Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#5860302 10/05/2013 16:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11

rafal08 #5861994 12/05/2013 03:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Wie ktoś czemu nie ma bezpiecznych ? Lubiałem czasem jak 1 mecz nie siadł i płacili x 8,8.

rafal08 #5863055 13/05/2013 00:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
dzis slalelm kupon i mialem bezpieczny pozdro

rafal08 #5863329 13/05/2013 15:09
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
ja też pograłem bezpieczne przez weekend smile zmieniły się tylko zasady tam, że max możesz mieć kurs 5 na kuponie

rafal08 #5881081 28/05/2013 15:36
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
wczoraj spotkała mnie ciekawa przygoda w fortunie, mianowicie kilka dni temu zagrałem kilka kuponów większość singlami na zdarzenie z którego był później całkiem zresztą prawidłowo zwrot, do jendnego z kuponów dołożyłem sobie pewniaka @1,01
jakież było moje zdziwienie kiedy za ten kupon z tym pewniakiem dostałem zwrot mniejszy niż stawka, nie chodzi mi tutaj o te pieniądze bo pewnie więcej wydam na bilety komunikacji żeby dojechać do punktu czy na znaczki żeby z nimi korespondować w tej sprawie, ale zastanawia mnie czy to wogóle zgodne z ustawą i ich regulaminem???

rafal08 #5881097 28/05/2013 15:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ale komedia grin

kosmo #5881102 28/05/2013 15:59
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by kosmo
wczoraj spotkała mnie ciekawa przygoda w fortunie, mianowicie kilka dni temu zagrałem kilka kuponów większość singlami na zdarzenie z którego był później całkiem zresztą prawidłowo zwrot, do jendnego z kuponów dołożyłem sobie pewniaka @1,01
jakież było moje zdziwienie kiedy za ten kupon z tym pewniakiem dostałem zwrot mniejszy niż stawka, nie chodzi mi tutaj o te pieniądze bo pewnie więcej wydam na bilety komunikacji żeby dojechać do punktu czy na znaczki żeby z nimi korespondować w tej sprawie, ale zastanawia mnie czy to wogóle zgodne z ustawą i ich regulaminem???
moj kolega kiedys zagral za 4 wzial 5.90 jakos hehee a na bilety wydalismy po 5 laugh wchodzimy takie mlode łebki a w punkcie mowi : no wreszcie młody ile laugh hehee zobaczyl gosc na kwote to smial sie przez godzine chyba laugh

rafal08 #5907049 19/06/2013 19:43
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
przy zakładzie ,,wygra przynajmniej jeden set" Wozniacki-Paszek(zagrałem na Paszek)mialem porazke ,a przy meczu Hantuchovej z Tsurenko(zagralem Tsurenko)zwrot,bo kilkukrotnej probie zmiany decyzji na zwrot w przypadku Wozniackiej,otrzymalem odpowiedz,ze set zostal rozegrany,wiec tenisista mial szanse go wygrac,natomiast Tsurenko nie miala..dodajmy ze Pani poinformowala mnie ze krecz liczony jest chocby po 1 pilce..czy jest to normalne,kazdy niech oceni sam

rafal08 #5907096 19/06/2013 20:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?

Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

_Korver_ #5907321 19/06/2013 22:07
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
Originally Posted by _Korver_
Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?

Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?

Z gór5y dziękuję za wszelką pomoc.
5%podatku

gerwazy #5907374 19/06/2013 22:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by gerwazy
Originally Posted by _Korver_
Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?

Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?

Z gór5y dziękuję za wszelką pomoc.
5%podatku

czyli jak w niebie w porównaniu do nas hehe smile

_Korver_ #5907424 19/06/2013 23:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by gerwazy
Originally Posted by _Korver_
Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?

Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?

