|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
a jutro rozbite gorzow jedzie do rozdraznionego tarnowa z 30 nie wyjda
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
o kierwa a tam Janowski nie jedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
o kierwa a tam Janowski nie jedzie O 18 na sportowych napisali, że sie na samolot spóżnił  Ciekawe co na to turbo twins 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892 |
Magic spóźnił się na lot do Anglii, ale już są plotki, że Cieślak mu kazał, żeby odpoczął, bo ma zawody 6 dni z rzędu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
o kierwa a tam Janowski nie jedzie O 18 na sportowych napisali, że sie na samolot spóżnił  Ciekawe co na to turbo twins  blizniaki razem 20 stachyra dorzuci drugie 20 i wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
"W niedzielę Lwy wystąpią przeciwko Fogo Unii Leszno bez Emila Sajfutdinowa i Michaela Jepsena Jensena"
sportowefakty.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2013
Posty: 129 |
"W niedzielę Lwy wystąpią przeciwko Fogo Unii Leszno bez Emila Sajfutdinowa i Michaela Jepsena Jensena"
sportowefakty.pl info juz bylo pewne w piatek nie zablysnales
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
"W niedzielę Lwy wystąpią przeciwko Fogo Unii Leszno bez Emila Sajfutdinowa i Michaela Jepsena Jensena"
sportowefakty.pl info juz bylo pewne w piatek nie zablysnalesdobrze ze są bystrzaki takie jak ty na forum bo starch sie bać W sobotę Emil Sajfutdinow podjął dramatyczną decyzję o przyjeździe na mecz do Częstochowy. Będąc na lotnisku otrzymał jednak telefon ze szpitala z informacją, iż stan zdrowia jego ojca drastycznie się pogorszył, a lekarze dają mu nawet nie dni, a godziny życia. Emil Sajfutdinow jest w stałym kontakcie z częstochowskim klubem. Rosjanin przeprosił właścicieli klubu, zarząd oraz przede wszystkim kibiców, ale jednocześnie poprosił o zrozumienie. Zawodnik nie jest w stanie nawet myśleć o jeździe na żużlu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Z Milenium Iverssen-Kasprzak +2 typ 1 kurs 1.6 i tego chyb nie trzeba specjalnie komentowac. Janowski-Zmarzlik +3 typ 2 kurs 1.7 Zmarzlik powinien jechac 6 razy wystarczy ze wygra z juniorami gospodarzy i z partnerami z pary a spokojnie wystarczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Z Milenium Iverssen-Kasprzak +2 typ 1 kurs 1.6 i tego chyb nie trzeba specjalnie komentowac. Janowski-Zmarzlik +3 typ 2 kurs 1.7 Zmarzlik powinien jechac 6 razy wystarczy ze wygra z juniorami gospodarzy i z partnerami z pary a spokojnie wystarczy W Milenium licza tylko 5 pierwszych startow ale i tak Zmarzlik powinien zdobyc wystrczajac ilosc pkt aby hndi weszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Tarnów bez Gomólskiego, występ borowicza rwnież pod znakiem zapytania. Gorzów za Nermarka/ Gapinski
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
http://eurosport.onet.pl/zuzel/ekstraliga/daniel-nermark-kontuzjowany-stal-oslabiona-w-starc,1,5478588,wiadomosc-ekstra.html Gorzów jedzie z ZZ-tką! Daje to 7 startów Iversena, Kasprzaka i Zmarzlika. Trzeba u netowych łapac overy tych zawodników. Ja również gram handi na Gorzów +18. To jest zdecydowanie za duzo, biorac pod uwage to, ze Gorzów bedzie wygrywał na pozycjach juniorskich, a Iversen bedzie wygrywał biegi indywidualnie! Tarnów - Gorzów +18 2 9/10 W totomixie widze tez promocje przy typie: Buczkowski - Batchelor (0-1). Batchelor jest zupelnie bez formy, a Buczkowski na swoim torze jest groźny dla każdego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Na miejscu Palucha, wziąłbym z/z .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Zagar-Ułamek @1.45 Milenium, przy obecnej formie oczywistość Madsen-Vacul @1.75 jak wyżej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Tajski over 9,5  jest forma to i wynik będzie jak na GP...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Walasek over 10,5  też nie powinno być problemów..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Walasek over 10,5  też nie powinno być problemów.. Greg w ubieglym sezonie nie zrobil overa 10 tylko dwa razy. W weekendzie co jechalismy w Bydgoszczy i Toruniu to Greg juz zbijal KSM, a tak to to pewniak do takich betow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|