|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
serial Suits swietny polecam. Tematyka prawnicza ale nie az tak nudno jakby moglo sie wydawac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Pojawil sie pierwszy odcinek Hannibala. Czas zabrac sie za ogladanie i modlic aby byl dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
serial Suits swietny polecam. Tematyka prawnicza ale nie az tak nudno jakby moglo sie wydawac. 2 część drugiego sezonu jest tak słaba, że nawet nie obejrzałem do końca, a wcześniej naprawdę mnie wciągnął
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Pojawil sie pierwszy odcinek Hannibala. Czas zabrac sie za ogladanie i modlic aby byl dobry  Pilot bardzo dobry, tylko coś oglądalność niestety słaba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Hannibal będzie na AXN Bates Motel będzie na 13th street.
podchodzę do tych dwóch produkcji, zobaczymy co z tego wyjdzie.
polecacie jakieś seriale dostępne na 'ogólnych' polskich kanałach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Hannibal będzie na AXN Bates Motel będzie na 13th street.
podchodzę do tych dwóch produkcji, zobaczymy co z tego wyjdzie.
polecacie jakieś seriale dostępne na 'ogólnych' polskich kanałach? Szpilki na giewoncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Ogląda ktoś surowych rodziców na TVN? Jak na to patrze, na te dzieci to ruchać bez kondona mi się już nie chce... Nasuwa się pytanie co będzie za 50 lat jak to nasienie wyda następne? Kim dzwonk kill puszczaj atomówkę...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
http://www.wiocha.pl/906256,Wizja-naszych-emerytur
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Ogląda ktoś surowych rodziców na TVN? Jak na to patrze, na te dzieci to ruchać bez kondona mi się już nie chce... Nasuwa się pytanie co będzie za 50 lat jak to nasienie wyda następne? Kim dzwonk kill puszczaj atomówkę... przeciez to wszystko jest sterowane jak orgazmy na pornosach ludzie robia z siebie debili i jeszcze telewizja im za to płaci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową + napisy.pl to da się gdzieś pobrać? Bo jakoś google mi nie pomaga...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
z napisami to chyba nie, na chomiku jest wersja z lektorem
zamiast tego można rzucić okiem na Friends of Eddie Coyle albo seriale: Top of the Lake i Secret State
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Jagten.2012.SWESUB.DVDRip.XviD.AC3-SC666
prosze ratujcie napisami
nie ma na napiprojekcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Obejrzałem wczoraj Układ Zamknięty, mieszane odczucia generalnie posiadam...  Gajos rzeczywiście fajnie zagrał, ale sam film mocno przeciętny, rzekłbym. Gdyby to był film amerykański, rosyjski czy niemiecki to zapewne nawet do kin by nie trafił. Coś tam pokazuje, niby na faktach, ale żadnych mechanizmów, układów to tam nie zobaczymy, ot akcja czysto kryminalna, polityki tam niet, albo raczej jest w wydaniu regionalnym i bardziej dotyczy środowiska prawniczego, niż grupy trzymającej władzę  Radzę odczekać i obejrzeć w necie, zwłaszcza ze film zrobiony za pieniądze Skoku Stefczyka, więc lepiej złodziejom kasy nie nabijać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Dopiero teraz nadrabiam serialowe zaległości  2gi sezon Person of Interest, równie dobry jak pierwszy i chyba najlepszy aktualnie serial "sensacyjny". Dobry scenariusz główny, ciekawe pojedyńcze odcinki, głównych "wrogów" jest na dzisiaj 4 (Elias, Root, Kate, Wesley), każdy daje świetne opcje na dalszy rozwój akcji. Naprawdę świetnie się to ogląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
Dopiero teraz nadrabiam serialowe zaległości  2gi sezon Person of Interest, równie dobry jak pierwszy i chyba najlepszy aktualnie serial "sensacyjny". Dobry scenariusz główny, ciekawe pojedyńcze odcinki, głównych "wrogów" jest na dzisiaj 4 (Elias, Root, Kate, Wesley), każdy daje świetne opcje na dalszy rozwój akcji. Naprawdę świetnie się to ogląda. 1 sezon + 18odc 2 połkniete w 3 dni dosłownie,scenariusz mocno naciągany,ale się ogląda to bardzo przyjemnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
Mógłby ktoś polecić stronę z wszystkimi odcinkami wszystkich sezonów Breaking Bad.
Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,404 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,404 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Pojawil sie pierwszy odcinek Hannibala. Czas zabrac sie za ogladanie i modlic aby byl dobry  Szybko rozwiązana z Jacobem Hobbsem, ciekawe jak to będzie wyglądać każdy odcinek poświęcony oddzielnej sprawie ? w stylu Person of Interest co do tego serialu szkoda że tak długie przerwy między kolejnym odcinkami
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|