Z gór5y dziękuję za wszelką pomoc.
5%podatku

czyli jak w niebie w porównaniu do nas hehe smile
hmm czy jak w niebie?? Wiedz, że podatek mniejszy, że oferta spora,do tego jak nie grasz za naprawde ogromne kwoty nie ma możliwości aby Ci kuponu nie przyjęli...dla nich klient z Polski to coś nowego bo gramy całkiem inne spotkania niż Czesi. Jeżeli to ma być jak w niebie to...tak jest :)do tego w niektórych punktach piękne panie zawsze pomocne a nie jak u Nas smile pozdrawiam

rafal08 #5907452 19/06/2013 23:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
dziękuję bardzo za pomoc, podzielę się doświadczeniami po powrocie piwo

rafal08 #5966970 13/08/2013 22:02
Dołączył: Jun 2009
Posty: 48
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 48
Pomylił się ktoś przy wpłacie do nich z nr konta. Ja wpłaciłem z innego niż podałem przy rejestracji i kasa wsiąkła. Ciekawe ile trzeba czekać aż zwrócą?

rafal08 #5967832 14/08/2013 16:33
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Zamowilem sobie troszke kasy za punkty na fortune online. Wie ktos kiedy kasa pojawi sie na koncie? Pisze ze do 3 dni roboczych. Moze szybciej ktos mial

rafal08 #5967856 14/08/2013 17:09
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
jutro rano będziesz miał

rafal08 #5967859 14/08/2013 17:12
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Swieto , wiec pewnie piatek

Diilmach #6012844 20/09/2013 13:25
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
witam.wpłaciłem do fortuny 400 zł. kwota została zapisana u nich w polu bonus i widnieje wiadomość "pozostało do obstawienia 1600 zł". Nie decydowałem się jednak na bonus rejestracyjny. czy w takim wypadku mogę tę sumę ( 400 zł ) normalnie obstawiać czy muszę wg zasad promocji dla nowych użytkowników?

rafal08 #6018761 25/09/2013 03:12
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
witam

mam pytanie obstawiłem w weekend kupon 2 z 3 w jednej grupie zagrałem mecz z superofety, 1 grupa nie trafiła, mecz z superoferty trafił, jakie moje było zdziwienie ze gdy chciałem odebrac "wygraną" pokazywało się ze kupon jest przegrany. Miał ktos podobnego???

rafal08 #6018942 25/09/2013 03:47
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Odpowiedź jest chyba prosta.Sprawdź dokładnie kupon.W grupie ,w której miałeś mecz z super oferty,który wszedł musiałeś mieć w tej samej grupie inne zdarzenie bądź zdarzenia.
Wystarczy,że jedno z tych zdarzeń nie weszło i automatycznie położyło Ci grupę.

Też się bawiłem kiedyś w te grupy u naziemniaków,ale szybko przeszedłem na kupony ako.
Z tych grup to chuj wielki można wygrać.Trzeba mieć więcej szczęścia niż w prostym kuponie.

Iwdakuno #6018958 25/09/2013 03:52
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
zgadza się jedna grupa poszła ale kombinacja 2 z 3 została trafiona, bo trafiły mi 2 (kombinacja AC) grupy w tym ta z superoferta, a gosciu z pomocy powiedział ze to przez mecz z super oferty, bede reklampowac bo maja wyraźnie napisane w regulaminie:

"Na kuponie typu MAXIKOMBI może znajdować się tylko jedno spotkanie z SUPEROFERTY"



Iwdakuno #6018963 25/09/2013 03:54
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
zapomiałem dodac ze akurat w grupie miałem 2 spotkanie, 1 z super oferty i drugi inny, i akurat ta grupa trafiła

rafal08 #6018997 25/09/2013 04:08
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Radek nie graj grup.Ma Ci wejśc kupon to Ci ako wejdzie.Trochę szczęścia,trochę informacji z neta,tutaj z Forum też masz dużo ciekawych informacji i jedziesz kupon.

Jasne ,że żal jak nie wejdzie jedno zdarzenie na kuponie ako,ale jak nie wejdzie teraz to wejda następnym razem wszystkie.Nieraz tak jest ,że jak idzie to kilka kuponów pod rząd przez pare dni wchodzi.

Oczywiście to jest tylko moje zdanie.Zrobisz jak będziesz uważał.

Iwdakuno #6019006 25/09/2013 04:16
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
po prostu gram tak bo gram głownie w piłkę nożną a ona coraz bardziej sie wyrównuje, i niestety niespodzianek jest coraz wiecej chociaz grupy na odzyskanie tego sie włozyło, grałem AKO ale za duzo byłem w plecy

rafal08 #6019012 25/09/2013 04:20
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Jest to też jakaś metoda.Jak lubisz grać systemem to porób sobie symulacje takich kuponów w bukach internetowych.Są rózne ciekawe kombinacje,nie tylko gry typu 2z3,3z4 czy 4z6.

Musiałbyś popatrzeć.

No i podatku 0%.

rafal08 #6115943 30/12/2013 22:51
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Ktoś już zapoznał się z katalogiem nagród 2014 ?
Ponoć jest większy i ciekawszy.
Zerknąłem i widzę jeszcze większą nędzę niż była do tej pory. Firma dno !

rafal08 #6350205 22/10/2014 09:27
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Jak ktoś nie ma jeszcze konta w Fortunie do grania przez neta to aktualnie mają dobrą promocję:

- bonus 1000zł od pierwszej wpłaty
- darmowy zakład za 20zeta


[Linked Image from efortuna.pl]


rafal08 #6350208 22/10/2014 09:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
eh.. ucięło mi wiadomość... nie trzeba wpłacać depozytu, zakładasz konto i masz darmowy zakład za 20 zeta smile

rafal08 #6371331 30/11/2014 13:05
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Witam czy w tym roku moge w fortunie zgarac za punkty ? ( w punkcie)czy mogę je wymienić tylko online ?

rafal08 #6399054 24/01/2015 12:42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Witam smile

Zauważyliście, że ostatnio jest coś nie tak przy wyświetlaniu oferty dziennej w Fortunie? Np. dzisiaj w ogóle nie wyświetla mi wszystkich spotkań z piłki nożnej. Do tego mam wczorajsze mecze z hokeja i ręcznej, a wybieram filtr z dzisiejszą ofertą.

Też tak macie czy tylko u mnie jest coś nie tak?

rafal08 #6399197 24/01/2015 15:21
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak Jose, ja nie miałem np. całego hokeja.
Widocznie coś mają z systemem, bo zmieniali szatę graficzną.

rafal08 #6399781 25/01/2015 01:52
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Dzięki akagi za info. Mam nadzieję, że dadzą radę naprawić tą awarię w najbliższym czasie smile

Jose #6399851 25/01/2015 10:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Originally Posted by Jose
Witam smile

Zauważyliście, że ostatnio jest coś nie tak przy wyświetlaniu oferty dziennej w Fortunie? Np. dzisiaj w ogóle nie wyświetla mi wszystkich spotkań z piłki nożnej. Do tego mam wczorajsze mecze z hokeja i ręcznej, a wybieram filtr z dzisiejszą ofertą.

Też tak macie czy tylko u mnie jest coś nie tak?

W pasku adresu zamień liczbę 100 na 1000. U mnie pomaga

https://www. efortuna.pl/pl/strona_glowna/2015-01-25?limit=100&selectDates=1

dakid #6399858 25/01/2015 10:21
Dołączył: Aug 2007
Posty: 505
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 505
Originally Posted by dakid
Originally Posted by Jose
Witam smile

Zauważyliście, że ostatnio jest coś nie tak przy wyświetlaniu oferty dziennej w Fortunie? Np. dzisiaj w ogóle nie wyświetla mi wszystkich spotkań z piłki nożnej. Do tego mam wczorajsze mecze z hokeja i ręcznej, a wybieram filtr z dzisiejszą ofertą.

Też tak macie czy tylko u mnie jest coś nie tak?

W pasku adresu zamień liczbę 100 na 1000. U mnie pomaga

https://www. efortuna.pl/pl/strona_glowna/2015-01-25?limit=100&selectDates=1

dziękuję pomogło...

rafal08 #6399969 25/01/2015 12:06
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
U mnie również pomogło, wielkie dzięki piwo

rafal08 #6532053 21/09/2015 17:43
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Panowie pogrywa ktoś w efortunie? jak wygląda gra u nich? wpłaty/wypłaty,bonusy.Polecacie tego buka pomijając fakt 12% podatku?

rafal08 #6532064 21/09/2015 18:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Szczerze polecam
do tasiemek w systemie jak najbardziej na tak
wypłaty szybkie i nigdy nie ma kłopotów z wypłacalnością
bonusy są ale niezbyt często

rafal08 #6533198 23/09/2015 19:43
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Biczu dzięki za odpowiedź,wpłacasz/wypłacasz na konto?

