Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
joker1979 #5840549 19/04/2013 21:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 36
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 36
Originally Posted by joker1979
A jak z wypłatami w "BlackHorsie" ?? Długo sie czeka na kwoty rzędu kilkuset złotych??

wypłacałem max pięć paczek i problemu nie było

Piostar #5840689 20/04/2013 00:16
Dołączył: May 2002
Posty: 47
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 47
Ciekawe czy bedzie jak z Amber Gold?

Tam tez pracownicy zapewniali przez 2 miesiace ze wszytsko jest w porzadku i ze pieniadze sa, po 2 miesiacach sami plakali na forach ze wyplat nie ma, a kredyty sa, rodzina na utrzymaniu itd. A zona prezesa w Paint-cie robila falszywe potwierdzenia przelewow i rozsylalala pracownikom ze przelewy poszly i pewnie banki wstrzymuja tongue

Kuponem nie zamierzam sie chwalic, on istnieje, fakt ten zostal niejako potwierdzony poprzednimi postami przez osoby pracujace w eToto. Nie temu mial sluzyc moj post, zebym teraz zbieral komenatrze na temat zagranego kuponu. Temat przeradza sie w offtopic - temat innych firm, ze niby nie sa lepsze. Nie tego dotyczy sprawa. To nie jest temat o Czarnym Koniu, ale uczciwie trzeba przyznac, ze ciezko ich trafic kiedy akceptuja srednio 100-300zl. Przy wygranej niepelnych 3000zl ajent (pewnie mial prowizje od zyskow) prawie chcial zlinczowac kolege przy odbiorze kasy. No ale kasa byla przygotowana.

Etoto przyjmowalo, swiadomie pisze w w formie przeszlej srednio 300-1500zl, raz udalo sie nawet zagrac 5000zl na Lige Mistrzow (miesiac temu, mecze byly rozgrywane ok. 2 tyg.pozniej, zaryzykowalem wtedy twierdzeniem, ze kupuja plynnosc na 2 tyg). Ostatanie 10 dni stawki w etoto to tez jak w Czarnym Koniu - przynajmniej w punkcie, w ktorym gralem kupony.

Do 9 kwietnia nie bylo nigdy wiekszych problemow z wyplata w Etoto, przewaznie do 2-3 dni kasa byla. Nie mniej moj bilans nie byl rowniez dodatni, wiec zwykle kasa byla na punkcie z moich przegranych kuponow jak juz cos udalo sie trafic.

No ale to wszystko bylo do przewidzenia, ze sie tak skonczy sprawdzajac kapital zakladowy w KRS, oferta, obsluga, licencje to wszystko kosztuje, a siec sprzedazy oraz branding marki byl bardzo slaby - jednak nie sadzilem, ze to nastapi tak szybko i po takiej niskiej wygranej

Mam nadzieje, ze sie myle i nie skonczy sie jak w przypadku Amber Gold i ze faktycznie dojdzie do dofinansowania spolki.

_Korver_ #5840733 20/04/2013 01:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by _Korver_
zakładam, że w wyżej wymienionym przypadku kasę tę ajent zwyczajnie przepił i zwalał winę na małe obroty. toast

Sorry ale jako klienta ch*j mnie obchodzi kto zawinił. Jestem klientem firmy, oczekuję wypłatę. Koniec, kropka.

To tak jak by bank mi robił problemy bo jakaś kasjerka oskubała konta klientów i zniknęła. Nie mój problem.

Piostar #5840795 20/04/2013 02:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Conrad to samo nasunęło mi się na myśl.Wg moich informacji nie chodzi o to czy ajent ma kasę czy nie . Chodzi o to że firma jako etoto nie ma !!! Taka firma powinna mieć lekko 0,5 mln wolnych środków zgromadzonych na koncie na wypłaty .Nie do pomyślenia w sts ,fortunie ,czy toto-mixie. Chcecie to sobie tam grajcie ,tylko jak fartem Wam coś siądzie to kasy nie zobaczycie.

Piostar #5840818 20/04/2013 02:45
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Dobrze ,że w Łodzi nie mają żadnego punktu.Chociaż się tam nie zabłąkam tak jak niedawno do Czarnego Konia.

Iwdakuno #5840856 20/04/2013 03:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Iwdakuno
Dobrze ,że w Łodzi nie mają żadnego punktu.Chociaż się tam nie zabłąkam tak jak niedawno do Czarnego Konia.

w Łodzi miało być w pasażu bukmacherskim na Dąbrowie ale coś nie wyszło.

Maciek #5841056 20/04/2013 17:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Maciek
Conrad to samo nasunęło mi się na myśl.Wg moich informacji nie chodzi o to czy ajent ma kasę czy nie . Chodzi o to że firma jako etoto nie ma !!! Taka firma powinna mieć lekko 0,5 mln wolnych środków zgromadzonych na koncie na wypłaty .Nie do pomyślenia w sts ,fortunie ,czy toto-mixie. Chcecie to sobie tam grajcie ,tylko jak fartem Wam coś siądzie to kasy nie zobaczycie.
W totomixie czekałem perę lat wstecz tydzień na 2000pln, w sts tez często nie mieli w kasie na wypłaty. Nie wiem jak jest teraz bo tylko fortune odwiedzam z naziemnych. U nich nigdy nie miałem problemów z wypłatą.

Piostar #5841060 20/04/2013 17:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dokładnie, nagonkę robią, a ziemniak co najmniej jak każdy inny.

