|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
dzieki TOM182 tak właśnie zrobie i zobacze czy na dłużej sie z nimi skumpluje  poczytaj sobie komentarze na ich fejsie i dopiero.zdecuduj  bo w godzinach szczytu jest.zawsze pokaz slajdow.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
K*** w tej Japonii to chyba stoją w miejscu z tą piłka bo nawet w statach autu nie widzę przez 30 minut  bo na bet365 nie każdy mecz jest uaktualniany względem statystyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
K*** w tej Japonii to chyba stoją w miejscu z tą piłka bo nawet w statach autu nie widzę przez 30 minut  9-18 w autach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jakby co to vindom ma na swoim koncie tytul "wroclawskiego swingera roku", wal do niego na priv, wtajemniczy cie a moze i zaprosi na kawe i ... figle? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
K*** w tej Japonii to chyba stoją w miejscu z tą piłka bo nawet w statach autu nie widzę przez 30 minut  WOW pierwszy rożny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
K*** w tej Japonii to chyba stoją w miejscu z tą piłka bo nawet w statach autu nie widzę przez 30 minut  9-18 w autach jak nie ma w bet ststystyk ,patrz w hillu,korzystaja z innych dostawcow livbettingu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
K*** w tej Japonii to chyba stoją w miejscu z tą piłka bo nawet w statach autu nie widzę przez 30 minut  bo na bet365 nie każdy mecz jest uaktualniany względem statystyk Nie no wiem , jaja sobie robie w pierwszy meczu chyba 2:6 a teraz ciszaaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
dzieki TOM182 tak właśnie zrobie i zobacze czy na dłużej sie z nimi skumpluje  poczytaj sobie komentarze na ich fejsie i dopiero.zdecuduj  bo w godzinach szczytu jest.zawsze pokaz slajdow. o Czym Ty piszesz......to kiedy są te godziny szczytu ? Ja oglądam średnio weeb tv 6 godzin dziennie bo jest to moja jedyna telwizja. Oprócz wspomnianej akcji z zawieszeniem i końcem końców upadkiem strony z 4 tygodnie temu , nie odczuwam większego dyskomfortu. Być może mamy inne serwery z których odbieramy sygnał, ale na tym sięnie znam.......Leci codziennie jakoś HD czy to tvn, c+, npremium, HBO i nie mam problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Kashiwa ostatnio 8 goli zrobili  dziś 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
Kashiwa ostatnio 8 goli zrobili  dziś 0 ale w pierwszej byl tylko jeden, moze rozkreca sie po przerwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
moze w tamtym meczu musialo pasc 7 goli w drugiej polowie a w tym nie musi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Dobra Robert po 2 seta @1.9 Crivoi po mecz 2:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Dobra Robert po 2 seta @1.9 Crivoi po mecz 2:0  Ch.. z Japonia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Jak informuje "Bild", za osiągnięcie korzystnego rezultatu, każdy z zawodników, który wystąpi w pełnym wymiarze czasowym (90 lub 120 minut - w przypadku dogrywki i ewentualnych rzutów karnych), otrzyma od klubu premię w wysokości... 100 tysięcy euro! Aż na takie bonusy piłkarze Borussii w tym sezonie liczyć nie mogli. To będą napierd**** 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Nie mniej jednak kurs na Borussie to przesada...
Malaga na pewno się nie cofnie , a mogą ukłuć tutaj overek może siąść
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
przeciez w maladze dobrze wiedza kto jest faworytem i kto bedzie prowadzil gre
malaga sie cofnie, zamuruje i bedzie probowac z kontry
dortmund 2-0 albo 3-1 po miazdzacej przewadze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
Sun Hei po -4.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
Sun Hei po -4.5  3-0 juz jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
o kurwa, tam z 10 będzie jak tak dalej będzie^^
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|