Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
#585047 18/06/2006 08:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
Panowie a co myślicie o zagraniu dwóch underów w meczu Japonia-Chorwacja i Francja-Korea Płd po kursach 1.70 i 1.80 za grubszą stawkę na jednym kuponie. Jak dla mnie mecz dla Japonczyków i Chorwatów poniekąd ostatniej szansy a więc o otwartej grze nie ma raczej mowy, bardziej granie z kontry lub zaskoczenie przeciwnika strzałem z dystansu a co ztego wynika mało bramek weim jak gra Chorwacja ale myśle że ten mecz raczej tak wyglądać nie będzie jak z Brazylią , Japonia to nie byle słabeusz, bardzo trudny mecz jeśli chodzi o typowanie 1x2. Francuzi , ponieważ Korea 3 punkty już ma a Francja ma tylko 1 a wiec Korea raczej skupi się na defensywie (mówie raczej bo pewien to chyba nikt nie jest jak zagra Korea w tym meczu) i obronie remisu mając w perspektywie "słabszy mecz" ze Szwajcarią (która w moim odczuciu jest jednak lepsza od Żab) a Francuzi będą starali się za wszelka cenę zdobyć gola ażeby wywieźć 3 punkty. Gdy ustrzelą sytuacja raczej odwróci się. 1-0 dla żab bardzo możliwe. Prosze o komentarz co wy o tym sądzicie i z góry dzięki.

Wczoraj 3 undery, ze statystycznego punktu widzenia to raczej niemozliwe, a kursy nie takie powalajace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />, ja tam bede siepal na overy, ale tylko ze wzgledu na statystyke. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#585048 18/06/2006 08:02
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
A ja bym sobie odpuścił choćby przez stwierdzenie "za grubszą stawkę na jednym kuponie"...Dla mnie to sport ekstremalny grać za grubszą kase takie typy...

#585049 18/06/2006 08:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 40
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 40
Quote
Quote
Panowie a co myślicie o zagraniu dwóch underów w meczu Japonia-Chorwacja i Francja-Korea Płd po kursach 1.70 i 1.80 za grubszą stawkę na jednym kuponie. Jak dla mnie mecz dla Japonczyków i Chorwatów poniekąd ostatniej szansy a więc o otwartej grze nie ma raczej mowy, bardziej granie z kontry lub zaskoczenie przeciwnika strzałem z dystansu a co ztego wynika mało bramek weim jak gra Chorwacja ale myśle że ten mecz raczej tak wyglądać nie będzie jak z Brazylią , Japonia to nie byle słabeusz, bardzo trudny mecz jeśli chodzi o typowanie 1x2. Francuzi , ponieważ Korea 3 punkty już ma a Francja ma tylko 1 a wiec Korea raczej skupi się na defensywie (mówie raczej bo pewien to chyba nikt nie jest jak zagra Korea w tym meczu) i obronie remisu mając w perspektywie "słabszy mecz" ze Szwajcarią (która w moim odczuciu jest jednak lepsza od Żab) a Francuzi będą starali się za wszelka cenę zdobyć gola ażeby wywieźć 3 punkty. Gdy ustrzelą sytuacja raczej odwróci się. 1-0 dla żab bardzo możliwe. Prosze o komentarz co wy o tym sądzicie i z góry dzięki.


Wczoraj 3 undery, ze statystycznego punktu widzenia to raczej niemozliwe, a kursy nie takie powalajace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />, ja tam bede siepal na overy, ale tylko ze wzgledu na statystyke. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Wszystko się zgadza tyle że na overy kursy są prawie identyczne 1.80-1.80 i 1.70-1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Więc ja chyba opstaje przy takim rozwiązaniu jak wcześniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#585050 18/06/2006 08:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Co do Japonia - Chorwacja to over bardzo prawdopodobny (chyba grali w 98 roku i wtedy bylo 0-0), ale ostatni mecz mowi sam za siebie prowadzenie 1-0 i 3 szybko stracone bramki. Chorwaci z ladnej strony pokazali sie w meczu z Brazylia wiec nie sadze zeby Japonia sprawila niespodzianke. Mimo wszystko na tych MS slabe druzyny juz nie raz pokazywaly, ze potrafia nawiazac równa walke - jak dla mnie granie over/under to troche loteria.
Co do Braz. to nie bede sie rozpisywal na jej temat, ale w tej fazie nie wyobrazam sobie innego rozstrzygniecia jak ich zwyciestwo.

