|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Ja tak gram podpieram najczesciej kursy wysokie żeby przynajmniej uzyskac 1.30 z podpórką i tylko w STS-ie(pilka nozna i hokej) jeśli jakiś mecz jest dla mnie w miare pewny i jest niezly kurs to gram go wlasnie w taki sposób. Minusem tego sa niskie kursy i wyleciec na 1.05 tez mozna. Dobrze potrenowac na zakladzie kombinacyjnym! Dokladam tez czesto do wymaganych kombinacji. Ogólnie i tak lepiej zagrac jeden mecz z wysokim kursem niz wyleciec na 1.05!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka