Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
Skąd Skrill bierze kursy przy przewalutowaniu ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Po jakim czasie realnie skrill wymienia pkt na euro od zamowienia?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
24-48 h

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Pawcias
Uwielbiam wkładać kij w mrowisko i patrzeć co wyjdzie. Królowa? Robotnica?

To powodzenia z ta zabawa ,ale na pewno nie tutaj i nie dzis

Robotnica. Pozdrowionka piwo

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by LED
Skąd Skrill bierze kursy przy przewalutowaniu ?

Pośrednio z Forexa.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees i na dole masz link w stosunku do EUR, byc moze sie przyda.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Kursy walut biorą się z Forexa. Nastepnie pośrednik pobiera dodatkowo swoją prowizje. W przypadku MB jest to PEKAO S.A.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Panowie PILNA sprawa

Jak odblokowac konto skrilla kaza mi wyslac skan dowodu gdyz omylkowo przy kodzie smsa wybralem opcje iz go nie otrzymalem jest jakas opcja szybka czy konieczny dowod i czekanie ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
nie wiem nigdy nie zwracalem uwagi na posiadane punkty i teraz tez bym tego nie zobaczyl gdyby nie mail sprzed 2,3 lub 4 dni. W tamtym mailu mam poprostu o okolo 400pkt wiecej niz na dzisiejszym stanie konta! W mailu mam podane, ze punkty wykasuja przed koncem maja i zeby cos z nimi zrobic np wymienic na kaske . Ubylo to ubylo trudno tylko nie wiem dlaczego ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Tak zmniejszyla sie dzis ilosc punktow i to znacznie mad

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Hej.Zmniejszyła się wam dlatego,że:
Ile punktów mogę przenieść na kolejny miesiąc?

Każdy z poziomów VIP ma odmienny limit punktów, które można przenieść na kolejny miesiąc. Dlatego pamiętaj, by wymieniać zdobyte punkty przed 28 dniem każdego miesiąca. W innym razie możesz stracić wszystkie nadwyżkowe punkty, które nie mieszczą się w tym miesięcznym limicie.
Poziom VIP Miesięczny limit punktów do przeniesienia
Bronze 60 000 punktów lojalnościowych
Silver 180 000 punktów lojalnościowych
Gold 900 000 punktów lojalnościowych
Diamond 1 800 000 punktów lojalnościowych

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
tak tylko tyle , ze moje punkty to okolo 8000 wiec ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Kończy mi się termin ważności karty, nowa zostanie automatycznie wysłana? Czy muszę się do MB odzywać w tej sprawy? Czy nowe karty działają już bez zarzutu i nie ma z nimi żadnych problemów? smile

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by KUERTEN.
tak tylko tyle , ze moje punkty to okolo 8000 wiec ?
wiec napisz do nich i spytaj smile

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by Kura
Kończy mi się termin ważności karty, nowa zostanie automatycznie wysłana? Czy muszę się do MB odzywać w tej sprawy? Czy nowe karty działają już bez zarzutu i nie ma z nimi żadnych problemów? smile
Tak,automatycznie.Karta działa bez zarzutu.Używam bardzo często i nie miałem żadnych problemów

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Kura
Kończy mi się termin ważności karty, nowa zostanie automatycznie wysłana? Czy muszę się do MB odzywać w tej sprawy? Czy nowe karty działają już bez zarzutu i nie ma z nimi żadnych problemów? smile

Moja przyszła dokładnie 15 dni przed upływem terminu ważności starej.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Mój kolega prosił mnie o poradę w pewnej sprawie, ale ja nie znam się dokładnie na tym, więc wolę się tutaj zapytać, by mu źle nie doradzić.

Sprawa wygląda tak, że ten kumpel kiedyś grał głównie u naziemnych, w necie rzadko kiedy. Jakiś czas temu przerzucił się na buki netowe, założył konto Moneybookers i kilka razy przez Moneybookers wpłacał do bukmacherów. Teraz uzbierało mu się trochę kasy i chce to wypłacić. Pojawił się jednak problem.

Coś mu się przypomniało, że dobrych kilka lat(dokładnie nie pamięta, ale podobno nie było jeszcze wtedy polskiej wersji językowej) temu zakładał konto Moneybookers, z którego jednak nigdy nie skorzystał, a przynajmniej sobie tego nie przypomina.

Moje pytanie jest takie, czy może mieć przez to problemy z wypłatą z MB na konto bankowe? Skoro ma dwa konta, ale z tego pierwszego nigdy nie robił żadnych tranzakcji, to czy może mieć z tego powodu jakieś problemy?

I co teraz powinien zrobić? Napisać do nich o tym, a może przemilczeć, ale podczas weryfikacji może wyjść ten problem? Nie wiem co mu doradzić...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Zamiast kombinowac napisz do nich i wyjasnij sprawe.
Nie powinno byc problemow.
Nawet nie wiem nad czym tu sie zastanawiac?
Chcesz korzystac z ich uslug to piszesz wszystko do nich konkretnie co i jak z pytaniem jak widza rozwiazanie sprawy zeby wszystko rozwiazac pozytywnie. To taki sam interes dla nich jak i dla ciebie.
Przemilczaniem spraw i udawaniem greka tylko sobie problemow narobicie.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
Dostałem dzisiaj odpowiedź na temat odjętych punktów lojalnościowych:
"In case you are referring to an issue with viewing your loyalty points, please note that we are investigating the matter and it should be resolved in short."
Z tego co pamiętam to kiedyś był już podobny problem i po jakimś czasie dodali brakujące punkty.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
zniknelo mi z konta 290.01 zl blush
komus tez cos zniknelo??

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,762 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1