#585051 18/06/2006 08:15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Quote
Quote
Quote
Panowie a co myślicie o zagraniu dwóch underów w meczu Japonia-Chorwacja i Francja-Korea Płd po kursach 1.70 i 1.80 za grubszą stawkę na jednym kuponie. Jak dla mnie mecz dla Japonczyków i Chorwatów poniekąd ostatniej szansy a więc o otwartej grze nie ma raczej mowy, bardziej granie z kontry lub zaskoczenie przeciwnika strzałem z dystansu a co ztego wynika mało bramek weim jak gra Chorwacja ale myśle że ten mecz raczej tak wyglądać nie będzie jak z Brazylią , Japonia to nie byle słabeusz, bardzo trudny mecz jeśli chodzi o typowanie 1x2. Francuzi , ponieważ Korea 3 punkty już ma a Francja ma tylko 1 a wiec Korea raczej skupi się na defensywie (mówie raczej bo pewien to chyba nikt nie jest jak zagra Korea w tym meczu) i obronie remisu mając w perspektywie "słabszy mecz" ze Szwajcarią (która w moim odczuciu jest jednak lepsza od Żab) a Francuzi będą starali się za wszelka cenę zdobyć gola ażeby wywieźć 3 punkty. Gdy ustrzelą sytuacja raczej odwróci się. 1-0 dla żab bardzo możliwe. Prosze o komentarz co wy o tym sądzicie i z góry dzięki.


Wczoraj 3 undery, ze statystycznego punktu widzenia to raczej niemozliwe, a kursy nie takie powalajace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />, ja tam bede siepal na overy, ale tylko ze wzgledu na statystyke. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Wszystko się zgadza tyle że na overy kursy są prawie identyczne 1.80-1.80 i 1.70-1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Więc ja chyba opstaje przy takim rozwiązaniu jak wcześniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

no np. w BF masz 1.72 - 2.36 w japoni i podobnie z francja wiec roznica jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#585052 18/06/2006 09:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
[Linked Image] [color:"blue"]Japonia [/color] [fifa.com] - [color:"blue"]Chorwacja [/b][/color] [fifa.com] [Linked Image]

Przed nami mecz w grupie F. Chorwacja która w pierszym meczu bardzo ładnie zaprezentowała się w meczu z Brazylia choć przegrali 0;1 , podejmuje drużyne Japoni. Gospodarze ost. MŚ w pierwsyzm meczu ulegli Australi 1:3 wygrywając jeszcze na 6 min przed końcem 1:0.Chorwaci wczesniej ulegli Hiszpani 0:1 a wcześniej doznali porazki z Polska wtedy każdy miał okazje zobaczyć ta druzyne w akcji.Japonia zaś wczesniej wygrała 1:0 z Malta i zremisowała 2:2 z Niemcami.faworytem tego spotkania jest Chorwacja chociarz niebędzie łatwo o zwyciestwo.Obie druzyny jak dotąd spotkały się dwu krotnie raz wygrała Japonia 4:3 a drugi raz Chorwaci 1:0.

[Linked Image]
Norymberga - stadion na którym dziś zagraja te zespoły

#585053 18/06/2006 09:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Prawde mowiac to chcialem zagrac dzis tripla underowego na wszystkie trzy dzisiejsze mecze, ale kiedy uzmyslowilem sobie ze 4 poprzednie mecze to undery to dalem sobie z tym pomyslem spokoj.

