Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#58405 17/05/2004 16:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]CZy ktos wyplacal kase od nich?[/qb]
ja i wielu z tego forum.
no i ...?[/qb]
Czy dlugo trzeba czekac na przelew?

Bonus: Unibet
#58406 17/05/2004 16:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Z reguły od 1 do max 3 dni...w zależności od banku w jakim posiadasz konto...

#58407 17/05/2004 16:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]CZy ktos wyplacal kase od nich?[/qb]
ja i wielu z tego forum.
no i ...?[/qb]
Czy dlugo trzeba czekac na przelew?

#58408 17/05/2004 17:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]CZy ktos wyplacal kase od nich?[/qb]
ja i wielu z tego forum.
no i ...?[/qb]
Czy dlugo trzeba czekac na przelew?[/qb]
wypłacałem 4 razy, pieniadze były 2x po 3 dniach ,1 poa 2 dniach i raz po 4.

#58409 18/05/2004 02:00
Dołączył: May 2004
Posty: 11
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11
Co oznaczaja pomarańczowe cyferki po prawej stronie stawek na dane zdarzenia (w tym przypadku +4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

np. 19:25 Lech Poznań - Legia Warszawa Puchar Polski 2.45 3.15 2.65 +4

#58410 18/05/2004 02:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał dadoo:
Co oznaczaja pomarańczowe cyferki po prawej stronie stawek na dane zdarzenia (w tym przypadku +4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

np. 19:25 Lech Poznań - Legia Warszawa Puchar Polski 2.45 3.15 2.65 +4
Kliknij w nie to sie dowiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To dodatkowe sposoby obstawienia zakladu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#58411 18/05/2004 02:22
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Działa wam expekt??.....bo mi nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#58412 18/05/2004 02:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał pawcio1:
[qb]Działa wam expekt??.....bo mi nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
działa

#58413 18/05/2004 02:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Chwilowo cos Zawiesilo sie, ale juz jest OK

#58414 18/05/2004 15:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Długo już serwis jest w stanie "mainteniance"? Cholera, tenis mi ucieka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

edit: A już widzę, że wszystko w porządku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W to mi graj, hehe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#58415 18/05/2004 15:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
Witam wszystkich. Mam takie małe pytanko do znawcow tematu. zagralem sobie ostatnio w expekcie w "supertoto". Trafilem 8 na 14 zdarzen i zastanawiam sie czy nie powinienem za to dostac chociaz z 0,5 euro. Zna ktos zasady placenia w tym konkursie? z gory dzieki

#58416 18/05/2004 16:00
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał klocek666:
[qb]Witam wszystkich. Mam takie małe pytanko do znawcow tematu. zagralem sobie ostatnio w expekcie w "supertoto". Trafilem 8 na 14 zdarzen i zastanawiam sie czy nie powinienem za to dostac chociaz z 0,5 euro. Zna ktos zasady placenia w tym konkursie? z gory dzieki[/qb]
nie, minimalnie placa od 11-tki...takie reguly gry...

#58417 18/05/2004 17:04
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]CZy ktos wyplacal kase od nich?[/qb]
ja i wielu z tego forum.
no i ...?[/qb]
Czy dlugo trzeba czekac na przelew?[/qb]
Jeśli chodzi o wypłaty na konto to są jednym z najszybciej wypłacających buków. Jednego dnia zlecasz, dostajesz potwierdzenie, następnego dnia kasa na koncie. Proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

scottie

#58418 18/05/2004 20:28
Dołączył: May 2004
Posty: 6
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 6
Czesc!
Mam do Was pytanie! 12 dni temu przelalem na konto Expekta 50 zł. W regulaminie jest zamieszczona informacja, iż z reguly cala transakcja wraz z uzupelnieniem kasy na koncie trwa około 5 dni bankowych. Minelo juz prawie 8 dni a ja wciaz nie mam kasy na moim koncie! Postanowilem napisac do expekta. Opisalem im cala zaistniala sytuacje po czym tego samego dnia odpisali ze chca abym przyslal im scan potwierdzenia przelewu. Wyslalem im ten scan i czekam na odpowiedz. Chcialem sie Was zapytac czy ktos juz mial taka sytuacje i jaki byl final calej tej sprawy? Czy jest to normalne, ze trzeba tyle czekac czy expekt chce mnie zrobic na 50zl? Prosze o jakas informacje na ten temat i z gory dziekuje! Czekam na odpowiedz!

