Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#584073 21/05/2006 09:59
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
WSZYSTKIE CIEKAWE WYWIADY, WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE MISTRZOSTWOM, TE ZWIĄZANE ZE SPORTEM I NIE TYLKO UMIESZCZAMY TUTAJ.

P.S. Po mistrzostwach w Korei i Japonii zapamiętałem fanów z Wietnamu, gdzie często oglądanie meczu kończyło się samobójstwem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Aż strach pomyśleć co by było gdyby mieli na Mundialu drużynę...

Bonus: Unibet
#584074 21/05/2006 10:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Założyłem temat to zacznę hehe.

[Linked Image]
Ludovic Giuly, który nie pojedzie na mistrzostwa świata zapowiedział, że mistrzostwa świata obejrzy sobie w tv na miesięcznych wakacjach w Australii.
Giuly nie znalazł się na liście rezerwowych, którzy mieliby dołączyć do kadry Francji w wypadku poważnego urazu któregoś z 23-ki wybrańców jadących do Niemiec.
Nie może też zrozumieć jak zawodnik, który zdobywa Champions League, wygrywa najsilniejszą ligę świata nie zostaje powołany do kadry. Ma za złe Domenecho'wi, że ten nawet z nim nie porozmawiał i w efekcie nie wie czy jest na jego liście 30sty w kolei czy może 40sty. Wytyka mu, że nie potrafi zbudować sobie zaufania u graczy, a przez to nie tworzy prawdziwego zespołu.

#584075 22/05/2006 19:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Nie wiem gdzie to napisać więc może tutaj.

Sztab reprezentacji Francji podjął decyzję o nie informowaniu świata o ewentualnych kontuzjach reprezentantów trójkolorowych.

Źródło : TVN 24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#584076 23/05/2006 01:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam

Mam tu taka ciekawostke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Zawodnicy z BUDESLIGI w kadrach finalistow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

GRUPA A
Polska: Jacek Krzynówek (Bayer Leverkusen), Ebi Smolarek (Borussia Dortmund)

GRUPA B
Anglia: Owen Hargreaves (Bayern Monachium)
Paragwaj: Julio Dos Santos, Roque Santa Cruz (obaj Bayern Monachium), Nelson Valdez (Werder Bremen)
Szwecja: Fredrik Stenman (Bayer Leverkusen)

GRUPA C
Wybrzeże Kości Słoniowej:Guy Demel (Hamburg)
Serbia i Czarnogóra:Mladen Krstajic (Schalke), Danijel Ljuboja (Stuttgart)
Holandia: Rafael van der Vaart, Khalid Boulahrouz (obaj Hamburg)

GRUPA D
Iran: Mehdi Mahdavikia (Hamburg), Ferydoon Zandi (Kaiserslautern), Ali Karimi (Bayern Monachium), Vahid Hashemian (Hanover)
Portgugalia: Fernando Meira (Stuttgart)

GRUPA E
Ghana: Matthew Amoah (Borussia Dortmund), Hans Sarpei (Wolfsburg), Otto Addo (Mainz)
USA: Kasey Keller (Borussia Monchengladbach), Steven Cherundulo (Hanover)
Czechy: Tomas Rosicky, Jan Koller (obaj Borussia Dortmund), Jan Polak (Norymberga), David Jarolim (Hamburg), Jiri Stajner (Hanover)

GRUPA F
Brazylia: Ze Roberto, Lucio (obaj Bayern Monachium), Juan (Bayer Leverkusen), Gilberto (Hertha Berlin)
Chorwacja: Ivan Klasnic, Jurica Vranjes (obaj Werder Bremen), Niko Kovac, Josip Simunic (obaj Hertha Berlin), Marko Babic (Bayer Leverkusen)
Australia: Joshua Kennedy (Dynamo Drezno, w przyszłym sezonie Norymberga)
Japonia: Naohiro Takahara (Hamburg, w przyszłym sezonie Eintracht Frankfurt)

Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

#584077 23/05/2006 17:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 47
Y
newbie
newbie
Y Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 47
LOYD

albo ja czegos nie rozumiem.. albo jest blad

w grupie A graja Niemcy - wg ciebie zaden z ich reprezentantow nie gra w Bundeslidze? Czy specjalnie ich pominales?

#584078 23/05/2006 18:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 34
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 34
Tomas Rosicky nie gra juz w Bundeslidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przeszedł dziś do Arsenalu tak btw.

