Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#58445 21/05/2004 00:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Czy ktos wie czemu mi nie dziala expekt?

Bonus: Unibet
#58446 21/05/2004 00:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
pewnie znowu jakas awaria!!! a ja chcialem na zywo obstawiac brazylia-francja!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#58447 21/05/2004 00:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
To taka nowa świecka tradycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#58448 21/05/2004 01:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Tez chcialem i nic z tego nie bedzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#58449 21/05/2004 01:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
http://www.expekt.biz/ przez ta stronke idzie.

#58450 21/05/2004 01:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268
Expekt juz dziala tyle ze live jest pusty brak zdarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )) " NO EVENTS FOUND "

#58451 21/05/2004 01:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Boja sie nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ostatnio ich niezle ogralem to teraz blokuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58452 21/05/2004 01:06
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał specter-exp:
[qb]Expekt juz dziala tyle ze live jest pusty brak zdarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )) " NO EVENTS FOUND "[/qb]
juz sa zdarzenia.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58453 21/05/2004 01:10
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Wszystko juz dziala nawet live

#58454 21/05/2004 17:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał Pibet Team:
[qb]A co do numeru konta to nie powinien sie w Inteligo zaczynac od 50 ? (no chyba, ze ten poczatek konta sobie wymysliles).

PiBET Team[/qb]
Witaj Pibet masz racje od 50 ja mam jeszcze stary numer konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
Bo na rachunku w inteligo mam 50102055581111xxxxx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a w koncie w expekt mam inny ten co podalem ale juz zmieniam.
Dzieki ci z calego z serca z udzielona mi pomoc!
Pozdrawia LPi

#58455 21/05/2004 23:16
Dołączył: May 2004
Posty: 31
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 31
A po co jest ta rubryka przy rejestracji do expektu, "kto ci polecił expekt" . Ten kto polecił ma jakieś prowizje, czy może jakąs dodatkową kaske za polecanie innym ?? czy jak ?

#58456 22/05/2004 01:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał Naszek:
[qb]A po co jest ta rubryka przy rejestracji do expektu, "kto ci polecił expekt" . Ten kto polecił ma jakieś prowizje, czy może jakąs dodatkową kaske za polecanie innym ?? czy jak ?[/qb]
kilka postów temu było ten temat ale jeszczeraz :
1 dostaje punkty - może grać po wiekzych kursach na niektóre mecze
2 dostaje procent z twoich przegranych kuponów przez rok

#58457 22/05/2004 14:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Moj numer to 927991 Dodawajcie go przy rejestracji, bede wdzieczny (choc troche watpie w ta promocje Expa) Z gory dzieki i prosze o niepodawanie tu teraz lawinowo swoich numerow tylko tak, dla zasady, bo "ktos juz podal to ja tez", jak to bylo w przypadku promocji w unibecie.

Edit: literowki

#58458 23/05/2004 20:09
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
Siema Czemu expekt nie jest po polsku tylko wskoczyla angielska wersja ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze wszysko wruci do normy

#58459 23/05/2004 20:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
U mnie chodzi po polsku
?????

Expekt - pol [expekt.com]

#58460 23/05/2004 21:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
No kurcze mi sie odpala w angielskiej wersji co jest grane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ???????????????????

#58461 23/05/2004 21:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
Jush wszysko gites dziwne mam internet z osiedlowej sieci i zmienilem ip serwera proxy i odpala mi sie po polsku dziwne co nie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#58462 25/05/2004 21:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
EXP znowu klękł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#58463 25/05/2004 21:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał Bógmacher:
[qb]EXP znowu klękł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
zdarza im sie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cierpliwosci, tylko cierpliwosc moze nas uratowac...

#58464 25/05/2004 22:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
taaa..lezy na dobre...wrrrr

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea]), 2,856 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,839
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1