|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Fajna trasa McKracken. Z pewnoscia koncowka bedzie ciekawa, wszyscy bedą wpadać rozpędzeni:) Przypomina to trochę etapy kolarskie. Cały czas płasko. A kilkaset metrów przed metą ściana, krotki, ale sztywny podjazd, wszystko sie rwie, a wygrywaja Ci to maja największą petardę w nogach. Świetnie się to ogląda. Powodzenia! Co do rozgrzewki taka wlasnie robilem. I tak też powtorzę w Cieszynie. Może pojdzie lepiej  Dzieki Panowie Radeke zdrowia Poszedłbym dzis na rower, ale sie dygam o kolano...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
wg oficjalnych wynikow z czasem 48:33 zajalem 66 miejsce na 346 startujacych  czyli zalapalem sie w gorne 20% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
wow! wysoko! a jaki mial czas zwyciezca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
1 - 33:52 2 - 36:51 3 - 38:20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
to 3 miejsce w zasiegu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Są świry są  U mnie najlepsze miejsca zdobyli glownie ci, ktorzy na codzien pociskaja w miejscowej grupie naginajacej po gorach w ultra  Ja niestety 51 sek powyzej limitu, ktory zalozylem co na tak krotkim dystansie jest przepaścią. W ndz Cieszyn, bieg o 12. Lepiej wcisnac 2 posilki B+W czy jeden?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
wg oficjalnych wynikow z czasem 48:33 zajalem 66 miejsce na 346 startujacych  czyli zalapalem sie w gorne 20%  Extra McKracken, gratulacje  W ndz Cieszyn, bieg o 12. Lepiej wcisnac 2 posilki B+W czy jeden? O i to jest ta godzina, o której nie lubię zacynać biegu, miałem raz podobny dylemat. Co do odpowiedzi to ciężko jednoznacznie stwierdzić Lupus. Najlepiej sprawdź na sobie. Ja jeśli biegam treningowo rano, to albo naczczo albo po jakimś bananie. Jeśli zawody to wiadomo po śniadaniu. Raz biegłem własnie o 13 chyba i nie dość że zjadłem śniadanie, to później przez drogę na zawody dojadałem i co... i mnie zmuliło na trasie. Zamiast mieć energię to czułem się ociężały. Jako, że oo operacji będę miał duuuużo czasu to pomyślałem, aby się nie zanudzić, by ugryźć bieganie troche bardziej od strony teoretycznej i w związku z tym pytanie/prośba - polećcie jakieś ciekawe lektury, najlepiej coś motywującego? Słyszałem o "Jedz i biegaj" - Scott Jurek i za to w pierwszej kolejności zamierzam się zabrać. Anything else ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hehe:)
A w sobotę zjadłem za mało i źle (kapuśniak, tort itp) i słaby byłem. Poki co skłaniam się ku opcji, wstać pozniej i zjeść 1 posiłek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Jako, że oo operacji będę miał duuuużo czasu to pomyślałem, aby się nie zanudzić, by ugryźć bieganie troche bardziej od strony teoretycznej i w związku z tym pytanie/prośba - polećcie jakieś ciekawe lektury, najlepiej coś motywującego? Słyszałem o "Jedz i biegaj" - Scott Jurek i za to w pierwszej kolejności zamierzam się zabrać. Anything else ? W lidlu była ostatnio książka "Bieganie metodą Gallowaya" - koszt około 3 dyszki, jeszcze się za nią nie zabrałem ale wygląda obiecująco...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
nie robicie sobie pasta party przed bieganiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Dzieki radeke  Lupus, zalezy od metabolizmu, ja np wiekszy posilek najlepiej lekkostrawny jem najpozniej 4 godziny przed zawodami tak by nic nie zalegalo w zoladku. Z ksiazek polecam Skarzynskiego 'biegiem przez zycie' czy jakos tak - idealna dla poczatkujacych i tych ktorzy chca uporzadkowac swoj trening. Galloway jest znany z promowania marszobiegow, wiec jesli to ksiazka o tym to bym olal  Pasta party specjalnego nie robie bo i tak bardzo czesto jem makarony. Dzien przed biegiem i tak zawsze leca wegle a czy z kluskow czy z kartofla nie robi mi roznicy. Wtedy ograniczam tylko do minimum tluszcz i mieso
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
nie robicie sobie pasta party przed bieganiem? pasta party hehe  ładowanei weglami trylko przed maratonami i ultra. Nawet na polmaratony nie trzeba sie jakos specjalnie ładowac a o 5-tce i 10km juz nie wspominam. No chyba ze ktos robi polmaraton w wiecej niz 2h to wtedy mozna cos myslec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
4 godziny? Masakra.
Głodny bedę:)
Planuej zjeść tak 2h wczesniej. Waglnę białko + węgle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Z literatury polecam "O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu" - Haruki Murakami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
dlaczego endo nie łapie mi trasy? chciałem zobaczyć dystans i pusto na mapie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
mam wszystko w tel powłączane a na endo jest gps:searching i tyle widzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
z resztą jak wejdziesz do grupy na endo to samo zobaczysz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Widzialem. Ale jak dasz sobie GPS ON i wlaczysz endo, to musisz chwile poczekac az znajdzie Ci satelity. Czasem to trwa kilkanascie sekund czasem dluzej (albo trzeba po prostu kawalek przejsc, bo nie lapie mi np wsrod wysokich blokow i musze odejsc ok 100 m.) Dopiero jak masz GPS OK to dajesz start i zasuwasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
coś mi sie pieprzy chyba cala ta aplikacja bo na fejsie też się trening nie dodal na osi czasu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|