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#584079 23/05/2006 21:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
HEHE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
U niemiaszkow sprawa oczywista jesli jestes w stanie sie domyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ponizej czy TR zagral w Angli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak wyraznie widzimy nie ma do czego sie przyczepic, ale temat sie rozwija bo oto przypomnielismy sobie gdzie kto przechodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

#584080 25/05/2006 14:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Katalonia - Kostaryka 2:0

Bramki: 1-0 , min.8: Piti. 2-0 , min.64: Roger (karny)

Katalonia : Valdés (Jorquera, min.56); Sergio Sánchez, Oleguer (Oriol, min.56) Jarque (Belenguer, min.46), Capdevila (Fernando Navarro, min.46), Gabri (Tarrés, min.46), Sergio, Roger, Jordi Martínez (Uri, min.84), Oscar Serrano (Abraham, min.76) y Piti (Verdú, min.46).

Kostaryka : Mesén (Porrás, min.46); Wallace (Drummond, min.46) Michael Rodríguez (Uma&ntilde;a, min.80), Marín, Leo González (Badilla, min.76), Carlos Hernández (Azofeifa, min.46) Fonseca (Bola&ntilde;os, min.62), Sequeira, Centeno, Ronald Gómez (Bernard, min.80) y Saborio (Wanchope, min.62).


Zwycięstwo Katalończykom zapewnili Piti i Roger, który zamienił rzut karny na bramkę(...)

1-0 ------> Takiej mobilności, jaką zaprezentował Piti na pewno nie spodziewali się gracze drużyny Alexandra Guimaraesa. Upłynęło zaledwie siedem minut. Napastnik Realu Murcia odebrał piłkę Hernandezowi, zagrał ją do Rogera, ten błyskawicznie odegrał ją Pitiemu, który umieścił ją w siatce bramki strzeżonej przez Meséna(...)

2-0 ------> Verdú uwolnił się spod opieki kilku rywali zagrał do Jordi Tarrésa, który wpadł w pole karne Kostarykańczyków. Tam został chyba (tak przynajmniej uznał arbiter) nieprzepisowo powstrzymany przez Leonardo Gonzáleza. Wątpliwego rzut karny z zimną krwią wykorzystał kapitan Katalończyków - który umieścił "łaciatą" w prawym, dolnym rogu bramki Porrása.

zródło http://www.fcbarca.fc.pl/

#584081 27/05/2006 13:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
Oficjalne tapety na pulpit do komputera !!!!!

http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/e/wp/logo.html

#584082 27/05/2006 20:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
hihi zakład w Unibecie


9176 Mistrzostwa Świata FIFA 2006 &#8211; Finał: Nudysta na Boisku


Will a completely nude person run onto the pitch during the match?
Liczy się tylko czas normalny


TAK 10.00

jak ktos ma bilet na finał to przy odrobinie samozaparcia może trochę zarobic, pamietajcie tylko, że w dogrywce się nie liczy

ciekawe jakie są limity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#584083 27/05/2006 21:06
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
trzeba znaleźć kandydata i zawiązać wielką spółkę - postawić ile się da. A z zysków opłaci się honorarium golasa i wszelkie grzywny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#584084 27/05/2006 21:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
heh dobry pomysł, ktoś się wybiera na finał? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#584085 30/05/2006 12:20
Dołączył: Oct 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 19
http://www.fussballstatistiken.de/i...1=5&id2=1&id3=Simulation

POd powyższym adresem znajdziecie symulator wyników MŚ 2006. W wolne pola trzeba wpisywac wyniki, a potem nacisnąć przycisk "wyślij zapytanie".

#584086 30/05/2006 13:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Promocja w sklepie nie dla idiotów:

Kto kupi TV w wyznaczonych dniach u nich to otrzyma zwrot kosztów zakupu jeśli Polska dostanie się do półfinałów MŚ.

Pokazuje to, że pracują tam realiści <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#584087 30/05/2006 14:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 17
_
stranger
stranger
_ Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 17
Jeżeli ktoś chce kupić TV to najlepiej kupić w Media Markt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Może anóż się uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiesz jakie są te "wyznaczone dni" ?

#584088 30/05/2006 16:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
Jeżeli ktoś chce kupić TV to najlepiej kupić w Media Markt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Może anóż się uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiesz jakie są te "wyznaczone dni" ?

Od 7:00 2 czerwca do 4 czerwca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#584089 01/06/2006 16:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
"Pomocnik reprezentacji Czech Vladimir Smicer potwierdził, że nie zagra w finałach MŚ 2006.
33-letni zawodnik Girondins Bordeaux miał od jakiegoś czasu problemy z mięśniami i po konsultacji ze sztabem medycznym oraz selekcjonerem Karelem Brücknerem uznał, że nie ma sensu jechać do Niemiec.

