Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3
Chyba każdy zna system 15 oraz progresje. Postanowiłem połączyć te dwa systemy by uzykac coś co moim zdaniem jest w miare pewnym sposobem by oszukać bukmachera.
Chyba każdy typer potrafi wybrać jeden mecz o kursie pomiędzy 2,00 a 2,25 i przy takim wysokim kursie, skuteczność powinna wynosić maksymalnie 2 przegrane kupony przy 3 kuponie powinniśmy wygrać. Jeżeli uda nam się tak typować to system będzie działać. A więc do rzeczy:

krok 1 stawiamy 2zł
wygrywamy kupon +4zł w kasie mamy +2zł

krok 2 stawiamy 2zł
przegrywamy -2zł i tutaj zaczyna sie progresja w kasie mamy 0zł
stawiamy 4zł przegrywamy w kasie -4zl
stawiamy 8zł wygrywamy 16zł w kasie +4zł i progresja skończona
cofamy się do stawki jaką przegraliśmy na początku czyl do 2zł

krok 3 stawiamy 2zł
wygrywamy kupon +4zł w kasie mamy +8zł

krok 4 stawiamy 4zł
przegrywamy -4zł i tutaj zaczyna sie kolejna progresja w kasie mamy +4zł
stawiamy 8zł przegrywamy w kasie -4zł
stawiamy 16zł wygrywamy 32zł w kasie mamy +12zł

krok 5 stawiamy 4zł
wygrywamy kupon +8zł w kasie mamy +20zł

krok 6 stawiamy 8zł
wygrywamy 16zł w kasie mamy +36zł

krok 7 stawiamy 8zł
przegrywamy i tutaj już nie stosujemy progresji tylko cofamy sie o 2 kroki w kasie mamy 28zł

krok 8 stawiamy 4zł
jak przegramy stosujemy progresje jak wygramy przechodzimy do kolejnego kroku czyli 8zł

Sądze że system jest prosty i mam nadzieje że będzie skuteczny. Prosze o opinie

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Opinie? Jesli chcesz mozesz go przetestowac, jednak najpierw powinienes sprobowac w Private Picks.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Ten system był już opisywany, nic nowego....

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Po co utrudniac sobie życie i robic jakies 15 kroków itp. Jeśli uwazasz ze nie zdarzy ci sie wiecej niz 2 pudla pod rzad to graj 3-poziomowa progresje na AKO 2
POZIOM 1 14,29%
POZIOM 2 28,57%
POZIOM 3 57,14%
Zysk na etapie: 14,29%

Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
Quote
Po co utrudniac sobie życie i robic jakies 15 kroków itp. Jeśli uwazasz ze nie zdarzy ci sie wiecej niz 2 pudla pod rzad to graj 3-poziomowa progresje na AKO 2
POZIOM 1 14,29%
POZIOM 2 28,57%
POZIOM 3 57,14%
Zysk na etapie: 14,29%

Problem w tym, ze wczesniej czy pozniej zanotujesz wtope..
3-4 pozimy na ako: 2 to malo, niewazne czy jestes slabym czy super typerem- tak czy siak dopadnie cie kiedys czarna seria..

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Po co utrudniac sobie życie i robic jakies 15 kroków itp. Jeśli uwazasz ze nie zdarzy ci sie wiecej niz 2 pudla pod rzad to graj 3-poziomowa progresje na AKO 2
POZIOM 1 14,29%
POZIOM 2 28,57%
POZIOM 3 57,14%
Zysk na etapie: 14,29%

bogiem pewnie nie jest, przyklad beriego ktory trafia cos takiego kilka razy w roku, to nie jest takie latwe jak wyglada na papierze.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Być może twój pomysł Mario nie jest głupi, ale naprawde ciężko jest trafić jeden mecz po kursie 2. Lepiej rozbić te ako na dwa mecze po kursie {1,5-1,7}. Otrzymane ako z dwóch meczy po tych kursach co podałem będzie większe. Do tego proponuje granie tylko na gospodarzy spotkań trafność i celność takich spotkań jest większą niż granie na gości. Oczywiście zwiększyłbym stawkowanie bo może się okazać, że wygramy tylko 20 zł w miesiącu a to troche mało chyba, że ktoś taki sobie cel gry założy. Pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 53
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53
Quote
Być może twój pomysł Mario nie jest głupi, ale naprawde ciężko jest trafić jeden mecz po kursie 2. Lepiej rozbić te ako na dwa mecze po kursie {1,5-1,7}

