|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Witam!Bylbym wdzieczny jezeli ktos moglby mi podac link do starego tematu o canbecie.Jaka jest oplata za wyplate na karte??pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Witam!Nikt nie odpowiada ,czy to znaczy ,ze nie bylo tematu o canbecie??Jezeli ktos u nich gra to moze moglby sie podzielic wrazeniami.Support napisal mi ,ze wyplaty na konto sa darmowe+minimalnie 30$.Wyglada bardzo prosto ,milo i przyjemnie.pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Witam przylaczam sie do prosby o link do starego tematu, ktory byl po pamietam ze byl:) a jesli przepadl, to tych ktorzy u nich graja prosze o info o tym buku, glownie chodzi o wplaty/wyplaty, czym mozna wplacac czym wyplacac, bo ze buk pewny to rzecz pewna:) pozdrowka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Dostalem maila od supportu i sprawa wyglada tak:wplata karta minimum 30$,wyplata na konto bankowe powyzej 300$ darmowa,a ponizej tyle ile bank pobiera(mbank na przyklad 1zl).Wyglada pewnie,ale chetnie bym cos wiecej uslyszal od ludzi ktorzy maja tam konto.pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Witam wielkie dzieki Stachu za linki niestety wiele rzeczy sie juz zdążylo pozmieniac, ktos kto gra na biezaco w Canbet prosze o pomoc chodzi mi o metody wplat i ich koszta, np czy mozna ekarta i ile wowczas pobieraja oraz o wyplaty, na co najlepiej wyplacic, czyli najtaniej:) wiem ze depozyt i wyplate mozna robic netellerem ale tez nei wiem ile pobieraja za to dzieki za odpowiedz pozdrowka
|
|
|
Link skopiowany do schowka