Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#58609 03/05/2004 02:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!
Z gory sory jak juz jest taki topic ale szukalem po forum i nie moglem znalezc. Chodzi mi glownie o to co w temacie. Chcialbym sprobowac swoich sil w zakladach ale nie wiem kompletnie jak zaczac. Czy moglibyscie dc jakies ogolne porady albo poprostu zarzucic linkiem do jakiejs strony na poczatkujacych ? Chce poznac podstawy obstawiania.

Z gory dzieki za post!

Bonus: Unibet
#58610 03/05/2004 02:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 17
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 17
ja tu nie widze nic trudnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

polecam dzial Private Picks
znajdziesz tam typy userow, przewaznie sa OK

nie obstawiaj wiecej niz 5 meczy na kupon
graj po 2-3 mecze i za duze pieniadze jak chcesz duzo zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58611 03/05/2004 04:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
[QUOTE]Oryginalnie wysłał potoc:
[QB]ja tu nie widze nic trudnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a ja widze

#58612 03/05/2004 17:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
temat dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "JAK ZACZĄĆ" ale "jak skończyć??" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro600 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#58613 03/05/2004 17:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
Quote
Oryginalnie wysłał Łukaszek:
[qb]temat dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "JAK ZACZĄĆ" ale "jak skończyć??" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro600 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
no wlasnie jak skonczyc bo z tym to juz jest duzy problem

#58614 03/05/2004 23:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dobra kilka pytań!
Zauwazylem na tym forum te typ ktore ludzie obstawiaja i mam na przyklad:

"F.Gonzalez-Hrbaty (1):
D.Sanchez-Andreev (1):
Pavel-N.Lapentti (1):
Marrero-Camerin (1):

AKO 5,26 * 10 zł = 47 zł 35 gr "

w nawiasach pewnie zespol ktory powinien wygrac tak ?
AKO ? - o co codzi w tym przeliczeniu ?

fa+2 - spotkalem sie z czym takim ... co to oznacza ?
jest tez fa+1 ? o co chodzi ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Troszke wyrozumialosci prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

I jeszcze cos ... jezeli w profesionalu wobstawie 4 mecze i wygram w 3 meczach - nie wygrywam wogole kasy ? czy dostaje za te co wygralem ?

Jak sie przelicza ilosc wygranej kasy (od czego zalezy?) ?

#58615 04/05/2004 00:50
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
F.Gonzalez-Hrbaty (1):
D.Sanchez-Andreev (1):
Pavel-N.Lapentti (1):
Marrero-Camerin (1):
----------------------------------
To nie zespoły a tenisiści i tenisistki. Dobrze rozszyfrowałes
Jezeli sprawdzisz u bukmachera kursy na te zdarzenia i następnie przemnożysz wszystkie to wyjdzie ci własnie AKO.
fa+2 oznacza, że faworyt w tym meczu musi wygrać z przewaga 2 bramek. fa+1 nie ma bo jest bez sensu.|Re: Jak zacząć ?|Prezes Adam|Prezes Adam|Mon May 3 20:01:00 2004|217.173.171.100|0|0|0|0
0002001776000007|0002001776000000|2|123|Jeżeli na jednym kuponie postawisz 4 mecze to żeby kupon był wygrany muszą wejść wszystkie 4|Re: Jak zacząć ?|Prezes Adam|Prezes Adam|Mon May 3 20:02:00 2004|217.173.171.100|0|0|0|0
0002001776000008|0002001776000000|2|4592|
Quote
Oryginalnie wysłał Tweety:
[qb]
I jeszcze cos ... jezeli w profesionalu wobstawie 4 mecze i wygram w 3 meczach - nie wygrywam wogole kasy ? czy dostaje za te co wygralem ?
[/qb]
Jak ja bym tak chciał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Fajny pomysł zresztą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:|Re: Jak zacząć ?|Kameleon|Kameleon|Mon May 3 21:14:00 2004|62.181.171.194|0|0|0|0
0002001776000009|0002001776000000|2|0|Jak zaczac? -> www.sport.9x.pl [sport.9x.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />|Re: Jak zacząć ?|darek.k|darek.k|Wed May 12 22:23:00 2004|62.233.155.254|0|0|1|0
0002001776000010|0002001776000000|2|11886|
Quote
Oryginalnie wysłał potoc:
[qb]ja tu nie widze nic trudnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

