Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 73 1 2 23 24 25 26 27 72 73
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Napoleon
Originally Posted by pacyfista
u nas jest problem
trener pizdeczka plus wiekszosc sztabu co pracowala u Smudy
i druga sprawa tak jak ich ogladam to tam nikt sie nie lubi
kazdy zazdrosny chuj wie o co ,fochy ,

sa indywidualisci a nie ma druzyny ,przynajmniej dwoch co opierdoli
i poderwie do walki

Taki który moze poderwać ta kadre jest Krychowiak i on kapitanem za jakis czas powinien byc
no chyba na Euro 2020 bo nie widzę takiego czegoś, żeby Krychowiak był kapitanem drużyny w której występuje Lewandowski, Piszczek, Błaszczykowski, Szczęsny.....oni go miażdzą doświadczeniem i ``autorytetem`` . Krychowiak może być kapitanem w u21

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
a ja się nie zgodzę, Krychowiak nie ma jaj, to nie jest twardziel typu Wasyl, czy kiedys Swierczewski lub Hajto
\w tej kadrze brakuje grajki, który przeleci porzadnie po gnotach przeciwnikowi, rzuci się z ryjem w obronie kolegi itp itd

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by gainax
kurwa to na początku by placicli z @10 tongue

lepiej panie reżyserze producencie
laugh aplauz

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by milan0305
a ja się nie zgodzę, Krychowiak nie ma jaj, to nie jest twardziel typu Wasyl, czy kiedys Swierczewski lub Hajto
\w tej kadrze brakuje grajki, który przeleci porzadnie po gnotach przeciwnikowi, rzuci się z ryjem w obronie kolegi itp itd
Powołajmy Kuzere Kamila !!! laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Robben1987
Athletic Bilbao - Granada CF (under/over 1.5)
Totals - Typ: 2 2,45 boks

Może u basków znajde kasiore jeszcze grin

1-0 FT

szkoda....były szanse.....słupek granady i teraz w ostatniej minucie gol dla Bilbao, ale niestety nieuznany bo druga piłka no boisku puke

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by Napoleon
Originally Posted by pacyfista
u nas jest problem
trener pizdeczka plus wiekszosc sztabu co pracowala u Smudy
i druga sprawa tak jak ich ogladam to tam nikt sie nie lubi
kazdy zazdrosny chuj wie o co ,fochy ,

sa indywidualisci a nie ma druzyny ,przynajmniej dwoch co opierdoli
i poderwie do walki

Taki który moze poderwać ta kadre jest Krychowiak i on kapitanem za jakis czas powinien byc
no chyba na Euro 2020 bo nie widzę takiego czegoś, żeby Krychowiak był kapitanem drużyny w której występuje Lewandowski, Piszczek, Błaszczykowski, Szczęsny.....oni go miażdzą doświadczeniem i ``autorytetem`` . Krychowiak może być kapitanem w u21

Żaden z nich to nie kapitan

Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
a moim zdaniem w kadrze przydałby się Korzym, walczak jakich mało i ustrzelić coś potrafi:)

braga po gola i po rogi

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Napoleon
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by Napoleon
Originally Posted by pacyfista
u nas jest problem
trener pizdeczka plus wiekszosc sztabu co pracowala u Smudy
i druga sprawa tak jak ich ogladam to tam nikt sie nie lubi
kazdy zazdrosny chuj wie o co ,fochy ,

sa indywidualisci a nie ma druzyny ,przynajmniej dwoch co opierdoli
i poderwie do walki

Taki który moze poderwać ta kadre jest Krychowiak i on kapitanem za jakis czas powinien byc
no chyba na Euro 2020 bo nie widzę takiego czegoś, żeby Krychowiak był kapitanem drużyny w której występuje Lewandowski, Piszczek, Błaszczykowski, Szczęsny.....oni go miażdzą doświadczeniem i ``autorytetem`` . Krychowiak może być kapitanem w u21

Żaden z nich to nie kapitan
Chodzi mi o to, że Krychowiak nigdy nie bedzie KAPITANEM dla tych piłkarzy, ponieważ oni nie będą traktować go poważnie jako kapitana..... Kapitanem powinien być na ten czas Boruc i tyle w temacie

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Braga 11111111111111111111111111111
no to over 1,5 już siedzi smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Błaszczu to powinien zdac opaske kapitana po tej "aferze biletowej"widocznie ma dodatek za kapitana 75 euro msc

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by milan0305
a ja się nie zgodzę, Krychowiak nie ma jaj, to nie jest twardziel typu Wasyl, czy kiedys Swierczewski lub Hajto
\w tej kadrze brakuje grajki, który przeleci porzadnie po gnotach przeciwnikowi, rzuci się z ryjem w obronie kolegi itp itd

Oglądałeś kiedys spotkanie reprezentacji Polski, smiem twierdzić ze nie.

