|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195 |
Witam szukam jakiegos dobrego specjalisty w tym zakresie. Pomocy potrzebuje moja zona uwazam ze ma depresje i nie wiemy jak sobie z tym poradzic. Moze znacie dobrego lekarza w tym zakresie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Boniu - ja nie zna mdobrego ale powiem inna rzecz - nie idz na pewno do goscia ktory sie zwie Marek Zawadzki. To jest niezly popraniec - uwaza sie miedzy innymi za krola Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
I specjalnie się zarejestrowałeś, aby to zareklamować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1 |
Znam specjalistkę Marta Melka-Roszczyk. Jest bardzo dobrą panią psycholog, przyjmuje osoby w kaądym wieku- szczegóły tu [ psycholog.w.poznaniu.pl]
|
|
|
Link skopiowany do schowka