Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#585007 21/05/2006 20:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495

Bonus: Unibet
#585008 23/05/2006 16:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 56
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 56
Witam! prosze o pomoc bardziej doswiadczonych forumowiczow, chce postawic na brazylie w meczu z chorwacja gruba, a nawet bardzo gruba kase, co o tym myslicie??? zdaje sobie sprawe ze chorwacja nie gra zle i nie ma zlej kadry - chociazby prawdopodobny atak - klasnic-prso, jednak mysle ze brazylia ma na tych MŚ naprawde lux pake z gory dzieki pozdro

#585009 23/05/2006 17:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
to dla obu druzyn pierwszy mecz mistrzostw wiec obie zagraja na 110%, a brazylia na ten mundial wziela taka ekipe ze nie wyobrazam sobie wpadki na samym poczatku.

#585010 24/05/2006 09:13
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
zagrac polecam , bardzo grubo odradzam , bo to jest piłka nożna ,a w taki mecz jak ten ,grać będą miliony graczy ,a cuda zdarzają się wtedy dosyc czesto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#585011 09/06/2006 09:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Moim cichym czarnym koniem tego mundialu jest zespół Japonii. Kurs 3.00 na to, że zespół wyjdzie z grupy jest naprawdę ciekawym typem. Prawdopodobnie kosztem Chorwacji.

#585012 12/06/2006 06:51
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Uważam, że nigdy nie można no prawie nigdy nie można stawiać grubej kasy ponieważ w przyrodzie nie ma pojęcia 100 %. Zawsze jest 1% ryzyka.

#585013 12/06/2006 08:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Australia-Japonia X
Wydaje mi się,że może to być bardzo ciekawy meczyk,mimo,że nie grają ze sobą jakieś 2 wybitne drużyny.Australia to drużyna,która raczej stawia na obronę,a Japonia to drużyna nieobliczalna.Obydwie drużyny na pewno nie będą chciały tego meczu przegrać i z reguły w takich przypadkach mecz kończy się podziałem punktów.Patrzę także na to,że jak do tej pory mieliśmy tylko 1 remis w tych mistrzostwach i to w spotkaniu,w którym nikt by się tego nie spodziewał,a więc czas na remis w bardzo możliwym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#585014 12/06/2006 08:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Australia - Japonia 1 5/10 2,60 bet365 -
Obu zespołem remis daje nie wiele w perspektywie meczów z Brazylią i Chorwacją , Prawie wszyscy piłkarze Australijscy grają w niezłych europejskich klubach w przeciwieństwie do Japończykow, których kadra oparta jest na graczach z ligi japońskiej . To w połączeniu z geniuszem trenerskim Hiddinga powinno dzisiaj przynieść zwycięstwo kangurom
.
POZDRAWIAM
ELDORADO

#585015 12/06/2006 11:33
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Mój typ na mecz w grupie F Australia - Japonia 1 kurs 2.50
Australia to bardzo solidny zespół pod wodzą Hiddinka zasłużenie wwalczyli awans do MŚ z Urugwajem a w fazie przygotowań znakomicie poradzili sobie z Grecją 1:0 i chyba remis z Holandią 1:1 więc mój typ jest najbardziej uzasadniony.
Atuty Australii to dobry bramkarz solidna obrona grająca czasami nawet za ostro
Świetny strzelec z dystansu wykonywujący stałe fragmenty gry Josip Skkoko, doświadczony Mark Viduka nie wiem czy też zagra Harry Kewell
Sądze iż dzięki dobremu rozpracowaniu przeciwnika przez Hiddinka nie przegra Australia tego meczu podobnie jak 4 lata temu Korea Płd nie przegrała pierwszego spotkania. Japonia to także dobry zespół prowadzony przez Zico lecz moim zdaniem na dzień dzisiejszy Australia ma raczej więcej atutów.
Minus Australii to przede wszystkim ostra gra na pograniczu faulu co może nawet spowodować wykluczenie z gry któregoś z zawodników Kangurów.
Moim zdaniem nie ma tu faworyta i kazdy będzie się starał wygrać ten mecz remis nie zadowala nikogo chyba tylko Chorwację i Brazylię.
Dziś niespodziankę sprawi Australia pokonując lokalnego rywala ze strefy azjatyckiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#585016 12/06/2006 11:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Dla mnie dzisiaj zdecydowanie Australia.

O drugie miejsce w tej grupie zapewne bedzie sie toczyc niezwykle wyorwnana walka. 3 zespoly na z 3 roznych kontynentów, o podobnym poziomie czysto pilkarskim.

