Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 44 1 2 15 16 17 18 19 43 44
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
wg betcity mecz nierozegrany

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Uve87
mlode Francuzki wygladaja niezle dzis kursy zawyzone ostro

izzi @4.5 wpadlo cool

Dołączył: Apr 2013
Posty: 39
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 39
witam
podzielcie sie opiniami na temat
niemcy-estonia
francja-belgia
serbia-hiszpania
czechy-finandia

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Czechy + Niemcy dzis dobrze wyglada ten dubel boks


Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
@emdoka podzielisz sie typami na dzis??....jak nie to moze wklej chociaz screeny po meczu...tak jak wczoraj
laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Originally Posted by gembol
@emdoka podzielisz sie typami na dzis??....jak nie to moze wklej chociaz screeny po meczu...tak jak wczoraj
laugh

dawaj jakies petardy pewnie poda jak się mecz rozpocznie zeby nikt nie obnizył mu kursów wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
u mnie dzisiaj bez szaleństw:

Żydki
Grecy
Chorwaci
Niemcy
Rosjanki

pierwsze 3 single

pzdr

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
moze i chlop sie chujowo zachowal dajac screen po meczu, ale typuje na roznych closed i nie dziwota, ze tu nie daje jak wpizde burakow jest i tylko czekaja na bety m.in korvera

Szacun korver, ze masz sily jeszcze podawac bety na publicznym forum

A co do zbijania kursow to emdoka ma racje, jaki jest sens granie pre przed meczem po marnych limitach i zbijanie rynku jak na live zdecydowanie wiecej sie upchnie i przy kazdej zmianie kursu mozna dokladac?
To jest bardzo niszowy i ruchomy rynek takze pare osob pogra i zaraz leci ladnie w tych gownianych bukach

W sumie kazdy orze jak moze i jego sprawa, jedni graja za mniejsze stawki to im starczy pograc pre, inni wala w tysiacach funtow jak emdoka i wiadomo, ze dla niego lepszy live bo to jedyna opcja gdzie da sie zarobic

Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
Ja dzisiaj
Czesi boks
Hiszpanie boks
Chorwacja boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by HAGIi
moze i chlop sie chujowo zachowal dajac screen po meczu, ale typuje na roznych closed i nie dziwota, ze tu nie daje jak wpizde burakow jest i tylko czekaja na bety m.in korvera

Szacun korver, ze masz sily jeszcze podawac bety na publicznym forum

A co do zbijania kursow to emdoka ma racje, jaki jest sens granie pre przed meczem po marnych limitach i zbijanie rynku jak na live zdecydowanie wiecej sie upchnie i przy kazdej zmianie kursu mozna dokladac?
To jest bardzo niszowy i ruchomy rynek takze pare osob pogra i zaraz leci ladnie w tych gownianych bukach

W sumie kazdy orze jak moze i jego sprawa, jedni graja za mniejsze stawki to im starczy pograc pre, inni wala w tysiacach funtow jak emdoka i wiadomo, ze dla niego lepszy live bo to jedyna opcja gdzie da sie zarobic

Problem tylko taki, że jak nie ja zagram to zagra tysiąc innych typerów. Myślisz, że jeden @emdoka gra za 1k funtów? laugh

Proszę Cię, żeby to było z 50tys pln per bet to by było coś, a gość wkleja screeny na 5k pln i poklasku szuka laugh laugh laugh

To jest jeden z powodów dlaczego nie siedzę na closed już - bo na siatkówce nie idzie zarobić w większej grupie. Wjedzie jeden pacjent, zagra z 2k pln na beta i już po rynku. Mam wąskie grono znajomych, na których zagrania czekam zanim gdziekolwiek coś podam (co działa w dwie strony) i reszta typerów mnie wali smile

kto jest cwany i szybki poradzi sobie i na zlimitowanych rynkach. b365 pre match bierze lekko 1,5 tys na konto, a przypomnę jeszcze ze jest kilka buków ponadto, którzy dają, plus w każdym ziemniaku można dopchać. Naprawdę, ze stawkami do 10tys na beta idzie sobie poradzić i nie ma co płakać, że ktoś mi kursy zbił, bo powtarzam - konkurencja wśród typerów jest obecnie przeogromna.

