Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
#585425 09/06/2006 07:04
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Tak, orły jak zawsze "jedna wielka niewiadoma"

Bonus: Unibet
#585426 09/06/2006 08:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
Ballack jednak bedzie dzis gral // info onet.pl

#585427 09/06/2006 08:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Ja dzisiaj zagram taki dubelek:

Niemcy zachowaja czyste konto - 1.70

W meczu z Kolumbia nasi zachodni sasiedzi zagrali w optymalnym ustawieniu i co najważniejsze ich najsłabsza formacja (obrona) zagrała bardzo poprawnie...

A co do siły rażenia Kostryki... wyniki mówią same za siebie:
region Katalonii ( 0-2 )
amatorzy regionu Hoffenheim (2-3)
Ukraina (0-4)
Czechy (0-1)

Wanchope z Gomezem w ataku mogą budzić popłoch co najwyżej w polskiej reprezentacji...

Polska or X - 1.20
Tu mimo wszystko chyba patriotyzm bierze górę...

GB - Ako - 2.04
Niemcy zachowają czyste konto + Polska or X
7/10

#585428 09/06/2006 08:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
nie ma sensu dzisiaj grac na Polske
browarek (nie jeden) jakies paluszki i zdrowe kibicowanie


ja postawilem dzisiaj na niemcy z hc po bardzo fajnym kursie 1,8 w bf

Ballack gra
Jak nie wygraja z kostaryka to beda mieli nerwy w meczu z Polakami
Jak druzyna ms dostaje baty od wszystkich swoich przeciwnikow w meczach towarzyskich (0:2 z Katalonia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ) to nie ma czego szukac na mistrzostwach
Wanchope? on nawet klubu nie ma
Przypomina mi sie mecz ms 4 lata temu Niemcy-Arabia S 5:0, bedzie podobnie

#585429 09/06/2006 09:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Quote
Przypomina mi sie mecz ms 4 lata temu Niemcy-Arabia S 5:0, bedzie podobnie
było 8:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#585430 09/06/2006 09:27
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
Quote
Przypomina mi sie mecz ms 4 lata temu Niemcy-Arabia S 5:0, bedzie podobnie
było 8:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
eh wiem nie ten klawisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#585431 09/06/2006 09:31
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Quote
nie ma sensu dzisiaj grac na Polske
browarek (nie jeden) jakies paluszki i zdrowe kibicowanie

Przypomina mi sie mecz ms 4 lata temu Niemcy-Arabia S 5:0, bedzie podobnie
oj chyba sporo browarkow wtedy musiales przyswoic bo wynik byl sporo wyzszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#585432 09/06/2006 09:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
Polska - Ekwador

Zawsze wychodziłem z założenia że drużyn którym sie kibicuje sie nie stawia. Ale dzisiaj zerwe z tą zasadą bo podoba mi sie to co dzieje się w polskiej kadrze, mam taką nadzieje ze te wszystkie posunięcia Janasa są przemyślane. Po drugie forma Ekwadoru nie jest imponująca a wręcz słaba no i do tego spory o kase i jakies gwiazdorstwo. To przemawia za Polską, jest tylko jedno ale nie wiadomo co tak naprawde jest u nas w kadrze czy to bedzie nasz mundial czy tez bedziemy sie pakowac 20 czerwca. Tego nie wiedza nawet buki i stad taki dobry kurs. Ja sie skusiłem

Polska-Ekwador
typ:1
Kurs:1,90
Stawka:100 pound
Buk:sportingbet

#585433 09/06/2006 10:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
Niemcy - Kostaryka
Ogólna liczba rzutów rożnych. powyzej 10.5 1.87 expekt

Poland - Ekwador
Ogólna liczba rzutów rożnych. powyzej 10.5 2.10 expekt

Wracam do swojej gry na overy w rzutach rożnych. Grałem tak całe ostatnie mistrzostwa europy i przynosiło to dobry skutek. Niemcy będą napewno ostro atakować a Kostaryka broniąc się napewno coś na róg wybije. W meczu naszych myśle , że jedna i druga drużyna stworzy sobie sytuacje podbramkowe z których mogą być rogi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#585434 09/06/2006 10:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 217
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 217
Quote
Niemcy - Kostaryka
Ogólna liczba rzutów rożnych. powyzej 10.5 1.87 expekt

Poland - Ekwador
Ogólna liczba rzutów rożnych. powyzej 10.5 2.10 expekt

Betsson:
odpowiednio over 9.5 @ 2.00 i over 9.5 @ 1.95

#585435 09/06/2006 11:42
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Dziś rozpoczyna się najważniejsza impreza piłkarska roku i w miarę możliwości będę tutaj zaglądał na forum a jak wypadnie Polska to się okaze lecz nie sądzę że będą jakieś większe kłopoty aby zająć premiowane miejsce i awansować do drugiej rundy.
Dzisiaj moim skromnym zdaniem sądzę, źe Niemcy pod pozytywną presją własnej publiczności zagrają dobry mecz i powinni spokojnie ograć Kostarykę tylko może być trochę na początku nerwowo dopóki nie strzelą pierwszej bramki.
W drugim meczu nasza reprezentacja musi sobie poradzić z Ekwadorem jeśli ten mundial ma mieć dla nas jakieś znaczenie.
Poradzić sobie w meczu to przynajmniej nie przegrać pierwszego spotkania chociaż liczę iż nasza reprezentacja wygra spokojnie ten mecz mądrością w grze taktycznej sprytem i walecznością.
Moje przewidywania co do wyników końcowych na dziś są raczej optymistyczne i nie przewiduje jakiejś niemiłej niespodzianki a już na pewno nie postawiłbym przeciwko Polsce i to nie ze względu na patriotyzm.
Polska reprezentuje federację europejską i jako przedstawiciel tej strefy piłkarskiej ma zagrać dobry mecz a nie odstawiać tragikomedie na scenie ogólnoświatowej jak to w Chorzowie się zdarzyło.
Tak na marginesie to ja nie wiem jak można obstawiać mecz reprezentacji której się kibicuje niepotrzebne podwyższanie i tak już duzego poziomu adrenaliny
Niemcy - Kostryka 1
Polska Ekwador 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#585436 09/06/2006 11:50
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Wiadomo ze sedziowie w razie klopotow Niemcow beda delikatnie im sprzyjac. Tak sobie pomyslalem, ze niemieckie wladze nie chcialyby za szybko pozegnac 300 tysiecy konsumentow z Polski, ktorzy codziennie beda zostawiac tysiace euro. Moze wiec tez w razie koniecznosci sedziowe beda patrzec na nas przychylnie.

