|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Wie ktoś czemu nie ma bezpiecznych ? Lubiałem czasem jak 1 mecz nie siadł i płacili x 8,8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
dzis slalelm kupon i mialem bezpieczny pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
ja też pograłem bezpieczne przez weekend  zmieniły się tylko zasady tam, że max możesz mieć kurs 5 na kuponie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
wczoraj spotkała mnie ciekawa przygoda w fortunie, mianowicie kilka dni temu zagrałem kilka kuponów większość singlami na zdarzenie z którego był później całkiem zresztą prawidłowo zwrot, do jendnego z kuponów dołożyłem sobie pewniaka @1,01 jakież było moje zdziwienie kiedy za ten kupon z tym pewniakiem dostałem zwrot mniejszy niż stawka, nie chodzi mi tutaj o te pieniądze bo pewnie więcej wydam na bilety komunikacji żeby dojechać do punktu czy na znaczki żeby z nimi korespondować w tej sprawie, ale zastanawia mnie czy to wogóle zgodne z ustawą i ich regulaminem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ale komedia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
wczoraj spotkała mnie ciekawa przygoda w fortunie, mianowicie kilka dni temu zagrałem kilka kuponów większość singlami na zdarzenie z którego był później całkiem zresztą prawidłowo zwrot, do jendnego z kuponów dołożyłem sobie pewniaka @1,01 jakież było moje zdziwienie kiedy za ten kupon z tym pewniakiem dostałem zwrot mniejszy niż stawka, nie chodzi mi tutaj o te pieniądze bo pewnie więcej wydam na bilety komunikacji żeby dojechać do punktu czy na znaczki żeby z nimi korespondować w tej sprawie, ale zastanawia mnie czy to wogóle zgodne z ustawą i ich regulaminem??? moj kolega kiedys zagral za 4 wzial 5.90 jakos hehee a na bilety wydalismy po 5  wchodzimy takie mlode łebki a w punkcie mowi : no wreszcie młody ile  hehee zobaczyl gosc na kwote to smial sie przez godzine chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
przy zakładzie ,,wygra przynajmniej jeden set" Wozniacki-Paszek(zagrałem na Paszek)mialem porazke ,a przy meczu Hantuchovej z Tsurenko(zagralem Tsurenko)zwrot,bo kilkukrotnej probie zmiany decyzji na zwrot w przypadku Wozniackiej,otrzymalem odpowiedz,ze set zostal rozegrany,wiec tenisista mial szanse go wygrac,natomiast Tsurenko nie miala..dodajmy ze Pani poinformowala mnie ze krecz liczony jest chocby po 1 pilce..czy jest to normalne,kazdy niech oceni sam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?
Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?
Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?
Z gór5y dziękuję za wszelką pomoc. 5%podatku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?
Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?
Z gór5y dziękuję za wszelką pomoc. 5%podatku czyli jak w niebie w porównaniu do nas hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?
Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?