- Doszliśmy do wniosku, że niestety mój stan zdrowia nie pozwala na podróż do Niemiec i pomaganie zespołowi - powiedział Smicer"

#584090 01/06/2006 16:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
"Tak jak oczekiwano, obrońca Getafe Mariano Pernia zastąpił w składzie Hiszpanii kontuzjowanego Asiera Del Horno.
25-letni Del Horno musiał zostać wycofany z kadry ze względu na kontuzję lewej kostki i to stworzyło szansę na debiut dla Pernii"

#584091 06/06/2006 16:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
Quote
"Pomocnik reprezentacji Czech Vladimir Smicer potwierdził, że nie zagra w finałach MŚ 2006.
33-letni zawodnik Girondins Bordeaux miał od jakiegoś czasu problemy z mięśniami i po konsultacji ze sztabem medycznym oraz selekcjonerem Karelem Brücknerem uznał, że nie ma sensu jechać do Niemiec.

- Doszliśmy do wniosku, że niestety mój stan zdrowia nie pozwala na podróż do Niemiec i pomaganie zespołowi - powiedział Smicer"

a jednak smicer jedzie ....

#584092 06/06/2006 19:50
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Bukmacherskie żniwa
PAP 06.06.2006 16:40

Im mniej pewności co do losów piłkarskiej reprezentacji Anglii w MŚ 2006 w sytuacji, gdy nie wiadomo kiedy wróci na boisko Wayne Rooney, a odchodzący po mistrzostwach trener Eriksson powołał do kadry 17-letniego Theo Walcotta, tym większe obroty brytyjskich bukmacherów. A od 9 czerwca do 9 lipca to już będą bukmacherskie żniwa.

Szacuje się, że podczas mistrzostw świata w Niemczech do kas bukamacherów wpłynie do miliarda funtów szterlingów (1,89 mld dol.). A zakładać się można o wszystko. Od typowania króla strzelców mistrzostw, poprzez liczbę rzutów rożnych, które wykonane zostaną podczas turnieju finałowego, aż do określenia, w jakiej fryzurze wystąpi David Beckham.

Zakłady zawsze były w Anglii popularne. Zaczęło się od wyścigów konnych i wyścigów psów, a zniesienie w 2001 r. opodatkowania wygranych i wzrastająca liczba zakładów internetowych, zaowocowała wzrostem rocznych obrotów od siedmiu miliardów funtów (w 2000 r.), do 50 mld funtów, twierdzą analitycy rynku. Puchar Świata będzie szczytem obrotów bukmacherskich.

"Wielka Brytania jest światowym centrum bukmacherskim. Miejscem największych w świecie przepływów pieniędzy w tym hazardowym biznesie. Na wyspach zostanie wydanych większość pieniędzy w zakładach na MŚ" - mówi doradca brytyjskiego rządu ds. gier hazardowych profesor Leighton Vaughan Williams.

Jakkolwiek główna część zakładów w Wielkiej Brytanii zawierana jest w ulicznych punktach bukmacherskich, coraz więcej ludzi decyduje się robić to poprzez Internet, za pośrednictwem telefonu lub poprzez telewizję interaktywną. Dostęp do satelitów, telewizji kablowej, pozwala im na zakłady w czasie meczu, bez wychodzenia z domu. "Dziś ludzie dokonują zakładów siedząc w domu, podczas oglądania meczu na żywo. Dawniej robili to przed meczem. Poza tym teraz mają znacznie więcej możliwości" - tłumaczy prof. Williams.

Do spopularyzowania zakładów przyczyniła się także obfitość imprez sportowych i wydarzeń, dostarczanych przez media.

Niepewność, czy i kiedy Wayne Rooney powróci do gry oraz, co zaprezentuje piłkarz Arsenalu Londyn Theo Walcott, który dotąd nawet nie debiutował w Premier League, jest - paradoksalnie - korzystna dla bukmacherów. Już przyjęli sporą liczbę zakładów na tych graczy. Profesor Williams uważa, że zakłady stały się integralną częścią sposobu spędzania wolnego czasu przez Brytyjczyków.

Firma bukmacherska Ladbrokes, główny rywal Williama Hilla, informuje, że zawiera ponad milion transakcji dziennie w swych punktach, a dwa miliony w Internecie, w 200 krajach i 18 walutach.

Krytycy narastającej fali futbolowego hazardu obawiają się, że może ona zaszkodzić piłce nożnej. Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) była zmuszona do stworzenia specjalnej firmy kontrolującej rynek bukmacherski i wykrywającej podejrzane transakcje. To efekt jednego z największych skandali w Niemczech, z arbitrem Robertem Hoyzerem w roli głównej.

Profesor Willimas twierdzi, że futbol jest dziś bardziej przejrzysty niż kiedykolwiek przedtem. "Dziś trzeba tylko wszystko nadzorować. Wiedzieć, gdzie zawierane są zakłady, jakiej wartości. Dawniej, gdy zakłady przyjmowano w punktach, w sklepach, to nie mogło być kontrolowane. Oszustwa były i dawniej, tylko tego nie wiedzieliśmy" - zakończył profesor

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 1,005 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1