Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
serial Suits swietny polecam. Tematyka prawnicza ale nie az tak nudno jakby moglo sie wydawac.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Pojawil sie pierwszy odcinek Hannibala.

Czas zabrac sie za ogladanie i modlic aby byl dobry grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366


absolutny "must see" grin

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Zimon
serial Suits swietny polecam. Tematyka prawnicza ale nie az tak nudno jakby moglo sie wydawac.
2 część drugiego sezonu jest tak słaba, że nawet nie obejrzałem do końca, a wcześniej naprawdę mnie wciągnął

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by ssaczu
Pojawil sie pierwszy odcinek Hannibala.

Czas zabrac sie za ogladanie i modlic aby byl dobry grin

Pilot bardzo dobry, tylko coś oglądalność niestety słaba.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Hannibal będzie na AXN
Bates Motel będzie na 13th street.

podchodzę do tych dwóch produkcji, zobaczymy co z tego wyjdzie.

polecacie jakieś seriale dostępne na 'ogólnych' polskich kanałach?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by Llama
Hannibal będzie na AXN
Bates Motel będzie na 13th street.

podchodzę do tych dwóch produkcji, zobaczymy co z tego wyjdzie.

polecacie jakieś seriale dostępne na 'ogólnych' polskich kanałach?
Szpilki na giewoncie.

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Ogląda ktoś surowych rodziców na TVN?
Jak na to patrze, na te dzieci to ruchać bez kondona mi się już nie chce...
Nasuwa się pytanie co będzie za 50 lat jak to nasienie wyda następne?
Kim dzwonk kill puszczaj atomówkę...

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
http://www.wiocha.pl/906256,Wizja-naszych-emerytur

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by lucmacher
Ogląda ktoś surowych rodziców na TVN?
Jak na to patrze, na te dzieci to ruchać bez kondona mi się już nie chce...
Nasuwa się pytanie co będzie za 50 lat jak to nasienie wyda następne?
Kim dzwonk kill puszczaj atomówkę...

przeciez to wszystko jest sterowane jak orgazmy na pornosach

ludzie robia z siebie debili i jeszcze telewizja im za to płaci

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową + napisy.pl to da się gdzieś pobrać? Bo jakoś google mi nie pomaga...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
z napisami to chyba nie, na chomiku jest wersja z lektorem


zamiast tego można rzucić okiem na Friends of Eddie Coyle albo seriale: Top of the Lake i Secret State

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Jagten.2012.SWESUB.DVDRip.XviD.AC3-SC666

prosze ratujcie napisami

nie ma na napiprojekcie

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
nieaktualne

jak ktos chce to tutaj jest super jakosc a tylko 445mb

http://thepiratebay.se/torrent/8289959/Jagten_aka_The_Hunt_[2012]-720p-BRrip-x264-StyLishSaLH_(StyLish_

i sa napisy do tego na napi smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Obejrzałem wczoraj Układ Zamknięty,
mieszane odczucia generalnie posiadam... wink

Gajos rzeczywiście fajnie zagrał, ale sam film mocno przeciętny, rzekłbym.
Gdyby to był film amerykański, rosyjski czy niemiecki to zapewne nawet do kin by nie trafił.
Coś tam pokazuje, niby na faktach, ale żadnych mechanizmów, układów to tam nie zobaczymy, ot akcja czysto kryminalna, polityki tam niet, albo raczej jest w wydaniu regionalnym i bardziej dotyczy środowiska prawniczego, niż grupy trzymającej władzę wink

Radzę odczekać i obejrzeć w necie, zwłaszcza ze film zrobiony za pieniądze Skoku Stefczyka, więc lepiej złodziejom kasy nie nabijać smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Dopiero teraz nadrabiam serialowe zaległości wink

2gi sezon Person of Interest, równie dobry jak pierwszy i chyba najlepszy aktualnie serial "sensacyjny".
Dobry scenariusz główny, ciekawe pojedyńcze odcinki, głównych "wrogów" jest na dzisiaj 4 (Elias, Root, Kate, Wesley),
każdy daje świetne opcje na dalszy rozwój akcji. Naprawdę świetnie się to ogląda.

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
Originally Posted by Coronach
Dopiero teraz nadrabiam serialowe zaległości wink

2gi sezon Person of Interest, równie dobry jak pierwszy i chyba najlepszy aktualnie serial "sensacyjny".
Dobry scenariusz główny, ciekawe pojedyńcze odcinki, głównych "wrogów" jest na dzisiaj 4 (Elias, Root, Kate, Wesley),
każdy daje świetne opcje na dalszy rozwój akcji. Naprawdę świetnie się to ogląda.

1 sezon + 18odc 2 połkniete w 3 dni dosłownie,scenariusz mocno naciągany,ale się ogląda to bardzo przyjemnie

Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
Mógłby ktoś polecić stronę z wszystkimi odcinkami wszystkich sezonów Breaking Bad.

Z góry dzięki

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,404
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,404
Likes: 11

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by ssaczu
Pojawil sie pierwszy odcinek Hannibala.

Czas zabrac sie za ogladanie i modlic aby byl dobry grin
Szybko rozwiązana z Jacobem Hobbsem, ciekawe jak to będzie wyglądać każdy odcinek poświęcony oddzielnej sprawie ?
w stylu Person of Interest co do tego serialu szkoda że tak długie przerwy między kolejnym odcinkami

Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, forty, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,777 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1