polecam dzial Private Picks
znajdziesz tam typy userow, przewaznie sa OK

nie obstawiaj wiecej niz 5 meczy na kupon
graj po 2-3 mecze i za duze pieniadze jak chcesz duzo zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
To jest dopiero odważny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie|Re: Jak zacząć ?|ozeszlol|ozeszlol|Thu May 13 14:35:00 2004|212.244.108.130|0|0|0|0
0002001777000000|0002001777000000|2|2362|czy mozna wplacac kase do jakiegos buka uzywajac paypal ?|Paypal|seb|seb|Sun May 2 23:03:00 2004|194.125.48.79|0|0|0|1
0002001777000001|0002001777000000|2|2|Paypal wycofał się z hazardu i nie obsługuje już bukmacherów.|Re: Paypal|Conrad|Conrad|Mon May 3 13:13:00 2004|83.31.136.69|0|0|0|0
0002001777000002|0002001777000000|2|2362|dzieki za odpowiedz
szkoda ze sie wycofali bo mam u nich troche kasy i nie za bardzo mam jak wyplacic bo jedyna mozliwosc to wplata na konto w stanach a ja takiego konta nie posiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />|Re: Paypal|seb|seb|Mon May 3 19:52:00 2004|212.2.170.112|0|0|0|0
0002001778000000|0002001778000000|2|5833|Mam znajomego który kiedyś jak wygrał u buka, kopiował sobie kuponik kilka razy i co drugi dzień chodził sobie wypłacać ten sam kuponik, w okienku pracowała wtedy stara babcia więc trudno była aby ona się skapnęła. Ale co wytym myślicie? Bezpieczne to jest? co robią z wygranymi kuponami po odebraniu wygranej?|Okradać buka?|scyzyk|scyzyk|Mon May 3 00:16:00 2004|213.77.174.3|0|0|0|1
0002001778000001|0002001778000000|2|4844|taaaa a ja mam duze krecone zielone zeby

Kazdy kupon ma swoj kod, w tym kreskow i nie zostanie wyplacony dwukrotnie|Re: Okradać buka?|Szopa|Szopa|Mon May 3 00:18:00 2004|217.144.192.88|0|0|0|0
0002001778000002|0002001778000000|2|6360|
Quote
Oryginalnie wysłał scyzyk:
[qb]Mam znajomego który kiedyś jak wygrał u buka, kopiował sobie kuponik kilka razy i co drugi dzień chodził sobie wypłacać ten sam kuponik, w okienku pracowała wtedy stara babcia więc trudno była aby ona się skapnęła. Ale co wytym myślicie? Bezpieczne to jest? co robią z wygranymi kuponami po odebraniu wygranej?[/qb]
fajna bajka!!!!!|Re: Okradać buka?|HAGIi|HAGIi|Mon May 3 00:22:00 2004|81.210.72.12|0|0|0|0
0002001778000003|0002001778000000|2|9028|jeden wielki lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />|Re: Okradać buka?|logan347|logan347|Mon May 3 00:29:00 2004|81.190.59.225|0|0|0|0
0002001778000004|0002001778000000|2|5833|dzieki za odpowiedź.