Amen.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
gorszych bzdur i bajek nie slyszalem, ale pozniej odpisze, aktualnie zajety jestem

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
widze durniu nigdy nie zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi,

ja nie twierdze ze ty jeden nie upchasz pre 10k na byle gowno, bo wiadomo, ze sie da, ale

po 1, szybciej buki banuja tych co graja pre-match
po 2, wsadzisz na live kilkakrotnie wiecej niz na pre
po 3, ty nie mow ze wsadzisz gdzies 10k pre- play bo widac ze pojecia nie masz i grasz za wirtualne pieniadze, bo jesli bym wsadzil na mecz 10k w bet i dokladal co chwile po zmienionym kursie albo szukal dokladek, to TAKIEGO MECZU NIE BEDZIE DO GRY NA LIVE, poza tym ci znajomi twoi o ktorych mowisz dostana tzw. ochlapy.


a na live sie gra po to, zeby kazdy upchal tyle ile chce, bo ja wsadze kilka-kilkanascie tysiecy, i moi znajomi zrobia to samo, a twoi ci strzela w pysk, jesli by chcieli zagrac cos za powazne pieniadze.


KORVER , wiem ze lubisz poklask wsrod miernoty, dlatego tutaj zgrywasz inwestora nr1.



Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by emdoka
widze durniu nigdy nie zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi,

ja nie twierdze ze ty jeden nie upchasz pre 10k na byle gowno, bo wiadomo, ze sie da, ale

po 1, szybciej buki banuja tych co graja pre-match
po 2, wsadzisz na live kilkakrotnie wiecej niz na pre
po 3, ty nie mow ze wsadzisz gdzies 10k pre- play bo widac ze pojecia nie masz i grasz za wirtualne pieniadze, bo jesli bym wsadzil na mecz 10k w bet i dokladal co chwile po zmienionym kursie albo szukal dokladek, to TAKIEGO MECZU NIE BEDZIE DO GRY NA LIVE, poza tym ci znajomi twoi o ktorych mowisz dostana tzw. ochlapy.


a na live sie gra po to, zeby kazdy upchal tyle ile chce, bo ja wsadze kilka-kilkanascie tysiecy, i moi znajomi zrobia to samo, a twoi ci strzela w pysk, jesli by chcieli zagrac cos za powazne pieniadze.


KORVER , wiem ze lubisz poklask wsrod miernoty, dlatego tutaj zgrywasz inwestora nr1.

wracaj na zmywak, będziesz miał więcej funciaków do upychania toast

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by HAGIi
gorszych bzdur i bajek nie slyszalem, ale pozniej odpisze, aktualnie zajety jestem

nie musisz odpisywać, mi wystarczy, że na jednym forum typujecie smile

i na przyszłość dopytuj swoich kolegów o bety, a nie mi dupę zawracasz smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Po pierwsze nie jestem z nim na forum
Po drugie przestalismy razem grac dawno temu jak miales slabe wyniki wiec nie wiem po jaki chuj sciemniasz
po trzecie chetnie odpisze pozniej jak znajde wiecej czasu

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
rozwalają mnie osoby, które niby po zamkniętych forach delektują się omawianiem meczy i stawkami, a jak przyjdzie co do czego to przylatują na ustawki słowne mecz.pl

p.s. nic osobistego do Hagiego, Korvera i emdoka (nie cwaniakuj ze screenami, jeśli tutaj nie podałeś typów, no offence)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by HAGIi
Po pierwsze nie jestem z nim na forum
Po drugie przestalismy razem grac dawno temu jak miales slabe wyniki wiec nie wiem po jaki chuj sciemniasz
po trzecie chetnie odpisze pozniej jak znajde wiecej czasu

pokaż mi słowa, w których podważyłem ten fragment?

mi naprawdę nie zależy na Waszym zdaniu, każdy ma prawo mieć swoje. @emdoka wyskoczył z pretensjami, a składa się tak, że kursy wczorajsze na Łotwę poleciały po informacji z chorwackiego forum zamkniętego... więc chcę mu pokazać, że to czy ja zagram nie zmienia niczego, bo jest zbyt duża konkurencja i nigdy dobry typ się nie utrzyma. NIGDY. For 'closed' jest mnóstwo. Jedne lepsze, drugie gorsze, ale dostać się tam nie jest problemem.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Ojro
rozwalają mnie osoby, które niby po zamkniętych forach delektują się omawianiem meczy i stawkami, a jak przyjdzie co do czego to przylatują na ustawki słowne mecz.pl

p.s. nic osobistego do Hagiego, Korvera i emdoka (nie cwaniakuj ze screenami, jeśli tutaj nie podałeś typów, no offence)

dokładnie. Wypier*** na 'closed' ze swoimi żalami.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Jak eksperci od siatkówki widzą jutrzejsze Trentino bez Raphaela? Znacznie spadają szansę? Jakieś HC na Piacenze?

Strona 17 z 44 1 2 15 16 17 18 19 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,879 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1