|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
u nas jest problem trener pizdeczka plus wiekszosc sztabu co pracowala u Smudy i druga sprawa tak jak ich ogladam to tam nikt sie nie lubi kazdy zazdrosny chuj wie o co ,fochy ,
sa indywidualisci a nie ma druzyny ,przynajmniej dwoch co opierdoli i poderwie do walki Taki który moze poderwać ta kadre jest Krychowiak i on kapitanem za jakis czas powinien byc no chyba na Euro 2020 bo nie widzę takiego czegoś, żeby Krychowiak był kapitanem drużyny w której występuje Lewandowski, Piszczek, Błaszczykowski, Szczęsny.....oni go miażdzą doświadczeniem i ``autorytetem`` . Krychowiak może być kapitanem w u21
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927 |
a ja się nie zgodzę, Krychowiak nie ma jaj, to nie jest twardziel typu Wasyl, czy kiedys Swierczewski lub Hajto \w tej kadrze brakuje grajki, który przeleci porzadnie po gnotach przeciwnikowi, rzuci się z ryjem w obronie kolegi itp itd
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
kurwa to na początku by placicli z @10  lepiej panie reżyserze producencie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
a ja się nie zgodzę, Krychowiak nie ma jaj, to nie jest twardziel typu Wasyl, czy kiedys Swierczewski lub Hajto \w tej kadrze brakuje grajki, który przeleci porzadnie po gnotach przeciwnikowi, rzuci się z ryjem w obronie kolegi itp itd Powołajmy Kuzere Kamila !!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Athletic Bilbao - Granada CF (under/over 1.5) Totals - Typ: 2 2,45  Może u basków znajde kasiore jeszcze  1-0 FT szkoda....były szanse.....słupek granady i teraz w ostatniej minucie gol dla Bilbao, ale niestety nieuznany bo druga piłka no boisku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
u nas jest problem trener pizdeczka plus wiekszosc sztabu co pracowala u Smudy i druga sprawa tak jak ich ogladam to tam nikt sie nie lubi kazdy zazdrosny chuj wie o co ,fochy ,
sa indywidualisci a nie ma druzyny ,przynajmniej dwoch co opierdoli i poderwie do walki Taki który moze poderwać ta kadre jest Krychowiak i on kapitanem za jakis czas powinien byc no chyba na Euro 2020 bo nie widzę takiego czegoś, żeby Krychowiak był kapitanem drużyny w której występuje Lewandowski, Piszczek, Błaszczykowski, Szczęsny.....oni go miażdzą doświadczeniem i ``autorytetem`` . Krychowiak może być kapitanem w u21 Żaden z nich to nie kapitan
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927 |
a moim zdaniem w kadrze przydałby się Korzym, walczak jakich mało i ustrzelić coś potrafi:)
braga po gola i po rogi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
u nas jest problem trener pizdeczka plus wiekszosc sztabu co pracowala u Smudy i druga sprawa tak jak ich ogladam to tam nikt sie nie lubi kazdy zazdrosny chuj wie o co ,fochy ,
sa indywidualisci a nie ma druzyny ,przynajmniej dwoch co opierdoli i poderwie do walki Taki który moze poderwać ta kadre jest Krychowiak i on kapitanem za jakis czas powinien byc no chyba na Euro 2020 bo nie widzę takiego czegoś, żeby Krychowiak był kapitanem drużyny w której występuje Lewandowski, Piszczek, Błaszczykowski, Szczęsny.....oni go miażdzą doświadczeniem i ``autorytetem`` . Krychowiak może być kapitanem w u21 Żaden z nich to nie kapitan Chodzi mi o to, że Krychowiak nigdy nie bedzie KAPITANEM dla tych piłkarzy, ponieważ oni nie będą traktować go poważnie jako kapitana..... Kapitanem powinien być na ten czas Boruc i tyle w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Braga 11111111111111111111111111111 no to over 1,5 już siedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Błaszczu to powinien zdac opaske kapitana po tej "aferze biletowej"widocznie ma dodatek za kapitana 75 euro msc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
