Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#585192 16/06/2006 20:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Coś cienko z tym Meksykiem 83' i 0-0 :/

Bonus: Unibet
#585193 17/06/2006 04:51
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Siedemnastego czerwca, o godz. 21.00, na stadionie Fritza Waltera w Kaiserslautern odbędzie się mecz Włochy - USA w grupie E piłkarskich mistrzostw świata. To może być pożegnanie Amerykanów z niemieckim turniejem.

Na inaugurację MŚ Włosi pokonali Ghanę 2:0, a zespół Stanów Zjednoczonych przegrał z Czechami 0:3.
Prawdopodobnie włoski selekcjoner Marcello Lippi dokona jednej zmiany w wyjściowej jedenastce - na prawej obronie zamiast Cristiana Zaccardo zagra Gianluca Zambrotta.

Prognozowane składy:

Włochy (4-3-1-2):
1-Gianluigi Buffon (61-0); 19-Gianluca Zambrotta (52-1), 13-Alessandro Nesta (75-0), 5-Fabio Cannavaro (94-1), 3-Fabio Grosso (18-1); Daniele De Rossi (18-3), 21-Andrea Pirlo (25-5), 20-Simone Perrotta (25-1); 10-Francesco Totti (52-8); 9-Luca Toni (19-7), 11-Alberto Gilardino (15-7).
Trener: Marcello Lippi.

USA (4-4-2):
18-Kasey Keller (94-0); 7-Eddie Lewis (71-8), 22-Oguchi Onyewu (15-1), 23-Eddie Pope (81-8), 6-Steve Cherundolo (36-1); 15-Bobby Convey (40-1), 10-Claudio Reyna (110-8), 4-Pablo Mastroeni (49-0), 17-DaMarcus Beasley (59-12); 21-Landon Donovan (82-25), 20-Brian McBride (93-30).
Trener: Bruce Arena.

Wcześniej dwukrotnie rywalizowali ze sobą w finałach MŚ:
27.5.1934: Włochy - USA 7:1
14.6.1990: Włochy - USA 1:0

Siedemnastego czerwca, o godz. 18.00, na Rhein-Energie-Stadion w Kolonii odbędzie się mecz Czechy - Ghana w grupie E mistrzostw świata. O wyniku może zadecydować postawa piłkarzy... mistrza Anglii Chelsea Londyn - bramkarza Petra Cecha (Czechy) i pomocnika Michaela Essiena (Ghana).
Na inaugurację turnieju Czesi wygrali z Amerykanami 3:0, a Ghana przegrała z Włochami 0:2. - Ghana ma wielu zawodników w składzie, dla których zdobycie gola nie jest problemem. Niebezpieczni są zwłaszcza jej pomocnicy. Z nami będą chcieli za wszelką cenę wygrać, bowiem mają na koncie już jedną przegraną. My z kolei też marzymy o trzech punktach. Z awansem nie chcemy czekać do ostatniej potyczki grupowej, z Włochami - dodał czeski bramkarz.

W ekipie Czech nie zagrają kontuzjowani napastnicy Jan Koller i Milan Baros. Trener Karel Brueckner ma też inne zmartwienia. - Vratislav Lokvenc, Tomas Rosicky, David Rozehnal i Zdenek Grygera muszą uważać, bowiem już mają po jednej żółtej kartce. Druga będzie oznaczała absencję w kolejnym meczu - powiedział.

- Wierzę, że osiągniemy lepszy rezultat niż na inaugurację z Włochami. Treningi strzeleckie mamy codziennie. Musimy zwrócić szczególną uwagę na Nedveda, chociaż groźni są też inni Czesi. Silny jest ich bramkarz, czterech obrońców, czterech pomocników i dwóch napastników! Oni jako ekipa są silni. Poza tym wiele zespołów w mistrzostwach przewyższa nas... wzrostem - stwierdził selekcjoner reprezentacji Ghany Ratomir Dujkovic.

Pomocnik Sulley Muntari przyznał, że po przegranej z Włochami nie spał najlepiej. - W sobotę czeka nas mecz ostatniej szansy - mówi.

