Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 34 1 2 8 9 10 11 12 33 34
Conrad #5836068 14/04/2013 17:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Fajna trasa McKracken.
Z pewnoscia koncowka bedzie ciekawa, wszyscy bedą wpadać rozpędzeni:)

Przypomina to trochę etapy kolarskie. Cały czas płasko. A kilkaset metrów przed metą ściana, krotki, ale sztywny podjazd, wszystko sie rwie, a wygrywaja Ci to maja największą petardę w nogach. Świetnie się to ogląda.

Powodzenia!

Co do rozgrzewki taka wlasnie robilem.
I tak też powtorzę w Cieszynie. Może pojdzie lepiej wink
Dzieki Panowie


Radeke zdrowia piwo

Poszedłbym dzis na rower, ale sie dygam o kolano...


Bonus: Unibet
Conrad #5836949 15/04/2013 03:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
wg oficjalnych wynikow z czasem 48:33 zajalem 66 miejsce na 346 startujacych smile czyli zalapalem sie w gorne 20% smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
wow! wysoko! a jaki mial czas zwyciezca?

Conrad #5837015 15/04/2013 04:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
1 - 33:52
2 - 36:51
3 - 38:20

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
to 3 miejsce w zasiegu wink laugh

Conrad #5837071 15/04/2013 15:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Są świry są wink
U mnie najlepsze miejsca zdobyli glownie ci, ktorzy na codzien pociskaja w miejscowej grupie naginajacej po gorach w ultra wink


Ja niestety 51 sek powyzej limitu, ktory zalozylem co na tak krotkim dystansie jest przepaścią.
W ndz Cieszyn, bieg o 12.
Lepiej wcisnac 2 posilki B+W czy jeden?

lupus #5837105 15/04/2013 16:13
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by McKracken
wg oficjalnych wynikow z czasem 48:33 zajalem 66 miejsce na 346 startujacych smile czyli zalapalem sie w gorne 20% smile

Extra McKracken, gratulacje smile

Originally Posted by lupus
W ndz Cieszyn, bieg o 12.
Lepiej wcisnac 2 posilki B+W czy jeden?

O i to jest ta godzina, o której nie lubię zacynać biegu, miałem raz podobny dylemat. Co do odpowiedzi to ciężko jednoznacznie stwierdzić Lupus. Najlepiej sprawdź na sobie.
Ja jeśli biegam treningowo rano, to albo naczczo albo po jakimś bananie. Jeśli zawody to wiadomo po śniadaniu. Raz biegłem własnie o 13 chyba i nie dość że zjadłem śniadanie, to później przez drogę na zawody dojadałem i co... i mnie zmuliło na trasie. Zamiast mieć energię to czułem się ociężały.


Jako, że oo operacji będę miał duuuużo czasu to pomyślałem, aby się nie zanudzić, by ugryźć bieganie troche bardziej od strony teoretycznej i w związku z tym pytanie/prośba - polećcie jakieś ciekawe lektury, najlepiej coś motywującego? Słyszałem o "Jedz i biegaj" - Scott Jurek i za to w pierwszej kolejności zamierzam się zabrać. Anything else ?

Conrad #5837111 15/04/2013 16:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Hehe:)

A w sobotę zjadłem za mało i źle (kapuśniak, tort itp) i słaby byłem.
Poki co skłaniam się ku opcji, wstać pozniej i zjeść 1 posiłek.

radeke #5837131 15/04/2013 17:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by radeke
Jako, że oo operacji będę miał duuuużo czasu to pomyślałem, aby się nie zanudzić, by ugryźć bieganie troche bardziej od strony teoretycznej i w związku z tym pytanie/prośba - polećcie jakieś ciekawe lektury, najlepiej coś motywującego? Słyszałem o "Jedz i biegaj" - Scott Jurek i za to w pierwszej kolejności zamierzam się zabrać. Anything else ?


W lidlu była ostatnio książka "Bieganie metodą Gallowaya" - koszt około 3 dyszki, jeszcze się za nią nie zabrałem ale wygląda obiecująco...

Conrad #5837139 15/04/2013 17:55
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
nie robicie sobie pasta party przed bieganiem?

Conrad #5837182 15/04/2013 18:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Dzieki radeke smile

Lupus, zalezy od metabolizmu, ja np wiekszy posilek najlepiej lekkostrawny jem najpozniej 4 godziny przed zawodami tak by nic nie zalegalo w zoladku.

Z ksiazek polecam Skarzynskiego 'biegiem przez zycie' czy jakos tak - idealna dla poczatkujacych i tych ktorzy chca uporzadkowac swoj trening. Galloway jest znany z promowania marszobiegow, wiec jesli to ksiazka o tym to bym olal wink

Pasta party specjalnego nie robie bo i tak bardzo czesto jem makarony. Dzien przed biegiem i tak zawsze leca wegle a czy z kluskow czy z kartofla nie robi mi roznicy. Wtedy ograniczam tylko do minimum tluszcz i mieso

anfa_ #5837325 15/04/2013 22:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Originally Posted by anfa_
nie robicie sobie pasta party przed bieganiem?

pasta party hehe smile ładowanei weglami trylko przed maratonami i ultra. Nawet na polmaratony nie trzeba sie jakos specjalnie ładowac a o 5-tce i 10km juz nie wspominam. No chyba ze ktos robi polmaraton w wiecej niz 2h to wtedy mozna cos myslec wink

Conrad #5837336 15/04/2013 23:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
4 godziny?
Masakra.

Głodny bedę:)

Planuej zjeść tak 2h wczesniej. Waglnę białko + węgle.

Conrad #5837647 16/04/2013 05:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Z literatury polecam "O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu" - Haruki Murakami

Conrad #5838551 17/04/2013 03:24
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
dlaczego endo nie łapie mi trasy? chciałem zobaczyć dystans i pusto na mapie.

Conrad #5838554 17/04/2013 03:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
GPS właczony?

Conrad #5838559 17/04/2013 03:27
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
mam wszystko w tel powłączane a na endo jest gps:searching i tyle widzę.

Conrad #5838560 17/04/2013 03:27
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
z resztą jak wejdziesz do grupy na endo to samo zobaczysz.

Conrad #5838585 17/04/2013 03:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Widzialem.
Ale jak dasz sobie GPS ON i wlaczysz endo, to musisz chwile poczekac az znajdzie Ci satelity.
Czasem to trwa kilkanascie sekund czasem dluzej (albo trzeba po prostu kawalek przejsc, bo nie lapie mi np wsrod wysokich blokow i musze odejsc ok 100 m.)

Dopiero jak masz GPS OK to dajesz start i zasuwasz gwizdek

Conrad #5838588 17/04/2013 03:44
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
coś mi sie pieprzy chyba cala ta aplikacja bo na fejsie też się trening nie dodal na osi czasu.

Strona 10 z 34 1 2 8 9 10 11 12 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, forty), 2,130 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1