Z gór5y dziękuję za wszelką pomoc. 5%podatku czyli jak w niebie w porównaniu do nas hehe  hmm czy jak w niebie?? Wiedz, że podatek mniejszy, że oferta spora,do tego jak nie grasz za naprawde ogromne kwoty nie ma możliwości aby Ci kuponu nie przyjęli...dla nich klient z Polski to coś nowego bo gramy całkiem inne spotkania niż Czesi. Jeżeli to ma być jak w niebie to...tak jest :)do tego w niektórych punktach piękne panie zawsze pomocne a nie jak u Nas  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dziękuję bardzo za pomoc, podzielę się doświadczeniami po powrocie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2009
Posty: 48 |
Pomylił się ktoś przy wpłacie do nich z nr konta. Ja wpłaciłem z innego niż podałem przy rejestracji i kasa wsiąkła. Ciekawe ile trzeba czekać aż zwrócą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Zamowilem sobie troszke kasy za punkty na fortune online. Wie ktos kiedy kasa pojawi sie na koncie? Pisze ze do 3 dni roboczych. Moze szybciej ktos mial
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Swieto , wiec pewnie piatek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
witam.wpłaciłem do fortuny 400 zł. kwota została zapisana u nich w polu bonus i widnieje wiadomość "pozostało do obstawienia 1600 zł". Nie decydowałem się jednak na bonus rejestracyjny. czy w takim wypadku mogę tę sumę ( 400 zł ) normalnie obstawiać czy muszę wg zasad promocji dla nowych użytkowników?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93 |
witam
mam pytanie obstawiłem w weekend kupon 2 z 3 w jednej grupie zagrałem mecz z superofety, 1 grupa nie trafiła, mecz z superoferty trafił, jakie moje było zdziwienie ze gdy chciałem odebrac "wygraną" pokazywało się ze kupon jest przegrany. Miał ktos podobnego???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Odpowiedź jest chyba prosta.Sprawdź dokładnie kupon.W grupie ,w której miałeś mecz z super oferty,który wszedł musiałeś mieć w tej samej grupie inne zdarzenie bądź zdarzenia. Wystarczy,że jedno z tych zdarzeń nie weszło i automatycznie położyło Ci grupę.
Też się bawiłem kiedyś w te grupy u naziemniaków,ale szybko przeszedłem na kupony ako. Z tych grup to chuj wielki można wygrać.Trzeba mieć więcej szczęścia niż w prostym kuponie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93 |
zgadza się jedna grupa poszła ale kombinacja 2 z 3 została trafiona, bo trafiły mi 2 (kombinacja AC) grupy w tym ta z superoferta, a gosciu z pomocy powiedział ze to przez mecz z super oferty, bede reklampowac bo maja wyraźnie napisane w regulaminie:
"Na kuponie typu MAXIKOMBI może znajdować się tylko jedno spotkanie z SUPEROFERTY"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93 |
zapomiałem dodac ze akurat w grupie miałem 2 spotkanie, 1 z super oferty i drugi inny, i akurat ta grupa trafiła
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Radek nie graj grup.Ma Ci wejśc kupon to Ci ako wejdzie.Trochę szczęścia,trochę informacji z neta,tutaj z Forum też masz dużo ciekawych informacji i jedziesz kupon.
Jasne ,że żal jak nie wejdzie jedno zdarzenie na kuponie ako,ale jak nie wejdzie teraz to wejda następnym razem wszystkie.Nieraz tak jest ,że jak idzie to kilka kuponów pod rząd przez pare dni wchodzi.
Oczywiście to jest tylko moje zdanie.Zrobisz jak będziesz uważał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93 |
po prostu gram tak bo gram głownie w piłkę nożną a ona coraz bardziej sie wyrównuje, i niestety niespodzianek jest coraz wiecej chociaz grupy na odzyskanie tego sie włozyło, grałem AKO ale za duzo byłem w plecy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Jest to też jakaś metoda.Jak lubisz grać systemem to porób sobie symulacje takich kuponów w bukach internetowych.Są rózne ciekawe kombinacje,nie tylko gry typu 2z3,3z4 czy 4z6.
Musiałbyś popatrzeć.
