|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
Powyżej 0.5 Suwon Bluewings v Incheon Utd (Gole)  wielki comeback 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Słoneczko w Warszawie, piękna grillowa pogoda, ale obowiązki wzywają. Nagłośnienie jest zawsze OK, ale nie zawadzi sprawdzić. Warszawa - Warszawa Warszawa - CWKS Legia - Warszawa Warszawa Tak jak mówiłem, wszystko gra, mimo to przepraszam, za chwilowe utrudnienia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2011
Posty: 161 |
Palermo @10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Suwon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Warszawa - Warszawa Warszawa - CWKS Legia - Warszawa Warszawa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Powyżej 0.5 Suwon Bluewings v Incheon Utd (Gole)  wielki comeback 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Powyżej 0.5 Pohang Steelers v Seongnam Chunma (1. połowa - Gole) Pohang Steelers Pohang Steelers v Seongnam Chunma (Wynik końcowy) jazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
legia z hc -1.5 lub nawet -2 to pewka pew na dzisiaj.lechia to nawet nie ma po co wychodzic z szatni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Legia bez Dwaliszviliego ( za kartki ), oraz kontuzjowanych : Wawrzyniaka, Rzeźniczaka i Bereszyńskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Powyżej 0.5 Daegu FC v Busan I Park (Gole) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Witam Akagi jak Legie dzisiaj widzisz? Wiem ze nie grasz ale cos podpowiedziec mozesz 3 pkt potrzebne i nie ma innej mozliwosci Sportowo Legia duzo lepsza , wlasny stadion i doping oczywiscie duzym atutem Lechia walczy o utrzymanie ale pkt beda chyba musieli poszukac gdzie indziej niz na Łazienkowskiej Chyba sam sobie odpowiedzialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
Witam Akagi jak Legie dzisiaj widzisz? Wiem ze nie grasz ale cos podpowiedziec mozesz 3 pkt potrzebne i nie ma innej mozliwosci Sportowo Legia duzo lepsza , wlasny stadion i doping oczywiscie duzym atutem Lechia walczy o utrzymanie ale pkt beda chyba musieli poszukac gdzie indziej niz na Łazienkowskiej Chyba sam sobie odpowiedzialem  \nie gra wawrzyniak, to szanse nikłe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
legia z hc -1.5 lub nawet -2 to pewka pew na dzisiaj.lechia to nawet nie ma po co wychodzic z szatni. graj to pewkę tylko nie polecaj jej tak, bo buki zbankrutują
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Witam Akagi jak Legie dzisiaj widzisz? Wiem ze nie grasz ale cos podpowiedziec mozesz 3 pkt potrzebne i nie ma innej mozliwosci Sportowo Legia duzo lepsza , wlasny stadion i doping oczywiscie duzym atutem Lechia walczy o utrzymanie ale pkt beda chyba musieli poszukac gdzie indziej niz na Łazienkowskiej Chyba sam sobie odpowiedzialem  \nie gra wawrzyniak, to szanse nikłe Wawrzyn nie jest nie do zastapienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Powyżej 0.5 Daegu FC v Busan I Park (Gole)  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Powyżej 0.5 Pohang Steelers v Seongnam Chunma (1. połowa - Gole)  Pohang Steelers Pohang Steelers v Seongnam Chunma (Wynik końcowy) jazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
no dobra sporo meczy kolo 12 trzeba jakis zestaw przygotowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
no dobra sporo meczy kolo 12 trzeba jakis zestaw przygotowac zgadzam sie ale w moim przypadku na caly dzionek bo pozniej mnie nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Trochę mnie - Łuki - ten Suler w kadrze niepokoi, ale w obecnej sytuacji, jest znacznie mniejsze pole manewru. Niby Legia powinna " coś " Lechowi pokazać i wygrać przekonująco, ale przed piłkarzami ( do 18.05. ), jeszcze rewanż w PP i Jaga w Białym, gdzie zapewne będzie walczyła, jakby to był finał LM. Myślę jednak, że handi -1 jest w miarę realne, chociaż tego nie gram. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|