Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 62 1 2 34 35 36 37 38 61 62
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
To pojechal Djoko ....Dimi juz w ostatnim meczu z Nole gral b.dobrze ....ale to jest niespodzianka laugh Murray pomysli ze ma teraz szanse laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
Szkoda, ze Dima taki symulant, lapal sie za nogi tylko przy przegranych pilkach, a Djoko na prawde ponizej wszelkiego poziomu.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
sed jasne ze byl slabszy
nie da sie ukryc ze dima gral fajnie ale tez nie da sie ukryc ze djoko nie przycisnal jak zazwyczaj robi wink

zobaczysz niedlugo co bedzie nole robil - wroci mu szybko forma hehe

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by domeldogg
Szkoda, ze Dima taki symulant, lapal sie za nogi tylko przy przegranych pilkach, a Djoko na prawde ponizej wszelkiego poziomu.
jak wygrywal bylo ok wink no ale taka wojna psycholgiczna mu pomogla, najsmiesniejszy byl tb tam fajnie symulowal smile

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Originally Posted by mav2007
Originally Posted by pawlo08
dmitrov dajeszboks
nie po to Djoko nie kreczował, aby to przegrać - myślę, że to wygra 6-7 7-6 6-3
Ja wolałbym jakby kreczował
niewiele sie pomyliłes z tymi wynikami odwrotnie 3 set

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Sed
Originally Posted by bukma
kurwa a chcialem pobrac 11 przed emczem i wypenialem
tu jeszcze bedzie troche niespodzianek
olewka madrytu trwa
ryszard na li aga wczesniej
teraz nole - ciekawe kto nastepny
djoko byl slabszy taka prawda podobnie jak pozostali co odpadli

słabsi mogli być wiadomo skoro przegrali ale nie w tym rzecz

Li specjalnie przegrała Aga zero woli walki Ryska nie oglądałem

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Keys dziś pokazała co było warte to zwycięstwo nad Chinką.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
oli wlasnie o tym mowie
to jest madryt specyfuiczny turniej ze specyficznymi warunkami (chodzi mi teraz o ta maczke) i rozgrywany niedlugo przed rg gdzie maczka jest calkiem inna
tutaj nie polecalbym grac faworytow zbyt grubo
moga (i pewnie jeszcze beda) byc spore niespodzianki

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Originally Posted by oli
Originally Posted by Sed
Originally Posted by bukma
kurwa a chcialem pobrac 11 przed emczem i wypenialem
tu jeszcze bedzie troche niespodzianek
olewka madrytu trwa
ryszard na li aga wczesniej
teraz nole - ciekawe kto nastepny
djoko byl slabszy taka prawda podobnie jak pozostali co odpadli

słabsi mogli być wiadomo skoro przegrali ale nie w tym rzecz

Li specjalnie przegrała Aga zero woli walki Ryska nie oglądałem

tak to interpretujesz tylko smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
nie betowiec nikt mi nie mówi że Li chciała wygrać


Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
ogladalem age i li i powiem tylko tyle = obie chcialy przegrac, nie podjely w ogole walki
nawet nie biegaly do pilek

nikt mi nie powie ze chcialy wygrac bo bylo widac o co chodzi

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
murray tez dosc dziwny mecz zagral sprawial wrazenie ze ledwo oddycha juz po kilku gemach
do tego dziwnie duzo szans dawal rywalowi - wcale sie nie zdziwie jak teraz zaraz pozegna madryt

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by n____
Originally Posted by Sensei65
Ale piły mu śle to jest objawienie 10lecia w tenisie


Jakby objawienie nie się na sypało w każdym intensywniejszym meczu, to może rzeczywiście coś by z tego było.

Chłopaczek już ma 22 lata, skończy się pewnie podobną karierą do Gasqueta.

Ostatnie objawienie przez duże "O" to był Del Potro smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
kiri + monaco + warwinka powinno wejsc bez problemu.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by bukma
oli wlasnie o tym mowie
to jest madryt specyfuiczny turniej ze specyficznymi warunkami (chodzi mi teraz o ta maczke) i rozgrywany niedlugo przed rg gdzie maczka jest calkiem inna
tutaj nie polecalbym grac faworytow zbyt grubo
moga (i pewnie jeszcze beda) byc spore niespodzianki

Nie wiem na chuj wprowadzasz ludzi w błąd:

MADRID: "New red clay courts in #madridmutuaopen. Made by people from Roland Garros. Compact clay, fast and nice but difficult to slide cause humid," reports Patrick Mouratoglou.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by bukma
oli wlasnie o tym mowie
to jest madryt specyfuiczny turniej ze specyficznymi warunkami (chodzi mi teraz o ta maczke) i rozgrywany niedlugo przed rg gdzie maczka jest calkiem inna
tutaj nie polecalbym grac faworytow zbyt grubo
moga (i pewnie jeszcze beda) byc spore niespodzianki

Nie wiem na chuj wprowadzasz ludzi w błąd:

MADRID: "New red clay courts in #madridmutuaopen. Made by people from Roland Garros. Compact clay, fast and nice but difficult to slide cause humid," reports Patrick Mouratoglou.

sam w swoim poscie potwierdziles moje slowa
bravo

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Tak, ludzie z FO w Madrycie przygotowali zupełnie inną mączkę niż na FO.

bravo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by maaajo
Tak, ludzie z FO w Madrycie przygotowali zupełnie inną mączkę niż na FO.

bravo

korty rg sa wolniejsze niz te w madrycie
jak ogladales mecze w madrycie to odpowiedz sobie na pytanie czy to jest typowa maczka
pomoge ci - nie jest - jest szybko i slisko
poczytaj co mowil denko po meczu a potem na mnie wjezdzaj

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Jest tak samo szybko jak w RG smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
no wlasnie nie jest i niedlugo sie przekonasz

Strona 36 z 62 1 2 34 35 36 37 38 61 62

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, kamel, betowiec, Sensei, aker, forty), 739 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1