|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Skąd Skrill bierze kursy przy przewalutowaniu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Po jakim czasie realnie skrill wymienia pkt na euro od zamowienia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Uwielbiam wkładać kij w mrowisko i patrzeć co wyjdzie. Królowa? Robotnica? To powodzenia z ta zabawa ,ale na pewno nie tutaj i nie dzis Robotnica. Pozdrowionka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Skąd Skrill bierze kursy przy przewalutowaniu ? Pośrednio z Forexa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Kursy walut biorą się z Forexa. Nastepnie pośrednik pobiera dodatkowo swoją prowizje. W przypadku MB jest to PEKAO S.A.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Panowie PILNA sprawa
Jak odblokowac konto skrilla kaza mi wyslac skan dowodu gdyz omylkowo przy kodzie smsa wybralem opcje iz go nie otrzymalem jest jakas opcja szybka czy konieczny dowod i czekanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
nie wiem nigdy nie zwracalem uwagi na posiadane punkty i teraz tez bym tego nie zobaczyl gdyby nie mail sprzed 2,3 lub 4 dni. W tamtym mailu mam poprostu o okolo 400pkt wiecej niz na dzisiejszym stanie konta! W mailu mam podane, ze punkty wykasuja przed koncem maja i zeby cos z nimi zrobic np wymienic na kaske . Ubylo to ubylo trudno tylko nie wiem dlaczego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619 Likes: 11 |
Tak zmniejszyla sie dzis ilosc punktow i to znacznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Hej.Zmniejszyła się wam dlatego,że: Ile punktów mogę przenieść na kolejny miesiąc?
Każdy z poziomów VIP ma odmienny limit punktów, które można przenieść na kolejny miesiąc. Dlatego pamiętaj, by wymieniać zdobyte punkty przed 28 dniem każdego miesiąca. W innym razie możesz stracić wszystkie nadwyżkowe punkty, które nie mieszczą się w tym miesięcznym limicie. Poziom VIP Miesięczny limit punktów do przeniesienia Bronze 60 000 punktów lojalnościowych Silver 180 000 punktów lojalnościowych Gold 900 000 punktów lojalnościowych Diamond 1 800 000 punktów lojalnościowych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tak tylko tyle , ze moje punkty to okolo 8000 wiec ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Kończy mi się termin ważności karty, nowa zostanie automatycznie wysłana? Czy muszę się do MB odzywać w tej sprawy? Czy nowe karty działają już bez zarzutu i nie ma z nimi żadnych problemów? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
tak tylko tyle , ze moje punkty to okolo 8000 wiec ? wiec napisz do nich i spytaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Kończy mi się termin ważności karty, nowa zostanie automatycznie wysłana? Czy muszę się do MB odzywać w tej sprawy? Czy nowe karty działają już bez zarzutu i nie ma z nimi żadnych problemów?  Tak,automatycznie.Karta działa bez zarzutu.Używam bardzo często i nie miałem żadnych problemów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Kończy mi się termin ważności karty, nowa zostanie automatycznie wysłana? Czy muszę się do MB odzywać w tej sprawy? Czy nowe karty działają już bez zarzutu i nie ma z nimi żadnych problemów?  Moja przyszła dokładnie 15 dni przed upływem terminu ważności starej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Mój kolega prosił mnie o poradę w pewnej sprawie, ale ja nie znam się dokładnie na tym, więc wolę się tutaj zapytać, by mu źle nie doradzić.
Sprawa wygląda tak, że ten kumpel kiedyś grał głównie u naziemnych, w necie rzadko kiedy. Jakiś czas temu przerzucił się na buki netowe, założył konto Moneybookers i kilka razy przez Moneybookers wpłacał do bukmacherów. Teraz uzbierało mu się trochę kasy i chce to wypłacić. Pojawił się jednak problem.
Coś mu się przypomniało, że dobrych kilka lat(dokładnie nie pamięta, ale podobno nie było jeszcze wtedy polskiej wersji językowej) temu zakładał konto Moneybookers, z którego jednak nigdy nie skorzystał, a przynajmniej sobie tego nie przypomina.
Moje pytanie jest takie, czy może mieć przez to problemy z wypłatą z MB na konto bankowe? Skoro ma dwa konta, ale z tego pierwszego nigdy nie robił żadnych tranzakcji, to czy może mieć z tego powodu jakieś problemy?
I co teraz powinien zrobić? Napisać do nich o tym, a może przemilczeć, ale podczas weryfikacji może wyjść ten problem? Nie wiem co mu doradzić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Zamiast kombinowac napisz do nich i wyjasnij sprawe. Nie powinno byc problemow. Nawet nie wiem nad czym tu sie zastanawiac? Chcesz korzystac z ich uslug to piszesz wszystko do nich konkretnie co i jak z pytaniem jak widza rozwiazanie sprawy zeby wszystko rozwiazac pozytywnie. To taki sam interes dla nich jak i dla ciebie. Przemilczaniem spraw i udawaniem greka tylko sobie problemow narobicie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413 |
Dostałem dzisiaj odpowiedź na temat odjętych punktów lojalnościowych: "In case you are referring to an issue with viewing your loyalty points, please note that we are investigating the matter and it should be resolved in short." Z tego co pamiętam to kiedyś był już podobny problem i po jakimś czasie dodali brakujące punkty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
zniknelo mi z konta 290.01 zl  komus tez cos zniknelo??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|