Krychowiak jest w tej kadrze największym walczakiem tak dla twojej wiadomisci ci powiem.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by pacyfista
Błaszczu to powinien zdac opaske kapitana po tej "aferze biletowej"widocznie ma dodatek za kapitana 75 euro msc
Dokładnie, powinien zrezygnować po ME. Nowy tereniro, nowy kapitan......``kapitanowanie`` to nie tylko boisko...jakoś nie widzę Krychowiaka krzyczącego w szatni na Lewego, Boruca czy Szczęsnego. Gra, ostro na pograniczu faulu ale to wszystko w jego wykonaniu jesli chodzi o argumenty bycia kapitanem

Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by gainax
kurwa to na początku by placicli z @10 tongue

lepiej panie reżyserze producencie

Dobra dobra madrale ... tyle co ja na tenisie niestety przez ich walki przegrałem to nie pytajcie.. wiec na temat stawek to nie dyskutujmy tongue kiedy to nagle po kursie @16 mecz się wygrywal tongue cieakwe ile płacili za mecz Bayernu z MU w lidze mistrzow w 99tym:P

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by gainax
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by gainax
kurwa to na początku by placicli z @10 tongue

lepiej panie reżyserze producencie

Dobra dobra madrale ... tyle co ja na tenisie niestety przez ich walki przegrałem to nie pytajcie.. wiec na temat stawek to nie dyskutujmy tongue kiedy to nagle po kursie @16 mecz się wygrywal tongue cieakwe ile płacili za mecz Bayernu z MU w lidze mistrzow w 99tym:P
nie było wtedy jeszcze bukmacherów w necie laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Zgadzam się z Tomem. Boruc powinien nosić opaskę. Błaszczykowski się nadaje na kapitana tylko w wywiadach pomeczowych.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Sporting 1-22222222222222222222222222

Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by gainax
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by gainax
kurwa to na początku by placicli z @10 tongue

lepiej panie reżyserze producencie

Dobra dobra madrale ... tyle co ja na tenisie niestety przez ich walki przegrałem to nie pytajcie.. wiec na temat stawek to nie dyskutujmy tongue kiedy to nagle po kursie @16 mecz się wygrywal tongue cieakwe ile płacili za mecz Bayernu z MU w lidze mistrzow w 99tym:P
nie było wtedy jeszcze bukmacherów w necie laugh

No ba ... tongue bo jakiś fan MU by został miliarderem tongue

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Sporting Braga - Sporting Lissabon (under/over 4.5)
Totals - Typ: 2 1,70 boks

i ogladamy gwizdek

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by pacyfista
Błaszczu to powinien zdac opaske kapitana po tej "aferze biletowej"widocznie ma dodatek za kapitana 75 euro msc
Dokładnie, powinien zrezygnować po ME. Nowy tereniro, nowy kapitan......``kapitanowanie`` to nie tylko boisko...jakoś nie widzę Krychowiaka krzyczącego w szatni na Lewego, Boruca czy Szczęsnego. Gra, ostro na pograniczu faulu ale to wszystko w jego wykonaniu jesli chodzi o argumenty bycia kapitanem

A kim oni sa żeby na nich nie krzyczeć jak cos nie tak jest, no kim?

To jak trener krzyknie to oni tez zlewka, to z kadry out w takim razie. Bo cos na rzeczy jest skoro R. Kosecki ostatnio w wywiadzie opowiadał o zachowaniach piłkarzy, ze sie trenera nie słuchają i wryj trza trzeba dac.. hmm

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
kazdy kto sobie robli foty z usmiechem w tych "najkowskich"
szmatach bez orzelka nie zasluguje na kapitana

to nie jest druzyna tam nikt sie nie lubi
zbieranina plus farbowane lisy

Strona 25 z 73 1 2 23 24 25 26 27 72 73

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, forty, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,357 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,742
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1