#585437 09/06/2006 11:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 47
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 47
Sugerujesz korupcję na mundialu?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#585438 09/06/2006 12:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jaka tam korupcja, tu nie odgwizdac spalonego, tam gwizdnac rzut wolny, takie tam drobnostki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#585439 09/06/2006 12:26
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
[color:"red"] informacja:

Ponieważ jest to temat dotyczący meczów w grupie A, a nie tylko meczu Polska - Ekwador, wszelkich pomeczowych emocjonalnych komentarzy proszę tu nie wpisywać.

Od tego jest temat w dziale "To i Owo" [mecz.org] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]

#585440 09/06/2006 12:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Jako, że w otatnim czasie nie gram niczego co jest zwiazane z pilka nozna (moze poza overami) dzisiaj jednak nadarza sie wysmienita okazja, aby jednak sprobowac swych sil w tej (jak to potwierdzaja wyniki) ciezkiej do grania dyscyplinie sportu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak juz wczesniej wspomnialem gra under/over mimo, iz loteryjna, jest ciekawa i co najwazniejsze opiewa w optymalne kursy, dzisiaj chyba nikogo nie zdziwi moj osobisty typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Postanowilem zagrac over w spotkaniu gospodarzy turnieju z Kostaryką...zastanawialem sie jeszcze nad handi - 0.1 ale kurs na wieksza ilosc bramek w tym spotkaniu wydawal mi sie jednak bardziej korzystny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Szczerze mowiac , nie ukrywam , ze dzis Szwabia jednak rozniesie reprezentacje Kostaryki...naprawde spodziewam sie pogromu , pojejrzewam , ze "piątkę" powinni im spokojnie wpakować , a determinacja i presja beda tutaj nie tyle przeszkadzajka, co olbrzymia motywacja dla naszych zachodnich sąsiadów.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Co tu duzo mowic ja zagralem over w tym meczu grubo, mysle ze nie bede mial wyrzutow sumienia....

Niemcy - Kostaryka over 2.5 kurs 1.72 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

oby nam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#585441 09/06/2006 12:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
a ja wrecz przeciwnie zagralem na under 2.5 po kursie 2.10 w gb.
niemcy pod silna presja kibicow naprzeciwko kostaryki, ktora bedzie sie bronic cala druzyna. jesli niemcy szybko strzela bramke to moze ich byc faktycznie mnostwo, ale podejzewam, ze szwabki beda sie dlugo meczyc i maxymalnie stawiam na 2:0 dla nich.
poza tym jak pokazuje historia, mecze otwarcia nigdy nie przynosily zbyt wielu bramek. na dodatek w nocy mocno nakropilo i mokre boisko moze byc przeszkoda w zdobywaniu bramek zarowno dla jednych, jak i drugich.

#585442 09/06/2006 13:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
no i over w meczu polska vs equador po kursie 2.25 w gb. marna forma obydwu druzyn przed mistrzostwami powinna wskazywac na to, ze mecz bedzie kopanina bez duzej ilosci sytuacji do strzelenia bramki, ale czuje tu jakies 3:2 lub 2:1 - oby dla nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> typ w 100 % "na czuja" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#585443 09/06/2006 13:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
no uwazalbym z tym wysokim wynikiem niemcow,
mecze otwarcia zwykle oscyluja kolo remisu, nawetjesli roznica klas spora teoretycznie, jakkolwiek gospodarze raczej wygraja,

ja puscilem taki dubelek:

Niemcy - Kostaryka typ: 1 kurs: 1,222
Polska - Ekwador typ: DNB kurs: 1,40

patrzac realnie na mecz polakow najbardziej prawdopodobny moim zdaniem jest remis, obie druzyny nie chca przegrac pierwszego meczu, ostatnio obie druzyny raczej kiepskie,
mimo wszystko nasi wydaja sie byc o krok do przodu, tylko czy to wystarczy?

dubelek wydaje sie byc prawdopodobnie trafiony dosc bezpiecznie.

#585444 09/06/2006 13:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />zobaczymy jak to bedzie z tym meczem otwarcia, ja jednak jestem pewien ze w spotkaniu Niemcow z Kostaryka padnie duzo bramek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Oczywiscie ze strony gospodarzy mundialu - beda chcieli sie zaprezentowac na otwarciu z jak najlepszej strony przed wlasnymi kibicami...
Wiem ze presja i oczekiwania...to oczywiste...ale przeciwnik (co tu duzo mowic) nie jest mocarzem...moga murowac bramke to fakt... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ale nikt i nic mnie nie przekona- byc moze sie myle ale uwazam ze Germany dzis pojada z Kostaryka i to dosc konkretnie ich rozwala...zycze sobie tego jak i wszystkim innytm, ktorzy zagrali w tym spotkaniu na over .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pozdrawiam

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, Akhu, $-man, Sensei, rymoholik, forty, 11kera11, rafal08, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1