|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
najgorzej maja Jazz bo po co komu takie Utah w PO  oni to dopiero moga miec problem z gwizdkami No nie wiem. Jak to po co, swoje lata mieli w NBA tylko brakuje takiego Stoktona i Hornacka bo Millsap i Al pod koszem sa. W przyszłym sezonie jak zrobią dobra rotacje w składzie to kto wie jak im pójdzie. marketingowo Utah jest g warte 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
No nie wiem. Kazdy klub ma swoje lata gorszej gry. I to bylo nawet ostatnio z Bulls gdzie byli wsrod najgorszych i co marketingowo gowno warci byli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
No nie wiem. Kazdy klub ma swoje lata gorszej gry. I to bylo nawet ostatnio z Bulls gdzie byli wsrod najgorszych i co marketingowo gowno warci byli? dużo mniej, niż za czasów ich hossy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
No nie wiem. Kazdy klub ma swoje lata gorszej gry. I to bylo nawet ostatnio z Bulls gdzie byli wsrod najgorszych i co marketingowo gowno warci byli? tabela jest niewazna, Bulls moga byc ostatni a Utah pierwsi a i tak ci pierwsi beda bardziej atrakcyjni  tak samo Lakersi sa duzo bardziej potrzebni lidze w PO niz Dallas/Utah
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Hinrich kozaczyl i tyle go bylo  2nd technical
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
To ze LAL sa w PO potrzebni to kazdy przecież wie, malo tego oni nawet to i sa wstanie mistrza wydobyć przeziec. PO to juz wszystko zostaje zerowane i gramy od nowa z nowym licznikiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Dallas @ LAL w krajowej telewizji. Ciekawe ile kontrowersji dzisiaj będzie i ile komentarzy oburzenia jutro w prasie/telewizji/internecie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
To ze LAL sa w PO potrzebni to kazdy przecież wie, malo tego oni nawet to i sa w stanie mistrza wydobyć przeciez. PO to juz wszystko zostaje zerowane i gramy od nowa z nowym licznikiem. Jak Boss Stern będzie chciał, to wydobędą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
No nie wiem. Kazdy klub ma swoje lata gorszej gry. I to bylo nawet ostatnio z Bulls gdzie byli wsrod najgorszych i co marketingowo gowno warci byli? dużo mniej, niż za czasów ich hossy  Hossa taka ze gracze zakończyli kariery. I nie bylo kim grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
jazda Wizards 1.5 min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
To ze LAL sa w PO potrzebni to kazdy przecież wie, malo tego oni nawet to i sa w stanie mistrza wydobyć przeciez. PO to juz wszystko zostaje zerowane i gramy od nowa z nowym licznikiem. Jak Boss Stern będzie chciał, to wydobędą  Oj nie jak ja bede chcial to wygraja, ale jeszcze sie zastanawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
remis w stolicy... 56 sekund
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
To ze LAL sa w PO potrzebni to kazdy przecież wie, malo tego oni nawet to i sa wstanie mistrza wydobyć przeziec. PO to juz wszystko zostaje zerowane i gramy od nowa z nowym licznikiem. Tylko co im po pomocy sędziów jak Oklahoma im u siebie w każdym meczu zrobi z d..y jesień średniowiecza? O żadnym mistrzostwie Lakers w tym sezonie nie ma mowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
i klocki z NY się posypały przeciwko rezerwom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
beka z NYK jak nawet +6.5 nie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
No nie wiem. Kazdy klub ma swoje lata gorszej gry. I to bylo nawet ostatnio z Bulls gdzie byli wsrod najgorszych i co marketingowo gowno warci byli? dużo mniej, niż za czasów ich hossy  Hossa taka ze gracze zakończyli kariery. I nie bylo kim grac. bo klub to długoterminowa sprawa, gdzie się planuje, a nie eksploatuje zawodników do końca jak w menedżerze piłkarskim na komputerze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
tez hejtuje Lakersow ale nie bylbym taki pewien tego, ze nie dojda wysoko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
beka z NYK jak nawet +6.5 nie wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
To ze LAL sa w PO potrzebni to kazdy przecież wie, malo tego oni nawet to i sa wstanie mistrza wydobyć przeziec. PO to juz wszystko zostaje zerowane i gramy od nowa z nowym licznikiem. Tylko co im po pomocy sędziów jak Oklahoma im u siebie w każdym meczu zrobi z d..y jesień średniowiecza? O żadnym mistrzostwie Lakers w tym sezonie nie ma mowy. Ja nie pisalem nic ze im sędziowie pomagają. Ja tam swoje ekipy w tym sezonie mam do mistrzostwa. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|