Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
#585565 14/06/2006 16:03
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
a dla mnie brak Szymka jest całkowicie zrozumiałych - niby kilka piłek zagra dobrych. Żurawski, Krzynówek czy Sobolewski nie potrafią? Też potrafią.

A Szymek z Ekwadorem i w poprzednich sparringach miał astronomiczną liczbę strat - w takim meczu jak ten to skończyło by się katastrofą gdyby środkowy pomocnik popełniał tyle strat.

Bonus: Unibet
#585566 14/06/2006 16:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
propozycja dla prawdziwych pesymistów :

betsafe Niemcy handi -2 kurs 5.0


zagram sobie za małą stawkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tipsport miał dziś kurs na Niemców 1.7 - koles w okienku mówił mi, że ostro ludzie grali na nich, brakuje wiary w narodzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#585567 14/06/2006 17:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Mój patrityzm już dawno umarł ,a najgorsze jest wewnetrzne rozdarcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale reasumując...

NIEMCY - POLSKA czysta 1 (TYP: 3:1 ,3:0)

...za to co zrobili kibicom przed stadionem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> odwrócic sie w drugą strone i udawać ,ze sie Nas kibiców nie widzi!!!

#585568 14/06/2006 18:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Sędzia: Luis Medina Cantalejo (Hiszpania).

#585569 14/06/2006 21:22
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
Jeszcze szanse sa Kostaryka win min 2-0 z Ekwadorem, Niemcy win z Ekwadorem, Polska win 2-0 z Kostaryka i z 2 miejsca awans kalkulowac trzeba zalezy wszystko od jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

#585570 14/06/2006 21:25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
No i stało się.
Pomijam to, że mieliśmy furę szczęścia ale pan Janas sam przegrał kolejny mecz. Każdy 15-letni kibic lepiej poprowadził by drużynę w meczu z germańcami.
Od początku 2 połowy czekałem iedy wreszcie myśliwy dokona zmianę i zdejmie z placu Sobola.
Każdy pewnie spodziewał się zaraz czerwonej dla Radka.
Ale nie Janas !!! On dalej spał na ławeczce. I stało się !!!
Czerwo dla Sobola i pozamiatane.

I jeszcze ten Dutka. Zmiana na dobicie zespołu, ale polskiego. A później, w 92 minucie już wszystko było już jasne.

Pomijam to, że mieliśmy furę szczęścia, ale trzeba było ją dociągnąć do końca meczu.

Szkoda, a Janas OUT !!!

#585571 14/06/2006 21:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
polacy okradli nas bo swoja postawa w meczu z niemcami udowodnili ze mecz z ekwadorem byl zwylkym przekretem,przeciez przez 5 dni nie nauczyli sie grac w pilke.

#585572 14/06/2006 21:35
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
polacy okradli nas bo swoja postawa w meczu z niemcami udowodnili ze mecz z ekwadorem byl zwylkym przekretem,przeciez przez 5 dni nie nauczyli sie grac w pilke.

Jakim przekrętem...po prostu brak im formy i nie radzą sobie z byciem faworytem, to 2 główne czynniki takiej a nie innej gry :/

#585573 14/06/2006 21:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Raczej to mecz z niemcami był jednym wielkim przekretem.....przed meczem ludzie za gruba kase grali na niemcow ale po małym kursie 1.35-1.45 czyli w sumie nie wygrali za wiele......w trakcie livebettingu ludzie w obawie przed strata kasy ubezpieczali na remis i tu wtopa.......ZGadzam sie z jot23 mecz z Ekwadorem to byla wtopa i tyle....i jest tylko jedna grupa ktora sie cieszy ta grupa sa bukmacherzy ktorzy kolejny raz zarobili krocia na 40 milionowym narodzie.......Zaqraz napewno ktos sie odezwie ze to niemozliwe zeby az tak ustawiac mecze, zeby ustawiac zdobycie gola w ostatnich sekundach ...: ) Kumaci sie ze mna zgodza....twardogłowi nadal beda wierzyc w czystosc sportu...Jednym i drigim bez wyjatku zycze miłej nocy: )

#585574 14/06/2006 21:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Naprawdę wierzysz w to co napisałeś?

#585575 14/06/2006 21:45
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Oczywiście słupek, poprzeczka i jeszcze kilka akcji Niemców było wyreżyserowanych i specjalnie nie trafiali wcześniej do bramki... Przecież to jest śmieszne.

BTW. Miałem Niemców za 1.55 i nie kontrowałem...

#585576 14/06/2006 21:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Tak jak napisałem....jedni zrozumia a drudzy..; ).....wiec coz pozostaje wiara w czystosc sportu dla was: )

#585577 14/06/2006 21:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
szkoda slow , dokladnie Janas za pozno zrobil zmiany , dudka i nie wiem kto tam jeszcze byl zajebali przy bramce nie pokryli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , wogole nasi siedli po tej czerwonej i bylo widac ze nie wyrabiaja juz , niemcy caly czas przy pilce i atakowali az wkoncu zajechali naszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , wk strasznie ta bramka a moglismy wywiezc remis i miec jeszcze jakies szanse na awans... a tak jedziemy do domu ... , dlaczego tak nie gralismy z Ekwadorem... to wiedza tylko nasi kopacze.. dobranoc

#585578 14/06/2006 21:52
Dołączył: May 2006
Posty: 81
journeyman
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 81
Szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda!Nemcy byli do ogrania w tym meczu ale.....znowu czegos braklo!!! pierwszy mecz zawalil wszystko co tu gadac.Scenariusz podobno jak 4 lata temu w Korei.Mialo byc inaczej,latwiejsza grupa i co???znowu do domu po 3 meczach.To nic ze wsadzimy Kostaryce 5 goli jak i tak bedzie to mecz o pietruszke!!!brawo za walke w tym meczu, ale punkty wzieli Niemcy a my bierzemy nasze walizki!!!