rafal08 #6533567 23/09/2015 22:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
no tak na konto przeca to "legalny bukmacher" i innych opcji wypłaty nie ma jak na konto bankowe

rafal08 #6533697 24/09/2015 10:25
Dołączył: Sep 2015
Posty: 16
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2015
Posty: 16
Rzeczywiście dobry bukmacher, boją się przyjąć pare kuponów z ako ~ 23 po 100 zł (na wydarzenia z rynków ATP,WTA,Challenger) grin
Trzeba być kompletnym idiotą (lub bukmacherskim nieudacznikiem) by polecać tą pseudo firmę.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze

efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju

a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz

negocjowac a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza


Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by lis witalis
Trzeba być kompletnym idiotą (lub bukmacherskim nieudacznikiem) by polecać tą pseudo firmę.

Biczu nie będzie zadowolony mad

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze

efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju

a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz

negocjowac a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza

przecież to jest alter ego jakiegoś tam .. cool szkoda pary na polemikę...bo to, to się tym tylko pompuje..

Dołączył: Sep 2015
Posty: 16
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2015
Posty: 16
Originally Posted by pacyfista
witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze

efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju

a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz

negocjowac
a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza

Żartujesz? Twoj wpis jest dowodem na to, że nigdy nie miałeś z tym do czynienia, i jak głupi uwierzyłes, że można negocjowac z bukmacherem laugh

Quote
Grasz za wysokie stawki?
Negocjuj z bukmacherem!
grin

Negocjacjom nie podlegają stawki, a jedynie kursy(to też na okreslonych warunkach tj. popularne ligi, ATP, WTA, max. 3 zdarzenia itd.). Ostateczna decyzja i tak zawsze pozosaje w gestii traderów. Minimalna stawka z jaką możesz rozpocząć 'negocjajce' - 5000 pln, czyli kwota, która wiekszosc z was -polecajacych tego buka- pewnie nigdy na oczy nie widziała.
Stąd w ogóle nie dziwi mnie wasze zdanie na temat tej firmy.

rafal08 #6533802 24/09/2015 14:26
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Chłopie przestań się kompromitować bo sam kilka razy byłem świadkiem jak dziewczyna na prośbę klienta dzwoniła do centrali z zapytaniem czy można przyjąć większą stawkę na dany zakład niż wynikało to z systemu. A osobiście znam dwie dziewczyny co pracowały w STSie i mi stawiały kupony na telefon np. Więc z łaski swojej przestań pierdolić jak nie masz pojęcia bo Ci chłopaki dobrze napisały.

burbon #6533806 24/09/2015 14:37
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Originally Posted by pacyfista
witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze

efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju

a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz

negocjowac a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza

przecież to jest alter ego jakiegoś tam .. cool szkoda pary na polemikę...bo to, to się tym tylko pompuje..

sam siebie aż zacytuję wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by lis witalis
Rzeczywiście dobry bukmacher, boją się przyjąć pare kuponów z ako ~ 23 po 100 zł (na wydarzenia z rynków ATP,WTA,Challenger) grin
Trzeba być kompletnym idiotą (lub bukmacherskim nieudacznikiem) by polecać tą pseudo firmę.
znasz lepszego naziemnego buka w Polsce ?
nie ma żadnych problemów z przyjmowaniem kuponów z ako czy to z mniejszym czy z większym kursem.
więc skończ pierdolić jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia , bo to co piszesz jest zwykłym farmazonem .
Swoją drogą to dlaczego chciałeś grac te ako 23 w fortunie ? przecież bet 365 dał by ci wyższy kurs i nie miał byś problemów z obstawieniem tego nawet za 100 tysięcy ?
pseudo specjalisto , czyżbyś był takim kotem ze bet cie zblokował ?

