|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Prowadzic 4 przed nominowanymi, przegrac mecz 5 oczkami majac dwa z urzedu. BEZCENNE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jak sie jakaś transmisja zaczyna to mnie Ojciec często pyta czy Wojaczek za pulpitem  ...zawsze to lepsze widowisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Żeby dodać pikanteri. Sędzią zawodów jest Marek Wojacek  Ten idiota jak czegos doslowonie NIE ODPIERDOLI jak sedziuje to chyba zle sie czuje. Zawsze jak sedziuje to sa jaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ej apropo. Czemu Strzelec nie jechal w Czewie? Wypozyczyli go w ogole? Jakos mi umknelo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Wojaczek czerwona kartka -> komentarz z SF
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Czewa + Zielonka izi  i zostala Stal  Pawel Pawel Hlib man of the match 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ej apropo. Czemu Strzelec nie jechal w Czewie? Wypozyczyli go w ogole? Jakos mi umknelo. Strzelec był słabszyy od Malczewskiego I czaji na treningach. Pewnie nie chcieli ryzykowac na inauguracjęi pojechać swoimi a tu klops
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ej apropo. Czemu Strzelec nie jechal w Czewie? Wypozyczyli go w ogole? Jakos mi umknelo. Strzelec był słabszyy od Malczewskiego I czaji na treningach. Pewnie nie chcieli ryzykowac na inauguracjęi pojechać swoimi a tu klops Przeciez to niemozliwe zeby byl slabszy od Malczewskiego  Od Czaji zreszta tez, bo Czaja sie jakos bardzo powoli rozwija, ale patrzac na to ile ma jazdy i jakie robi postepy to zaryzykuje stwierdzenie, ze nie rokuje nadziei na przyszlosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Green jak widzisz zwyciestwo naszych? Ja wiem, ze w przypadku Rzeszowa wyjazd rowna sie wpierdol, ale jakos ta inauguracja i 1.20 na Gorzow mi nie pasuje, a jednak my mamy kim postraszyc. Bo mam dwa typy w konkursie jeszcze, a w tym tygodniu ida ladne kursy i 4.45 moge przypieczetowac awans  W zasadzie nic nie ryzykuje, bo rywal strzela slepakami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Ciekawe czy dziewczyna Sowki bedzie wywiady przeprowadzac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ej apropo. Czemu Strzelec nie jechal w Czewie? Wypozyczyli go w ogole? Jakos mi umknelo. Strzelec był słabszyy od Malczewskiego I czaji na treningach. Pewnie nie chcieli ryzykowac na inauguracjęi pojechać swoimi a tu klops Przeciez to niemozliwe zeby byl slabszy od Malczewskiego  Od Czaji zreszta tez, bo Czaja sie jakos bardzo powoli rozwija, ale patrzac na to ile ma jazdy i jakie robi postepy to zaryzykuje stwierdzenie, ze nie rokuje nadziei na przyszlosc. 6. Artur Czaja - 6 (3,0,0,3) 7. Rafał Malczewski - 7 (1,3,1,2,0) 8. Adam Strzelec - 7+1 (0,3,2,2*) Ze sparingu z grudziadzem Strzelec jechal raz w parze z malczewskim raz z czają i z oboma przegrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
iti jak Pedersen potwierdzi forme z GP to nie macie czego tam szukac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
iti jak Pedersen potwierdzi forme z GP to nie macie czego tam szukac  Ale mamy szanse. Uwazam, ze duzo wieksze niz ten kurs. Jura tam lata, Okon ponizej pewnego poziomu 7-8 pkt nie zejdzie, Walasek zrobi swoje, Nicki jest dla mnie pewniakiem razem z Walaskiem do 24-25 pkt jednak. Sowka tez pare oczek zrobi. No mamy szanse 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Green jak widzisz zwyciestwo naszych? Ja wiem, ze w przypadku Rzeszowa wyjazd rowna sie wpierdol, ale jakos ta inauguracja i 1.20 na Gorzow mi nie pasuje, a jednak my mamy kim postraszyc. Bo mam dwa typy w konkursie jeszcze, a w tym tygodniu ida ladne kursy i 4.45 moge przypieczetowac awans  W zasadzie nic nie ryzykuje, bo rywal strzela slepakami  Sparingi wypadły obiecująco. Ale ułamek tez sparingi miał obiecujące  Ciężko wywróżyć, ale gorzów z lepszym składem (my z harrisami,kucipami) nas nie lał. Osiągalismy przyzwoite wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ja generalnie za wiele przeslanek za tym nie widze zebysmy wygrali, ale tutaj wreszcie jest sklad, ktory moze powalczyc o gorna polowke tabeli plus pierwsza kolejka gdzie rozne cuda sie dzieja. No i Gorzow juz nie taki mocny jak sezon temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Twisty będzie ekspertem N. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
a ja tam sie ciesze, ze Hlib jezdzi Stal przypomina ta dawna Stal z Flisem, Paluchem  wiec dzisiaj najwiekszy  dla niego i Bartka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
i ze mamy lipny sklad tez mnie cieszy, przynajmniej beda ciekawe mecze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
ale Pulczynski dzis powiezie nas
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Emil się już pozmiatał w pierwszym biegu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|