#585054 18/06/2006 09:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Ciężka sprawa z tymi uderami rzeczywiście. Chociaż myśle ze 2 z 3 mogą na pewno wejść. Od kilku dni "chodzi za mną przeczucie" o zwycięstwie Brazylii 2:0 i Francji 1:0...więc underki.

Gorzej z Chorwacją o której kompletnie nie wiem co myśleć i zaden wynik nie bedzie tu dla mnie dużym zaskoczeniem.

#585055 18/06/2006 10:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
Ciężka sprawa z tymi uderami rzeczywiście. Chociaż myśle ze 2 z 3 mogą na pewno wejść. Od kilku dni "chodzi za mną przeczucie" o zwycięstwie Brazylii 2:0 i Francji 1:0...więc underki.

Gorzej z Chorwacją o której kompletnie nie wiem co myśleć i zaden wynik nie bedzie tu dla mnie dużym zaskoczeniem.

Ja tam mysle, ze jednak 2/3 to overki wyjda, Brazylia wcale nie musi wygrac do 0, straca pierwsi i over gotowy:), co do Francji to jak widzimy podejscie faworytow jest rozne do meczu ze slabszymi na tym Mundialu, ale Francja miala 0:0 i chyba bedzie grala na maxa i do konca. Co do Chorwacji to ja gram over- raczej ze wzgledu na Azjatow, ktorzy nie grzesza obrona, a i w ataku sa nienajgorsi. Poza tym faktycznie 4 ostatnie mecze to undery, wiec Croatia to juz MUSI byc over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#585056 18/06/2006 10:52
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
Japonia -Chorwacja
Zgadzam sie z bukmacherami,ze faworytem tej konforntacji beda Chorwaci.Kurs jednak na ekipe Japoni wydaje mi sie byc jednak przesadzony.Druzyny prezntuja podbny poziom.Wydaje mi sie,ze mozemy sie spodziewac raczej wyrównanego spotkania.

#585057 18/06/2006 10:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Witam.A ja dzisiaj się nie bede bawił w under/over tylko zagram że Brazyli wygra 2 bramkami.Fak t Australia pokazała się z dobrej strony w pierwszym meczu.Tylko że to był tylko Japonia.3 pkt są.Ale wiadomo ze najważniejszy mecz to bedzie z Chorwacja.Brazylia po pierwszym troszke słabym meczu powinna wkońcu pokazać na co ją stać i dzisiaj zapewnić sobie spokojny awans.Tak wiec Brazyli z handi Pozdrawiam

#585058 18/06/2006 11:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Holenderski selekcjoner reprezentacji Australii Guus Hiddink rozważa możliwość posadzenia na ławce rezerwowych Vince'a Grella, Craiga Moore'a, Johna Aloisiego i Tima Cahilla. Wszyscy oni w spotkaniu z Japonią (3:1) otrzymali żółte kartki. Hiddink obawia się, że kolejne upomnienia wykluczą ich z gry przeciwko Chorwacji.

Trener ma się o kogo troszczyć, ponieważ Cahill (dwie) i Aloisi to strzelcy bramek z Japonią. A spotkanie z Chorwatami będzie zapewne grą o drugie miejsce w tabeli, premiowane awansem.
"Nie podjąłem jeszcze decyzji. Zastanawiam się, czy dać odpocząć zawodnikom zagrożonym absencją w spotkaniu z Chorwacją" - powiedział.

źródło onet.pl

Morał taki, że Australia wyjdzie zagrać ostro i jedynie walką i ambicją będzie mogła stawic czoła Brazylii. Totomix daje 1.40 na to, że Australijczycy będą mieli więcej żółtych kartek od Brazylii, która nie gra na pograniczu zółtych kartek tak jak ich dzisiejsi rywale.. Hiddink chce ich oszczedzić, bo taktyka jaka chce zastosować, 'ostra gra' moze wykluczyc kilku podstawowych zawodnikow wlasnie przed meczem z Chorwacją. Ten mecz będzie sedziowal Markus Merk, ktory lubi wyjmować z kieszeni kartoniki. W Brazylii przecinają grę Emerson i Ze Roberto. To Oni narazeni sa najbardziej na zolte kartki. Ten pierwszy zarobil juz kartke (jako jedyny) w meczu z Chorwacja i nie bedzie szalał.. mam nadzieje.. Typ bardzo realny

Czy ktoś posiada informacje kto bedzie sedziowal mecze CRO-JPN i FRA-KOR ??