No i podatku 0%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Ktoś już zapoznał się z katalogiem nagród 2014 ? Ponoć jest większy i ciekawszy. Zerknąłem i widzę jeszcze większą nędzę niż była do tej pory. Firma dno !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
Jak ktoś nie ma jeszcze konta w Fortunie do grania przez neta to aktualnie mają dobrą promocję: - bonus 1000zł od pierwszej wpłaty - darmowy zakład za 20zeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
eh.. ucięło mi wiadomość... nie trzeba wpłacać depozytu, zakładasz konto i masz darmowy zakład za 20 zeta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Witam czy w tym roku moge w fortunie zgarac za punkty ? ( w punkcie)czy mogę je wymienić tylko online ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Witam  Zauważyliście, że ostatnio jest coś nie tak przy wyświetlaniu oferty dziennej w Fortunie? Np. dzisiaj w ogóle nie wyświetla mi wszystkich spotkań z piłki nożnej. Do tego mam wczorajsze mecze z hokeja i ręcznej, a wybieram filtr z dzisiejszą ofertą. Też tak macie czy tylko u mnie jest coś nie tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak Jose, ja nie miałem np. całego hokeja. Widocznie coś mają z systemem, bo zmieniali szatę graficzną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Dzięki akagi za info. Mam nadzieję, że dadzą radę naprawić tą awarię w najbliższym czasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
Witam  Zauważyliście, że ostatnio jest coś nie tak przy wyświetlaniu oferty dziennej w Fortunie? Np. dzisiaj w ogóle nie wyświetla mi wszystkich spotkań z piłki nożnej. Do tego mam wczorajsze mecze z hokeja i ręcznej, a wybieram filtr z dzisiejszą ofertą. Też tak macie czy tylko u mnie jest coś nie tak? W pasku adresu zamień liczbę 100 na 1000. U mnie pomaga https://www. efortuna.pl/pl/strona_glowna/2015-01-25?limit= 100&selectDates=1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 505
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 505 |
Witam  Zauważyliście, że ostatnio jest coś nie tak przy wyświetlaniu oferty dziennej w Fortunie? Np. dzisiaj w ogóle nie wyświetla mi wszystkich spotkań z piłki nożnej. Do tego mam wczorajsze mecze z hokeja i ręcznej, a wybieram filtr z dzisiejszą ofertą. Też tak macie czy tylko u mnie jest coś nie tak? W pasku adresu zamień liczbę 100 na 1000. U mnie pomaga https://www. efortuna.pl/pl/strona_glowna/2015-01-25?limit= 100&selectDates=1 dziękuję pomogło...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
U mnie również pomogło, wielkie dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Panowie pogrywa ktoś w efortunie? jak wygląda gra u nich? wpłaty/wypłaty,bonusy.Polecacie tego buka pomijając fakt 12% podatku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Szczerze polecam do tasiemek w systemie jak najbardziej na tak wypłaty szybkie i nigdy nie ma kłopotów z wypłacalnością bonusy są ale niezbyt często
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Biczu dzięki za odpowiedź,wpłacasz/wypłacasz na konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
no tak na konto przeca to "legalny bukmacher" i innych opcji wypłaty nie ma jak na konto bankowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2015
Posty: 16 |
Rzeczywiście dobry bukmacher, boją się przyjąć pare kuponów z ako ~ 23 po 100 zł (na wydarzenia z rynków ATP,WTA,Challenger) Trzeba być kompletnym idiotą (lub bukmacherskim nieudacznikiem) by polecać tą pseudo firmę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze
efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju
a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz
negocjowac a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Trzeba być kompletnym idiotą (lub bukmacherskim nieudacznikiem) by polecać tą pseudo firmę. Biczu nie będzie zadowolony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze
efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju
a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz
negocjowac a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza przecież to jest alter ego jakiegoś tam ..  szkoda pary na polemikę...bo to, to się tym tylko pompuje..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2015
Posty: 16 |
witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze
efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju
a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz
negocjowac a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza Żartujesz? Twoj wpis jest dowodem na to, że nigdy nie miałeś z tym do czynienia, i jak głupi uwierzyłes, że można negocjowac z bukmacherem  Grasz za wysokie stawki? Negocjuj z bukmacherem!  Negocjacjom nie podlegają stawki, a jedynie kursy(to też na okreslonych warunkach tj. popularne ligi, ATP, WTA, max. 3 zdarzenia itd.). Ostateczna decyzja i tak zawsze pozosaje w gestii traderów. Minimalna stawka z jaką możesz rozpocząć 'negocjajce' - 5000 pln, czyli kwota, która wiekszosc z was -polecajacych tego buka- pewnie nigdy na oczy nie widziała. Stąd w ogóle nie dziwi mnie wasze zdanie na temat tej firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Chłopie przestań się kompromitować bo sam kilka razy byłem świadkiem jak dziewczyna na prośbę klienta dzwoniła do centrali z zapytaniem czy można przyjąć większą stawkę na dany zakład niż wynikało to z systemu. A osobiście znam dwie dziewczyny co pracowały w STSie i mi stawiały kupony na telefon np. Więc z łaski swojej przestań pierdolić jak nie masz pojęcia bo Ci chłopaki dobrze napisały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze
efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju
a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz
negocjowac a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza przecież to jest alter ego jakiegoś tam .. szkoda pary na polemikę...bo to, to się tym tylko pompuje.. sam siebie aż zacytuję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Rzeczywiście dobry bukmacher, boją się przyjąć pare kuponów z ako ~ 23 po 100 zł (na wydarzenia z rynków ATP,WTA,Challenger) Trzeba być kompletnym idiotą (lub bukmacherskim nieudacznikiem) by polecać tą pseudo firmę. znasz lepszego naziemnego buka w Polsce ? nie ma żadnych problemów z przyjmowaniem kuponów z ako czy to z mniejszym czy z większym kursem. więc skończ pierdolić jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia , bo to co piszesz jest zwykłym farmazonem . Swoją drogą to dlaczego chciałeś grac te ako 23 w fortunie ? przecież bet 365 dał by ci wyższy kurs i nie miał byś problemów z obstawieniem tego nawet za 100 tysięcy ? pseudo specjalisto , czyżbyś był takim kotem ze bet cie zblokował ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Witam Wczoraj zagrałem LIVE mecz tureckiego kosza Trabzonspor - Usak na 2 z handicapem +9.5. Mecz skończył się wynikiem 76-67, Fortuna rozlicza jako "1". Wysłałem reklamację, jakiś Wojtek odpisał że sprawdził i mecz jest rozliczony prawidłowo  W odpowiedzi przesłałem linki do stron z wynikami, stron innych buków i do oficjalnej strony Trabzonsporu. Nie pomogło, wiedzą lepiej  Pozostała mi oficjalna reklamacja Pocztą Polską...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Tutaj link do kuponu: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDE1NjcxNDQ1MTIwMDobqRb%2B75v2sS7peiQ%3D&kind=LIVE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2015
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2015
Posty: 59 |
przecież rozliczyli jako wygrany
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
To forum ma chyba moc sprawczą  Od wczoraj z nimi walczyłem i nic, a po kilku minutach od publikacji posta zmiana. Dziwny zbieg okoliczności 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Co w tym dziwnego. Jak Ty chcesz kupić samochód, to oglądasz strony o samochodach. Jak chcesz oddać konia w dobre ręce, to oglądasz strony tych, co mają dobre ręce. Podobnie jest z bukami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
To forum ma chyba moc sprawczą  Od wczoraj z nimi walczyłem i nic, a po kilku minutach od publikacji posta zmiana. Dziwny zbieg okoliczności  Przecież tutaj zawsze było mase kretów co albo pracują w bukach albo robią krecią robote dla buków...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Witam , jak obecnie wygląda sytuacja z wypłatami? Jak zlecę dziś około 17 to kiedy sie mogę spodziewac kasy na koncie. Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Nie czaję jednego, nie lepiej rozbić ten kupon? Żeby nie płacić tego extra podatku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a pewno że lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
punkt, w ktorym obstawilem (zwycieskie) kupony jest dzisiaj zamkniety (nie wiem dlaczego, nie byla wywieszona zadna informacja). Czy moge wiecodebrac wygrana w jakims innym punkcie?
Co jezeli ten punkt zakonczyl sie swoja dzialalnosc a nie mozna odebrac wygranej w innym punkcie? Musze wtedy jechac do siedzieby glownejczy wygrana przepadla?
ps Ile jest czasu na odebranie wygranej?
z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Możesz odebrać w innym punkcie.
Masz chyba 60dni, ale głowy nie dam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|