Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 26 1 2 19 20 21 22 23 25 26
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Mavericks ida po playoffy smile dzisiaj duzo sie wyjasni

@1.72

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by Platini
Originally Posted by Sed
dallas mavs chodzi za mna... co tym sadzicie ? @1.6
Też poważnie się nad nimi zastanawiam

hmm


Dallas bardzo chce wygrać... Dirk wygląda już jak bezdomny grin

Chcę aby reszta chłopaków widziała jak golimy brody w szatni. Fryzjer będzie na miejscu, załatwiliśmy mu bilety. Obyśmy tylko dali sobie szansę na golenie. Jestem gotów pozbyć się tej brody.


Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
@1.72 to na dzisiejszy mecz? gdzie?

Czy na to, ze wejda do PO hmm

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
maraton, bez dogrywki

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
ciezko bedzie przeskoczyc, liga nie moze sobie na to pozwolic, co potwierdza wczorajsza drukarnia w Minnesocie puke

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Dallas nie wejdzie do Play Off moim zdaniem, nie ma takiej opcji w tym sezonie.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
a Dallas lubi dogrywki grin aż 10 w tym sezonie z czego 8 wdupili. Lepsi sa tylko Celtowie 11.

Też rozkminiam te Dallas hmm

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by Napoleon
Dallas nie wejdzie do Play Off moim zdaniem, nie ma takiej opcji w tym sezonie.


dobry bedzie po swietach mecz Dallas-Lakers, szkoda tylko, ze w LA boli ale jak potrafili do konca walczyc ze Spurs a u siebie wygrac z Clippersami to szanse sa smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
Originally Posted by Stasiu
Moje marzenie to być na meczu NBA. Na razie w fazie planowania tongue
NBA w Europie to nie ten klimat co w USA.
Jak zobaczysz raz to będziesz chciał więcej. Ja byłem 2 razy na meczu w Miami w 05/06 i w zeszłym sezonie kilka razy na Nets. Zaczynałem od biletów za 0,25$ na stubhub, ale każdy następny mecz kupowałem droższy bilet, żeby tylko być bliżej.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Stasiu
[Linked Image] pawia
skończyło się dobre frown


Powyżej 7.5 Brandon Jennings (MIL Bucks) - Ilość asyst
boks @1.83 @1.66 i @1.71
w Betsafe masz 1,85 na to jak chcesz jeszcze grosze pakować wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by BartasPT
Originally Posted by Napoleon
Dallas nie wejdzie do Play Off moim zdaniem, nie ma takiej opcji w tym sezonie.


dobry bedzie po swietach mecz Dallas-Lakers, szkoda tylko, ze w LA boli ale jak potrafili do konca walczyc ze Spurs a u siebie wygrac z Clippersami to szanse sa smile

W Derbowym SAS bez Parkera i dalo rade co by bylo gdyby jeszcze on gral. To tylko pojedyncze strzały które i tak nic w końcowej klasyfikacji nie dadza.

Dzisiaj zresztą jak Indiana zagra swoje to beda becki

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
w betsafe juz limit :/ wystarczy juz... przy 1.83 odrzucili wieksza stawke ale jak sie kurs zmienial to juz moglem grac od nowa. Jennings dzisiaj bedzie bardzo zmotywowany po wczorajszym.

kurde Indiana dzisiaj raczej full sklad

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Platini
Originally Posted by Stasiu
[Linked Image] pawia
skończyło się dobre frown


Powyżej 7.5 Brandon Jennings (MIL Bucks) - Ilość asyst
boks @1.83 @1.66 i @1.71
w Betsafe masz 1,85 na to jak chcesz jeszcze grosze pakować wink
A co Cię przekonuje by grać akurat jego over dziś?
Patrzę na staty i ostatnio średnio. Na dziesięć spotkań 4 razy przekroczył linię.
Ok, wiem że potrafi asystować ale dziś to sam nie wiem hmm

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Flyers dzisiaj wiezie Wyspiarzy @2,2 brać i nie narzekać
chyba, że pazerni to -1,5 @3,15

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
@Platini

Często nie potrafię rzeczowo uzasadnić swoich typów. Jak tylko widzę zespól przeciwny, linie na zawodnika i obecna sytuacje to po prostu to wiem i nawet nie sprawdzam żadnych statystyk. Tak było wczoraj z NYK, za co buk zapłać piwo

Z asystami jest tak, że dużo zależy nie od podającego, a od rzucających.

Dużo będzie zależeć od Ellisa, Redicka i Ilyasova'y.



Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Oczywiście, że to działa w dwie strony, jakich ma 'miotaczy' rzutowych wink
Mam bardzo podobnie, czasami ciężko coś uzasadnić. Wie się swoje, gra i czeka grin

Dziś pobrałem Dallas, zobaczymy ..
Trzeba spadać po ciężkim dniu papa

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Rozgrywający jak inwestor. Zainwestuje i zaryzykuje w transakcje czesto ryzykowne, ale za to korzyści moga byc dla dwójki profitowe. tongue wink

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
W Unibet przez jakiś czas był kurs @9500 na to, że Dallas wygrają zachód. Jak ktoś postawił kilka złotych, to może fajnie skontrować tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Obczajam właśnie Unibet Saturas i widze:

Miami po @1.23 na wygranie Konferencji, nie wiem co by musiało sie stac zeby bet nie wszedł. smile

A i ciekawie w drugiej Konferencji na wygrana:

OKL 2.35
Spurs 3.00 dwa równorzędne bety i profit jest smile

Czy sie myle?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Ale to dla grubych ryb bety frown I jak by nie ten tego to i grube wtopy.

Strona 21 z 26 1 2 19 20 21 22 23 25 26

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1