Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#583851 21/05/2006 08:56
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Chciałbym zainteresować wszystkich mistrzostwami świata w tej bardzo mało znanej dyscyplinie dla ogółu forumowiczów. Obecna impreza odbywa się w Szwecji w dniach 21 - 28 2006 r.Myśle , że kilka osób , które się zainteresują przez ten tydzień tą dyscypliną nie będzie żałować .


Oficjalna strona mistrzostw :www.wfc2006.org web page [wfc2006.org]

Last edited by tomo; 13/08/2006 19:10.
Bonus: Unibet
#583852 21/05/2006 09:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
co bys polecl w pierwszej kolejece do grania ? finlandia , czechy,szwajcaria,szwecja po kursach tak ?

#583853 21/05/2006 09:27
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Z racji , że założyłem taki temat chciałbym wam podać w/g mnie kilka szczegółów , które mogą się przydać przy typowaniu tych mistrzostw . Oferta jest /jeśli chodzi o naziemne / w Profku . Myślę , że promocja jaką nas obdarzyli 1 dnia jest koniecznie do wzięcia . Oto szczegóły :

dziś są wystawione takie pary :

dania - szwecja

norwegia - szwajcaria

włochy - czechy

finlandia - rosja


Charakteryzując te drużyny to wygląda to tak :

Ostatnich 5 tytułów zdobyła Szwecja

ścisła czołówka to : Finlandia , Norwegia , Czechy / nie sugerujcie się kolejnością /

zaraz za nimi są : Dania , Rosja , Łotwa i Niemcy .

Jeśli chodzi o dzisiejszy dzień to prof daje + 9.5 /ilość goli / na mecz dania - szwecja .

Myślę , że z pocałowaniem ręki można brać tym bardziej ,że kurs wynosi 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ja dodatkowo dokładam czechy i finów na win co daje ako

1.98 /minus podatek/


Myślę , że 1.78 na czysto jest szczególną okazją i proponuję to zagrać

WCHODZI JAK W SER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#583854 21/05/2006 09:39
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
WFC history

1996 Sweden

1998 Czech Republic

2000 Norway

2002 Finland

2004 Switzerland

1.
Sweden

Sweden

Sweden

Sweden

Sweden

2.

Finland

Switzerland

Finland

Finland

Czech Republic

3.

Norway

Finland

Switzerland

Switzerland

Finland

4.

Czech Republic

Denmark

Denmark

Czech Republic

Switzerland

5.

Switzerland

Norway

Norway

Norway

Norway

6.

Russia

Czech Republic

Czech Republic

Denmark

Latvia

7.

Denmark

Russia

Latvia

Latvia

Russia

8.

Germany

Germany

Ryssland

Germany

Germany

9.

Latvia

Latvia

Germany

Russia

Denmark

10.

Hungary

Estonia

Austria

Austria

Austria


jest to wykaz miejsc która drużyna zajęła które miejsce w ostatnich 5 mistrzostwach świata .
no chyba już wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#583855 21/05/2006 10:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 243
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 243

U netowych handicapy jeszcze wyższe,Expekt np. +13,5 dla Danii.

#583856 21/05/2006 10:35
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
ja myślę , że to nie chodzi o handi ale o ilość goli strzelonych w meczu

#583857 21/05/2006 10:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 243
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 243

Faktycznie wydawało mi się że to o handicap hodzi.

Nordicbet(skandynawski buk,powinni sie znać)wystawił linię 12,5 i kurs na over tylko 1,55 tak więc linia 9,5 w profie wyglada naprawdę dobrze.

#583858 21/05/2006 11:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
djviejo twój moze i bedzie trafny, ale niuwazam go za jakas super okazje. Z jednej strony Dania wypadła słabo podczas ostatnich MS ale np w 2000r w fazie grupowej było:
17:30 14.05.00 Sparta Amfi Sweden - Denmark 3 - 2 [0-1, 0-1, 3-0]
Z tego co widac wówczas zwyciestwo zostało wywalczone dopiero w ostatniej tercji.

Trzeba pamietac tez ze jest to pierwszy mecz turnieju i druzyna pokroju Szwecji napewno niebedzie chciała sie specjalnie wysilac majac przed soba jeszcze cały turniej. Dlatego tez jesli zagram to bedzie to albo:
Dania - Szwecja Dania +15.5 1.55 UNIBET
badz tez, typ który mi lepiej wyglada:
Over (O 13.5) 1.65 Sportingbet

Danie moim zdaniem stac na strzelenie 1-2 bramek. Niewiem jednak jak oceniac głownie zaangazowanie Szwedów.

