Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Mam duży problem !!!
Otóż zawsze wchodziłem na stronkę www.betbase.info [betbase.info] nie było żadnego problemu przez 2 lata, aż tu nagle kilka dni temu chcę wejść a tu taki komunikat na białym tle:

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.
____________________________________________________________


Apache/1.3.29 Server at www.betbase.info [betbase.info] Port 80

Może ktoś wie o co tu chodzi???
Może ktoś już miał ten problem???
Jeszcze dodam, że łączę się z netem w ten sposób, że kolega ma SDI postawił serwer na Linuksie i każdy podłączony jest kablem do switcha. Jest nas 4 do tego łącza, u wszystkich ładuje się ta stronka bez problemu sprawdzałem, a u mnie nie.
Usuwałem także pliki cookies, próbowałem wchodzić już na różne sposoby z linków od kumpli, od razu do środka danej ligi i nic nie pomaga.

PORADŹCIE MI CO MAM ZROBIĆ ???????

Betbase zablokowało mnie i nie wpuszcza na swój serwer dlaczego ?????????

CZEKAM na PODPOWIEDZI i pozdrawiam wszystkich

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
po co dwa tematy???????????????????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Wiesz dlaczego cie zablokowali.... ot tak dla zabawy ,bez zadnej przyczyny byle tylko ci zrbic nazlosc.Kase zawineli konto usuneli.PRAWO KAZDEGO NETOWEGO BUKA!!!.NApisze maila z prosba o wyjasnienie przyczyn blokady ,odpisza : wykrylismy nie prawidlowsci w zawierranych zakladach co sie wiaze ze zlamaniem naszego regulaminu.SUCHY STALY TEKST kazdego buka.mam nadzieje ze duzej kasy na koncie nie miales ,a jak tak to szkoda sianka.Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb]Wiesz dlaczego cie zablokowali.... ot tak dla zabawy ,bez zadnej przyczyny byle tylko ci zrbic nazlosc.Kase zawineli konto usuneli.PRAWO KAZDEGO NETOWEGO BUKA!!!.NApisze maila z prosba o wyjasnienie przyczyn blokady ,odpisza : wykrylismy nie prawidlowsci w zawierranych zakladach co sie wiaze ze zlamaniem naszego regulaminu.SUCHY STALY TEKST kazdego buka.mam nadzieje ze duzej kasy na koncie nie miales ,a jak tak to szkoda sianka.Pozdrawiam[/qb]
boze, skad takich biora... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak sie o czyms pisze wypadaloby wiedziec o czym... dla twojej wiadomosci to nie strona buka lecz strona ze statsami...

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
czasem człowiek az chce zaje....ć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
Quote
Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb]Wiesz dlaczego cie zablokowali.... ot tak dla zabawy ,bez zadnej przyczyny byle tylko ci zrbic nazlosc.Kase zawineli konto usuneli.PRAWO KAZDEGO NETOWEGO BUKA!!!.NApisze maila z prosba o wyjasnienie przyczyn blokady ,odpisza : wykrylismy nie prawidlowsci w zawierranych zakladach co sie wiaze ze zlamaniem naszego regulaminu.SUCHY STALY TEKST kazdego buka.mam nadzieje ze duzej kasy na koncie nie miales ,a jak tak to szkoda sianka.Pozdrawiam[/qb]
Wiesz... jak czytam Twoje posty to po prostu ręce i inne członki opadają :rolleyes:
Nie masz zbyt dużego pojecia, ale udzielasz sie na kazdy temat i piszesz bzdury.
Brak słów....


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 2,862 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,527
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1