Sugerujesz, że trafienie kursu 2 jest trudniejsze od trafienie dwóch spotkań po kurssie 1.5-1.7 na każdy? Jeśli buki ustawiają kurs 2 to uważaja, że prawdopodobieństwo wynosi około 0.45. Gdy kurs jest 1.5 to ok. 0.60, a 0.6x0.6 to tylko 36% szans na trafienie przy ako 2.25 złożonym z dwóch meczów...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Vicu mi osobiście łatwiej jest trafić kurs {1,5-1,7} niż 2. Każdy zagra jak uważa. Ja zmodyfikowałem już pomysł mario i zobaczymy jak sie sprawdzi w nowym sezonie. Pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 53
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53
Ja napisałem tylko od strony teoretycznej jak to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak masz lepszą skuteczność przy kursach 1.5-1.7 niż przy kursach ok. 2 (oczywiście biorąc pod uwagę, że niższy kurs;)) to jasne, że lepiej grać sklejkę z dwóch meczów o ako 2.25 i mieć zalóżmy 45% skuteczności niż mieć 45% skuteczności z singli po kursie 2:)

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Vicu najważniejsza jest praktyka bo teoria nie zawsze się sprawdza. Dlatego warto sobie pograć na single i duble a potem stwierdzić co dla danego typera jest lepsze. Dla mnie duble po kursie {1,5-1,7}. Większą skuteczność mam na meczach z tym kursem. Pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 53
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53
Prawda jest tak, że jak ktoś będzie miał słabą skuteczność np. 40% przy kursach ok. to będzie na dłuższą mete wtapiał i single i duble ale więcej kasy straci stawiając na duble.
Jeśli będzie na odwrót tzn. będzie miał załóżmy 60% przy kursie 2 to więcej zyska na dubelkach:)
Wszystko zależy od tego jaką się ma skuteczność typowania ale na dłuższą metę trudno osiagnąć oszałamiająca skuteczność a większość graczy ma raczej skuteczność w porownaniu do średnich kursów niską i granie dubelków i więcej jest dla nich jeszcze większą stratą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oczywiście nikogo nie namawiam do grania tylko singli chociaż osobiście bardzo rzadko ostatnio gram duble i wyżej. A komu lepiej idzie typowanie spotkań o takim a nie iinym kursie to już jest zależne tylko od tej osoby:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 134
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 134
Quote
system 15

a myslalem ze juz nikt o nim nie pamieta
Tak dawno go wymyslilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Czemu mam nie pamiętać twój pomysł był i jest świetny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Wszedł nawet do kanonu systemów proponowanym typerą. Słuchaj a masz jaeszcze linka do twojej gry, którą prowadziłeś na swoim systemie jak masz to zapodaj. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 38
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 38
O ile dobrze pamiętam nikt na systemie Marsa się nie wzbogacił zbytnio...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
Quote
O ile dobrze pamiętam nikt na systemie Marsa się nie wzbogacił zbytnio...

Jak mozna sie wzbogacic na systemie ktory jest kiepski??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 38
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 38
Quote
Quote
O ile dobrze pamiętam nikt na systemie Marsa się nie wzbogacił zbytnio...

Jak mozna sie wzbogacic na systemie ktory jest kiepski??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


celnie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 354
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 354
Celnie!


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, forty, ANZELMO), 2,850 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1