a ja się nie zgodzę, Krychowiak nie ma jaj, to nie jest twardziel typu Wasyl, czy kiedys Swierczewski lub Hajto \w tej kadrze brakuje grajki, który przeleci porzadnie po gnotach przeciwnikowi, rzuci się z ryjem w obronie kolegi itp itd Oglądałeś kiedys spotkanie reprezentacji Polski, smiem twierdzić ze nie. Krychowiak jest w tej kadrze największym walczakiem tak dla twojej wiadomisci ci powiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Błaszczu to powinien zdac opaske kapitana po tej "aferze biletowej"widocznie ma dodatek za kapitana 75 euro msc Dokładnie, powinien zrezygnować po ME. Nowy tereniro, nowy kapitan......``kapitanowanie`` to nie tylko boisko...jakoś nie widzę Krychowiaka krzyczącego w szatni na Lewego, Boruca czy Szczęsnego. Gra, ostro na pograniczu faulu ale to wszystko w jego wykonaniu jesli chodzi o argumenty bycia kapitanem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
kurwa to na początku by placicli z @10  lepiej panie reżyserze producencie Dobra dobra madrale ... tyle co ja na tenisie niestety przez ich walki przegrałem to nie pytajcie.. wiec na temat stawek to nie dyskutujmy  kiedy to nagle po kursie @16 mecz się wygrywal  cieakwe ile płacili za mecz Bayernu z MU w lidze mistrzow w 99tym:P
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
kurwa to na początku by placicli z @10  lepiej panie reżyserze producencie Dobra dobra madrale ... tyle co ja na tenisie niestety przez ich walki przegrałem to nie pytajcie.. wiec na temat stawek to nie dyskutujmy  kiedy to nagle po kursie @16 mecz się wygrywal  cieakwe ile płacili za mecz Bayernu z MU w lidze mistrzow w 99tym:P nie było wtedy jeszcze bukmacherów w necie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Zgadzam się z Tomem. Boruc powinien nosić opaskę. Błaszczykowski się nadaje na kapitana tylko w wywiadach pomeczowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Sporting 1-22222222222222222222222222
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
kurwa to na początku by placicli z @10  lepiej panie reżyserze producencie Dobra dobra madrale ... tyle co ja na tenisie niestety przez ich walki przegrałem to nie pytajcie.. wiec na temat stawek to nie dyskutujmy  kiedy to nagle po kursie @16 mecz się wygrywal  cieakwe ile płacili za mecz Bayernu z MU w lidze mistrzow w 99tym:P nie było wtedy jeszcze bukmacherów w necie  No ba ...  bo jakiś fan MU by został miliarderem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Sporting Braga - Sporting Lissabon (under/over 4.5) Totals - Typ: 2 1,70  i ogladamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Błaszczu to powinien zdac opaske kapitana po tej "aferze biletowej"widocznie ma dodatek za kapitana 75 euro msc Dokładnie, powinien zrezygnować po ME. Nowy tereniro, nowy kapitan......``kapitanowanie`` to nie tylko boisko...jakoś nie widzę Krychowiaka krzyczącego w szatni na Lewego, Boruca czy Szczęsnego. Gra, ostro na pograniczu faulu ale to wszystko w jego wykonaniu jesli chodzi o argumenty bycia kapitanem A kim oni sa żeby na nich nie krzyczeć jak cos nie tak jest, no kim? To jak trener krzyknie to oni tez zlewka, to z kadry out w takim razie. Bo cos na rzeczy jest skoro R. Kosecki ostatnio w wywiadzie opowiadał o zachowaniach piłkarzy, ze sie trenera nie słuchają i wryj trza trzeba dac.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
kazdy kto sobie robli foty z usmiechem w tych "najkowskich" szmatach bez orzelka nie zasluguje na kapitana
to nie jest druzyna tam nikt sie nie lubi zbieranina plus farbowane lisy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|