Prognozowane składy:

Czechy (4-5-1):
1-Petr Cech (42-0); 2-Zdenek Grygera (42-1), 6-Marek Jankulovski (49-1), 22-David Rozehnal (23-0), 21-Tomas Ujfalusi (49-2); 4-Tomas Galasek (50-1), 11-Pavel Nedved (88-18), 8-Karel Poborsky (116-8), 10-Tomas Rosicky (55-17), 20-Jaroslav Plasil (15-1); 12-Vratislav Lokvenc (73-14).
Trener: Karel Brueckner.

Ghana (4-4-2):
1-Richard Kingston (34-0); 15-John Paintsil (22-0), 4-Samuel Kuffour (59-3), 5-John Mensah (34-0), 6-Emmanuel Pappoe (28-0); 11-Sulley Muntari (17-5), 8-Michael Essien (18-4), 10-Stephen Appiah (43-11), 18-Eric Addo (7-0); 3-Asamoah Gyan (14-8); 14-Matthew Amoah (17-7).
Trener: Ratomir Dujkovic.

#585194 17/06/2006 04:53
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516





Siedemnastego czerwca, o godz. 15.00, na Stadionie Leśnym we Frankfurcie n. Menem odbędzie się mecz Portugalia - Iran w grupie D piłkarskich mistrzostw świata. Faworytem są wicemistrzowie Europy.

Na inaugurację turnieju Portugalia wygrała z Angolą 1:0, a Iran przegrał z Meksykiem 1:3. Przed sobotnim spotkaniem chorwacki trener Iranu, Branko Ivankovic, zapowiada zmiany w ustawieniu zespołu.

- Portugalia jest bardzo doświadczoną drużyną. My nie jesteśmy faworytem, ale nasza taktyka będzie odpowiadała randze meczu. Bardzo liczę na młodych graczy - powiedział Ivankovic, którego interesują tylko trzy punkty. Nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Ali Daei i Ferydoona Zandiego.

- Sobotnia konfrontacja będzie dla obu ekip jak finał mistrzostw świata - prognozuje doświadczony portugalski pomocnik Luis Figo. W przypadku wygranej wicemistrzowie Starego Kontynentu z 2004 roku mogą zapewnić sobie awans do dalszej fazy turnieju. W 1986 i 2002 roku odpadli z MŚ po rozgrywkach grupowych.

- Iran przegrał pierwsze spotkanie, ale - zwłaszcza w pierwszej połowie - prezentował się dobrze. Imponował mi szybkością i siłą w ofensywie - dodał pomocnik Costinha.

W składzie Portugalii prawdopodobnie po przerwie pojawi się Deco, który z powodu kontuzji nie grał z Angolą. Pod znakiem zapytania stoi występ skrzydłowego Cristiano Ronaldo.

Prognozowane składy:

Portugalia (4-4-2)
1-Ricardo (50-0); 13-Miguel (29-1), 16-Ricardo Carvalho (25-1), 5-Fernando Meira (31-2), 14-Nuno Valente (24-1); 8-Armando Petit (37-4), 18-Maniche (32-4), 11-Simao Sabrosa (44-9), 7-Luis Figo (121-32); 17-Cristiano Ronaldo (33-11); 9-Pauleta (83-47).
Trener: Luiz Felipe Scolari

Iran (4-2-3-1)
1-Ebrahim Mirzapour (65-0); 13-Hossein Kaebi (45-1), 5-Rahman Rezaei (44-3), 4-Yahya Golmohammadi (70-5), 20-Mohammad Nosrati (45-3); 6-Javan Nekonam (72-12), 14-Andranik Teymourian (8-1); 2-Mehdi Mahdavikia (90-11), 9-Vahid Hashemian (29-11), 8-Ali Karimi (91-33); 15-Arash Borhani (21-8).
Trener: Branko Ivankovic

#585195 17/06/2006 07:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
[b]*Dodaj tylko,że analiza jest wzięta ze strony www.seriea.pl [seriea.pl] z szacunkiem dla czyjejś pracy.Pozdrawiam[/i]

#585196 17/06/2006 08:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 13
Portugalia - Iran 1

Widzę tylko jedno rozwiązanie - Portugalia pewnie wygrywa z ambitnym, ale słabym Iranem i dzisiaj zapewnia sobie awans do 1/8 finału.


Portugalia - Iran 1/1 za średnią stawkę

Portugalczycy podobnie jak z Angolą ruszą od pierwszych minut do ataku i powinni w pierwszej połowie strzelić gola.

