|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Oj chyba pojedynek będzie
Co wy na to? A Tobie tylko wojny w głowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Ja tylko chce pogodzic, dwie jednostki do siebie nie darzące sympatia, w sposób najbardziej wyrafinowany. Czyli zeby stoczyli batalie pomiedzy soba na bety, jak przystało na typerów. Bylo by ciekawie  Trzeba takie pojedynki wprowadzić, bowiem wiele jest sytuacji podobnego kalibru. Wiec kto tam sie czubi, wtedy zapraszani sa na pojedynek na bety i przegrywający zostaje zesłany na lawke na jakis czas. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Ja tylko chce pogodzic, dwie jednostki do siebie nie darzące sympatia, w sposób najbardziej wyrafinowany. Czyli zeby stoczyli batalie pomiedzy soba na bety, jak przystało na typerów. Bylo by ciekawie  Trzeba takie pojedynki wprowadzić, bowiem wiele jest sytuacji podobnego kalibru. Wiec kto tam sie czubi, wtedy zapraszani sa na pojedynek na bety i przegrywający zostaje zesłany na lawke na jakis czas.  Przecież ja mam na gostka wywalone. To on ciągle o mnie myśli, sprawdza co gram, zawsze cytuje moje posty jak tylko sie pojawi, sprawdza co napisałem na innym forum  On ma problem większego kalibru
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Ja tylko chce pogodzic, dwie jednostki do siebie nie darzące sympatia, w sposób najbardziej wyrafinowany. Czyli zeby stoczyli batalie pomiedzy soba na bety, jak przystało na typerów. Bylo by ciekawie  Trzeba takie pojedynki wprowadzić, bowiem wiele jest sytuacji podobnego kalibru. Wiec kto tam sie czubi, wtedy zapraszani sa na pojedynek na bety i przegrywający zostaje zesłany na lawke na jakis czas.  Przecież ja mam na gostka wywalone. To on ciągle o mnie myśli, sprawdza co gram, zawsze cytuje moje posty jak tylko sie pojawi, sprawdza co napisałem na innym forum  On ma problem większego kalibru Albo bardzo małego kaliberku, nie wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Ktoś wie jak to jest z dystrybucja biletów na mecze PO w NBA? Czy w wolnej sprzedaży da rade kupic? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Ktoś wie jak to jest z dystrybucja biletów na mecze PO w NBA? Czy w wolnej sprzedaży da rade kupic?  Na transmisjach jest zawsze info odnośnie każdej drużyny. Są w wolnej sprzedaży na pewno, ale pewnie ograniczona ilość. Zarobiony lecisz do USA? Najpierw się o wizę postaraj, Stachu, bo to zależy od humoru urzędasa. Możesz mieć bilet na samolot, na mecz, zapłacony hotel, a może się okazać, że z wizy nici.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Moje marzenie to być na meczu NBA. Na razie w fazie planowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Moje marzenie to być na meczu NBA. Na razie w fazie planowania  kilka wygranych i mozesz je zrealizowac... raz na jakis czas graja w londynie, to juz duzo latwiej tam byc  dallas mavs chodzi za mna... co tym sadzicie ? @1.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Moje marzenie to być na meczu NBA. Na razie w fazie planowania  trafisz kilka takich Radwańskich i możesz mieć miejsce w pierwszych rzędach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
o kase sie nie rozchodzi, bo jest. Tylko żeby to zaplanować wszystko to nie takie proste. Tak jak pisałeś wiza, przeloty, bilety, hotel. No i główna sprawa to sam bym nie leciał, bo to bez sens, a towarzysza znaleźć na tak drogą wyprawe nie jest łatwo. Chciałbym polecieć na finały PO (np. Miami - OKC to tylko na mecze rozgrywane w Miami). Jedno jest pewne, kiedyś to marzenie zrealizuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2013
Posty: 78 |
może gbkBKS się z Tobą wybierze  ciekawe jak z tymi Lalkami dzisiaj, kurs na nich od rańca poleciał na łeb na szyję ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
może gbkBKS się z Tobą wybierze  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
chyba w walizce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473 |
głowe masz pustą jak walizka  ja tam na smieszne twory z heat nigdy bym nie pojechal ,zlepek indywidualnosci  widze ze under 20 wiek tu jest bo ponizej poziomu sie zachowujecie  marne typerzy typu BigAl czy Cavior ktorzy w g...o byli i g...o widzieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
No to chyba bedzie dzisiaj pierwsza batalia, spotkanie nr. 1 jest coraz bardziej niz dalej. Czy dojdzie do pojedynku?Stasiu @ gbkBKSOdpowiedzi prosze kierować do mnie na PW, będzie rozlosowany zwycięzca który otrzyma super bet na dzisiaj! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Nawet Broadway nie umie poprawnie przeliterować, no co za cymbał... I jeszcze to "marne typerzy". Klasa sama w sobie ten Wasz przeciwnik od słownego ping-ponga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
dallas mavs chodzi za mna... co tym sadzicie ? @1.6 Też poważnie się nad nimi zastanawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473 |
Nawet Broadway nie umie poprawnie przeliterować, no co za cymbał... I jeszcze to "marne typerzy". Klasa sama w sobie ten Wasz przeciwnik od słownego ping-ponga  w rodzinie tak wychodzano  myslisz ze jestes fajny ale cos ci sie nie udaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
[ Linked Image] skończyło się dobre Powyżej 7.5 Brandon Jennings (MIL Bucks) - Ilość asyst @1.83 @1.66 i @1.71
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473 |
wychowano mialo byc ,bo znow literowke zgubie i powie ze nie umiem pisac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|