|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Fakt szkoda tego remisu bo BVB zasłużyło na wygraną ,ale z taką grą to i real zdrowo postraszą a może i ograją . Lewy bedzie miał jeszcze okazje do trafienia w LM i myślę ze to uczyni . Ograć Real... hmm, założe się o paczkę orzeszków, że nie ma bata. Ziemne czy pistacjowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Fakt szkoda tego remisu bo BVB zasłużyło na wygraną ,ale z taką grą to i real zdrowo postraszą a może i ograją . Lewy bedzie miał jeszcze okazje do trafienia w LM i myślę ze to uczyni . Ograć Real... hmm, założe się o paczkę orzeszków, że nie ma bata. Ziemne czy pistacjowe ? po tym jak mnie Lewy urządził, zastanawiam się nad włoskimi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Odszedł, ale zostanie w Niemczech. Dortmund albo MU.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bierz nerkowce. Biszop wypłacaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Odszedł, ale zostanie w Niemczech. Dortmund albo MU. tam jest zbędny za to Real na gwałt potrzebuje dobrego napadziora niezbyt drogiego w porównaniu do Falcao czy Cavaniego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Może ludzie z Barcy dojdą do wniosku, że przyda im się na Gran Derbi specjalista od wbijania goli Realowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Akurat spechjalistów od wbijania im goli trochę się juz przewinęło w klubie. W Barcelonie trzeba wzmocnic inne pozycje przede wszystkim, najlepiej nie wydajac przy tym mega kasy jak to maja czasem w zwyczaju.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Poza tym Barca gra bez napastników.
Moim zdaniem Lewy pasowałby do:
- Realu - gorszy od Benzemy, a zwłaszcza Higuaina nie jest - MU - ale to tylko wtedy gdyby odszedł Rooney, co jest wątpliwe
Do Barcy by raczej nie pasował, bo tam nie ma miejsca dla napastników, tylko dla skrzydłowych.
W Bayernie jest potężna konkurencja - Lewy jest im niepotrzebny, bo co oni mieliby zrobić z tymi wszystkimi napadziorami?
W MC też jest potężna konkurencja, nie sądzę by szukali następnego napastnika.
A najlepiej jakby został w Dortmundzie. Przynajmniej dopóki ten klub jest znaczącą postacią w Europie. BVB dostało ładny zastrzyk gotówki i może teraz się dogadają.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
W Bayernie jest potężna konkurencja - Lewy jest im niepotrzebny, bo co oni mieliby zrobić z tymi wszystkimi napadziorami? gomeza oddadza w rozliczeniu a pizarro pewnie skonczy kariere albo odejdzie i zostaje tylko mandzukic z typowych napastnikow 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
strzeliłbym sobie w łeb ale to juz było powiedziane  jarajcie sie nim dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
strzeliłbym sobie w łeb ale to juz było powiedziane  jarajcie sie nim dalej  Kolejny janusz  Boli, że naszemu idzie co  Niech qrwa boli 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
strzeliłbym sobie w łeb ale to juz było powiedziane  jarajcie sie nim dalej  Kolejny janusz  Boli, że naszemu idzie co  Niech qrwa boli  Przepraszam chuliganie w kapciach. Dla mnie to nie jest zawodnik. Nie wiem co on robi u nas w kadrze. Ile można go trzymać. Rozumiem strzela brameczki dla BVB. Wszystko fajnie ale to żadna rewelacja aby zajmować nim sobie czas i głowe. Poprostu medialny sie stał i mało co sie nie spuszczą jak o nim rozmawiają. Niech pojdzie gdzieś indziej pokaże klase to PRZEPROSZĘ GO TUTAJ. Ale póki co jest dla mnie co najwyżej poniżej średnim napastnikiem. Moje zdanie Tyle. Musiałem ! Bez odbioru. bo tu wróce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Buldog szanujmy sie Robert klasa swiatowa jako egzekutor
tutaj nie ma co dyskutowac bo pilka to prosta gra
gdzie ma pojsc pokazac klase do Podbeskidzia czy Ząbek?
Dortmund to nie jest wirtualna druzyna ,klase juz pokazał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Niech pojdzie gdzieś indziej pokaże klase to PRZEPROSZĘ GO TUTAJ. na pewno za punkt honoru stawia sobie Twoją opinię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Mandziukic nie odchodzi czasem do Wolfsburgu ?>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Niech pojdzie gdzieś indziej pokaże klase to PRZEPROSZĘ GO TUTAJ. na pewno za punkt honoru stawia sobie Twoją opinię   powiem tak.... co by Lewy nie zrobil, ile by bramek nie nastrzelal w kadrze i obojetnie jakim klubie i tak znajdzie sie ktos kto bedzie go krytykowal Takich czasów dozylismy :/ az szkoda to komentowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Niektórzy chcą być oryginalni, iść pod prąd, wyróżniać się swoim kontrowersyjnym zdaniem. Trochę to słabe odnosząc się do tej akurat sytuacji, ale co mu zabronisz. Ma do tego pełne prawo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Niech pojdzie do Anglii, ma tu teraz swietna opinie i tylko tu dostanie takie siano ktore nawet Kucharskiego by zadowolilo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|