Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 26 1 2 17 18 19 20 21 25 26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Originally Posted by betowiec
brooklyn nets boks
37-17 po 1/4
cool

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by betowiec
brooklyn nets boks
37-17 po 1/4
cool
64-41 po 1/2
boks w 2giej polowie

Dołączył: Mar 2012
Posty: 43
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 43
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by betowiec
brooklyn nets boks
37-17 po 1/4
cool
64-41 po 1/2
boks w 2giej polowie

Pogratulujmy sobie wygranej. Gratuluje betowiec kasa

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by betowiec
brooklyn nets boks
37-17 po 1/4
cool
64-41 po 1/2
boks w 2giej polowie
111-83 izzzzi

Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
Originally Posted by Stasiu
no czutka to podstawa grin

Kontuzje w Indianie, na bank bez Grangera i Westa, reszta game-time decision.

Rakiety zdrowe i naładowane... smile

Indiana dzisiaj defensywa z Houston nie wygra, a w ataku nie za bardzo maja kim straszyć. Jak dla mnie skończy się +20 tongue

niezly ubaw laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nocka niezła, dobrze dobrane mecze wink

gbkBKS
- widzę, że Ty masz chyba jakieś poważne problemy. Stasiu podaje fajne typy, ludzie korzystają, spokojnie jest na plusie.
Ty wbijesz raz na jakiś czas, pośmiejesz i zbierasz zabawki.
Co chcesz osiągnąć?
I później się dziwić, że ludzie nie chcą podawać typów na forum..

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Platini
Nocka niezła, dobrze dobrane mecze wink

gbkBKS
- widzę, że Ty masz chyba jakieś poważne problemy. Stasiu podaje fajne typy, ludzie korzystają, spokojnie jest na plusie.

Co chcesz osiągnąć?

Zapewne to co każdy nieudacznik jego pokroju.

Nieważne że ja jestem kulawy,
ważne żeby sąsiad złamał nogę.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
Niuedocznik to ty ktory moze raz na miesciac cos poda laugh
albo raczej nie

Stasiu niby ma wiedze ,ale cos ostatnio liche typy daje
Mysli ze jest pępkiem swiata ,a takich setki ktorzy potrafią dobierac sensowanie zawodników co do meczów,gorzej juz z samymi spotkaniami....
Mysli ze ppg cos znaczy ,mysli ze kontuzje cos znaczą to to g...o prawda duch

mial serie i co z tego kazdy moze miec taką serie...gra sobie z kapitalem jest na plusie gdyby tego kapitalu nie mial bylo by mu cholernie ciezko
Linie lecą do góry jak cos zagra to poda i mysli ze jest dobry (a tak nie jest ) kosz

Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
grajcie dzis monte bo Stasiu juz podal ze to peffa jak bedzie linia 22,5 bo pozniej pojdzie w gore i moze byc na styku laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Starasz się być zabawny, przytoczyć małostkowe argumenty ale to na nic.
Kapitał, przecież każdy kto gra jakiś musi mieć. Nie wyobrażam sobie grać nie wiem za co.

Piszesz o kontuzjach czy ppg - to wg Ciebie jest jest prawdą a nie gównoprawdą?

Co do jego serii - czekamy na Twoje, wszyscy będziemy zarobieni cool

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by gbkBKS
Niuedocznik to ty ktory moze raz na miesciac cos poda laugh
albo raczej nie

A widzisz,
masz swoje " 5 minut " na QC. grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Witam.

Pisałem to już kiedyś i zrobię to jeszcze raz.

Skoro ty gbkBKS masz jakąś wiedzę(tak wnioskuję, że sam tak uważasz) i masz ochotę to podawaj swoje typy tutaj. Po chuj te spiny? Przecież chodzi tutaj o to żeby golić tego buka skurwysyna grin

A jeśli nie chcesz podawać to nie krytykuj w taki sposób innych bo jest to co najmniej nie na miejscu.


Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Wrócił dzieciaczek laugh Dodajcie go tak jak ja do ignorowanych i nie zwracajcie uwagi, bo nie ma sensu.

----------
Ellis over 22.5 pkt. betcity, maraton, milenium i pozniej pewnie inne buki.
Howard over 17.5 pkt.
-------

Mike D'Antoni said he will not bench Dwight Howard late in games to avoid opposing teams deliberately fouling the center.

Howard Free Throw 1 of 2 Missed 02:56
Howard Free Throw 2 of 2 Missed 02:56
Howard Free Throw 1 of 2 Missed 02:40
Howard Free Throw 2 of 2 Missed 02:40
Howard Free Throw 1 of 2 (24 PTS) 02:19
Howard Free Throw 2 of 2 Missed 02:19
Howard Free Throw 1 of 2 Missed 02:04
Howard Free Throw 2 of 2 (25 PTS) 02:04

Już wczoraj blisko było, bo Wilczki doszły Lakersów na 1 posiadanie dzięki Howardowi. Przy ostatniej akcji jak Rubio rzucał z biegu za 3 pkt., Kobe zahaczył go chyba po łapach i powinny być wolne na remis. Przynajmniej tak mi sie zdawalo hmm Rubio też prawie sie nie popłakał grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Kogo witamy, kogo gościmy. Na naszych szlachetnych rewirach, no proszę, przedstawiciele rewiru futbolowego sie do nas połakomili i w gości podbili.

Moze, herbatki, kawki, lub cos bardziej futbolowego. piwo Lub po prostu ściągajcie ,,korko trampki,, i wkładajcie nowe ,,Reebok Kempy,, To pogramy zamiast w ,,dziada,, w miejskiego ,,Streetballa,, smile wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
dzieciaczek laugh
patrz a jednak czyta laugh
od 2 lat dopiero jestes na forum szczylu laugh
Big Ben i Mlody Gniewny to byla elita a nie twoje dziecinne typy laugh

kiedys nie bylo marathonu a teraz codziennie mozna peffy wylapywac laugh laugh

Misie nie wejdą do Po puke
niech z 5 osob jeszcze napisze pod tobą ,ze pierce overa wykreci laugh

Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
co za typ :/

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Oj chyba pojedynek będzie, oczywiście na bety. Dzisiaj w sumie mało spotkan, ale na graczy bedzie pewnie co typować.
Wiec moze dzisiaj pierwsza batalia. smile Ogolnie do trzech zwycięstw lub dwoch. smile

Co wy na to? Gracie?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Przegrany, zostaje wysłany na ławke na tydzien czasu. smile

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Mnie ciekawi kiedy, na jakim typie Stasia i za ile przejechał się gbkBKS hmm

Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
nie gram slabych typow wink

Strona 19 z 26 1 2 17 18 19 20 21 25 26

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1