2 kluczowe kwestwie, ktore przekonaly mnie do typu na Kangury.

1. Warunki fizyczne, wiekszosc graczy Australi to rosli, dobrze zbudowani, wybiegani ( prawie jak Ci z WKS) zawodnicy. Kluby, w ktorych szkoleniowcem byl Hiddink zawsze slynely z swietnego przygotowania taktycznego i wspaniale dobrapocwanych stalych fragmentó gry. Przy malych Japońcach to wlasnie stale fragemnty gry powinny stanowic najwieksze zagrozenie pod bramką Azjatów.

2. Nie wiem czy sluszna teoria, gdyz dawno nie ogladlaem zadnego spotkania Japoni, ale mam wrazenie, ze ten zespol jest zle zbudowany. Obecnosc w pierwszym skladzie Nakaty i Nakamury to moim zdaniem blad. Dwaj gracze praktycznie o identycznej charakteryscyce i o walorach liderów. Lepiej mieć dwóch liderów niż żadnego tak jak Polska, ale z doświadczenia wiem, że takim zespolom nie idzie.

3 powód... Geniusz na ławce.

Nie spodziewam sie tutaj jakiegos pogromu, jednak meczu walki, w ktorym o jedna bramke lepsi beda gracze Hiddinga.

Dlatego
Australia @2.30 3/10
Australia wygra 1 golem @4 2/10

1-0 lub 2-1 moje typy

wielce prawdopodobny karny w tym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#585017 12/06/2006 15:00
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
no to kangury fajnie nam weszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i ten rozkoszny dreszczyk emocji w końcówce , w nastepny meczu nie są bez szans, zajadka na Brazylia - Australia , ale poczekajmy do jutrzjszego występu carahinos.
POZDRAWIAM

#585018 12/06/2006 15:21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Fajnie, fajnie... tylko w moim przypadku szkoda tej bramki w ostatnich minutach.

Australia jest juz praktycznie 1 nogą dalej...remis w spotkaniu z Chorwacją powinien im dać awans.

A jezeli chodzi o mecz z Brazylią, to z pewnością Hidding zastosuje podobny zabieg jak w towarzyskim z Holandią, w końcu to męska gra... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#585019 13/06/2006 08:00
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Brazylia-Chorwacja 1
Brazylijczycy są faworytami każdego meczu. Nie inaczej jest i w przypadku nadchodzącego spotkania, ale przy tym ważne jest, w jakim stylu rozegrają mecz.
W zespole brazylijskim przewidziany jest występ Ronaldo, mimo że po meczu testowym z Nową Zelandią na jego stopie pojawiły się bąble. Ronaldo opuścił jeden z treningów w obawie przed zakażeniem.

Brazylijczycy są niepokonani od dziesięciu meczów międzypaństwowych, a w ostatnich czterech - nie stracili bramki. Po raz ostatni przegrali z Meksykiem w ubiegłorocznym turnieju o Puchar Konfederacji.

Natomiast ostatnim zespołem europejskim, który wygrał z nimi - była Portugalia. W marcu 2003 roku Brazylia uległa Portugalii 1:2. Piłkarze Brazylii wygrali eliminacje w Ameryce Płd., mając 34 pkt. z 18 meczów i lepszy bilans bramek niż Argentyna.

Reprezentacja Brazylii - to także zdobywca Pucharu Konfederacji i Pucharu Ameryki. Jeżeli wygra we wtorek z Chorwacją, ustanowi rekord świata: osiem kolejnych wygranych meczów w MŚ.

Od 1982 roku Brazylijczycy wygrywali wszystkie swoje pierwsze mecze w mistrzostwach, po tym jak w 1978 roku w Argentynie zremisowali ze Szwecją 1:1.
Trener Kranjcar uważnie obserwuje stan zdrowia Darijo Srny. Piłkarz narzeka na lekki uraz, nie grał z tego powodu w towarzyskim meczu z Hiszpanią (1:2). Ma jednak być w pełni sprawny we wtorek. Natomiast z powodu stłuczenia mięśni uda nie wystąpi Ivica Olic.

Chorwaci po raz trzeci z rzędu wystąpią w MŚ. Największy sukces odnieśli w swym debiucie, w 1998 roku, kiedy zdobyli brązowy medal, a Davor Suker był najlepszym strzelcem mistrzostw - 6 bramek.