#585197 17/06/2006 08:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Quote
[b]*Dodaj tylko,że analiza jest wzięta ze strony www.seriea.pl [seriea.pl] z szacunkiem dla czyjejś pracy.Pozdrawiam[/i]

Bezdomny cały czas wkleja czyjeś teksty.
W trakcie MS wziął się za prace plastyczne - wklejanki.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#585198 19/06/2006 15:13
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
Jak narazie zaskakuje mnie postawa Portugalii jednak poiada ona sporo inwidualnosci i pomimo slabszej postawy z nie najslilnijszymi rywalami druzyna ta jest w stanie jeszcze sprawic neispodzianke w tych mistrzostwach.Wydaje mi sie,ze nie pokazali jeszcze tego na co ich stac.Tak naprawde mało jest druzyn,ktore potrafily juz cos udowodnic po 2 rozgranych spotkaniach.Nawet BRazylia gra ponizej oczekiwac...W fazie pucharwoej losy moga potoczyc sie jeszcze roznie i nie mozna odbierac juz szans solidej ekipie POrtugali.

#585199 19/06/2006 18:27
Dołączył: May 2006
Posty: 75
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 75
Jared Borgetti nie zagra w środę, w Gelsenkirchen, w meczu z Portugalią.

źródło [mistrzostwaswiata.pl]

#585200 20/06/2006 19:57
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
Iran-Angola 1....Oglądałem do tej pory wszystkie mecze i musze przyznać ze Angola wyraznie odstaje od reszty...W moim przekonaniu są gorsi nawet od Togo czy Polski.. prawda ze zdobyli punkt ale bylo to raczej wynikiem masy szczęscia i bezmyślnej gry meksyku.Teretycznie gdyby Angola teraz wygrała a Portugalia pokonala Meksyk to Angola ma szanse na awnas .!! Ale ja to widze inaczej..

Irana to ambitna druzyna i trzeba przyznać ze ma kilku ciekawych zawodnikow- Hasehmian...Karimi ..Maghdavikia...Są ambitni i naprawde pech przeszkodzil wywalczyc remis w meczu z meksykiem..Przypominam sobie MS w 1998 kiedy tez grali ost mecz o nic wtedy z USA i wygrali 2-1 .. Myśle ze pieniądze jakie napewno dostaną za zdobycie 3 pnkt ich zmobilizują i spokojnie wygrają bo sa przynajmniej dwukrotnie lepsza druzyną...

#585201 21/06/2006 07:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
Irana to ambitna druzyna i trzeba przyznać ze ma kilku ciekawych zawodnikow- Hasehmian...Karimi ..Maghdavikia...Są ambitni i naprawde pech przeszkodzil wywalczyc remis w meczu z meksykiem..Przypominam sobie MS w 1998 kiedy tez grali ost mecz o nic wtedy z USA i wygrali 2-1 .. Myśle ze pieniądze jakie napewno dostaną za zdobycie 3 pnkt ich zmobilizują i spokojnie wygrają bo sa przynajmniej dwukrotnie lepsza druzyną...


Weź pod uwagę stosunki dyplomatyczne USA i Iranu i to, że ten mecz miał ogromne znaczenie polityczne.

#585202 21/06/2006 08:21
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
zgadza sie ale tu też grają o honor no bo mieć 0 punktów w tak słabej grupie o czymś świadczy

#585203 21/06/2006 08:31
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Jezeli Iran zagra nawet na 80-90 % to pojedzie druzyne amatorow gdzie ani bramkarz ani wysuniety napastnik nie maja klubow... Angola poza ambicja nic nie pokazala.
Ich remis z Meksykiem to przeciez byl pokaz nieudolnosci Meksoli, a nie ich jakas niezla gra. Gdyby w Meksyku gral jakis sredniej klasy napastnik typu Boazerio, spokojnie wygraliby...
Jedynie motywacja bedzie dzis po stronie Angoli, ale moze byc tak, ze 0 0 w meczu Meksyk Portugalii zniecheci ich i Iran puknie im z szybkiej kontry 1-2 bramki.

#585204 21/06/2006 08:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
To będzie tak jak z Trynidadem jak sie bronia to jeszcze jest o.k ale jak sie już otworza bo będą potrzebowali punktów to Iran ich wypunktuje.

Po takim kursie można to stawiać według mnie to że Angola ma jeszcze cien nadziei na awans nie zmienia faktu że jest to zespół słaby a Iran ma doświadczenie na takich imprezach i nie będzie chciał wrócić bez punktów.