rafal08 #6533872 24/09/2015 17:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Popatrz farmazonie
1 [efortuna.pl]
2 [efortuna.pl]
3 [efortuna.pl]
4 [efortuna.pl]
5 [efortuna.pl]
6 [efortuna.pl]
7 [efortuna.pl]
8 [efortuna.pl]
9 [efortuna.pl]
10 [efortuna.pl]
11 [efortuna.pl]
12 [efortuna.pl]
13 [efortuna.pl]
14 [efortuna.pl]

Stary może od ciebie śmierdziało że nie chcieli ci przyjąć zakładu za 100 PLN

rafal08 #6536993 29/09/2015 15:28
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam

Wczoraj zagrałem LIVE mecz tureckiego kosza Trabzonspor - Usak na 2 z handicapem +9.5. Mecz skończył się wynikiem 76-67, Fortuna rozlicza jako "1".
Wysłałem reklamację, jakiś Wojtek odpisał że sprawdził i mecz jest rozliczony prawidłowo laugh
W odpowiedzi przesłałem linki do stron z wynikami, stron innych buków i do oficjalnej strony Trabzonsporu. Nie pomogło, wiedzą lepiej wink
Pozostała mi oficjalna reklamacja Pocztą Polską...

rafal08 #6536996 29/09/2015 15:31
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Tutaj link do kuponu:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDE1NjcxNDQ1MTIwMDobqRb%2B75v2sS7peiQ%3D&kind=LIVE

rafal08 #6537004 29/09/2015 15:37
Dołączył: Mar 2015
Posty: 59
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Mar 2015
Posty: 59
przecież rozliczyli jako wygrany

rafal08 #6537005 29/09/2015 15:42
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
To forum ma chyba moc sprawczą laugh
Od wczoraj z nimi walczyłem i nic, a po kilku minutach od publikacji posta zmiana.
Dziwny zbieg okoliczności wink

rafal08 #6537036 29/09/2015 17:16
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Co w tym dziwnego.

Jak Ty chcesz kupić samochód, to oglądasz strony o samochodach.

Jak chcesz oddać konia w dobre ręce, to oglądasz strony tych, co mają dobre ręce.

Podobnie jest z bukami. smile

djmuskla #6537040 29/09/2015 17:25
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by djmuskla
To forum ma chyba moc sprawczą laugh
Od wczoraj z nimi walczyłem i nic, a po kilku minutach od publikacji posta zmiana.
Dziwny zbieg okoliczności wink

Przecież tutaj zawsze było mase kretów co albo pracują w bukach albo robią krecią robote dla buków...

rafal08 #6575426 08/12/2015 11:58
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Witam , jak obecnie wygląda sytuacja z wypłatami?
Jak zlecę dziś około 17 to kiedy sie mogę spodziewac kasy na koncie. Dzieki

rafal08 #6575447 08/12/2015 15:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jutro po poludniu

Warren #6575448 08/12/2015 15:59
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Biczu
Popatrz farmazonie
1 [efortuna.pl]
2 [efortuna.pl]
3 [efortuna.pl]
4 [efortuna.pl]
5 [efortuna.pl]
6 [efortuna.pl]
7 [efortuna.pl]
8 [efortuna.pl]
9 [efortuna.pl]
10 [efortuna.pl]
11 [efortuna.pl]
12 [efortuna.pl]
13 [efortuna.pl]
14 [efortuna.pl]

Stary może od ciebie śmierdziało że nie chcieli ci przyjąć zakładu za 100 PLN

Nie czaję jednego, nie lepiej rozbić ten kupon? Żeby nie płacić tego extra podatku?

rafal08 #6575526 08/12/2015 20:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
a pewno że lepiej smile

Warren #6767457 29/09/2016 11:23
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
punkt, w ktorym obstawilem (zwycieskie) kupony jest dzisiaj zamkniety (nie wiem dlaczego, nie byla wywieszona zadna informacja). Czy moge wiecodebrac wygrana w jakims innym punkcie?

Co jezeli ten punkt zakonczyl sie swoja dzialalnosc a nie mozna odebrac wygranej w innym punkcie? Musze wtedy jechac do siedzieby glownejczy wygrana przepadla?

ps Ile jest czasu na odebranie wygranej?

z gory dzieki

rafal08 #6767461 29/09/2016 11:32
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Możesz odebrać w innym punkcie.

Masz chyba 60dni, ale głowy nie dam

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, aker, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1