|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Czy ktos wie czemu mi nie dziala expekt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
pewnie znowu jakas awaria!!! a ja chcialem na zywo obstawiac brazylia-francja!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
To taka nowa świecka tradycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Tez chcialem i nic z tego nie bedzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
http://www.expekt.biz/ przez ta stronke idzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268 |
Expekt juz dziala tyle ze live jest pusty brak zdarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )) " NO EVENTS FOUND "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Boja sie nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ostatnio ich niezle ogralem to teraz blokuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał specter-exp: [qb]Expekt juz dziala tyle ze live jest pusty brak zdarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )) " NO EVENTS FOUND "[/qb] juz sa zdarzenia.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Wszystko juz dziala nawet live
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał Pibet Team: [qb]A co do numeru konta to nie powinien sie w Inteligo zaczynac od 50 ? (no chyba, ze ten poczatek konta sobie wymysliles).
PiBET Team[/qb] Witaj Pibet masz racje od 50 ja mam jeszcze stary numer konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) Bo na rachunku w inteligo mam 50102055581111xxxxx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a w koncie w expekt mam inny ten co podalem ale juz zmieniam. Dzieki ci z calego z serca z udzielona mi pomoc! Pozdrawia LPi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 31 |
A po co jest ta rubryka przy rejestracji do expektu, "kto ci polecił expekt" . Ten kto polecił ma jakieś prowizje, czy może jakąs dodatkową kaske za polecanie innym ?? czy jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał Naszek: [qb]A po co jest ta rubryka przy rejestracji do expektu, "kto ci polecił expekt" . Ten kto polecił ma jakieś prowizje, czy może jakąs dodatkową kaske za polecanie innym ?? czy jak ?[/qb] kilka postów temu było ten temat ale jeszczeraz : 1 dostaje punkty - może grać po wiekzych kursach na niektóre mecze 2 dostaje procent z twoich przegranych kuponów przez rok
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Moj numer to 927991 Dodawajcie go przy rejestracji, bede wdzieczny (choc troche watpie w ta promocje Expa) Z gory dzieki i prosze o niepodawanie tu teraz lawinowo swoich numerow tylko tak, dla zasady, bo "ktos juz podal to ja tez", jak to bylo w przypadku promocji w unibecie.
Edit: literowki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312 |
Siema Czemu expekt nie jest po polsku tylko wskoczyla angielska wersja ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze wszysko wruci do normy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
U mnie chodzi po polsku ????? Expekt - pol [expekt.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312 |
No kurcze mi sie odpala w angielskiej wersji co jest grane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ???????????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312 |
Jush wszysko gites dziwne mam internet z osiedlowej sieci i zmienilem ip serwera proxy i odpala mi sie po polsku dziwne co nie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
EXP znowu klękł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał Bógmacher: [qb]EXP znowu klękł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] zdarza im sie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cierpliwosci, tylko cierpliwosc moze nas uratowac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
taaa..lezy na dobre...wrrrr
|
|
|
Link skopiowany do schowka