|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Oryginalnie wysłał seoman: [qb] Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]CZy ktos wyplacal kase od nich?[/qb] ja i wielu z tego forum. no i ...?[/qb] Czy dlugo trzeba czekac na przelew?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Z reguły od 1 do max 3 dni...w zależności od banku w jakim posiadasz konto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Oryginalnie wysłał seoman: [qb] Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]CZy ktos wyplacal kase od nich?[/qb] ja i wielu z tego forum. no i ...?[/qb] Czy dlugo trzeba czekac na przelew?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb] Oryginalnie wysłał seoman: [qb] Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]CZy ktos wyplacal kase od nich?[/qb] ja i wielu z tego forum. no i ...?[/qb] Czy dlugo trzeba czekac na przelew?[/qb] wypłacałem 4 razy, pieniadze były 2x po 3 dniach ,1 poa 2 dniach i raz po 4.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 11 |
Co oznaczaja pomarańczowe cyferki po prawej stronie stawek na dane zdarzenia (w tym przypadku +4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
np. 19:25 Lech Poznań - Legia Warszawa Puchar Polski 2.45 3.15 2.65 +4
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał dadoo: Co oznaczaja pomarańczowe cyferki po prawej stronie stawek na dane zdarzenia (w tym przypadku +4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
np. 19:25 Lech Poznań - Legia Warszawa Puchar Polski 2.45 3.15 2.65 +4 Kliknij w nie to sie dowiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To dodatkowe sposoby obstawienia zakladu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Działa wam expekt??.....bo mi nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał pawcio1: [qb]Działa wam expekt??.....bo mi nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Chwilowo cos Zawiesilo sie, ale juz jest OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Długo już serwis jest w stanie "mainteniance"? Cholera, tenis mi ucieka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
edit: A już widzę, że wszystko w porządku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W to mi graj, hehe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41 |
Witam wszystkich. Mam takie małe pytanko do znawcow tematu. zagralem sobie ostatnio w expekcie w "supertoto". Trafilem 8 na 14 zdarzen i zastanawiam sie czy nie powinienem za to dostac chociaz z 0,5 euro. Zna ktos zasady placenia w tym konkursie? z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał klocek666: [qb]Witam wszystkich. Mam takie małe pytanko do znawcow tematu. zagralem sobie ostatnio w expekcie w "supertoto". Trafilem 8 na 14 zdarzen i zastanawiam sie czy nie powinienem za to dostac chociaz z 0,5 euro. Zna ktos zasady placenia w tym konkursie? z gory dzieki[/qb] nie, minimalnie placa od 11-tki...takie reguly gry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb] Oryginalnie wysłał seoman: [qb] Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]CZy ktos wyplacal kase od nich?[/qb] ja i wielu z tego forum. no i ...?[/qb] Czy dlugo trzeba czekac na przelew?[/qb] Jeśli chodzi o wypłaty na konto to są jednym z najszybciej wypłacających buków. Jednego dnia zlecasz, dostajesz potwierdzenie, następnego dnia kasa na koncie. Proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 6 |
Czesc! Mam do Was pytanie! 12 dni temu przelalem na konto Expekta 50 zł. W regulaminie jest zamieszczona informacja, iż z reguly cala transakcja wraz z uzupelnieniem kasy na koncie trwa około 5 dni bankowych. Minelo juz prawie 8 dni a ja wciaz nie mam kasy na moim koncie! Postanowilem napisac do expekta. Opisalem im cala zaistniala sytuacje po czym tego samego dnia odpisali ze chca abym przyslal im scan potwierdzenia przelewu. Wyslalem im ten scan i czekam na odpowiedz. Chcialem sie Was zapytac czy ktos juz mial taka sytuacje i jaki byl final calej tej sprawy? Czy jest to normalne, ze trzeba tyle czekac czy expekt chce mnie zrobic na 50zl? Prosze o jakas informacje na ten temat i z gory dziekuje! Czekam na odpowiedz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Jesli to byly dni pracujace to sprawdz czy podales numer zgodnie z ich wymaganiami tj. nazwa i numer, moze jest blednie podany, to wtedy oni nie przelewaja i czekaja. Sprawdz i jesli cos nie tak to napisz do nich podajac date przelewu i bledy jakie sa na przelewnia tak, aby mogli skorygowac. Mialem podobny blad i wystarzczylo ze napisalem jaki jest na przelewie blad i to wystarczylo zadnego scanu nie chcieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 6 |
Sprawdzalem juz kilka razy i wydaje mi sie ze jest wszystko ok! Wyslalem im scan ktory jest bardzo czytelny i mysle ze jesli bedzie cos nie tak to sami to zauwaza i napisza mi w odpowiedzi. Troche sie wkurzylem juz nie za to 50zl tylko za to ze przelew moze trwac tak dlugo a nie wspomne juz o jakims oszustwie ktore jest mozliwe bo juz slyszalem o tym pare razy!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 6 |
Uff!! Sprawdzilem wlasnie poczte i w odpowiedzi jest ze depozyt zostal zlozony! Przepraszaja za uniedogodnienia po czym wchodze na konto w expekt.com i kaska jest wiec wypas!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Ralf_G: [qb]Sprawdzalem juz kilka razy i wydaje mi sie ze jest wszystko ok! Wyslalem im scan ktory jest bardzo czytelny i mysle ze jesli bedzie cos nie tak to sami to zauwaza i napisza mi w odpowiedzi. Troche sie wkurzylem juz nie za to 50zl tylko za to ze przelew moze trwac tak dlugo a nie wspomne juz o jakims oszustwie ktore jest mozliwe bo juz slyszalem o tym pare razy![/qb] Nie ma mozliwosci aby oszukali Cie jezeli masz dowod wplay, nie wiem gdzie to slyszales.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Jo
[a]UWAGA[/a] Prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wazne!
Chcem wyplacic piniadze z expektu na konto z INTELIGO i niewiem czy sie zmienily jakies dane! Bo dotychczas mialem takie dane na koncie wypisane :
Nazwa banku: PKO BP S.A.
Adres: Ul.Al.Armii Ludowej 26 00-609 Warszawa
Kraj: POLSKA -> tu napewno sie nie zmienilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Numer Konta: 11209010XXXXXXXXXXXXXXXX
Kod SWIFT: BPKOPLPW
No i to wszystko i czy te dane sa aktualne ktore podalem chodzi mi najbardziej o Bank ,adres czy Kod SWIFT ,jezeli cos sie zmienilo w inteligo to powiadomcie mnie co sie zmienilo i gdzie.
Prosze o szybka odpowiedz i z gory dziekuje! pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
AAAAAA i jeszcze jedno potrzeba jakies skany kart przy wyplacie jezeli wyplacam na konto bankowe czy skany chodzi przy wplacie karta ? dzieki pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka