|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
wg betcity mecz nierozegrany
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
mlode Francuzki wygladaja niezle dzis kursy zawyzone ostro izzi @4.5 wpadlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2013
Posty: 39 |
witam podzielcie sie opiniami na temat niemcy-estonia francja-belgia serbia-hiszpania czechy-finandia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Czechy + Niemcy dzis dobrze wyglada ten dubel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
@emdoka podzielisz sie typami na dzis??....jak nie to moze wklej chociaz screeny po meczu...tak jak wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
@emdoka podzielisz sie typami na dzis??....jak nie to moze wklej chociaz screeny po meczu...tak jak wczoraj  dawaj jakies petardy pewnie poda jak się mecz rozpocznie zeby nikt nie obnizył mu kursów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
u mnie dzisiaj bez szaleństw:
Żydki Grecy Chorwaci Niemcy Rosjanki
pierwsze 3 single
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
moze i chlop sie chujowo zachowal dajac screen po meczu, ale typuje na roznych closed i nie dziwota, ze tu nie daje jak wpizde burakow jest i tylko czekaja na bety m.in korvera
Szacun korver, ze masz sily jeszcze podawac bety na publicznym forum
A co do zbijania kursow to emdoka ma racje, jaki jest sens granie pre przed meczem po marnych limitach i zbijanie rynku jak na live zdecydowanie wiecej sie upchnie i przy kazdej zmianie kursu mozna dokladac? To jest bardzo niszowy i ruchomy rynek takze pare osob pogra i zaraz leci ladnie w tych gownianych bukach
W sumie kazdy orze jak moze i jego sprawa, jedni graja za mniejsze stawki to im starczy pograc pre, inni wala w tysiacach funtow jak emdoka i wiadomo, ze dla niego lepszy live bo to jedyna opcja gdzie da sie zarobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541 |
Ja dzisiaj Czesi  Hiszpanie  Chorwacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
moze i chlop sie chujowo zachowal dajac screen po meczu, ale typuje na roznych closed i nie dziwota, ze tu nie daje jak wpizde burakow jest i tylko czekaja na bety m.in korvera
Szacun korver, ze masz sily jeszcze podawac bety na publicznym forum
A co do zbijania kursow to emdoka ma racje, jaki jest sens granie pre przed meczem po marnych limitach i zbijanie rynku jak na live zdecydowanie wiecej sie upchnie i przy kazdej zmianie kursu mozna dokladac? To jest bardzo niszowy i ruchomy rynek takze pare osob pogra i zaraz leci ladnie w tych gownianych bukach
W sumie kazdy orze jak moze i jego sprawa, jedni graja za mniejsze stawki to im starczy pograc pre, inni wala w tysiacach funtow jak emdoka i wiadomo, ze dla niego lepszy live bo to jedyna opcja gdzie da sie zarobic Problem tylko taki, że jak nie ja zagram to zagra tysiąc innych typerów. Myślisz, że jeden @emdoka gra za 1k funtów?  Proszę Cię, żeby to było z 50tys pln per bet to by było coś, a gość wkleja screeny na 5k pln i poklasku szuka  To jest jeden z powodów dlaczego nie siedzę na closed już - bo na siatkówce nie idzie zarobić w większej grupie. Wjedzie jeden pacjent, zagra z 2k pln na beta i już po rynku. Mam wąskie grono znajomych, na których zagrania czekam zanim gdziekolwiek coś podam (co działa w dwie strony) i reszta typerów mnie wali  kto jest cwany i szybki poradzi sobie i na zlimitowanych rynkach. b365 pre match bierze lekko 1,5 tys na konto, a przypomnę jeszcze ze jest kilka buków ponadto, którzy dają, plus w każdym ziemniaku można dopchać. Naprawdę, ze stawkami do 10tys na beta idzie sobie poradzić i nie ma co płakać, że ktoś mi kursy zbił, bo powtarzam - konkurencja wśród typerów jest obecnie przeogromna. Amen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
gorszych bzdur i bajek nie slyszalem, ale pozniej odpisze, aktualnie zajety jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
widze durniu nigdy nie zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi,
ja nie twierdze ze ty jeden nie upchasz pre 10k na byle gowno, bo wiadomo, ze sie da, ale
po 1, szybciej buki banuja tych co graja pre-match po 2, wsadzisz na live kilkakrotnie wiecej niz na pre po 3, ty nie mow ze wsadzisz gdzies 10k pre- play bo widac ze pojecia nie masz i grasz za wirtualne pieniadze, bo jesli bym wsadzil na mecz 10k w bet i dokladal co chwile po zmienionym kursie albo szukal dokladek, to TAKIEGO MECZU NIE BEDZIE DO GRY NA LIVE, poza tym ci znajomi twoi o ktorych mowisz dostana tzw. ochlapy.
a na live sie gra po to, zeby kazdy upchal tyle ile chce, bo ja wsadze kilka-kilkanascie tysiecy, i moi znajomi zrobia to samo, a twoi ci strzela w pysk, jesli by chcieli zagrac cos za powazne pieniadze.
KORVER , wiem ze lubisz poklask wsrod miernoty, dlatego tutaj zgrywasz inwestora nr1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
widze durniu nigdy nie zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi,
ja nie twierdze ze ty jeden nie upchasz pre 10k na byle gowno, bo wiadomo, ze sie da, ale
po 1, szybciej buki banuja tych co graja pre-match po 2, wsadzisz na live kilkakrotnie wiecej niz na pre po 3, ty nie mow ze wsadzisz gdzies 10k pre- play bo widac ze pojecia nie masz i grasz za wirtualne pieniadze, bo jesli bym wsadzil na mecz 10k w bet i dokladal co chwile po zmienionym kursie albo szukal dokladek, to TAKIEGO MECZU NIE BEDZIE DO GRY NA LIVE, poza tym ci znajomi twoi o ktorych mowisz dostana tzw. ochlapy.
a na live sie gra po to, zeby kazdy upchal tyle ile chce, bo ja wsadze kilka-kilkanascie tysiecy, i moi znajomi zrobia to samo, a twoi ci strzela w pysk, jesli by chcieli zagrac cos za powazne pieniadze.
KORVER , wiem ze lubisz poklask wsrod miernoty, dlatego tutaj zgrywasz inwestora nr1. wracaj na zmywak, będziesz miał więcej funciaków do upychania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
gorszych bzdur i bajek nie slyszalem, ale pozniej odpisze, aktualnie zajety jestem nie musisz odpisywać, mi wystarczy, że na jednym forum typujecie  i na przyszłość dopytuj swoich kolegów o bety, a nie mi dupę zawracasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Po pierwsze nie jestem z nim na forum Po drugie przestalismy razem grac dawno temu jak miales slabe wyniki wiec nie wiem po jaki chuj sciemniasz po trzecie chetnie odpisze pozniej jak znajde wiecej czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
rozwalają mnie osoby, które niby po zamkniętych forach delektują się omawianiem meczy i stawkami, a jak przyjdzie co do czego to przylatują na ustawki słowne mecz.pl
p.s. nic osobistego do Hagiego, Korvera i emdoka (nie cwaniakuj ze screenami, jeśli tutaj nie podałeś typów, no offence)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Po pierwsze nie jestem z nim na forum Po drugie przestalismy razem grac dawno temu jak miales slabe wyniki wiec nie wiem po jaki chuj sciemniasz po trzecie chetnie odpisze pozniej jak znajde wiecej czasu pokaż mi słowa, w których podważyłem ten fragment? mi naprawdę nie zależy na Waszym zdaniu, każdy ma prawo mieć swoje. @emdoka wyskoczył z pretensjami, a składa się tak, że kursy wczorajsze na Łotwę poleciały po informacji z chorwackiego forum zamkniętego... więc chcę mu pokazać, że to czy ja zagram nie zmienia niczego, bo jest zbyt duża konkurencja i nigdy dobry typ się nie utrzyma. NIGDY. For 'closed' jest mnóstwo. Jedne lepsze, drugie gorsze, ale dostać się tam nie jest problemem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
rozwalają mnie osoby, które niby po zamkniętych forach delektują się omawianiem meczy i stawkami, a jak przyjdzie co do czego to przylatują na ustawki słowne mecz.pl
p.s. nic osobistego do Hagiego, Korvera i emdoka (nie cwaniakuj ze screenami, jeśli tutaj nie podałeś typów, no offence) dokładnie. Wypier*** na 'closed' ze swoimi żalami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jak eksperci od siatkówki widzą jutrzejsze Trentino bez Raphaela? Znacznie spadają szansę? Jakieś HC na Piacenze?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|