Ja tutaj nawet za dużo argumentów nie potrzebuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#585205 21/06/2006 08:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
Kurwa Panowie... Nie sprawdzałem kursów i sobie mówię, że jak będzie więcej niż 1,7 na Iran to biorę. Wchodzę na stronę syfa i patrzę a tu kurs 2,50!!!!!!!!!!!!! Przy takim kursie biorę za 5/10. Podobnie, jak poprzednik. Chyba nie potrzeba zbyt wielu argumentów. Iran ma dobry skład i wrócić bez punktów nie będzie chciał a jak dla mnie tylko pechem nie przejdą do następnej fazy, bo zarówno w meczu z Meksykiem, jak i Portugalią nie byli dużo słabszym rywalem. Kibicowałem im w obu tych spotkaniach, ale niestety muszą się pożegnać z turniejem. To, że są lepsi od Angoli jest dla mnie niepodważalne. Będzie to mecz podobny do wczorajszego Polski z Kostaryką. Z tym, że Iran gra całkiem nieźle w porównaniu do Polski a Angola mimo wszystko wydaje mi się, że jest zespołem słabszym nawet od Kostaryki.

Przy kursie 2,50 biorę!

2,5 @ 5/10

#585206 21/06/2006 09:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
na stronie stsu jest 2.4 na iran!!!

#585207 21/06/2006 09:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
Znalazłem jeszcze jeden ciekawy zakład.
Iran - Angola +1,5 (1) @ 5.00 !

Za drobne (czyt. 10 - 20zł.) można śmiało walić. 2-0, 3-1 (choć wątpie by Angola bramkę strzeliła) jest bardzo prawdopodobne. Jeśli wygrają to, jak dla mnie już dwoma bramkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Piękne prezenty dają nam dzisiaj buki.

#585208 21/06/2006 09:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Jesli chodzi o Portugalie to oni na pewno nie beda kalkulowac bo i tak nie maja wplywu na to z kim zagraja bo karty rozdaja Argentyna i Holandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#585209 21/06/2006 10:10
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Portugalia i Meksyk zagrają w środę na stadionie Arena AufSchalke w Gelsenkirchen w meczu na szczycie grupy D piłkarskich mistrzostw świata. Portugalczycy z kompletem punktów już uzyskali awans, Meksykanom do zakwalifikowania się do 1/8 finału brakuje punktu.

W kolejnej fazie pierwsze dwa zespoły grupy D trafiają na Holandię lub Argentynę. Portugalczycy nie ukrywają, że woleliby grać z Holendrami, których przed dwoma laty pokonali 2:1 w półfinale mistrzostw Europy.

Drużyna Portugalii awansowała do drugiej rundy MŚ po raz pierwszy od 1966 roku, kiedy doszła aż do półfinału (przegrała z Anglią, późniejszymi mistrzami świata). - Przez 40 lat nie mogliśmy się przebić do najlepszej szesnastki. Ale to jeszcze nie jest sukces - mówi rozgrywający Deco.

Zawodnik Barcelony oraz pomocnik Costinha i napastnik Pauleta mają po jednej żółtej kartce. Trener Luiz Felipe Scolari powiedział, że da im odpocząć w konfrontacji z Meksykiem. Dzięki temu w 1/8 finału zagrają z czystym kontem.

Meksyk zakładał, że do kolejnej rundy awansuje już po dwóch meczach. Jednak po zwycięstwie z Iranem przyszedł bezbramkowy remis z Angolą i podopieczni Ricardo La Voly muszą szukać punktu w środowym spotkaniu. W przypadku porażki mogą wyprzedzić ich właśnie Angolańczycy.

- Nie martwię się poprzednim meczem. Nie strzeliliśmy co prawda bramek, ale graliśmy dobrze. Jeżeli w środę wypadniemy podobnie to będziemy w drugiej rundzie - mówi La Volpe, który będzie musiał obejść się bez kontuzjowanego napastnika Jareda Borgettiego.

Prawdopodobne składy:

Portugalia (4-2-3-1)
1-Ricardo - 13-Miguel, 16-Ricardo Carvalho, 5-Fernando Meira, 14- Nuno Valente; 8-Armando Petit, 18-Maniche - 17-Cristiano Ronaldo, 7- Luis Figo, 11-Simao Sabrosa - 21-Nuno Gomes.