#585579 14/06/2006 21:56
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Jeszcze szanse sa Kostaryka win min 2-0 z Ekwadorem, Niemcy win z Ekwadorem, Polska win 2-0 z Kostaryka i z 2 miejsca awans kalkulowac trzeba zalezy wszystko od jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

polsce niewystarczy 2-0 juz musza 3 bramami stuknac przy rownej liczbie decyduje bilans goli a jak to jest rowne 0 -to kto wiecej strzeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ale oczym my tu mowimy jutro kostaryka win na musss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#585580 14/06/2006 21:58
Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Dobra. szkoda gadac. Odbilem troche na naszych za 1,50.
Koniec i bomba a Janas to traba.

Wrocmy do meczow.

Uwazam, ze bardzo dobrym typem na jutro jest Costa Rica X2.
Konkretne argumenty do zgarniecia siana:

1. Ekwadorowi wystarczy remis, zeby na 100% awansowac
2. Ekwador nie jest druzyna w moim mniemaniu, ze zgarna cala pule 6 pkt po 2 meczach
3. Costa Rica jednak cos tam soba prezentuje - strzelila 2 gole Niemcom i jak to sie mowi: pierwsze koty za ploty
4. W 2002 r. padl remis 2:2

X2 za ok. 1,90.

#585581 14/06/2006 22:12
Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
To znaczy slowo sprostowania:

Ekwador:
bramki strzelone 2
bramki stracone 0

Costa Rica:
bramki strzelone 2
bramki stracone 2

Roznica bramek +2 na korzysc Ekwadoru.

Remis z Costa Rica daje im praktycznie awans, bo:
- Niemcy nie beda gryzc ziemi w ostatnim meczu, bo awans maja w kieszeni, wiec Ekwador wysoko nie przegra
- Costa Rica nie wygra z Polska 2 bramkami - bo wiedza, ze Polska bedzie grac o honor i tego nie przegra wiecej niz 2 golami, poza tym jest mocniejsza od Costa Rici w tym sensie, ze jednak z nimi nie przegra.

Zatem remisujac z Costa Rica - Ekwador na 99% awansuje dalej

To tak w skrocie

#585582 14/06/2006 22:15
Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Co ja pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Costa Rica bramki stracone 4 a nie 2.

Czyli jakby padl remis Ekwador Costa Rica to przy przegranej Ekwadoru z Niemcami 1 golem, Costa Rica musialaby wygrac z Polska 5:0 czy cos kolo tego, zeby awansowac z 2-go miejsca

#585583 14/06/2006 22:40
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Raczej to mecz z niemcami był jednym wielkim przekretem.....przed meczem ludzie za gruba kase grali na niemcow ale po małym kursie 1.35-1.45 czyli w sumie nie wygrali za wiele......w trakcie livebettingu ludzie w obawie przed strata kasy ubezpieczali na remis i tu wtopa.......ZGadzam sie z jot23 mecz z Ekwadorem to byla wtopa i tyle....i jest tylko jedna grupa ktora sie cieszy ta grupa sa bukmacherzy ktorzy kolejny raz zarobili krocia na 40 milionowym narodzie.......Zaqraz napewno ktos sie odezwie ze to niemozliwe zeby az tak ustawiac mecze, zeby ustawiac zdobycie gola w ostatnich sekundach ...: ) Kumaci sie ze mna zgodza....twardogłowi nadal beda wierzyc w czystosc sportu...Jednym i drigim bez wyjatku zycze miłej nocy: )

Oj chyba coś ci się bracie przyśniło, albo wylewasz smutki po tym jak nic u buka nie wygrałeś :/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#585584 14/06/2006 22:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582

Potwierdzilo sie to co pisalem wczesniej w tym temacie: mamy najslabsza grupe na MS i z niej "prawdopodobnie" nie wyjdziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Nie obstawialem tego meczu w zadnej konfiguracji (bramki, kartki itp.)po prostu siedzialem ze znajomymi, popijalem piwko i trzymalem kciuki...

Niestety zabraklo troche do pelni szczescia...

Powiem wam, ze po tej bramce przez kilka minut nie bylem w stanie wydobyc z siebie slowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> (podejrzewam ze nie tylko ja sie tak czulem).

Wniosek z tego meczu (i nie tylko) taki,ze obojetnie kto wyjdzie z tej grupy... odpada w fazie pucharowej od razu...
Nie ma bata... Sedziowie Niemcom nie pomoga (spiecia na linji FIFA i Niemiecki Zwiazek)... Paragwaj albo Szwecja zalatwia sprawe...
Chociaz w taki sposob powetuje sobie porazke Naszych chlopakow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


Tak slabej reprezentacji Germancow nie widzialem juz dawno... teza ta towarzyszy mi od dawna, a mecz z Kostaryka i Polska tylko mnie w tym utwierdzil...

Tym bardziej szkoda,ze nie utarlismy im nosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

ehhh... szkoda gadac nic mi sie dzisiaj nie chce ... ide kimac...


Pozdrawiam
IGOR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,938
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1