Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 26 1 2 18 19 20 21 22 25 26
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Napoleon
Oj chyba pojedynek będzie

Co wy na to?

A Tobie tylko wojny w głowie wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Ja tylko chce pogodzic, dwie jednostki do siebie nie darzące sympatia, w sposób najbardziej wyrafinowany. Czyli zeby stoczyli batalie pomiedzy soba na bety, jak przystało na typerów.

Bylo by ciekawie smile Trzeba takie pojedynki wprowadzić, bowiem wiele jest sytuacji podobnego kalibru. Wiec kto tam sie czubi, wtedy zapraszani sa na pojedynek na bety i przegrywający zostaje zesłany na lawke na jakis czas. tongue wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by Napoleon
Ja tylko chce pogodzic, dwie jednostki do siebie nie darzące sympatia, w sposób najbardziej wyrafinowany. Czyli zeby stoczyli batalie pomiedzy soba na bety, jak przystało na typerów.

Bylo by ciekawie smile Trzeba takie pojedynki wprowadzić, bowiem wiele jest sytuacji podobnego kalibru. Wiec kto tam sie czubi, wtedy zapraszani sa na pojedynek na bety i przegrywający zostaje zesłany na lawke na jakis czas. tongue wink


Przecież ja mam na gostka wywalone. To on ciągle o mnie myśli, sprawdza co gram, zawsze cytuje moje posty jak tylko sie pojawi, sprawdza co napisałem na innym forum grin

On ma problem większego kalibru

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Stasiu
Originally Posted by Napoleon
Ja tylko chce pogodzic, dwie jednostki do siebie nie darzące sympatia, w sposób najbardziej wyrafinowany. Czyli zeby stoczyli batalie pomiedzy soba na bety, jak przystało na typerów.

Bylo by ciekawie smile Trzeba takie pojedynki wprowadzić, bowiem wiele jest sytuacji podobnego kalibru. Wiec kto tam sie czubi, wtedy zapraszani sa na pojedynek na bety i przegrywający zostaje zesłany na lawke na jakis czas. tongue wink


Przecież ja mam na gostka wywalone. To on ciągle o mnie myśli, sprawdza co gram, zawsze cytuje moje posty jak tylko sie pojawi, sprawdza co napisałem na innym forum grin

On ma problem większego kalibru


Albo bardzo małego kaliberku, nie wiadomo grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Ktoś wie jak to jest z dystrybucja biletów na mecze PO w NBA? Czy w wolnej sprzedaży da rade kupic? hmm

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Stasiu
Ktoś wie jak to jest z dystrybucja biletów na mecze PO w NBA? Czy w wolnej sprzedaży da rade kupic? hmm


Na transmisjach jest zawsze info odnośnie każdej drużyny. Są w wolnej sprzedaży na pewno, ale pewnie ograniczona ilość.

Zarobiony lecisz do USA? Najpierw się o wizę postaraj, Stachu, bo to zależy od humoru urzędasa. Możesz mieć bilet na samolot, na mecz, zapłacony hotel, a może się okazać, że z wizy nici.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Moje marzenie to być na meczu NBA. Na razie w fazie planowania tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by Stasiu
Moje marzenie to być na meczu NBA. Na razie w fazie planowania tongue
kilka wygranych i mozesz je zrealizowac... raz na jakis czas graja w londynie, to juz duzo latwiej tam byc smile


dallas mavs chodzi za mna... co tym sadzicie ? @1.6

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Stasiu
Moje marzenie to być na meczu NBA. Na razie w fazie planowania tongue


trafisz kilka takich Radwańskich i możesz mieć miejsce w pierwszych rzędach wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
o kase sie nie rozchodzi, bo jest. Tylko żeby to zaplanować wszystko to nie takie proste. Tak jak pisałeś wiza, przeloty, bilety, hotel. No i główna sprawa to sam bym nie leciał, bo to bez sens, a towarzysza znaleźć na tak drogą wyprawe nie jest łatwo. Chciałbym polecieć na finały PO (np. Miami - OKC to tylko na mecze rozgrywane w Miami). Jedno jest pewne, kiedyś to marzenie zrealizuje smile

Dołączył: Feb 2013
Posty: 78
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 78
może gbkBKS się z Tobą wybierze laugh


ciekawe jak z tymi Lalkami dzisiaj, kurs na nich od rańca poleciał na łeb na szyję ;p

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Originally Posted by BigAl
może gbkBKS się z Tobą wybierze laugh


laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
chyba w walizce laugh laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
głowe masz pustą jak walizka laugh

ja tam na smieszne twory z heat nigdy bym nie pojechal ,zlepek indywidualnosci laugh

widze ze under 20 wiek tu jest bo ponizej poziomu sie zachowujecie wink

marne typerzy typu BigAl czy Cavior ktorzy w g...o byli i g...o widzieli laugh


ooo

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
No to chyba bedzie dzisiaj pierwsza batalia, spotkanie nr. 1 jest coraz bardziej niz dalej. tongue wink

Czy dojdzie do pojedynku?

Stasiu @ gbkBKS

Odpowiedzi prosze kierować do mnie na PW, będzie rozlosowany zwycięzca który otrzyma super bet na dzisiaj! tongue

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Nawet Broadway nie umie poprawnie przeliterować, no co za cymbał... I jeszcze to "marne typerzy". Klasa sama w sobie ten Wasz przeciwnik od słownego ping-ponga wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Sed
dallas mavs chodzi za mna... co tym sadzicie ? @1.6
Też poważnie się nad nimi zastanawiam

hmm

Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Nawet Broadway nie umie poprawnie przeliterować, no co za cymbał... I jeszcze to "marne typerzy". Klasa sama w sobie ten Wasz przeciwnik od słownego ping-ponga wink

w rodzinie tak wychodzano laugh
myslisz ze jestes fajny ale cos ci sie nie udaje wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
[Linked Image] pawia
skończyło się dobre frown


Powyżej 7.5 Brandon Jennings (MIL Bucks) - Ilość asyst
boks @1.83 @1.66 i @1.71

Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
wychowano mialo byc ,bo znow literowke zgubie i powie ze nie umiem pisac laugh

Strona 20 z 26 1 2 18 19 20 21 22 25 26

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1