bank bez Grangera i Westa, reszta game-time decision. Rakiety zdrowe i naładowane...  Indiana dzisiaj defensywa z Houston nie wygra, a w ataku nie za bardzo maja kim straszyć. Jak dla mnie skończy się +20  niezly ubaw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nocka niezła, dobrze dobrane mecze  gbkBKS - widzę, że Ty masz chyba jakieś poważne problemy. Stasiu podaje fajne typy, ludzie korzystają, spokojnie jest na plusie. Ty wbijesz raz na jakiś czas, pośmiejesz i zbierasz zabawki. Co chcesz osiągnąć? I później się dziwić, że ludzie nie chcą podawać typów na forum..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nocka niezła, dobrze dobrane mecze  gbkBKS - widzę, że Ty masz chyba jakieś poważne problemy. Stasiu podaje fajne typy, ludzie korzystają, spokojnie jest na plusie. Co chcesz osiągnąć? Zapewne to co każdy nieudacznik jego pokroju. Nieważne że ja jestem kulawy, ważne żeby sąsiad złamał nogę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473 |
Niuedocznik to ty ktory moze raz na miesciac cos poda  albo raczej nie Stasiu niby ma wiedze ,ale cos ostatnio liche typy daje Mysli ze jest pępkiem swiata ,a takich setki ktorzy potrafią dobierac sensowanie zawodników co do meczów,gorzej juz z samymi spotkaniami.... Mysli ze ppg cos znaczy ,mysli ze kontuzje cos znaczą to to g...o prawda  mial serie i co z tego kazdy moze miec taką serie...gra sobie z kapitalem jest na plusie gdyby tego kapitalu nie mial bylo by mu cholernie ciezko Linie lecą do góry jak cos zagra to poda i mysli ze jest dobry (a tak nie jest )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473 |
grajcie dzis monte bo Stasiu juz podal ze to peffa jak bedzie linia 22,5 bo pozniej pojdzie w gore i moze byc na styku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Starasz się być zabawny, przytoczyć małostkowe argumenty ale to na nic. Kapitał, przecież każdy kto gra jakiś musi mieć. Nie wyobrażam sobie grać nie wiem za co. Piszesz o kontuzjach czy ppg - to wg Ciebie jest jest prawdą a nie gównoprawdą? Co do jego serii - czekamy na Twoje, wszyscy będziemy zarobieni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Niuedocznik to ty ktory moze raz na miesciac cos poda  albo raczej nie A widzisz, masz swoje " 5 minut " na QC. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Witam. Pisałem to już kiedyś i zrobię to jeszcze raz. Skoro ty gbkBKS masz jakąś wiedzę(tak wnioskuję, że sam tak uważasz) i masz ochotę to podawaj swoje typy tutaj. Po chuj te spiny? Przecież chodzi tutaj o to żeby golić tego buka skurwysyna  A jeśli nie chcesz podawać to nie krytykuj w taki sposób innych bo jest to co najmniej nie na miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Wrócił dzieciaczek  Dodajcie go tak jak ja do ignorowanych i nie zwracajcie uwagi, bo nie ma sensu. ---------- Ellis over 22.5 pkt. betcity, maraton, milenium i pozniej pewnie inne buki. Howard over 17.5 pkt. ------- Mike D'Antoni said he will not bench Dwight Howard late in games to avoid opposing teams deliberately fouling the center.Howard Free Throw 1 of 2 Missed 02:56 Howard Free Throw 2 of 2 Missed 02:56 Howard Free Throw 1 of 2 Missed 02:40 Howard Free Throw 2 of 2 Missed 02:40 Howard Free Throw 1 of 2 (24 PTS) 02:19 Howard Free Throw 2 of 2 Missed 02:19 Howard Free Throw 1 of 2 Missed 02:04 Howard Free Throw 2 of 2 (25 PTS) 02:04 Już wczoraj blisko było, bo Wilczki doszły Lakersów na 1 posiadanie dzięki Howardowi. Przy ostatniej akcji jak Rubio rzucał z biegu za 3 pkt., Kobe zahaczył go chyba po łapach i powinny być wolne na remis. Przynajmniej tak mi sie zdawalo  Rubio też prawie sie nie popłakał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Kogo witamy, kogo gościmy. Na naszych szlachetnych rewirach, no proszę, przedstawiciele rewiru futbolowego sie do nas połakomili i w gości podbili. Moze, herbatki, kawki, lub cos bardziej futbolowego.  Lub po prostu ściągajcie ,,korko trampki,, i wkładajcie nowe ,,Reebok Kempy,, To pogramy zamiast w ,,dziada,, w miejskiego ,,Streetballa,, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473 |
dzieciaczek  patrz a jednak czyta  od 2 lat dopiero jestes na forum szczylu  Big Ben i Mlody Gniewny to byla elita a nie twoje dziecinne typy  kiedys nie bylo marathonu a teraz codziennie mozna peffy wylapywac  Misie nie wejdą do Po  niech z 5 osob jeszcze napisze pod tobą ,ze pierce overa wykreci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Oj chyba pojedynek będzie, oczywiście na bety. Dzisiaj w sumie mało spotkan, ale na graczy bedzie pewnie co typować. Wiec moze dzisiaj pierwsza batalia.  Ogolnie do trzech zwycięstw lub dwoch. Co wy na to? Gracie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Przegrany, zostaje wysłany na ławke na tydzien czasu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Mnie ciekawi kiedy, na jakim typie Stasia i za ile przejechał się gbkBKS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473 |
nie gram slabych typow 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|