|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Mavericks ida po playoffy  dzisiaj duzo sie wyjasni @ 1.72
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
dallas mavs chodzi za mna... co tym sadzicie ? @1.6 Też poważnie się nad nimi zastanawiam  Dallas bardzo chce wygrać... Dirk wygląda już jak bezdomny Chcę aby reszta chłopaków widziała jak golimy brody w szatni. Fryzjer będzie na miejscu, załatwiliśmy mu bilety. Obyśmy tylko dali sobie szansę na golenie. Jestem gotów pozbyć się tej brody.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
@1.72 to na dzisiejszy mecz? gdzie? Czy na to, ze wejda do PO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
ciezko bedzie przeskoczyc, liga nie moze sobie na to pozwolic, co potwierdza wczorajsza drukarnia w Minnesocie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Dallas nie wejdzie do Play Off moim zdaniem, nie ma takiej opcji w tym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
a Dallas lubi dogrywki  aż 10 w tym sezonie z czego 8 wdupili. Lepsi sa tylko Celtowie 11. Też rozkminiam te Dallas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Dallas nie wejdzie do Play Off moim zdaniem, nie ma takiej opcji w tym sezonie. dobry bedzie po swietach mecz Dallas-Lakers, szkoda tylko, ze w LA  ale jak potrafili do konca walczyc ze Spurs a u siebie wygrac z Clippersami to szanse sa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892 |
Moje marzenie to być na meczu NBA. Na razie w fazie planowania  NBA w Europie to nie ten klimat co w USA. Jak zobaczysz raz to będziesz chciał więcej. Ja byłem 2 razy na meczu w Miami w 05/06 i w zeszłym sezonie kilka razy na Nets. Zaczynałem od biletów za 0,25$ na stubhub, ale każdy następny mecz kupowałem droższy bilet, żeby tylko być bliżej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
[ Linked Image] skończyło się dobre Powyżej 7.5 Brandon Jennings (MIL Bucks) - Ilość asyst @1.83 @1.66 i @1.71 w Betsafe masz 1,85 na to jak chcesz jeszcze grosze pakować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Dallas nie wejdzie do Play Off moim zdaniem, nie ma takiej opcji w tym sezonie. dobry bedzie po swietach mecz Dallas-Lakers, szkoda tylko, ze w LA  ale jak potrafili do konca walczyc ze Spurs a u siebie wygrac z Clippersami to szanse sa  W Derbowym SAS bez Parkera i dalo rade co by bylo gdyby jeszcze on gral. To tylko pojedyncze strzały które i tak nic w końcowej klasyfikacji nie dadza. Dzisiaj zresztą jak Indiana zagra swoje to beda becki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
w betsafe juz limit :/ wystarczy juz... przy 1.83 odrzucili wieksza stawke ale jak sie kurs zmienial to juz moglem grac od nowa. Jennings dzisiaj bedzie bardzo zmotywowany po wczorajszym.
kurde Indiana dzisiaj raczej full sklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
[ Linked Image] skończyło się dobre Powyżej 7.5 Brandon Jennings (MIL Bucks) - Ilość asyst @1.83 @1.66 i @1.71 w Betsafe masz 1,85 na to jak chcesz jeszcze grosze pakować  A co Cię przekonuje by grać akurat jego over dziś? Patrzę na staty i ostatnio średnio. Na dziesięć spotkań 4 razy przekroczył linię. Ok, wiem że potrafi asystować ale dziś to sam nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Flyers dzisiaj wiezie Wyspiarzy @2,2 brać i nie narzekać chyba, że pazerni to -1,5 @3,15
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
@Platini Często nie potrafię rzeczowo uzasadnić swoich typów. Jak tylko widzę zespól przeciwny, linie na zawodnika i obecna sytuacje to po prostu to wiem i nawet nie sprawdzam żadnych statystyk. Tak było wczoraj z NYK, za co buk zapłać  Z asystami jest tak, że dużo zależy nie od podającego, a od rzucających. Dużo będzie zależeć od Ellisa, Redicka i Ilyasova'y.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Oczywiście, że to działa w dwie strony, jakich ma 'miotaczy' rzutowych  Mam bardzo podobnie, czasami ciężko coś uzasadnić. Wie się swoje, gra i czeka  Dziś pobrałem Dallas, zobaczymy .. Trzeba spadać po ciężkim dniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Rozgrywający jak inwestor. Zainwestuje i zaryzykuje w transakcje czesto ryzykowne, ale za to korzyści moga byc dla dwójki profitowe. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
W Unibet przez jakiś czas był kurs @9500 na to, że Dallas wygrają zachód. Jak ktoś postawił kilka złotych, to może fajnie skontrować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Obczajam właśnie Unibet Saturas i widze: Miami po @1.23 na wygranie Konferencji, nie wiem co by musiało sie stac zeby bet nie wszedł.  A i ciekawie w drugiej Konferencji na wygrana: OKL 2.35 Spurs 3.00 dwa równorzędne bety i profit jest Czy sie myle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Ale to dla grubych ryb bety  I jak by nie ten tego to i grube wtopy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|