Meksyk (5-3-2)
1-Oswaldo Sanchez - 16-Mario Mendez, 4-Rafael Marquez, 5-Ricardo Osorio, 3-Carlos Salcido, 14-Gonzalo Pineda - 6-Gerardo Torrado, 7- Antonio Naelson "Zinha", 8-Pavel Pardo - 10-Guillermo Franco, 19-Omar Bravo.

#585210 21/06/2006 10:11
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Angola, debiutująca w piłkarskich mistrzostwach świata, stoi przed historyczną szansą awansu do 1/8 finału. Warunkiem jest zwycięstwo w środę na Zentralstadionie w Lipsku z Iranem i porażka Meksyku z Portugalią.

W takim przypadku Angolańczycy i Meksykanie będą mieli po cztery punkty. O tym, który zespół zajmie drugie miejsce w tabeli zadecyduje lepszy bilans bramkowy. Po dwóch kolejkach Portugalia ma sześć, Meksyk cztery i Angola jeden punkt. Iran jest bez punktu i już odpadł z turnieju.

W poprzednich meczach prowadzący Angolę trener Luis Oliveira Goncalves grał systemem 4-5-1, który nie przyniósł zdobyczy strzeleckich. Dlatego w środę obok Akwy szkoleniowiec wystawi prawdopodobnie w ataku Mantorrasa.

Angola, choć to kraj bogaty w ropę naftową, jest spustoszona przez wojnę domową, która trwała 27 lat. Zakończyła się w 2002 roku. - Mamy nadzieję, że dobre mecze na mistrzostwach poprawią wizerunek kraju i dadzą trochę radości naszym rodakom - mówi bramkarz Joao Ricardo.

Iran zapowiada mocne uderzenie na pożegnanie z turniejem i walkę o zachowanie twarzy. Podopieczni Bramko Ivankovica chcą odnieść drugie zwycięstwo w trzecim starcie w MŚ (w 1998 roku pokonali USA 2:1).

Odpadnięcie Iranu z turnieju oznacza, że do Niemiec nie przyjedzie prezydent Mahmoud Ahmadineżad, który zapowiedział, że pojawi się na stadionach MŚ jeżeli reprezentacja awansuje do drugiej rundy.

Przed przyjazdem Ahmadineżada na mecz Iran - Meksyk demonstrowało w Norymberdze ponad 1200 osób. Prezydent Iranu w ostatnich miesiącach oświadczył kilkakrotnie, że holokaust był "mitem", wymyślonym przez Zachód, by usprawiedliwić powstanie państwa Izrael. Ahmadineżad mówił też, że Izrael powinien zostać zmieciony z mapy.

Prawdopodobne składy:

Angola (4-5-1)
1-Joao Ricardo - 20-Loco, 3-Jamba, 5-Kali, 21-Delgado - 17-Ze Kalanga, 15-Rui Marques, 7-Figueiredo, 11-Mateus, 14-Mendonca - 10- Akwa.

Iran (4-5-1)
1-Ebrahim Mirzapour - 13-Hosein Kaebi, 5-Rahman Rezaei, 3-Sohrab Bakhtiarizadeh, 20-Mohammad Nosrati - 2-Mehdi Mahdavikia, 8-Ali Karimi, 7-Ferydoon Zandi, 21-Mehrzad Madanchi, 14-Andranik Taymoorian - 9-Vahid Hashemian.

#585211 21/06/2006 10:12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Nawiązując do meczów z wczoraj (Niemcy - Ekwador i Anglia - Szwecja) w tym meczu może także być mało kartek w wymienionych przezemnie meczach było odpowiedznio 2 i 3 także undery 4,5 jak w masło po kursach 1.67. W tym meczu także nie powinno być więcej kartek choć obawiam się Lubosz Michała bo w pierwszym meczu co sedziował na MŚ z tego co znalazłęm pokazał 7 kartek.
Innym zakładem, na który się skuszę to będzie że obie drużyny strzelą po kursie 2.00 w betssonie.
Wydaje mnie się, że obie drużyny zagrają na luzie gdyż to one zagrają w 1/8 i wynik moze być taki sam jak Anglia - Szwecja. Także i over 2,5 gola też wielce prawdopodobny

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, $-man, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, rafal08, Sensei, alfa, kamel, burbon, 11kera11, betowiec), 2,799 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,529
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1