#583859 21/05/2006 11:11
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Games WFC2006 Group 1
Date Time Home Away Result Spectators Venue
2006-05-21 14.04 Denmark Sweden Not started Helsingborg
2006-05-21 17.00 Norway Switzerland Not started Helsingborg
2006-05-22 13.00 Germany Denmark Not started Helsingborg
2006-05-22 19.30 Sweden Norway Not started Helsingborg
2006-05-23 13.00 Switzerland Germany Not started Malmö
2006-05-23 19.30 Denmark Norway Not started Malmö
2006-05-24 13.00 Switzerland Denmark Not started Malmö
2006-05-24 19.30 Germany Sweden Not started Malmö
2006-05-25 15.04 Sweden Switzerland Not started Malmö
2006-05-25 18.00 Norway Germany Not started Malmö
Games WFC2006 Group 2
Date Time Home Away Result Spectators Venue
2006-05-21 16.00 Italy Czech Republic Not started Solna
2006-05-21 19.00 Finland Russia Not started Solna
2006-05-22 16.00 Latvia Italy Not started Solna
2006-05-22 19.00 Czech Republic Finland Not started Solna
2006-05-23 16.00 Russia Latvia Not started Solna
2006-05-23 19.00 Italy Finland Not started Solna
2006-05-24 16.00 Russia Italy Not started Solna
2006-05-24 19.00 Latvia Czech Republic Not started Solna
2006-05-25 16.00 Czech Republic Russia Not started Solna
2006-05-25 19.00 Finland Latvia Not started Solna
WFC2006 Placement match 5-6
Date Time Home Away Result Spectators Venue
2006-05-27 09.30 3rd from WFC2006 Group 1 3rd from WFC2006 Group 2 Not started Globen
WFC2006 Placement match 7-8
Date Time Home Away Result Spectators Venue
2006-05-26 20.00 4th from WFC2006 Group 2 4th from WFC2006 Group 1 Not started Globen
WFC2006 Placement match 9-10
Date Time Home Away Result Spectators Venue
2006-05-28 09.00 5th from WFC2006 Group 1 5th from WFC2006 Group 2 Not started Globen
WFC2006 Semi Finals
Date Time Home Away Result Spectators Venue
2006-05-27 15.30 1st from WFC2006 Group 1 2nd from WFC2006 Group 2 Not started Globen
2006-05-27 18.30 1st from WFC2006 Group 2 2nd from WFC2006 Group 1 Not started Globen
WFC2006 Bronze medal match
Date Time Home Away Result Spectators Venue
2006-05-28 12.00 4th from WFC2006 Semi Finals 3rd from WFC2006 Semi Finals Not started Globen
WFC2006 Final
Date Time Home Away Result Spectators Venue
2006-05-28 15.00 1st from WFC2006 Semi Finals 2nd from WFC2006 Semi Finals Not started Globen

wkleiłem cały terminarz bo nie wiem czy będę miał czas by na bieżąco śledzić przebieg mistrzostw

#583860 21/05/2006 11:31
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
relacje w tv będzie pokazywał eurosport 2 .
o 14.00 już pierwszy mecz dania - szwecja .
przekonamy się o sile jaką dysponuje szwecja w konfrontacji z duńczykami.

#583861 21/05/2006 14:16
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
dania - szwecja 1 - 11

czyli główny typ wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

teraz leci mecz pepików z makaronami .na razie 1-0 dla pizzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

ale spoko do końca jeszcze daleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#583862 21/05/2006 20:11
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
główny kupon wszedł " jak w ser " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dania - szwecja ilość goli + 9.5 1 - 11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

włochy - czechy 2 2 - 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

finlandia - rosja 1 12 - 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

ako " 1.98

stawka " 140 zł

ewk " 249 . 50 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

kto zagrał to może dzisiaj się cieszyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


zobaczymy co jutro nam wystawią /kursy / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


trochę żałuję , że pepiki wygrali tak mało bo miałem ich na ilość goli i mogłem mieć jeszcze dwa kupony z niezłym ako .ale cieszmy się tym co jest .

kto z was dziś zagrał floorball .czekam na komentarze

ps. jutro na eurosport 2 pokażą kolejny mecz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#583863 22/05/2006 05:18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
dania - szwecja ilość goli + 9.5 1 - 11

Kolego to Ci raczej nie weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#583864 22/05/2006 06:16
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
spróbój policzyć to jeszcze raz :

dania zdobyła jednego gola a szwecja jedenaście to razem ile nam da ? .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#583865 22/05/2006 09:25
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
chyba za dużo zarobiliśmy wczoraj na floorballu bo na razie w ofercie netowej profa nie widzę typów z floor . analitycy mogą zobaczyć pełną ofertę we floorballu w nordicbecie . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

może wtedy coś dadzą . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#583866 22/05/2006 10:08
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
dzis wypada zagrac under 14.5 w meczu lotyszy z wlochami! W nordicbecie linia 10.5,tam chyba sie lepiej na tym znaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W meczu Szwedow w profie linia 14.5 w nordicbecie 12.5,Finowie w profie 12.5 a w nordicbecie 10.5,z roznic jeszcze Dania placi w necie okolo 1.5 w profie 1.74! Ja jednak gram tylko under 14.5 lotyszy!

#583867 22/05/2006 10:22
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Nalezy dodac ze w meczach z udzialem Lotwy na poprzednich MS padaly nastepujace rezultaty:
Switzerland - Latvia 4:3
Latvia - Russia 3:4
Denmark - Latvia 3:7
Norway - Latvia 6:4

Wlosi w poprzednio grali w klasie nizeji poza jednym meczem rowniez same undery 14.5! Wczoraj dzielnie grali z Czechami przegrywajac jedynie 2-7 w strzalach 19-25,dzis rywal nieco slabszy,nie powinien az tylu goli wbic. Mysle ze under spokojnie wejdzie!

#583868 22/05/2006 16:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
dobra robota zenekk!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
niestety dałem delikatnie (nie miałem pojęcia nawet o zasadach dyscypliny), ale już wiem że prof też nie ma...

#583869 22/05/2006 19:08
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
No brawo, brawo zenekk - sam bym tego nie wyczail.
Zagralem to jako singla w profku niestety tylko za 6 stow i teraz zaluje, ze takj malo, ale dobre i 4 stowki na czysto, w dodatku kompletnie izi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#583870 22/05/2006 22:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Chlopaki nie lizcie mu tak bo nastepnym razem nic nie trafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dobra robota a i ten sport calkiem ciekawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,993 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1