|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
rozdaje 10$ free bet ...
ktos chetny?
reflektuje: fajne imie drugie fajne imie urodziny imieniny narodziny fajne zwierxatko ktos chce wplacic 1000$ do PB ktos zaspiewa ktos opowie wierszyk
no dobra, kto chce tego free beta?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 55 |
rozdaje 10$ free bet ...
ktos chetny?
reflektuje: fajne imie drugie fajne imie urodziny imieniny narodziny fajne zwierxatko ktos chce wplacic 1000$ do PB ktos zaspiewa ktos opowie wierszyk
no dobra, kto chce tego free beta? Ja chcę freebeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
ja też chcę freebeta.Nie gadaj bo Kacper to fajne imie hehe. A fajnego zwierzątka już nie mam go chomik złamał kręgosłup w karuzeli i niestety miał aquapark w ssypie na śmieci z 7 piętra,a fajny zwierz był,przywiązałem sie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
a ja mam zólwia ! imieniny 6 grudnia ( niezle co?) i w ogole jestem fajny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279 |
ta tez bym chcial tego freebeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dodatkowo Przemuś to bardzo fajne imie  heheh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 55 |
Ja chcę freebeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dodam że mam na imie Rafał, I mam psa - Pekińczyka o imieniu Killer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
a moj kot nazywal sie terminator ! ( ale walka o freebeta hah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Kiedyś miałem fajną myszkę o imieniu Anastasia, jednak kiedy wstąpiliśmy do Europy, to coś sie jej w główce poprzewracało. Najzwyczajniej w świecie zmieniła płeć a ja już sie boje tych nowych rządów i ją z domu wywaliłem. Co mi po niej zostało to tylko to zdjęcie (żaden fotomontaż). [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28 |
hm, nie wiem o co biega i w ogole nie mam konta w pointbet ale.
Na imie mam Patryk, na drugie Stanislaw, na trzecie Aleksander. Slowem - czujowo - tu sie nie kwalifikuje. Urodziny mam 17. marca - tez czujowo, bo zimno i w ogole w poscie. imieniny tego samego dnia - czujowo na maksa, malo okazji do napicia. narodziny - w sensie ze urodziny ale takie narodowe? mam dwa psy i siostre, z czego najbardziej godne uwagi sa psy. nie chce wplacic 1000$ do PB bo mnie oszukaja, banda decydentow jednych. spiewac nie moge bo mam jutro mature ustna z angielskiego i sie boje ze sobie zedre strune glosowa. ale wierszyk moge opowiedziec.
Chmury czarne zwaliste na niebie, o reta delikatnym powiewem bursztynowego zefiru pies ujada za oknem, pranie wiesza kobieta chlop na kacu porannym pije kubek kefiru kazow, daj tego freebeta
*uklon*
dobranoc tak poza tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
rozdaje 10$ free bet ...
ktos chetny?
reflektuje: fajne imie drugie fajne imie urodziny imieniny narodziny fajne zwierxatko ktos chce wplacic 1000$ do PB ktos zaspiewa ktos opowie wierszyk
no dobra, kto chce tego free beta? Nazywam sie Bartlomiej na drugie mam Maksymilian ur. mam w styczniu 24; imieniny w sierpniu 24; kiedys mialem chmoka o imieniu Gustaw; niechce wplacic 1000$ do PB tylko chce je wyplacic... Śpiewac nie umiem ale polecam piosenke Mieczysław Fogg - Serce matki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Dostaliscie info o jakiejs mundialowej promocji? Moglibyscie wrzucic tutaj krotkie info? Moj klient pocztowy niestety nie akceptuje htmla, a to pewnie wlasnie w htmlu jest..
Z gory dz, pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Dostaliscie info o jakiejs mundialowej promocji? Moglibyscie wrzucic tutaj krotkie info? Moj klient pocztowy niestety nie akceptuje htmla, a to pewnie wlasnie w htmlu jest..
Z gory dz, pzdr. ja dostalem tego maila...promocja jest taka, ze pointbet wystawil kursy na mecze MS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a moj kot nazywal sie terminator ! ( ale walka o freebeta hah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) ze wzgledu na to ze 6 grudnia to moje urodziny i imie Twojego kota dostajesz 10$ free bet, podeslij login i numer konta na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
hm, nie wiem o co biega i w ogole nie mam konta w pointbet ale.
Na imie mam Patryk, na drugie Stanislaw, na trzecie Aleksander. Slowem - czujowo - tu sie nie kwalifikuje. Urodziny mam 17. marca - tez czujowo, bo zimno i w ogole w poscie. imieniny tego samego dnia - czujowo na maksa, malo okazji do napicia. narodziny - w sensie ze urodziny ale takie narodowe? mam dwa psy i siostre, z czego najbardziej godne uwagi sa psy. nie chce wplacic 1000$ do PB bo mnie oszukaja, banda decydentow jednych. spiewac nie moge bo mam jutro mature ustna z angielskiego i sie boje ze sobie zedre strune glosowa. ale wierszyk moge opowiedziec.
Chmury czarne zwaliste na niebie, o reta delikatnym powiewem bursztynowego zefiru pies ujada za oknem, pranie wiesza kobieta chlop na kacu porannym pije kubek kefiru kazow, daj tego freebeta
*uklon*
dobranoc tak poza tym. przyznam free beta za ta tworczosc ...ale jak sie pochwalisz zdjeciem siostry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oczywiscie nie publicznie:) 10$ czeka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
a ja powiem tyle ze jutro moja matka ma urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i prosze o free bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a teraz troche humoru
Gdzie jest ojciec?
Zadanie: Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat Dziecko będzie 5 razy młodsze od matki Pytanie: Gdzie jest ojciec? To zadanie jest do rozwiązania i nie jest tak trudne, na jakie wygląda. Nie patrz na rozwiązanie, można je rozwiązać matematycznie. Uwaga: Pytanie "Gdzie jest ojciec" musisz dokładnie przeanalizować.
Rozwiązanie: Dziecko ma dzisiaj X lat, a jego matka Y lat. Wiemy, że matka jest 21 lat starsza od dziecka. W następstwie: X + 21 = Y Wiemy również, że za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Możemy zatem napisać następujące równanie: 5 (X + 6) = Y + 6 Zastąpimy Y przez X i rozpoczynamy rozwiązywać:
5 (X + 6) = X + 21 + 6 5X + 30 = X + 27 5X - X = 27 - 30 4X = -3 X = -3/4 Dziecko ma dzisiaj -3/4 roku, co jest równe -9 miesięcy...
Rozumując matematycznie, można przez to dowieźć, że matka jest w tym własnie momencie BZYKANA!!
Rozwiązanie: OJCIEC JEST NA MATCE
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
albo on jest w pracy...a ktos w zastepstwie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
albo on jest w pracy...a ktos w zastepstwie... hahahaha lub matka jest na nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Panowie w tym temacie toczy sie dyskusja o Pointbet a nie o tym gdzie jest ojciec.Kazow następnym razem jak masz zamiar jakieś konkursiki urządzać to zapraszam do To i owo żeby nie robić niepotrzebnego bałaganu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ahhhh sie wladza zacietrzewila....proponuje troszke mniej powietrza w plucach...i takie rzeczy ustalac ze mna na priv...
ale ze zgodny jestem i ustlilem to z kims wyzej to przeniose te szybkie konkursy tutaj:
a w watku PB bede wrzucal czasem tylko info ze jest nowe pytanie
mam nadzieje ze osoby zainteresowane Pointbetem i Free Betami trafia gdzie trzeba
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|