PS. to nie jest bajka tylko plotka bo na własne oczy tego nie widziałem, dlatego napisałem posta. A LOL to chyba nie dla mnie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />|Re: Okradać buka?|scyzyk|scyzyk|Mon May 3 00:48:00 2004|213.77.174.3|0|0|0|0
0002001778000005|0002001778000000|2|6079|ta,a świstak siedzi zawija te kupony...|Re: Okradać buka?|BOCA JUNIORS|BOCA JUNIORS|Mon May 3 03:03:00 2004|62.233.148.154|0|0|0|0
0002001778000006|0002001778000000|2|7712|A mój znajomy trafił kiedyś piątkę w lotto. Skserował kupon kilkanaście razy, potem ładnie je powycinaliśmy i jeździliśmy po całej Polsce,a jak się kasa kończyła to zajeżdżaliśmy do kolektury po odbiór wygranej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />|Re: Okradać buka?|763MB|763MB|Mon May 3 06:14:00 2004|195.136.120.242|0|0|0|0
0002001778000007|0002001778000000|2|7712|
Quote
Oryginalnie wysłał Piotrek:
[qb]A mój znajomy trafił kiedyś piątkę w lotto. Skserował kupon kilkanaście razy, potem ładnie je powycinaliśmy i jeździliśmy po całej Polsce i jak się kasa kończyła to zajeżdżaliśmy do kolektury po odbiór wygranej.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
|Re: Okradać buka?|763MB|763MB|Mon May 3 06:21:00 2004|195.136.120.242|0|0|0|0
0002001778000008|0002001778000000|2|7712||Re: Okradać buka?|763MB|763MB|Mon May 3 06:22:00 2004|195.136.120.242|0|0|0|0
0002001778000009|0002001778000000|2|5253|
Quote
Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał scyzyk:
[qb]Mam znajomego który kiedyś jak wygrał u buka, kopiował sobie kuponik kilka razy i co drugi dzień chodził sobie wypłacać ten sam kuponik, w okienku pracowała wtedy stara babcia więc trudno była aby ona się skapnęła. Ale co wytym myślicie? Bezpieczne to jest? co robią z wygranymi kuponami po odebraniu wygranej?[/qb]
fajna bajka!!!!![/qb]
Fajny kolego miałeś pomysł..ale nie z tym , żeby buka okradać, ale z tą histotyjką o babci ,dzięki której sie dowiedziałeś ,że to nie wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />|Re: Okradać buka?|Shoti|Shoti|Mon May 3 12:08:00 2004|83.30.13.47|0|0|0|0
0002001778000010|0002001778000000|2|4844|
Quote
Oryginalnie wysłał Piotrek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Piotrek:
[qb]A mój znajomy trafił kiedyś piątkę w lotto. Skserował kupon kilkanaście razy, potem ładnie je powycinaliśmy i jeździliśmy po całej Polsce i jak się kasa kończyła to zajeżdżaliśmy do kolektury po odbiór wygranej.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
[/qb]
totolotek ma tak samo kody na kuponach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />|Re: Okradać buka?|Szopa|Szopa|Mon May 3 13:35:00 2004|217.144.192.88|0|0|0|0
0002001778000011|0002001778000000|2|9274|O ludzie, SYZYK jak mozna pisac takie debilizmy, przeciez zeby w takie brednie uwiezyc trzeba miec IQ na poziomie G. Busha juniora.|Re: Okradać buka?|pyk|pyk|Mon May 3 20:08:00 2004|62.141.214.182|0|0|0|0
0002001778000012|0002001778000000|2|5833|qrwa tak słyszałem, nie wiem jak to robił i czy to prawda na 100%, Dlatego napisałem tego posta. A jak gupoty to po co się udzielać?|Re: Okradać buka?|scyzyk|scyzyk|Mon May 3 20:40:00 2004|213.77.174.3|0|0|0|0
0002001778000013|0002001778000000|2|9926|
Quote
Oryginalnie wysłał scyzyk:
[qb]Mam znajomego który kiedyś jak wygrał u buka, kopiował sobie kuponik kilka razy i co drugi dzień chodził sobie wypłacać ten sam kuponik, w okienku pracowała wtedy stara babcia więc trudno była aby ona się skapnęła. Ale co wytym myślicie? Bezpieczne to jest? co robią z wygranymi kuponami po odebraniu wygranej?[/qb]
nikomu by to sie nie udalo a ty wymyslasz takie historyjki pokroju SWISTAKA bo sam jestes strasznie biednym cfaniakiem i chcesz tak zrobic... lol Przeciez skanerem musi sprawdzac kod na kuponie i w bazie blokuje dany kod i kupon zabiera!


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1