Prawdopodobne składy:

Brazylia (4-4-2):
1-Dida (86-0); 2-Cafu (145-0), 3-Lucio (50-2), 4-Juan (38-2), 6-Roberto Carlos (127-10); 5-Emerson (72-1), 11-Ze Roberto (79-5), 8-Kaka (34-9), 10-Ronaldinho (66-30); 9-Ronaldo (98-62), 7-Adriano (34-22). Trener: Carlos Alberto Parreira

Chorwacja (3-4-1-2):
1-Stipe Pletikosa; 7-Dario Simic, 4-Robert Kovac, 3-Josep Simunic; 2-Darijo Srna, 5-Igor Tudor, 10-Niko Kovac, 8-Marko Babic; 19-Niko Kranjcar; 17-Ivan Klasnic, 9-Dado Prso. Trener: Zlatko Kranjcar
Faworyt jest jeden!!!

#585020 13/06/2006 09:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Istotnie ekipe Chorwacji ciezko bedzie cokolwiek ugrac w tym spotkaniu - juz patrzac na same sklady obu druzyn mozemy byc tego niemalze pewni...
Oczywiscie faworyt moze byc tylko jeden, ale zapewne to spotkanie obstawi 80% graczy na calym globie - podobnie jak ostatni mecz Szwecji, ktory wiemy jak sie skonczyl... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jednak tym razem nie powonno byc niespodzianki, mimo iz Chorwacja to solidny sklad, sila razenia canarinhos jest zdecydowanie wieksza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zawodnicy, ktorzy grali cale sezony w wielkich europejskich klubach, moga byc co prawda zmeczeni, jednak nie uwazam aby zawazylo to na wyniki dzisiejszego spotkania.
Kurs nie zacheca bo tylko 1.35 - ale jak dla mnie to dzis najpewniejsze zdarzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#585021 13/06/2006 10:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 95
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 95
Czyzby Chorwacja odpuszczala mecz??
Brazil 9 RONALDO SC *** BACK from injury

Croatia 9 PRSO Dado SC *** PROBABLE virus disease, likely to play
Croatia 2 SRNA Darijo D/MR ** PROBABLE virus disease, likely to play
Croatia 13 TOMAS Steipan DC ** PROBABLE virus disease, likely to play
Croatia 7 SIMIC Dario DRC ** PROBABLE virus disease, likely to play
Croatia 18 OLIC Ivica SC * PROBABLE virus disease, likely to play
Croatia 21 BALAKAN Basko FLC * PROBABLE virus disease, likely to play
Croatia 20 SERIC Anthony D/ML * PROBABLE virus disease, likely to play
Croatia 12 DIDULICA Joe GK * PROBABLE virus disease, likely to play

http://www.totalctrl.info/inj_wc.php

#585022 13/06/2006 11:17
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie ma co się oszukiwać, Brazylia jest dzisiaj faworytem i kurs 1.40 według mnie warty gry. Oprócz tego zagram lżej zwycięstwo z handi i over.

Co do gry na faworytów, to jak narazie jedynie Szwedzi zawiedli. Poza tym zwycięstwa Niemców, Portugalczyków, Czechów, Włochów itd. itp. Czyli wszystko zgodnie z planem. Dzisijaj Brazylia win

#585023 13/06/2006 12:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Panie Bezdomny, jezeli wklejasz gotowce z "netu" to wypadałoby chociaż podać źródło. A tak ktoś może przypadkowo pomyśleć, że jest to Twoja autorska wypowiedź. Poza tym nie mam uwag i zgadzam się, że Brazylia jest faworytem w każdym meczu. Pozdrawiam i życzę wygranych.

#585024 13/06/2006 14:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
mozna zagrac za mala stawke na Chorwacje, ze bedzie miala wiecej rzutow roznych po kursie 3,6 w toto w Brazyli boczni obroncy nie beda sie za czesto podlaczac, bo sa starzy i nie beda mieli tyle sil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozatym wiekszosc akcji bedzie szla przez R10, ktory lubi grac sordkiem, indywidualne akcje i prostopadle pilki. A Chorwaci beda grac bokami na Prso. Pozatym Carlos bedzie pewnie sie spoznial z interwencjami, moze nie bedzie dopuszczac do strzalow ale pilki bedzie wybijal na rogi.

#585025 13/06/2006 18:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Bez dwóch zdań BRAZYLIA.

Ale mój typ na ten mecz za prawdziwą stawkę to

Brazylia -1,5 stwaka 1,95

Pozdrawiam LART

#585026 13/06/2006 18:32
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Bez dwóch zdań BRAZYLIA.

Ale mój typ na ten mecz za prawdziwą stawkę to

Brazylia -1,5 stwaka 1,95

Pozdrawiam LART


Cholerny brak edycji. Oczywiście nie za stawke tylko kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, 11kera11, JelineK, betowiec), 1,050 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,937
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1