|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Czarodzieje +4, 8 sekund dla Bulls
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
No nie wiem. Kazdy klub ma swoje lata gorszej gry. I to bylo nawet ostatnio z Bulls gdzie byli wsrod najgorszych i co marketingowo gowno warci byli? dużo mniej, niż za czasów ich hossy  Hossa taka ze gracze zakończyli kariery. I nie bylo kim grac. bo klub to długoterminowa sprawa, gdzie się planuje, a nie eksploatuje zawodników do końca jak w menedżerze piłkarskim na komputerze  Ale ja nie wiem kolo co ty wogole majaczysz serio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Washington Wizards ML @ 2.00  dziekuje do widzenia pozniej za wygrana pewnie jakis handicap w strone Mavs  Byczki znow possaly  teraz czekamy na MAVS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
No to Matadorzy na Byczków sie znaleźli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Ale ja nie wiem kolo co ty wogole majaczysz serio  nie majaczę, tylko stwierdzam, że klub był kiepsko zarządzany ... tak samo jak Ravens, którzy w tym sezonie nawet w postseason nie zagrają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
tez hejtuje Lakersow ale nie bylbym taki pewien tego, ze nie dojda wysoko... Ja tam ich nie hejtuję, ale po prostu nie widzę szans, by coś ugrali, na dodatek stracili MWP, Howard z Gasolem zupełnie do siebie nie pasują, kiepska defensywa... Podejrzewam, że Houston z przewagą parkietu by wygrało z nimi serię. Szkoda, że do tej serii nie dojdzie, bo pewnie kursy na Houston by fajne były.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Washington Wizards ML @ 2.00  dziekuje do widzenia pozniej za wygrana pewnie jakis handicap w strone Mavs  Byczki znow possaly  teraz czekamy na MAVS  tak jak lubię Dirka i spółkę (chociaż to już nie ta sama drużyna), to jeszcze bardziej lubię swoje pieniądze ... Knorr dzisiaj zafixuje na Lalki, i tam jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Ja wiem, że wielu jeszcze wierzy w to, że Lakersi w kulki se lecą i w playoff wymiotą wszystkich, ale ja w to nie wierzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Louisville spoko typ na wygrana w NCAA, tak jak srednio w tym siedze, tak nawet ja wiem, ze nie beda mieli problemow zeby szarpnac mistrzostwo  @1.72
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
NYK w obronie jak zagubione dzieci, a i w ataku tylko Melo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Teraz po przerwie NYK
No i przereklamowanych Dallas u siebie Lakers powinni bez doświadczonego Nasha powieść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Dallas juz +3.5... poczekamy jeszcze na 4, moze 4.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Ale ja nie wiem kolo co ty wogole majaczysz serio  nie majaczę, tylko stwierdzam, że klub był kiepsko zarządzany ... tak samo jak Ravens, którzy w tym sezonie nawet w postseason nie zagrają  Mieli pasmo sukcesów przez długi czas, stworzyli super ekipe jedna z legend w lidze/ To i normalna rzecz bylo ze to sie musi skończyć z rozpadem ekipy. Swoje trofea jak i kase zgarnęli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
pora wejsc w Knicks co tez czynie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Teraz po przerwie NYK
No i przereklamowanych Dallas u siebie Lakers powinni bez doświadczonego Nasha powieźć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Ja wogole tak samo koncze karierę z bukmacherka, nie obstawiam i finito. Nie chce mi sie juz, wyjebane mam nie robie. Ide na emeryturę typerska i beda sobie popijał kakao i spotkania na luzie ogladal i pisal relacje do Pani Domu Od jutra czysto kibicowsko, pewnie trafność sie zwiększy. Uciekam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Teraz po przerwie NYK
No i przereklamowanych Dallas u siebie Lakers powinni bez doświadczonego Nasha powieźć. Jeszcze na dodatek moja korektorka w uja wali, tak nie moze byc do uja buka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Ja wogole tak samo koncze karierę z bukmacherka, nie obstawiam i finito. Nie chce mi sie juz, wyjebane mam nie robie. Ide na emeryturę typerska i beda sobie popijał kakao i spotkania na luzie ogladal i pisal relacje do Pani Domu Od jutra czysto kibicowsko, pewnie trafność sie zwiększy. Uciekam  jutro wrocisz z nowymi pefkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|