|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
To pojechal Djoko ....Dimi juz w ostatnim meczu z Nole gral b.dobrze ....ale to jest niespodzianka  Murray pomysli ze ma teraz szanse 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190 |
Szkoda, ze Dima taki symulant, lapal sie za nogi tylko przy przegranych pilkach, a Djoko na prawde ponizej wszelkiego poziomu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
sed jasne ze byl slabszy nie da sie ukryc ze dima gral fajnie ale tez nie da sie ukryc ze djoko nie przycisnal jak zazwyczaj robi  zobaczysz niedlugo co bedzie nole robil - wroci mu szybko forma hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Szkoda, ze Dima taki symulant, lapal sie za nogi tylko przy przegranych pilkach, a Djoko na prawde ponizej wszelkiego poziomu. jak wygrywal bylo ok  no ale taka wojna psycholgiczna mu pomogla, najsmiesniejszy byl tb tam fajnie symulowal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
dmitrov dajesz  nie po to Djoko nie kreczował, aby to przegrać - myślę, że to wygra 6-7 7-6 6-3 Ja wolałbym jakby kreczował niewiele sie pomyliłes z tymi wynikami odwrotnie 3 set
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
kurwa a chcialem pobrac 11 przed emczem i wypenialem tu jeszcze bedzie troche niespodzianek olewka madrytu trwa ryszard na li aga wczesniej teraz nole - ciekawe kto nastepny djoko byl slabszy taka prawda podobnie jak pozostali co odpadli słabsi mogli być wiadomo skoro przegrali ale nie w tym rzecz Li specjalnie przegrała Aga zero woli walki Ryska nie oglądałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Keys dziś pokazała co było warte to zwycięstwo nad Chinką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
oli wlasnie o tym mowie to jest madryt specyfuiczny turniej ze specyficznymi warunkami (chodzi mi teraz o ta maczke) i rozgrywany niedlugo przed rg gdzie maczka jest calkiem inna tutaj nie polecalbym grac faworytow zbyt grubo moga (i pewnie jeszcze beda) byc spore niespodzianki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606 |
kurwa a chcialem pobrac 11 przed emczem i wypenialem tu jeszcze bedzie troche niespodzianek olewka madrytu trwa ryszard na li aga wczesniej teraz nole - ciekawe kto nastepny djoko byl slabszy taka prawda podobnie jak pozostali co odpadli słabsi mogli być wiadomo skoro przegrali ale nie w tym rzecz Li specjalnie przegrała Aga zero woli walki Ryska nie oglądałem tak to interpretujesz tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
nie betowiec nikt mi nie mówi że Li chciała wygrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ogladalem age i li i powiem tylko tyle = obie chcialy przegrac, nie podjely w ogole walki nawet nie biegaly do pilek
nikt mi nie powie ze chcialy wygrac bo bylo widac o co chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
murray tez dosc dziwny mecz zagral sprawial wrazenie ze ledwo oddycha juz po kilku gemach do tego dziwnie duzo szans dawal rywalowi - wcale sie nie zdziwie jak teraz zaraz pozegna madryt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ale piły mu śle to jest objawienie 10lecia w tenisie Jakby objawienie nie się na sypało w każdym intensywniejszym meczu, to może rzeczywiście coś by z tego było. Chłopaczek już ma 22 lata, skończy się pewnie podobną karierą do Gasqueta. Ostatnie objawienie przez duże "O" to był Del Potro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
kiri + monaco + warwinka powinno wejsc bez problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
oli wlasnie o tym mowie to jest madryt specyfuiczny turniej ze specyficznymi warunkami (chodzi mi teraz o ta maczke) i rozgrywany niedlugo przed rg gdzie maczka jest calkiem inna tutaj nie polecalbym grac faworytow zbyt grubo moga (i pewnie jeszcze beda) byc spore niespodzianki Nie wiem na chuj wprowadzasz ludzi w błąd: MADRID: "New red clay courts in #madridmutuaopen. Made by people from Roland Garros. Compact clay, fast and nice but difficult to slide cause humid," reports Patrick Mouratoglou.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
oli wlasnie o tym mowie to jest madryt specyfuiczny turniej ze specyficznymi warunkami (chodzi mi teraz o ta maczke) i rozgrywany niedlugo przed rg gdzie maczka jest calkiem inna tutaj nie polecalbym grac faworytow zbyt grubo moga (i pewnie jeszcze beda) byc spore niespodzianki Nie wiem na chuj wprowadzasz ludzi w błąd: MADRID: "New red clay courts in #madridmutuaopen. Made by people from Roland Garros. Compact clay, fast and nice but difficult to slide cause humid," reports Patrick Mouratoglou. sam w swoim poscie potwierdziles moje slowa bravo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Tak, ludzie z FO w Madrycie przygotowali zupełnie inną mączkę niż na FO.
bravo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Tak, ludzie z FO w Madrycie przygotowali zupełnie inną mączkę niż na FO.
bravo korty rg sa wolniejsze niz te w madrycie jak ogladales mecze w madrycie to odpowiedz sobie na pytanie czy to jest typowa maczka pomoge ci - nie jest - jest szybko i slisko poczytaj co mowil denko po meczu a potem na mnie wjezdzaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Jest tak samo szybko jak w RG 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
no wlasnie nie jest i niedlugo sie przekonasz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|