#585059 18/06/2006 11:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Czy ktoś posiada informacje kto bedzie sedziowal mecze CRO-JPN i FRA-KOR ??

CRO-JPN: Frank De Bleeckere (Belgium)
FRA-KOR: Benito Archundia (Mexico)

#585060 18/06/2006 11:44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
NO rzeczywiście w tym spotkaniu Australijczycy powinni dostać więcej kartoników, chociaż takimi rzeczami, jak kartki, rzuty rożne etc. nigdy nic nie wiadomo więc ja osobiście stronię od grania takich typów.

#585061 18/06/2006 12:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
kuerten wyczysc skrzynke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeszcze na oficjalnej stronie jest zapowiedz kazdego meczu i tam sa sedziowie

http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/index.html

#585062 18/06/2006 12:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Japonia - Chorwacja

Wiecej wykroczen:
Typ: Chorwacja
Kurs 2.20
betsson 1/10

Zakład z gatunku tych co by piwko lepiej smakowało podczas smakowało podczas ogladania spotknia. Dla obydwu druzyn mecz niezwykle wazny. Za tym zdarzeniem przemawia to, ze Japonia gra hmmm jakby to napisac bardziej z polotem. Ustepuja warunkami fizycznymi wiec czasto moga niewytzrymywac meskiej walki i sie "kłasc". Chorwacja grała bardzo twardo przeciwko Brazyli czesto faulujac, tym razem napewno zagraja z podobnym zebem i napewno niebeda odstawiac nogi.

Długo zastanawiałem sie jeszcze nad typem under 2.5 zółtek do przerwy. Jednak tak wiele rzeczy mi przemawia za tym typem, ze az zrezygnowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poprostu niemogłem sie dopatzrec, zadnego ale z doswiadczenia wiem, ze wowczas czesto typ niesiada.
Zagrałem natomiast Pierwsza drużyna, która zdobędzie bramkę
"
Typ: Chorwacja kurs 1.50. 2/10

#585063 18/06/2006 12:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Australia 4 CAHILL Tim AMC *** OUT
Australia 3 MOORE Craig DC *** OUT
Australia 13 GRELLA Vince DM *** OUT
Australia 15 ALOISI John SC * OUT

z australii cahill i aloisi strzelali bramki z japonia

dziś neizagraja , trener oszczedza ich pewnie przed meczem z Chorwatami

#585064 18/06/2006 14:03
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Francja - Brazylia
Wirtualny mecz dnia. Wynik zostanie określony na podstawie liczby bramek strzelonych odpowiednio przez obie drużyny. 2 @1.77 Unibet 10/10

No prosze Panstwa mamy piekny typek. Brazylia dzis zagra przeciw mocno oslabionej Australii. Wydaje sie, ze 2 gole dla Brazylii to minimum. Z drugiej strony zakladu Francja, ktora nie strzelila nawet gola od 4 meczow na mistrzostwach swiata.
0 w Korei w 3 meczach i 0 w Niemczech. Naprawde sukcesem bedzie nawet 1:0 dla Francji, ktora grala bardzo slabo ze Szwajcarami.

#585065 18/06/2006 14:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
No no proszę, w Unibet nie gram, przyznam się że ciekawa sprawa a i kurs na Brazylię ładny i kuszący. Na pewno nie jest to nic pewnego bo w końcu rozpatrujemy typ w perspektywie dwóch różnych spotkań, ale moje zdanie jest takie ze Francja wygra 1:0, Brazylia zaś 2:0 więc typek fajny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#585066 18/06/2006 15:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Takie zaklady sa w profie i w STS pod nazwa pojedynek

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, forty, rafal08, aker, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,868 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,351
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1