#58419 18/05/2004 20:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Jesli to byly dni pracujace to sprawdz czy podales numer zgodnie z ich wymaganiami tj. nazwa i numer, moze jest blednie podany, to wtedy oni nie przelewaja i czekaja.
Sprawdz i jesli cos nie tak to napisz do nich podajac date przelewu i bledy jakie sa na przelewnia tak, aby mogli skorygowac.
Mialem podobny blad i wystarzczylo ze napisalem jaki jest na przelewie blad i to wystarczylo zadnego scanu nie chcieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Powodzenia.

#58420 18/05/2004 20:40
Dołączył: May 2004
Posty: 6
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 6
Sprawdzalem juz kilka razy i wydaje mi sie ze jest wszystko ok! Wyslalem im scan ktory jest bardzo czytelny i mysle ze jesli bedzie cos nie tak to sami to zauwaza i napisza mi w odpowiedzi. Troche sie wkurzylem juz nie za to 50zl tylko za to ze przelew moze trwac tak dlugo a nie wspomne juz o jakims oszustwie ktore jest mozliwe bo juz slyszalem o tym pare razy!

#58421 18/05/2004 20:48
Dołączył: May 2004
Posty: 6
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 6
Uff!! Sprawdzilem wlasnie poczte i w odpowiedzi jest ze depozyt zostal zlozony! Przepraszaja za uniedogodnienia po czym wchodze na konto w expekt.com i kaska jest wiec wypas!

#58422 19/05/2004 01:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Ralf_G:
[qb]Sprawdzalem juz kilka razy i wydaje mi sie ze jest wszystko ok! Wyslalem im scan ktory jest bardzo czytelny i mysle ze jesli bedzie cos nie tak to sami to zauwaza i napisza mi w odpowiedzi. Troche sie wkurzylem juz nie za to 50zl tylko za to ze przelew moze trwac tak dlugo a nie wspomne juz o jakims oszustwie ktore jest mozliwe bo juz slyszalem o tym pare razy![/qb]
Nie ma mozliwosci aby oszukali Cie jezeli masz dowod wplay, nie wiem gdzie to slyszales.

#58423 19/05/2004 01:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Jo

[a]UWAGA[/a] Prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wazne!

Chcem wyplacic piniadze z expektu na konto z INTELIGO i niewiem czy sie zmienily jakies dane!
Bo dotychczas mialem takie dane na koncie wypisane :

Nazwa banku:
PKO BP S.A.

Adres:
Ul.Al.Armii Ludowej 26 00-609 Warszawa

Kraj:
POLSKA -> tu napewno sie nie zmienilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Numer Konta:
11209010XXXXXXXXXXXXXXXX

Kod SWIFT:
BPKOPLPW

No i to wszystko i czy te dane sa aktualne ktore podalem chodzi mi najbardziej o Bank ,adres czy Kod SWIFT ,jezeli cos sie zmienilo w inteligo to powiadomcie mnie co sie zmienilo i gdzie.

Prosze o szybka odpowiedz i z gory dziekuje!
pozdrawiam

#58424 19/05/2004 01:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
AAAAAA i jeszcze jedno potrzeba jakies skany kart przy wyplacie jezeli wyplacam na konto bankowe czy skany chodzi przy wplacie karta ?
dzieki
pozdro

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, Akhu, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,286
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1