Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 34 1 2 12 13 14 15 16 33 34
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Prowadzic 4 przed nominowanymi, przegrac mecz 5 oczkami majac dwa z urzedu. BEZCENNE laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Green Arrow
Jak sie jakaś transmisja zaczyna to mnie Ojciec często pyta czy Wojaczek za pulpitem grin

...zawsze to lepsze widowisko laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Green Arrow
Żeby dodać pikanteri. Sędzią zawodów jest Marek Wojacek grin
Ten idiota jak czegos doslowonie NIE ODPIERDOLI jak sedziuje to chyba zle sie czuje. Zawsze jak sedziuje to sa jaja.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ej apropo. Czemu Strzelec nie jechal w Czewie? Wypozyczyli go w ogole? Jakos mi umknelo.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Wojaczek czerwona kartka -> komentarz z SF

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by BartasPT
Originally Posted by bajbus
Czewa + Zielonka izi smile


i zostala Stal f1
Pawel
Pawel Hlib man of the match wink



iti #5836556 14/04/2013 22:48
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by iti
Ej apropo. Czemu Strzelec nie jechal w Czewie? Wypozyczyli go w ogole? Jakos mi umknelo.

Strzelec był słabszyy od Malczewskiego I czaji na treningach. Pewnie nie chcieli ryzykowac na inauguracjęi pojechać swoimi a tu klops

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by iti
Ej apropo. Czemu Strzelec nie jechal w Czewie? Wypozyczyli go w ogole? Jakos mi umknelo.

Strzelec był słabszyy od Malczewskiego I czaji na treningach. Pewnie nie chcieli ryzykowac na inauguracjęi pojechać swoimi a tu klops
Przeciez to niemozliwe zeby byl slabszy od Malczewskiego grin Od Czaji zreszta tez, bo Czaja sie jakos bardzo powoli rozwija, ale patrzac na to ile ma jazdy i jakie robi postepy to zaryzykuje stwierdzenie, ze nie rokuje nadziei na przyszlosc.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Green jak widzisz zwyciestwo naszych? Ja wiem, ze w przypadku Rzeszowa wyjazd rowna sie wpierdol, ale jakos ta inauguracja i 1.20 na Gorzow mi nie pasuje, a jednak my mamy kim postraszyc. Bo mam dwa typy w konkursie jeszcze, a w tym tygodniu ida ladne kursy i 4.45 moge przypieczetowac awans wink W zasadzie nic nie ryzykuje, bo rywal strzela slepakami laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Ciekawe czy dziewczyna Sowki bedzie wywiady przeprowadzac smile

iti #5836566 14/04/2013 22:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by iti
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by iti
Ej apropo. Czemu Strzelec nie jechal w Czewie? Wypozyczyli go w ogole? Jakos mi umknelo.

Strzelec był słabszyy od Malczewskiego I czaji na treningach. Pewnie nie chcieli ryzykowac na inauguracjęi pojechać swoimi a tu klops
Przeciez to niemozliwe zeby byl slabszy od Malczewskiego grin Od Czaji zreszta tez, bo Czaja sie jakos bardzo powoli rozwija, ale patrzac na to ile ma jazdy i jakie robi postepy to zaryzykuje stwierdzenie, ze nie rokuje nadziei na przyszlosc.

6. Artur Czaja - 6 (3,0,0,3)
7. Rafał Malczewski - 7 (1,3,1,2,0)
8. Adam Strzelec - 7+1 (0,3,2,2*)
Ze sparingu z grudziadzem
Strzelec jechal raz w parze z malczewskim raz z czają i z oboma przegrał

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
iti jak Pedersen potwierdzi forme z GP to nie macie czego tam szukac smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by bajbus
iti jak Pedersen potwierdzi forme z GP to nie macie czego tam szukac smile
Ale mamy szanse. Uwazam, ze duzo wieksze niz ten kurs. Jura tam lata, Okon ponizej pewnego poziomu 7-8 pkt nie zejdzie, Walasek zrobi swoje, Nicki jest dla mnie pewniakiem razem z Walaskiem do 24-25 pkt jednak. Sowka tez pare oczek zrobi. No mamy szanse tongue

iti #5836571 14/04/2013 22:59
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by iti
Green jak widzisz zwyciestwo naszych? Ja wiem, ze w przypadku Rzeszowa wyjazd rowna sie wpierdol, ale jakos ta inauguracja i 1.20 na Gorzow mi nie pasuje, a jednak my mamy kim postraszyc. Bo mam dwa typy w konkursie jeszcze, a w tym tygodniu ida ladne kursy i 4.45 moge przypieczetowac awans wink W zasadzie nic nie ryzykuje, bo rywal strzela slepakami laugh

Sparingi wypadły obiecująco. Ale ułamek tez sparingi miał obiecujące laugh
Ciężko wywróżyć, ale gorzów z lepszym składem (my z harrisami,kucipami) nas nie lał. Osiągalismy przyzwoite wyniki

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ja generalnie za wiele przeslanek za tym nie widze zebysmy wygrali, ale tutaj wreszcie jest sklad, ktory moze powalczyc o gorna polowke tabeli plus pierwsza kolejka gdzie rozne cuda sie dzieja. No i Gorzow juz nie taki mocny jak sezon temu.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Twisty będzie ekspertem N.grin

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
a ja tam sie ciesze, ze Hlib jezdzi

Stal przypomina ta dawna Stal z Flisem, Paluchem hmm

wiec dzisiaj najwiekszy boks dla niego i Bartka

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
i ze mamy lipny sklad tez mnie cieszy, przynajmniej beda ciekawe mecze grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
ale Pulczynski dzis powiezie nas

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Emil się już pozmiatał w pierwszym biegu smirk

Strona 14 z 34 1 2 12 13 14 15 16 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08, betowiec), 2,360 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1