_Korver_ #5843112 22/04/2013 20:36
Dołączył: May 2002
Posty: 47
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 47
Co najmniej... grajac od ponad 10 lat w zaklady nie przypominam sobie takiej sytuacji jak z Etoto. Zawsze byly konkrety, tutaj ich nie ma, bo poprostu nie maja skad wziasc srodkow na wyplate

W piatek ajent zapewnial mnie, ze kierowniczka mowila, ze do poniedzialku sprawa zostanie rozwiazana. Dzis kierowniczka nie odbiera telefonow ani ode mnie, ani od niego

No i wyglada, ze jest coraz gorzej. Prosby ajenta o dofinansowanie punktu pozostaja bez odpowiedzi, a mam znajoemgo ktory i 400zl nie mogl dzis wyplacic...

Korver jako ajent z taka dobra opinia o firmie moze zalatwisz dofinansowanie na ten moj kupon?

Piostar #5843113 22/04/2013 20:41
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Odbierz wygrana w innym punkcie.

Stasiu #5843116 22/04/2013 20:57
Dołączył: May 2002
Posty: 47
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 47
Originally Posted by Stasiu
Odbierz wygrana w innym punkcie.
Dzisiaj bylem w 2 innych punktach etoto - zaproponowali lacznie 500zl.

batt #5843121 22/04/2013 21:08
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by batt
Originally Posted by Stasiu
Odbierz wygrana w innym punkcie.
Dzisiaj bylem w 2 innych punktach etoto - zaproponowali lacznie 500zl.

laugh

po jakiego diabła tam gracie ,sa wypłacalne buki i nie ma problemow z wyplatami to zawsze ktos musi isc pod prąd i pozniej płakac na forum

pacyfista #5843127 22/04/2013 21:27
Dołączył: May 2002
Posty: 47
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 47
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by batt
Originally Posted by Stasiu
Odbierz wygrana w innym punkcie.
Dzisiaj bylem w 2 innych punktach etoto - zaproponowali lacznie 500zl.

laugh

po jakiego diabła tam gracie ,sa wypłacalne buki i nie ma problemow z wyplatami to zawsze ktos musi isc pod prąd i pozniej płakac na forum
oczywiscie juz tam nie gram - nie ma co pompowac w trupa, skoro i tak nie wyplacil mi ostatnio wygranego kuponu - przed ta wygrana bylo w miare OK (pewnie dlatego, ze wyplacalem podobne kwoty co sam gralem). Firma nowa, ale zaufalem im skoro Pan Prezes Chalimoniuk (byly prezes Totomix-a) oraz Pani Agnieszka Izewska (chyba szefowa kadr i szkolen tez w Totomix-ie). Sadzilem, ze sa dobrze przygotowani do tego typu dzialnosci - skoro zdecydowali sie na wlasna firme - niestety chyba cos poszlo nie tak...

Piostar #5843780 23/04/2013 18:16
Dołączył: Apr 2013
Posty: 1
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 1
W imieniu Spółki Etoto Zakłady Bukmacherskie informuję, że nie ma opóżnień w wypłacaniu wygranych. Powyższa sprawa dotyczy kuponu zawartego w Białymstoku, który ze względu na wysokość wygranej wymaga rejestracji ( Ustawa o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finanansowaniu terroryzmu). Wygrywający musi udzielić wszelkich informacji o sobie pod grożbą utraty prawa do wygranej. Wszelkie próby wywierania nacisku na spółkę poprzez publikacje nieprawdziwych informacji nie przyniosą skutku i nie doprowadzą do obejścia prawa. Spółka zastrzega sobie prawo do użycia dostępnych środków prawnych w celu ochrony dobrego imienia i uzyskania zadośćuczynienia za powstałe do chwili obecnej straty związane z publikacją nieprawdziwych informacji. Zapraszamy gracza z dowodem osobistym i kuponem do siedziby spółki w celu realizacji wygranej.

Piostar #5843794 23/04/2013 18:23
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
grin

Bo jak inaczej można skomentować powyższy post.

Piostar #5843808 23/04/2013 18:37
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
laugh

dobry cyrk

Etoto #5843944 23/04/2013 20:42
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
Originally Posted by Etoto
W imieniu Spółki Etoto Zakłady Bukmacherskie informuję, że nie ma opóżnień w wypłacaniu wygranych. Powyższa sprawa dotyczy kuponu zawartego w Białymstoku, który ze względu na wysokość wygranej wymaga rejestracji ( Ustawa o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finanansowaniu terroryzmu). Wygrywający musi udzielić wszelkich informacji o sobie pod grożbą utraty prawa do wygranej. Wszelkie próby wywierania nacisku na spółkę poprzez publikacje nieprawdziwych informacji nie przyniosą skutku i nie doprowadzą do obejścia prawa. Spółka zastrzega sobie prawo do użycia dostępnych środków prawnych w celu ochrony dobrego imienia i uzyskania zadośćuczynienia za powstałe do chwili obecnej straty związane z publikacją nieprawdziwych informacji. Zapraszamy gracza z dowodem osobistym i kuponem do siedziby spółki w celu realizacji wygranej.
żenua papa

tabasco #5843966 23/04/2013 20:59
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
co ty batt specjalnie jezdzisz do Bialegostoku wysyłac kupony laugh

Piostar #5843986 23/04/2013 21:10
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
z dosc pobieznego przejrzenia wymienionej ustawy,rzeczywiscie wynika,ze nie mozna anonimowo wypłacic wygranej powyzej 15 000 euro( ale moze cos przeoczyłem)

Etoto #5843988 23/04/2013 21:13
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Etoto
...zadośćuczynienia za powstałe do chwili obecnej straty ...
laugh puke

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1